Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A mediterrán diéta fórum

A mediterrán diéta (beszélgetős fórum)


121. 40af5f9f3b (válaszként erre: 117. - F5c6739a81)
2008. dec. 16. 19:04
MÉG SZÉP HOGY KIÁLLOK MELLETTETEK!!!!:D:D
120. f5c6739a81 (válaszként erre: 118. - 2d5a00656a)
2008. dec. 16. 19:01
Milyen tömény butuska frázisokra gondolsz? Arra, amivel még a tényleges túlsúllyal nem rendelkezők is egészségesen tudnak fogyni, és szakértő is elismeri, hogy jó módszer? Miért, te mivel fogyózol? 90 napossal? :-DDD
119. f5c6739a81 (válaszként erre: 116. - 40af5f9f3b)
2008. dec. 16. 19:00
Hát, én a súlyzós edzés híve vagyok, kardióra nem mindig tom rávenni magam (akkor is taposok 30 percet és már alig hiszem, hogy lemásszak róla :-D), szóval ne legyél ebben olyan biztos :-D
118. 2d5a00656a (válaszként erre: 114. - 40af5f9f3b)
2008. dec. 16. 18:58

csak ezt a nagyon laza rappes tempót próbáltam érzékeltetni,hogy kívülről hgy jön le :D

Bocsi,csak olyan vicces hogy tömény butuska frázisok fogyásról ilyen töményen jönnek és elhiszitek egymásnak !!!

117. f5c6739a81 (válaszként erre: 115. - 40af5f9f3b)
2008. dec. 16. 18:58

Gratulálok! Na látod, tudsz te ;-) csak így tovább!

Ki ez a csalánlevél, és miért írt ilyet? Nem tom, hogy csak xenonnak szánta, vagy nekem is, de édes, ahogy így megvédtél minket ;-) :-*

2008. dec. 16. 18:57

igen,de szerintem Ti komolyabb eddzést csináltok mint én!:)

na de majd ha én is hazamegyek csak úgy füstölni fog minden nap a szobabicaj:D

2008. dec. 16. 18:55

egyébként most mértem magam és 54 kiló vagyok:D:D

lement egy kiló!:D

114. 40af5f9f3b (válaszként erre: 113. - 2d5a00656a)
2008. dec. 16. 18:55

hééé!!!

mi ez a hangnem???

ne beszélj így velük!!!!

113. 2d5a00656a (válaszként erre: 108. - 3a35a2b906)
2008. dec. 16. 18:50

Te itt a duma nagyon "fasza" de a tartalom az elég gazság...

ha osztod azt észt bébi ,legyen benne igaszság ...

Fals adatokal ne oszd az észt édes

Mert így az infód elég kétes...

112. f5c6739a81 (válaszként erre: 108. - 3a35a2b906)
2008. dec. 16. 18:47

Ez de durva! Kb. szó szerint ezt írtam én is Beának az anorexiáról is (mármint hogy ha egy almától bűntudata van, innen csak egy lépés), meg arról is, hogy miket kajáljon, és hogy egyen nyugodtan többet, meg hogy súlyban nem fontos fogyni, hanem átalakulni, én is átalakulóban vok, 53-56 kg között jojózgatok kábé víz- meg egyéb visszatartásától függően, eszem-edzek és egyre jobb formában vagyok, magamhoz képest legalábbis biztos. Na, most hogy Te is megerősítettél, kicsit büszke vok magamra, hogy nem hiába figyeltem mit szövegelnek a testépítő srác ismerősök (tudtok valamit, na), meg nem hiába olvastam annyi bunnyt :-D

Sajna a has az utsó, a kockás hashoz baromi alacsony zsírszázalék kell, minden tiszteletem azoké, akik annyira le tudnak szálkásodni. Nekem hatalmas erőfeszítés lenne a szénhidrátokról majdnem teljesen lemondani, de hát valamit valamiért...egyelőre tőlem az is nagy teljesítmény, hogy a szemét ch-okat lecseréltem jobbfélékre (nem finomítottakra). Protein turmix nekem is befigyel, ha épp nem bokaficammal meresztem a popómat itthon, akkor napi kb. 60 g (tejsavó meg egy kis szójafehérje). Többi fehérje cs.mellből, túróból elsősorban.


Xenonn: végülis semmi xtrát nem írtam priviben, csak két módszert, pofonegyszerű mindkettő, egyik hogy kb. 2-4 hétig egyen minőségi kajákat, de ne annyit, mint egy madár, szal ne annyit mint most, hanem egy edzéssel kalkulált súlytartó mennyiséget, amibe azért elég sok hús, rizs, teljes kiörlésű cuccok meg gyümölcs belefér, ezalatt megtanulja miket egyen, meg hogy ne féljen a kajáktól, meg a kalóriáktól, és ha ezután egy kicsit is csökkent a mennyiségeken, ami nem nehéz, akkor azonnal fogyni fog. Én is így álltam le az idióta anorexiás rögeszmémről és kalóriaszámolgatásról :-) és imádom, hogy nem éhezem, ehetek nyugodtan, nem nézegetem azokat a nyavalyás kalóriákat, és ezerszer jobban nézek ki, mint amikor koplaltam. Bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy kicsit sem hiányoznak a szemét kaják, mert némelyik azért hiányozgat :-D de megvok azért nélkülük.


A másik az meg egy gyors, kíméletlen és hosszú távon gyakran alkalmazva egészségtelen ideiglenes "haslaposító" módszer, finoman fogalmazva egy gyors méregtelenítés, aminek már nem vok híve, régen sem csináltam csak 3x összesen, és csak azért, hogy a gyomrommal együtt az elmémet is kitisztítsam, hátha nem esem bűnbe olyan hamar, ha egyszer végigkínlódom a folyamatot, hogy tiszta legyek :-) hűű erre mennyi negatívat fogok kapni, ha vki egyáltalán olvassa ezt a fórumot hármunkon kívül ;-)


Mennyi szövegelek, jááj...

2008. dec. 16. 18:42

na megvolt most a 20 perc hasizom:)

most megyek gyakorolni mert ma még nem híztam..:D

nem húztam egy hangot se:D

(mindenhol csak a hízás jár a fejemben):D

110. 40af5f9f3b (válaszként erre: 108. - 3a35a2b906)
2008. dec. 16. 17:57

tudom..sokan mondják,hogy anorexiás leszek!

de nem leszek:D:D

tuti,hogy nem!


a türelmemmel van a baj:D

egy hét alatt meg akarom váltani a világot!

na majd később jövök!

109. 40af5f9f3b (válaszként erre: 107. - F5c6739a81)
2008. dec. 16. 17:55

majd írok én is később privit:D

magokat egyébként minden nap szoktál enni??


az is igaz:D

minek a mérleg!?:D

úgyis látom,hogy milyen vagyok!


én is így vagyok vele:D

hasból nagyon nagyon szeretnék fogyni..formássá tenni:D

a szép,kerek popsiért meg tényleg odavannak a férfiak:D:D


egyébként a kókusz jöhet a fogyiba??

2008. dec. 16. 15:53
lady ne aggódj engem ezerszer fikáztak szarrá itt a fórumokban, van aki letámadt miért mondok ellent szakembereknek és röhögtetem ki magam. Pöcsfejek megtanúltak valamit, sosem fogyóztak, azt sem tudják mi merre, nyugodtan írd be ide is. AMúgy minden emberen a has az utsó hely ami lemegy. Hasi elhízás szénhidrát eredetű, olyankor szoktak jó fajta szénhidrátot enni vagy kevesebbett fogyasztani. Bea tényleg túlparázod a dolgokat:D Nem kell. Ebből lesz anorexia....Alma meg tényleg evésre jó, én is a számat foglalom le vele, meg a gyomromat kényeztetem. Éhes azért lesz az ember tőle, mert nem ad energiát. Egyrészt emésztés során elmegy annyi energia amennyi lenne benne,másrészt szar fajta szénhidrát. Pl búza sem olyan jó, pedig én azt tolom. Teljes kiörlésűt. Rízs, zabpehely, ezek jobban töltik a glikogén raktárakat. ALma diéta meg hosszútávon fogyaszt, akkor is csak azért mert egyoldalúan eszik az ember. Akkor pedig izomzatot is vesztesz. Amúgy kihajtja belőled a vizet, kiürűlnek a salak anyagok, izmok betöltésére alkalmatlan, tehát szénhidrát is ürúl az emberből, ebből lesz az elején -1-2 kg. Nem zsírból. Nézzed meg bea Ladymiket eszik. Teljesen okés. Sovány cuccok, húsok, nem finomított termékek. Ez a fasza és életre szóló, ami mellett belefér, hogy ünnepekkor, vagy néha csak úgy a hecc kedvéért bezabálj valami súllyosan trágya ételt is:D Azt pedig már mondtam neked, ha okosan eszel és sportolsz, nem feltélten fogsz, lehet átalakúl a tested. Súlyod megmarad, hasad eltűnik, helyette izamid lesznek. Nekem tegnap zöldbab csikre, paradicsom, zabpehely volt a napi kaja. De ezekből sok. Csirkéből fél kb kb 5 étkezés, zöldbabból is kb 1kg:D, pariból vagy fél, zabpehelyből csak reggelire ment 100gramm. Nekem edzés elöttre elég volt egyszer szénhidrát a napra. Ezen kívűl még protein turmixot nyeltem le pár adagot. Szóval kb 200gramm fehérje körűl ehettem. ma is ilyesmi napom van. Tegnap másfél óra súlyzó és kétszer 60 perc canga volt. Ma eddig 1 óra súlyzó és 1 óra canga, este még legy egy óra. Ma egyáltalán nem ettem még szénhidrátot és valszeg már nem is fogok. Én testemmár megszokta ezt. Na most tépek is enni:D
107. f5c6739a81 (válaszként erre: 106. - 40af5f9f3b)
2008. dec. 16. 12:57

hali!

mindjárt írok privit is :-)

sztem jó kajákat eszel és nem sokat, sőt sztem túl keveset, ezért sem laksz jól...nehogymár ennyitől bűntudatod legyen, mert nemtom mit csinálok veled! almától meg max. éhesebb leszek én is, de arra jó, hogy "lefoglaljam a számat", ha unatkozom ;-) nem kell félreérteni, na :-D

és az olajos magvakat is nyugodtan egyed, én kb 50 g-ot szoktam mandulából és kesudióból (imádom!), ezek a legjobbak. Persze lecsúszna fél kiló is, de megállom ;-) de ezekről végképp nem kell lemondani, tele van jófajta zsírokkal!!

én most épp narancsot kajolok és mindjárt megyek ki vmi ebéd után nézek...sztem kínais csirke lesz rizzsel.

amúgy ne méregesd magad, csak kb. havonta egyszer sztem :-) minek azt...


ha nem vagy biztos benne, sztem ne csináltass tetkót ;-)


gyüminap beindíthatja a fogyást, én amúgy már ezerféle diltát kipróbáltam és egyik sem jött be, nekem a mostani kaja vált be nagyon, rengeteget eszem, főleg sovány tejtermékeket, csirkét és zabkorpás kajákat! Nagyon szépen fogyogatok zsírból :-)

És ne gondold, nekem is van egy kis úszógumim, amit utálok (amúgy nekem kb. csak a hasammal van gondom, mással nincs is igazán, szal rátapintottál a lényegre ;-)), a popóm is jó nagy és kerek, de azt szeretem olyannak, amilyen, és a férfiak általában amúgy is megvesznek a kerek fenékért, szal én abból nem akarok fogyni, ahogy arból sem! De úgyis fogyunk mindenhonnan :-(


Majd priviben írok még 1-2 tippet fogyival kapcsolatban, de ide nem, mert még némelyekben ellenérzést váltana ki :-)

106. 40af5f9f3b (válaszként erre: 105. - F5c6739a81)
2008. dec. 16. 12:14

az olajos magvak az amiket nagyon szeretek de mégsem eszem:D

sokan mondják,hogy azt azért ne olyan sokat mert magas a kalóriájuk..

és én ha vennék sótlan mogyorót..vagy kesudiót azonnal az egészet felfalnám:D:D


reggel ettem elég nagy adag zabpelyhet..

egy banánnal,meg narancs és alma...

:/

jóó..tudom ez nem sok!:D

ebédre meg paradicsomos szardíniát ettem...

és utánna ittam egy kávét édesítővel..

és még belémfért 2 alma..:/

hihetetlen..

elkezdek enni..és nem érzem,hogy jól laknák!

VEletek nincs ilyen..

és ezért próbálok inkább almát tömni magamba mint akármi mást!

de már a miatt is bűntudatom van:D

na ok!

befejeztem:D

csak mostanában nem látok magmaon változást!

nem is merem megmérni magam!mert ha 55 kiló lennék kiugranék a 3.ról!:D

de délután jaön még majd az eddzés..

és este már nem eszem semmit!

max 1-2 sárgarépát!


én nem tudom eldönteni,hogy tetszik e a tetkó!

mármint..van néha ilyen hirtelen fellángolás bennem:D

de szüleim nagyon nagyon nem támogatnak ebben!

majd meglátom..sokat kell még rajta gondolkodnom


talán ha tartok egy güminapot akkor beindulhat a fogyás????

Ladybird Te hogy fogytál le??:/

gondolom Neked nincs úszógumi a hasadon!!:(

mint nekem:(

2008. dec. 16. 10:07

Túl vagy rajta? Na, az szuper! Zabpehelyből sztem gyakorlatilag bármennyit ehetsz, nagyon kevés szívódik fel belőle...olajos magvakat is nyugodtan, én azt mondjuk kb. du. 3-4 óráig szoktam enni, ha hozzájutok :-)

Nekem nőkön nem tetszik a tetkó, ezért nincs nekem sem, férfiakon talán elmegy, de ott se minden és nem mindenhol, bár jobban ki vagyok azzal békülve, ha egyáltalán nincs...

És ki az a Zsófi? Mondjuk van egy halovány sejtésem :-)

2008. dec. 15. 20:13

csak most láttam,hogy a mogyorónak 9..diónak 14 a szénhidrát tartalma..100 grammban!

bár a kalóriájuk sok!

:D

2008. dec. 15. 19:32

Xennon még csak most hallgattam meg Zsófi csengőhangját:D

jjaajj!!:/horror

2008. dec. 15. 19:29
nektek mi a véleményetek a tetkokról???:D
2008. dec. 15. 16:34

túl vagyok a hegedűvizsgán:D

nem volt rossz!

tudom hogy mik a hibáim és a továbbiakban mire kell ráfeküdnöm!

ma ettem reggel zabpelyhet..

meg vizsga előtt 2 kis ferrerot adott a Tanárnőm..

és vizsgém után elmentem a bátyámmal kajálni,és girosz tálat ettem..de csak husit meg a salátát.:D:

köretet meg a lepényt nem ettem meg:D

és most jón az eddzés:D

na megyek is !

egyébként zabpehelyből mennyit lehet egy nap megenni??

2008. dec. 14. 22:42
gondolj arra, ha izgulszm izzadsz, felpörög az agyad, koncentrálsz stb. ezek mind kalória igényesek:D de komolyan. aki tanúl több kalóriát használ el mint aki simán ül és néz maga elé. persze nem százasokkal többet:DD futni nem is kell izomból, bőven elég, ha az ember kocog. illetvce én már azt sem tom mi a kocogás vagy futás. annyit tudok, hogy mikor jövök haza elfutok a Móricz gimi mellett ami a 11-es vonalán van, ott van egy sebességmérő óra gondolom, hogy az autósok lassítsanak a gimisek miatt, az 13km/h-t szokott kiírni, de addigra már kifáradtam, ráadás enyhe lejtő, szóval nem egyenes terep. Míg felérek kb pont addig szokott erőm lenni, de addig pedig fölfelé kell futni végig. Mondjuk lelkiismeretesen megcsináltam mindig. Az a durva volt már olyan, hogy nem voltam pár hónapig. Most ugye a hideg miatt, meg a szobacanga megvan, kényelmesebb. Szóval mikor kimaradt pár hónap, teljesen visszaestem arra szintre, mint ahonnét kezdtem. Pedig a canga mindnenap megvolt akkoriban, mert faterhoz kimentem mindig. EZ napi másfél-2 óra canga volt. Ami szintén többnyire fölfelé volt, megoldottam hogy hazafele ne ugyan arra jöjjek és akkor is felfelé kelljen menni:D Viszont rohamosan is lehetett fejlődni emlékeim szerint. Kb 3 hét alatt mindig helyrerázódtam. A képen látható adagból most fogom a 3-at elkészíteni. Mióta beraktam a képet, azóta eszem:D Szépen, lassan, a 3.kg alma felé tartok:D Köv héten viszont ami már cak pár óra:D edzés után tolok majd csak be gyümit a gyors májtöltés miatt, amúgy nem lesznek ilyen beteges zabák. Na kivi vagyok mostmi lesz, ennyire emelt fehérjével még sosem csináltam végig. Ráadás a kreatin kúrámat is elkezdtem,bár annak a sok kardió nem tesz jót. Valszeg megint péntekig lepattan egy 3-4kg, aminek a nagy része víz, a maradék pedig az amit a Mikulás hozott:D
2008. dec. 14. 21:29

igen:D:D

pontosan azt érzem mintha ki lenne a seggem tömve..:D:D:D

de most a hasam jobban idegesít:D:D

na megyek:(

gondoljatok rám holnap 11kor..

mert pontosan akkor fogok a színpadon szenvedni:/

fél 12kor meg még émelygős állapotban leszek..mert kb.akkor jövök le a színpadról:D

12 kor már ebédelni fogok a bátyámmal..

a suli közelében van egy étterem ahol nagyon finom saláták vannak..meg egészségesebb kaják..

nem olcsó:D

de vizsga után talán megérdemlem:D

na jó éjszakát:D

2008. dec. 14. 21:22
a képeken az a hamis tiramisu??:D
2008. dec. 14. 21:21

xennon én is Veled tartok a Karácsony előtti kemény tisztításhoz:D:D

bár holnap vizsga előtt megengedek magamnak lehet,egy csokit...de még nem biztos:D

meglátom hogy fogják bírni az idegeim:D

a futás jó ötlet lenne..majd akkor még megbeszéljük..

én sem szeretek..és szerintem kifulladnék 5 perc után..

de egy próbát megérne:D

bőven akarok fogyni..

nemtudom de már megint olyannak látom magam mint egy disznóó...

de tudom hogy ez addig nem fog változni amíg nem kezdek el rendszeresen sportolni..

2008. dec. 14. 21:10

nem szoktunk:)

most mennénk először

szerintem a Bea sosem futott rednszeresen.

Találkozni sem találkoztunk még, csak szóbajött, hogy kéne futni.Ő fogyni akar, nekem meg vissza kéne szokni rá. AMúgy mi is utálunk futni:D Illetve én azért, mert dombon lakom, fölfelé futok aztán lefelé. Stapás. Biciklizni kell. Az a legjobb. AMúgy is szeretem. Erdőbe be, emberek el.

2008. dec. 14. 20:56
Most nézem csak: ti szoktatok így együtt sportolni? Hát jó nektek, én csak irigykedem a bokaficamos lábammal, még minimum egy hét pihi, járni már óvatosan tudok. De futni amúgy is utálok, én a gyors gyaloglást imádom...
94. f5c6739a81 (válaszként erre: 93. - 3a35a2b906)
2008. dec. 14. 20:52
Hmm...ügyes, elismerem :-D
93. 3a35a2b906 (válaszként erre: 91. - F5c6739a81)
2008. dec. 14. 20:48
kicsit tudok....:D
2008. dec. 14. 20:29
Nekem behozta a képeket, meg is néztem :-D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook