Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2414. 68454605f4 (válaszként erre: 2404. - Ada78)
2015. dec. 8. 18:16
Látod,mondtam! Ilyen HCG melett nem is csodálom h ikrek! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT!!!:-))
2413. ada78 (válaszként erre: 2410. - Vigyorex6)
2015. dec. 8. 15:31

Köszönöm szépen, aranyos vagy! :)

Én is viszont Neked!

2412. ada78 (válaszként erre: 2408. - Sajert)
2015. dec. 8. 15:29
nem küldött vérvételre... akik előttem voltak, azok csak konzultációra jöttek.
2411. ada78 (válaszként erre: 2407. - Sajert)
2015. dec. 8. 15:28
szerintem meg inkább örülni kéne, hogy az ember fia tájékozott, és nem úgy megy oda, hogy fogalma sincs semmiről. kedvességet meg pláne nem vártam én, csak korrekt hozzáállást. De mindegy, remélem nem kell már sokáig odajárnom.
2410. Vigyorex6 (válaszként erre: 2406. - Ada78)
2015. dec. 8. 15:13

Szia Ada! Gratulàlok és minden elképzelhető szépet és jót kívànok a mérhetetlen öröm mellé. :) :)

Amúgy engem is lecseszett, hogy megcsinàltattam az àtjàrhatósàgi vizsgàlatot máshol. ;) De nem is baj, mert már daràlta az inszem menetét mikor elédugtam a papírt, hogy: Jónapooot! Nem gáz, hogy el van zàródva mindkét petevezetőm?! :D

2409. nagymaya (válaszként erre: 2404. - Ada78)
2015. dec. 8. 15:09
Juhuuu! De jó! :D
2408. sajert (válaszként erre: 2406. - Ada78)
2015. dec. 8. 14:59

Akkor nem is voltál ott vérvételen??

Lehet, hogy ezért nem hívott be előbb, mivel az ottani vérvételesek előnyt élveznek, mert megkapja az eredményeket.

2407. sajert (válaszként erre: 2406. - Ada78)
2015. dec. 8. 14:58

Nem a kedvesség mintaszobra, az tény.

Szerintem ő ilyen földi dolgokkal nem foglalkozik, mint hogy máshol csinálnak-e hormoneredményt, mint ahogy azzal sincs tisztába, hogy a Gonapeptylt, Utrogestant máshol is lehet kapni, nem csak a Mikszáth téri patikába... A hormontapaszt tényleg nem lehet máshol kapni, de pl. a Gonap. szurit én legálisan, patikából 3eFt/dobozzal olcsóbban tudtam megvenni, mint a fent jelzett patika!!! A többiek 72eFt-ot fizettek, én 60e-t, azért ez nem kis különbség... Én abba a patikába telefonáltam, ahol mindig vásárolok, és mondták hogy megrendelik, aztán kapok. Tény, nincs készleten, de egy napon belül megvolt, és még időben el tudtam kezdeni a szurikat.

2406. ada78
2015. dec. 8. 13:56

Azért egy kicsit bővebben is írok a tapasztalatok miatt. 10re volt időpontom, háromnegyed 1kor hívott be a prof, amikor már mindenki elment, de tényleg full egyedül voltam a folyosón, holott a 3. lettem volna érkezés szerint. Még előttem behívta a két embriológust, ők is bent voltak fél órát, utána még lerohant valahová, és utána csengetett nekem. Döbbenet, hogy mivel érdemeltem ezt ki...Aztán utána jött a lecseszés, mert odaadtam Katinak a Hcg-s vérvételi ereményeket (volt belőle 3 db 2 nap eltérésekkel), megkérdezte tőlem, hogy ezeket ki csináltatta és hol, és miaz hogy valaki csak elmegy ilyen helyekre, kér hormonszintet és kap?? Ezt ő komolyan nem tudja, vagy csak megjátszotta magát. Mindenesetre mellékesen megjegyezte, hogy terhességre utalnak a leletek. Erre már nem válaszoltam, hogy tudom. :)

Megvizsgált, faarccal közölte hogy 2 petezsák, ikerterhesség, jövő pénteken újra UH.

De ezzel sem tudta elvenni a halvány örömemet, amit megengedtem magamnak. (Azért az utcán végigvigyorogtam a hazautat!:)

2405. sajert (válaszként erre: 2404. - Ada78)
2015. dec. 8. 13:55

Ne csak halkan örülj!! Gratu, ebből már lesz valaki(k) :-).


Innentől fogva MINDIG lesz aggódni való :-), a fiam jan. végén lesz 8 éves, és még mindig van min...

2404. ada78 (válaszként erre: 2402. - Sajert)
2015. dec. 8. 13:03
2petezsak,jov penteken megyek vissza, remelhetoleg lesz mar szivhang.akkor mar 6+5 leszek. Halkan orulok! :-)
2403. nagymaya (válaszként erre: 2303. - Ada1981)
2015. dec. 8. 12:37
Szia! Mi volt a dokinál? Kezdhetitek a vizsgálatokat?
2402. sajert (válaszként erre: 2392. - Ada78)
2015. dec. 8. 12:13

Szia!

Mi volt ma a profnál? Vagy jövőhét kedden kell menned?

2401. sajert (válaszként erre: 2395. - Szofi33)
2015. dec. 7. 10:35

Ez jó hír :-).


Neked ünnepek között fog kiderülni, reméljük mindannyian babások leszünk az új évre :-).

Dec. 24 lesz a 14. napon, gondolom addigra a teszt majd mutat valamit...

2400. sajert (válaszként erre: 2392. - Ada78)
2015. dec. 7. 10:33
Drukkolok, hogy holnap minden rendben legyen :-).
2399. ada78
2015. dec. 7. 09:35
Köszi csajok! Nektek is egy nagy drukk!:)
2398. Bobcsi82 (válaszként erre: 2395. - Szofi33)
2015. dec. 7. 09:32
Örülök hogy tudsz menni 14én, kívánom hogy sikerüljön :) Igen, ez elég vegyes érzés hogy pont karácsonykor derül majd ki sikerrel jártunk-e most.
2397. Bobcsi82 (válaszként erre: 2392. - Ada78)
2015. dec. 7. 09:26
Ez szuper! Szorítok holnap :)
2396. Szofi33 (válaszként erre: 2392. - Ada78)
2015. dec. 7. 07:43
Ó de jó!! :) Halk gratula, kívánom, hogy minden rendben legyen holnap!
2395. Szofi33
2015. dec. 7. 07:40

Lányok, örülök, hogy ti tudtatok egy jót beszélgetni!

Bobcsi, drukkolok nagyon... :) Hú, karácsony előtt ki is fog derülni, izgalmas!!

Sajert, szuper hír, hogy minden rendben volt, csütörtök hipphopp itt van már! :)

15,1mm, nem semmi... :) nekem sosem mond értékeket... De tényleg jó kedve volt pénteken :)

Én pénteken megyek újra, és előre láthatólag 14-én lesz az esemény :)

2394. ada78 (válaszként erre: 2393. - 68454605f4)
2015. dec. 5. 17:44
Koszi Anett! Uh utan en is talan elkezdhetek hinni...
2393. 68454605f4 (válaszként erre: 2392. - Ada78)
2015. dec. 5. 17:25
:-)) Ez baba lesz,az tuti!:-)) Nálam is így volt.Azért szeretnék egy "csendes" GRA...mondani!Továbbra is szorítok....:-))
2392. ada78
2015. dec. 5. 16:31
Nekem november kozepen volt az elso inszemem, az gyakorlatilag 3 nap szabit jelentett, mert a 3. ciklusnapon volt egy uh, a 9. napon megegy uh,es nekem 13. napon volt a nagy nap. Es nagyon remelem hogy az elso az utolso is volt egyben, mert azota teszteltem 2 pozitivat, a hcgm pedig kedden 2800 volt most penteken pedig 8300. :-) jovo het kedden Uh a rofnal.nagyon bizakodom...persze csak ovatosan.
2391. mroni (válaszként erre: 2390. - Sajert)
2015. dec. 5. 13:51

Szia!

Köszönöm szépen a választ, hasonlóan gondolkoztam én is. Húzom ameddig csak tudom. Én határozott idejűben dolgozom, jövő év végéig, most egyelőre hosszabításról beszélnek. Szóval még várok a bejelentéssel. Ha táppénzel járnak az igazolások az nerm rtossz, de azt hallottam vkitől h semmit nem kapok azokon a napokon. Ennél mindenképp jobb. Először inszemmel fognak próbálkozni gondolom, ha nincs komoly probléma, meg hormonkezelés....ez nem tudom mennyi kiesést fog jelenteni. Endom van, és szerintem a peteérésemet kell rendbehozni. Hát majd meglátjuk, hogy tudok játszani az idővel bent a melóban, de nem akarok sokat csúsztatni, meg ledolgozni, mert csak a sok stressz jönne vele. Hát majd meglátjuk..nagyon köszönöm a segítséged és tanácsaid. :)

2390. sajert (válaszként erre: 2389. - Mroni)
2015. dec. 5. 10:28

Szia!


A bejelentés után fél évig vagy védett, szerintem még várj vele. Majd meglátod, hogy milyen kezelést kapsz. Én pl. szeptember óta jártam havonta, és csak novemberben tudtuk elkezdeni, én is csak akkor jelentettem be, amikor már elkezdtem magam szurkálni. Ha már szeptemberben bejelentettem volna, akkor mire ténylegesen elkezdődött, már két hónap elment volna a 6-ból.


A lombiknál a vége fele kétnaponta (nekem pl. naponta) menni kell, inszemnél - ahogy tudom - nincs akkora kontroll. Én a lombik utolsó hetén betegállományban voltam, mert annyi szabi az égen nem létezik. Orvosi igazolásnál betegszabi/ táppénz van, mindenféleképpen csökken a fizu!


Most, a fagyasztottnál szabin voltam mindig, itt se kellett sűrűn menni.

A csak vérvételes napokra nem vettem ki szabit. Vérvételes+ultrahangosnál szabin voltam, így nem csökken a fizu. Most, a beültetés után 4 betegszabis napom lesz, mert elfogytak a szabik. Van, aki két-három hétig otthon van utána, de nekem eléggé nyugis a munkahelyem, meg egyébként is csak három napot megyek utána dolgozni, aztán két hétre leáll a cég. (Lombiknál pénteken volt a beültetés, szerdán már dolgoztam - sikerült.)


Ennyit tudtam segíteni.

2389. mroni
2015. dec. 5. 09:44

Üdv Mindenkinek!

Friss fórumozó vagyok, meddőségi programba kezdtük. Most megyünk majd a 2.konzultációra és ot mondják majd el milyen kezelést kell kapja.

Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan intézkedjek a munkahelyem felé? Eddig még írásban nem jelentettem be,h meddőségi programban veszek részt, ha jól tudom onnantól fél évig védett vagyok, ez tényleg így van? A másik kêrdésem,h ha minden másnap mennem kell kezelésre és kérek onnan igazolást, de aznap már nem megyek be dolgozni, akkor azokat a napjaimat nem fogják kifizetni vagy táppénzes napok lesznek? Elêg stresszes és hajtós a munkahelyem. Nem szeretném elveszíteni, de azt sem szeretném,h csökkenjen a fizum. Ti hogy csináltátok? Kinek milyen tapasztalata van? Elvesztem a jogszabályban, kérlek segítsetek...


Előre is köszönök minden hozzászólàst ês üzit!


Szép hétvégét,


Roni

2388. sajert (válaszként erre: 2387. - Bobcsi82)
2015. dec. 4. 19:33
Akkor ment fel a srac a lifttel, mikor en le. Tobb lanynal bent volt ;-). Januarig kiderul hogy babasodtunk-e. Remelem igen!
2387. Bobcsi82 (válaszként erre: 2385. - Sajert)
2015. dec. 4. 18:35

Murber irodájában voltam, bent volt valami orvostanhallgató srác is (gondolom az lehetett), de jót nevettem magamban, mert olyan zavarban volt szegény, oda se mert nézni rám :D

Annyit mondott Murber, hogy ha most sem sikerül, januárban találkozunk legközelebb, mert ők dec. közepéig lesznek a magánrendelésen, utána már csak az újévben. Ha sikerül se tudok menni előbb, bár szerintem nem is érdemes, úgyse nagyon látna még semmit.

2386. sajert (válaszként erre: 2382. - Szofi33)
2015. dec. 4. 16:32

Hol ültél?

Én először a kabátokhoz ültem le, de hogy jobban lássam az érkezőket, így átültem a középső fémpadra.

2385. sajert (válaszként erre: 2383. - Bobcsi82)
2015. dec. 4. 16:31

Most is a prof szobájába voltál/pihiztél? Még sokan vártak rá...


A mellettem ülő három lányból az egyik pofátlanul bement előttem Annához, hogy beadja a papírját, és foghegyről odavetette, hogy mivel nekem nincs papírom, így ő hamarabb kerül be, mint én, nem érdemes sorba állnia. Olyan bunkó volt a csaj, de visszafogtam magam :-). Jókedvem lett, mert engem előbb hívott be a doki :-D. Ennyi jár.


Mikor mész legközelebb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook