Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2084. poszmete (válaszként erre: 2083. - Vigyorex6)
2015. okt. 25. 20:18
Szia. Nem mentem. Míg nincs vér,nincs pánik. Vettem be Magne B6-ot,attól enyhült. Meg utánaolvastam,állítólag normális. Csak fáj:)
2083. Vigyorex6 (válaszként erre: 2081. - Poszmete)
2015. okt. 25. 20:13
Szia! Mi történt? Elmentél az ügyeletre?
2082. Jenettke (válaszként erre: 2081. - Poszmete)
2015. okt. 25. 19:35
Igyàl holnap Palàstfű teàt az segìt megtartani a babàt.. sokaknak segìtett orvosok ajánljàk, ès porobalj ne gondolni rà akkor talàn elmùlik a görcs.!
2081. poszmete
2015. okt. 25. 15:15
Sziasztok! Kérdésem van. Normális,ha görcsölök,vagy rohanjak az ügyeletre. Nem pont olyan,mintha meg akarna jönni,hanem inkább markolászós...
2080. Norcuska 82 (válaszként erre: 2043. - Poszmete)
2015. okt. 23. 17:01
Gratula!! Mondom én, hogy egyántalán nem érdemes hamarabb tesztelni!!!
2079. Tünci79 (válaszként erre: 2077. - Poszmete)
2015. okt. 23. 15:34
hahaha :) addig örülj amíg nincs tüneted. :)nekem a fiamnál első trimeszterben semmi nem volt, ha nem nőtt volna a hasam észre sem vettem volna, hogy terhes vagyok (na jó, ez kicsit túlzás). második trimeszterben pedig minden előjött ami csak meg van írva: szagokra érzékenység (durván, kilóméteres körzetben kiszúrtam a mcdonaldsot), vizesedés, viszér, sérv... szal ne kívánd magadnak a tüneteket. :D
2078. Vigyorex6 (válaszként erre: 2077. - Poszmete)
2015. okt. 23. 15:11
Nem is kell, hogy tüneted legyen. Jó lesz minden meglátod! :)
2077. poszmete (válaszként erre: 2076. - Vigyorex6)
2015. okt. 23. 14:37
Köszi jől vagyok. Semmi tünetem nincs még. Leszámítva az agyalást,hogy mikor lesz már november 2,amikor UH-ra megyek.Még nem merem beleélni magam,hogy sikerült.
2076. Vigyorex6 (válaszként erre: 2074. - Poszmete)
2015. okt. 23. 13:50

Köszi a cikket. Anno nekünk csak annyit mondtak, hogy egy pàrra az 5 tb finanszírozott lombikból àtlag két gyerek jut. A 42% így helytàlló is. :)


Hogy érzed magad?

2015. okt. 23. 13:42

En idaig a soterol csak rosszakat hallottam. :D :D Meg jo,hogy anno nem neztem ennek ennyire utana.En az endometriozis miatt mentem konkretan Murbihoz.Nekunk elsore sikerult!Ket fiucska szerelmetes szive dobog bennem! ♡♡

Jol vagyunk Mandulácska,koszonom!Orulok,hogy Veletek is minden szepen halad!

2074. poszmete (válaszként erre: 2069. - Vigyorex6)
2015. okt. 23. 12:54

ridikulmagazin.hu/cikk-mosolygo-lombikbebik.htm

Itt olvastam,42℅.

2073. Jenettke
2015. okt. 23. 11:50

Szoval a BMC nek 40 % a sikeres beültik szàma de a koleganőm aki a Sotèra jàr ő mondta hogy jàr hogy elmentem most mert neki Idèn màrciusban csinàlta a Murber a beültit ès az ő csoportjàban mindenkinèl 100 % osan teljesìtett, ès àllitòlag azòta is hasonlòan produkàl ugy hogy lehet hogy tènyleg hülyesèget csinàltam hogy el jöttem mind1 a mandula műtét utàn lesz időm eldönteni ( 2 hèt kènyszer pihi)

Ja és amugy a BMC ről is azt olvastam hogy ott van a leg korszerűbb minden :)

2072. Jenettke
2015. okt. 23. 11:41

Hu hàt köszönöm a sok hozzàszòlàst,

Tünci79:igen azèrt is vàltottam mert ideges lettem hogy majdnem 1 èv alatt csak 2 imszemem volt ès azt gondoltam ennek gyorsabban le kellenne zajlania de akkor èn mèg a le irtakhoz kèpest egèsz jol haladok..

Mèg mindig kicsit hezitàlok hogy vissza menjek e a sotèra mert ahogy olvaslak titeket csak jòkat irtok szinte ròluk kivève U-t szegèny :D

A BMC be most novemberbe kezdik elvileg ujra a 4 vèrt illetve a pàromnak 2 sperma vizsgàlat 1 vèrvètel, ès mondta a doki hogy januàrra elfog tolòdni a beavatkozàs ùgy kèszûljek, de kèpzeljètek azt kèrdezte ez a kezelő orvos hogy mit szeretnèk jobban , inszemináciot vagy lombikot.. kicsit meglepődtem , mondtam hogy vègülis èn benne vagyok a lombikba mert ja ne adj Isten nem sikerül elsőre akkor mèg nyàr elejèn ujra mèg lehet probàlni. Szoval ilyet a sotèn nem is kèrdeztek csak annyit mondtak hogy ha a leletek jòK akkor àlltalàban először az inszemet preferàljàk..

Èn egyèbkènt szeptember elejèn mèg mielőtt begőzöltem volna azt mondtam magamnak hogy a Murbernek szòlòk hogy haggyuk ezt az inszemet a franca ès januàrba vàgjunK belefèr vagy mèg esetleg karàcsony előtt. . Csak utàna közölte egy gègèsz hogy az évek òtai sorozatos mandula gyulladàsra tekintve novemberbe kiveszi a garatmanduláimat ezert ugy voltam vele hogy akkor januàrba lesz ù lgy is ..

Szoval ùgy èrzem zűr ès a zavar ,

De azt is mondtàk hogy lehet a gennyes mandula gyulladàstol nem esem teherbe , mind1 màr nem tudom de most kicsit el engedem ezt a témàt és majd januàrba ujjult erővel nem tudom mèg hol de bele vàgoK :D

Amugy a BMC nem 40 % a sikerssège , tudjàtok hogy a SOTÈNAK mennyi ?

Kössz mindenkinek ès bocs hogy regènyt ìrtam ! :)

2071. Tünci79 (válaszként erre: 2070. - Tünci79)
2015. okt. 23. 11:13
bocsi, most néztem, hogy két inszemed volt. csakhogy bíztassalak kicsit, nekem jó pár hónap clostis, 4 inszemes, 1 félbehagyott lombik stimulációs és 1 végig vitt-sikeres lombikom volt. őszintén kívánom, hogy neked ne tartson ilyen sokáig (3év), ha nem sikerül sebaj majd a következő. :)
2070. Tünci79 (válaszként erre: 2066. - Jenettke)
2015. okt. 23. 11:09
szia. üdv itt. :) tényleg azért váltottál mert nem sikerült az első inszemed? mosolyt csaltál az arcomra, ne haragudj meg érte kérlek... általában azért szoktunk váltani, mert nem vagyunk elégedettek a bánásmóddal vagy az orvossal. ha neked mindezzel nem volt gondod akkor szerintem lelkiismeret nélkül vissza mehetsz a sotéra, nem fog neked senki sem szemrehányást tenni. viszont nagyon ügyelj rá, hogy ezúttal ugyancsak Murberhez kerülj, mert a főorvos egy pöcs. :)
2069. Vigyorex6 (válaszként erre: 2067. - Poszmete)
2015. okt. 23. 09:31

Te tudsz ilyen százalékokat? Kíváncsiságból: Mennyi a Soténak? Mert anno kerestem, de nem találtam ....

Én csak Pécsét tudom, hogy 33%

2068. Vigyorex6 (válaszként erre: 2066. - Jenettke)
2015. okt. 23. 09:29

Szia!

Ha elmentél a BMC-be és szimpi volt mindenki, akkor arra előbb kell hagyatkozni, mint az olvasottakra. Viszont csak te dönthetsz.

Nekem 2 Sotés ismerősöm lett BMC-s és csak jókat mondanak.

Az én vegyespáros ikreim Pécsett sikerültek.

2067. poszmete (válaszként erre: 2066. - Jenettke)
2015. okt. 23. 07:51
Szia. Üdv itt. Az első sikertelen ICSI után én is váltani akartam,de maradtam. Megérte. Neked még ráadásul a kedvesebb doki jutott. U még fásultabb,mogorvább. Sajnos a Sote egy futószalag,de profik. És nekik van az országban a legmagasabb százalékuk. De van,aki váltott,és máshol boldogult.A BMC,-ről én is ijesztő dolgokat olvastam,de lehet,hogy pont Neked szerencséd lesz. Mivel az OEP 5kört finsnszíroz,ha ez nem sikerül,még visszajöhetsz,nem sértődősek,nekik sor vagy az excellben.Sok sikert!
2066. Jenettke
2015. okt. 22. 23:16

Sziasztok!Èn egy 25 Èves fiatal nő vagyok ès egy kis segìtsèggel fordulok hozzàtok.

2015 Januàr òta jàrtam a SOTE- ra a Murder dr. hoz,majd a kötelező vizsgàlatokat követően csak Jùliusban került sor az első inszemináciora ami sikertelen volt , utàna a következő szeptember 14. Èn volt pontosan amit nagyon jol kiszàmolt a doki mert ovulàcios tesztel ellenőriztem ès Pont akkor volt peteèrèsem. Előtte termèszetesen a szokàsos gyogyszeres kùra (Closti 5 napig 2x1 , majd UH , Fostimon, tüszörepesztő ès inszem ) Ùgy nèzett ki hogy terhes vagyok mert több mint 1 hetet kèsett ès a 25 ös erőssègű teszt cső pozitív volt de sajnos mèg aznap este spontàn elvetèltem.. majd be pöccentem ès felhivtam a BMC- t időpontèrt hogy àtjelentkezem , el is mentem a leleteimmel ès vègülis szimpatikus volt mindenki, de olyan sok rosszat olvastam a kèt fő orvosrol... hogy most nagyon kètsègbe vagyok esve lehet hogy hülyesèget csináltam? Tulajdon kèppen sok bajom nem volt a sotèn csak azt gondoltam hogy kicsit kedvesebb lehetne az orvos ennyi segìtsègre vàrò nő között ès màshol biztos jobb a helyzet, kipròbàlom hàtha jobb lehet .., de most màr lelkiismeret furdalàsom kezd lenni hogy àtjöttem a BMC re . A Sotèn azt mondta az asszisztens nő hogy ha mèg is jönnèk akkor vigyem a leleteimet ujra...

Szerintetek nagyon gàz lenne ha kèrnèk a Murber magànrendelőjèbe időpontot.. tiszta Dilis vagyok .. csinàltatok valaha is ilyesmit..?

Előre is Köszönöm mindenkinek!

Ui ; ràadàsul fiu-làny ikerpàr az àlmom ès azt olvastam hogy sokatoknak sikerült... :) Gratulálok mindenkinek a babàkhoz.

2065. Vigyorex6 (válaszként erre: 2052. - Mandula0519)
2015. okt. 22. 20:18

Köszönjük! A gyerekek jól vannak, ma különösen, mert egész nap buliznak. Imádom, ezért én is jól vagyok. :)

Egyébként feküdni kell, bár a dokim túlzottan is elővigyázatos, de inkább ilyen legyen. :)

Először nagyon be is paráztatott. Volt is befordulás + a fekvés is nagyon rosszul ment, mert begyulladt valami ideg a derekamban. Az a része kegyetlen volt.

Mostanra viszont a lelkem is testem is okés! :)

2064. Tünci79
2015. okt. 22. 18:26
Nekem október 17-én csinálta a transzfert Murber...
2063. Bobcsi82 (válaszként erre: 2062. - 5a9e625c59)
2015. okt. 22. 16:44
Én már semmit se értek :D de hétfőn rákérdezek, az a biztos :)
2062. 5a9e625c59 (válaszként erre: 2061. - Bobcsi82)
2015. okt. 22. 16:28
Multkor is késett és közölte az asszitense hogy, nem sokára jön a Dr csak most indult a Korháztól! Nem értem ezt az , egészet mért mondták már hogy, nincs ! Na mindegy majd csak kiderül!
2061. Bobcsi82 (válaszként erre: 2060. - 5a9e625c59)
2015. okt. 22. 16:19
Valószínű.. meg nekem se mondta tegnap az asszisztens hogy ne menjek, mert már nincs.. mondtam neki hogy inszemináció miatt mennék.
2060. 5a9e625c59 (válaszként erre: 2059. - Bobcsi82)
2015. okt. 22. 16:10
Én már Augusztus ota járok a magánjába mert, készülünk a fagyibaba beültetésre gondolom azota már csak közölte volna!
2059. Bobcsi82 (válaszként erre: 2058. - 5a9e625c59)
2015. okt. 22. 16:01
Lehet azért, mert felmondott? És több ideje van a magánrendelésre? Mert ott eddig csak hétfőn és szerdán volt. Neked mikor kéne menni hozzá? Milyen vizsgálatra?
2015. okt. 22. 15:38
Egyéb ként már Pénteken is rendel magánban !!
2057. Bobcsi82
2015. okt. 22. 15:17

Sziasztok!

Hát akkor nem értem, komolyan :( Mindenesetre hétfőn felhívom az asszisztensét, Riát a magánjában és rákérdezek erre az egészre. Utána megírom nektek amit megtudtam :)

2056. 5a9e625c59 (válaszként erre: 2054. - Bobcsi82)
2015. okt. 22. 15:06
Sziasztok én is Murberhez járok ugye ez nem komoly ?
2055. poszmete (válaszként erre: 2054. - Bobcsi82)
2015. okt. 22. 14:36
Szia. Én tegnap még láttam az osztályon. Rendelt. Nem tudom,mi történt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook