Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2174. Bobcsi82 (válaszként erre: 2173. - Poszmete)
2015. nov. 6. 16:39
Nagyon érdekes.. de drukkolok hogy igaza legyen Murbernek :). Miért nem csinált most ultrhangot hogy biztosabbat tudjon mondani?
2173. poszmete
2015. nov. 6. 16:30
Segítsééég. Ma bementem az ARO-ra,hogy megbeszéljük U-val,hogy hogy ürül a hcg-m. U nincs,M van. Bemegyek hozzá,felugrik,gratulál, Ön terhes. Mivan??? Mondom az nem lehet,nincs petezsák,U abbahagyatott velem minden gyógyszert,meg is jött, megsirattam,elengedtem. Azt mondja,pedig duplázódik a hcg,biztos terhes vagyok. Kérdem,hogy akkor hol is van,merthogy megjött.Méhen kívül? De menjek vissza hétfőn,mert meg kell keresni. ????? Elvileg,ha U a méhembe rakta,annak ott kell lenni. Ennek ehet méhen kívüli?
2172. sajert (válaszként erre: 2171. - Poszmete)
2015. nov. 5. 19:45
Nem tudom azon tudnak_e segiteni, a ferjemnek azoospermiaja van, azon nem. Neki 0 db spermiumja van. Szerintem fagyasztottak ultetnek be, az megis kisebb hormontermeles. Legkozelebb hatha sikerul! Drukkolok.
2171. poszmete (válaszként erre: 2170. - Deary)
2015. nov. 5. 19:32
Asthenozoospermia.Kevés az együttúszó spermium.Csak ICSI jöhet szóba.És ha valamit tudnának rajta javítani,talán eredményesebbek lennénk a következőnél.
2170. Deary (válaszként erre: 2169. - Poszmete)
2015. nov. 5. 19:11
Nagyon sajnálom ami veled történt! Így van, előre kell nézni csak! Nálunk az van, hogy velem is baj van, és párommal is... Nálatok mi baj a pároddal?
2169. poszmete (válaszként erre: 2161. - Deary)
2015. nov. 5. 17:28
Nem vagyok jól :( De már csak egy keveset lehet szomorkodni,mert menni kell előre. Azért nagy a csalódás,mert most megtapadt,csak nem fejlődött tovább. Ha 5bogyó van lefagyasztva,akkor vajon azt használják következő körben,vagy újat stimuznak? Csak mert nálunk a párom készülékében van a hiba,és azt gondoltam,hogy alaposan kivizsgáltatom a 3hónap várakozási idő lalatt. Mert a Kopa dr csak megállapította a hibát,de nem kezelte,vagy kereste az okát. Az ARO-n meg egyáltalán nem foglalkoznak a hímekkel.
2168. ada78
2015. nov. 5. 15:34
Nekem is messzebb van a Fogarasi út, mint a Sote, úgyhogy elsődleges indokom ez lesz, hogy nem mindegy, hogy egy órát kell utaznom a munkahelyemről, vagy 20 percet. (más kérdés, hogy ha szivat a klinikán, akkor ugyanott tartok, mert múltkor 2 órát ültem ott, előttem 3 csajszi ment be, akik később jöttek).
2167. sajert (válaszként erre: 2166. - Ada78)
2015. nov. 5. 15:22

Nem is értem, hogy miért hivat a magánrendelőjébe (én írtam is múltkor, nem is tudtam eddig, hogy van neki).

Ha másként bánik, akkor azért azt tedd szóvá, esetleg megkérdezheted, hogy neked miért kell a magánrendelőbe járni?

Engem annó a fogadott dokim akart mindenáron a magánrendelőjében fogadni (SZTK-ba jártam hozzá). Kerek-perec megmondtam neki, hogy az nekem messze van (BKV-val vagy 1,5 óra), az SZTK (BKV-val kb. 15 perc) meg közel. Megértette :-). Így is megkapta a jussát a szülésért, azért fogadtam fel.

2166. ada78
2015. nov. 5. 14:42
Én sem a lelkemet ápoltatni megyek oda, nem is ezt várom. De félek, hogy ha hétfőn megmondom neki, hogy minden UH-nál nem tudom a magánrendelését kifizetni, akkor hogyan fog ezek után bánni velem...
2165. Deary
2015. nov. 5. 14:20
Nem érdekel engem, hogy paraszt, csak eredményes legyen! Ismét kérdésem lenne felétek. Magánban már jövőhéten megy is a párocskám andrológiára. De ezután, kell majd egy sote-s vizsgálat is, de ugye az csak ondó lesz. Ha rossz a külsős eredmèny (tény, hogy az lesz), akkor csak akkor kell a sote-ra menni, ha már a külsős doki "feljavította" a párom? Vagy majd a sote-n megjavítják a Zuram? Ennél bonyolultabban megsem fogalmazhattam volna, bocsi érte...
2164. Bobcsi82 (válaszként erre: 2162. - Szofi33)
2015. nov. 5. 14:08
Igen, megtörtént :) Köszi a drukkot! Annyiból jó, hogy másodszorra mentem, hogy már tudtam mi lesz és nem idegeskedtem előre :)
2163. sajert (válaszként erre: 2160. - Deary)
2015. nov. 5. 13:46
U egy paraszt, de nekem "tőle van" egy lassan 8 éves fiam... Szerintem jó szakmailag, nagyon sokat kell rá várni (kivétel az eheti találkánk), egyből tudja az előzményt, hol tartunk stb.. Lehet hogy másnál is így van, csak nekem meglepő volt, hogy a szept.-i találkozásunknál már tudta, hogy a fagyasztottakért jöttem (hogy 4 db azt is), hogy fiam született jó pár évvel ezelőtt stb... Amikor vizsgálat is van, akkor le se lehet ülni, egyből vetkőzés, pattanás fel az ágyra... Engem már néha mulattat, hogy ennyire nyers, mindig dr House-ra emlékeztet.
2162. Szofi33
2015. nov. 5. 13:23
Bobcsi, megtörtént az "esemény"? :) Drukkolok!!!
2161. Deary
2015. nov. 5. 13:21
poszmete, hogy vagy? Mert nem igen nyilatkozol, pedig gondolom, hogy nehéz most neked nagyon... Pedig már úgy örültem nektek én is! De azért fel a fejjel!!!
2160. Deary
2015. nov. 5. 13:18
Sziasztok! Köszi a segítséget, ma kérek is időpontot. A benti ondó vizsgálatra is sokat kell majd várni? Azért a kérdés, mert most én nem tudom, hogy a kövi ciklusomban megcsináltassam a vérvételeimet, vagy várjam meg még a Zuram eredményeit? Egyébkènt a mi papírjainkon már U neve szerepel... G pedig mondta is, hogy már legközelebb nem vele fogunk találkozni. Aggódok kicsit a véleményeitek miatt U-tól. Senki semmi jót nem tud róla mondani?
2159. Jenettke (válaszként erre: 2158. - Poszmete)
2015. nov. 4. 21:33
S, te hol tartasz?U - hoz jàrsz , lesz Valamikor Lombik vagy mèg inszem?
2158. poszmete (válaszként erre: 2157. - Jenettke)
2015. nov. 4. 21:14
Már emlékszem :)
2157. Jenettke (válaszként erre: 2156. - Poszmete)
2015. nov. 4. 21:03
Tudod amit ìrtam szerintem làthattad a BMC Szent Jànos kòrhàzon belül, lehet hogy a sors is ìgy akarta hogy àt menjünk, olvasom hogy Murbinàl zűr és a zavar ez a rendelés, majd max ìrok ide ha sikerült :)
2156. poszmete (válaszként erre: 2155. - Jenettke)
2015. nov. 4. 20:18
Hova mentetek? (Új intézmény)
2155. Jenettke (válaszként erre: 2154. - Szofi33)
2015. nov. 4. 19:25

Szia !igen köszönöm remèlem èn is hogy minden rendben lesz itt..!

Az nagyon jo hogy ilyen gyorsan meg volt ès mindent megcsinàltak amit csak lehetett élèg jol hangzik ès ìgy tulajdonkèppen spòrol az ember legalàbb 1 de talán 2 hònapot. Megkeresem a dokit ,làtom hogy kiirtad a nevèt ,köszi szèpen!!! Sok sikert !!!:)

2154. Szofi33 (válaszként erre: 2153. - Jenettke)
2015. nov. 4. 17:56

Szia! Olvasom, hogy intézetet váltottál... Remélem ott sikeresebbek lesznek veletek! Én is úgy vagyok vele, hogy az sem okozna törést, ha lombik lenne, csak sikerüljön.


Azt nem tudom, hogy a SOTE andrológusok mit hogyan vizsgalnak... Ennél a doktornál egy mintavétellel kezdtek a mikroszkópos vizsgálathoz, aztán felvették az anamnézist, és tapintással megvizsgálta a péniszt, heréket, mellékheréket. Mire ezzel megvoltak, nemsokára kész lett a spermiogram eredménye is, azt megbeszélték (szerencsére minden jó volt, pedig 43 a párom), megírta a leletet, és kész. Szóval itt nem volt nyúlkálás (prosztatavizsgálat), sem Uh -ez akkor lett volna, ha valami rendelleneset tapint.

Az egész volt összesen 12000.-. És megvolt egy óra alatt.

2153. Jenettke (válaszként erre: 2149. - Szofi33)
2015. nov. 4. 15:41
Szia ! Ő jobban megvizsgàlta a fèrjedet mint a SOTÈSOK?, olvasom hogy szinte teljesen körű vizsgálat volt nem csak egy sima sperma , ez a 12000.ft ez egyszeri összeg vagy kellett a tenyèsztèsèrt vagy ilyesmikèrt külön fizetnetek? Köszi előre is , lehet èn is elküldöm az èn fèrjemet.
2152. Jenettke (válaszként erre: 2140. - Szofi33)
2015. nov. 4. 15:36
Mèg egyenlőre nem tudni mert most màs lesz az orvosom ujra kivizsgàlnak tetőtöl talpig, kièrtékelik a leteket, ès utàna meg mondja a doki ,èn màr ùgy vagyok vele hogy mind1 hogy inszem vagy lombik csak sikerüljön :) sok sikert mèg egyszer neked, ès mindenkinek!
2151. sajert
2015. nov. 4. 14:11
Egyébként érdekes, egy nő az élete során nem egyszer kényszerül felfeküdni a nőgyógyászati székbe, és elviselni hogy turkálnak benne, az természetes. Ha egy férfinak egyszer(!) kell elviselni, hogy előredőlve turkálnak benne, az már szegény, de rossz neki... Hozzáteszem én is sajnáltam a férjemet, de sokkal jobban, mikor műtötték, és fájt neki az ülés is...
2150. sajert
2015. nov. 4. 14:06
Annó a férjemnek urológiai Klinikára kellett menni (ingyenes), ott volt az andrológus fődoki. Nála volt minden földi jó :-D. Nem tudom, hogy még ott dolgozik-e, de ő is műtötte, nagyon korrekt. Ha érdekel, akkor megkeresem otthon a nevét.
2149. Szofi33 (válaszként erre: 2147. - Deary)
2015. nov. 4. 13:58

Dr. Lantos István. Zuglóban van a magánrendelése szerda délelőttönként. (drlantos.hu)

Ne legyen! Nem lesz prosztatavizsgálat... :) Tényleg csak megtapogatja a heréket, meg kiértékeli a spermiogram eredményét, és ír egy szakorvosi véleményt.

A lényeg, hogy bárkit választotok, andrológus szakvizsgája legyen. Sima urológus nem elég...

2148. ada78 (válaszként erre: 2147. - Deary)
2015. nov. 4. 13:49
Az én páromnál nem volt "földi jó", csak külső tapintásos vizsgálat. Nem volt fájdalmas!
2147. Deary
2015. nov. 4. 13:44
Húha! Komoly összegbe kerül... Szofi, érdekelne a doki neve. És köszönöm a sok infót. Férjecském bevan tojva rendesen. Egy ilyen vizsgálat teljeskörű? Mármint tudjátok mire gondolok, lesz ott mindenféle földi jó? :D
2146. Szofi33 (válaszként erre: 2141. - Deary)
2015. nov. 4. 12:49
Szia! Mi is belefutottunk abba, hogy márciusban már csak szeptemberre tudtak volna adni időpontot, és magánban elég borsos áron csinálta volna meg a 2 doki... Ezért kutakodtunk picit a neten, és találtunk valakit, aki 12000.- ért megcsinálta, 2 héten belül. Elfogadták azt is.
2145. ada78 (válaszként erre: 2143. - Bobcsi82)
2015. nov. 4. 12:27
jól emlékszel!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook