Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A mediterrán diéta fórum

A mediterrán diéta (beszélgetős fórum)


2008. dec. 14. 20:28
Tettem fel én is képet a hamis tiramisuról a naplómba. Amúgy igen, pontosan 55 kg vagyok és 170 cm :-)
2008. dec. 14. 20:20

nem hozza be a képeket, talán ez az oldal igen


*****


*****


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. dec. 14. 20:17

Sz.B nem tudd megg mekkora seggem volt 117kg-al. Hasamról nem is beszélve, űbereltem a Mikulást keményen. Szarrá tágúlt belek, rengeteg zsír, seggemmeg mintha ki lett volna tömve. Szép oszlop járásom volt.:D Szobacanga majd lekaparja a hátsód hidd el, nekem kb már célom hogy a seggem valamennyire visszajöjjön, mert bár már ezerszer jobb a helyzet és alakúl, de tavasszal még nővérem is rámszólt, hogy egszerűen nincsen seggem. Semennyi. Már van:D Én holnap kezdek egy pucolást Miki után meg kari elött. Nekem reggel lesz összesen 30gramm szénhidrát. Többi csak zöldség formában. Betároltam ma a sparban 3kg csirkét, 2kg vajbabot, rahedli almát, sóskát, spenótot. Van itthon még szója, szójafehérje meg tejsavó izolátum. Lehet ma kéne egy fotot csinálni magamról, ti sem hinnétek el milyen brutál változom egyetlen hét alatt. Persze ebben napi 2*60 perc canga lesz, másfél két óra súlyzó stb naponta.....

Felőlem futhatunk. Tudod mikor voltam utoljára? Iszonyat rég. El is szoktam tőle valszeg teljesen. A tekerést favorizálom mostanában. Szóval prüszkölni fogok meg lihegni össze-vissza megint, ha futok:D

2008. dec. 14. 20:12
Na, megcsináltam a hamis tiramisut és tök jó lett, nekem ízlik. Anyás meg köpködött tőle, pedig tényleg fini :-) jó, elég hamis tényleg, mert az igazihoz nem sok köze van, de sztem korrekt. Viszont ezt a cukormentes növényi Hulala hab, ez elég gáz :-P nem baj, elfogy...
2008. dec. 14. 20:11

persze, hogy szép egy sportos alak. vagy nem tom milyen:D sportos. ennyi....:D

fehérje amúgy. az izmaid fehérjéből épűlnek fel. szénhidrát főleg energia adó, zsír pedig nélkülözhetetlen bizonyos élettani dolgokban, akár csak némely vitamin felszívódása is, ami csak zsiradék mellett lehetséges. Ezért érdemes a salibajoghurtot tenni mindig. MEgnézed amiket eszel, akkor látod miben mi mennyi. Kalóriákat el lehet felejteni szerintem. Sosem néztem. Megnéztem a képeid, de fingom sincsen milyen magas lehetsz:D GOndolom olyan 55kg fele lehetsz, de ha túl sokat mondtam bocsássmeg, nem vagyok annyira otthon a nők súllyát illetően.:D Én 77kg körűl vagyok most, azaz napi 60gramm fehérje kell ahhoz kb, hogy fenntartsam a mostani izomzat szintemet. Diéta alatt ajánlott már 200 fele, ha testépít valaki akkor is. Mondjuk kb 180gramm. Neked haizmosodni akarsz szerintem egynapi 100gramm fehérje kéne kb.AZ 40dkg csirke mell. Túrót eszel most, abban12 grammtól 18-ig van kba fehérje 100grammra. Egyszerre max 30gramm fehérjét érdemes fogyasztani, mert többet nem tud a szervezeted felvenni, raktárak pedig nincsenek. AMennyiben sportolsz, sportolás után azonnal mehet 40gramm. AZ nem para, zsírégetésa célod, az nem fog leállni. Legtöbb diltában keveset esznek és mindenből. A legeredményesebb diéta, ha szénhidrátot lenyomja az ember. Mindenki mást bír. Nőknél elvileg a napi 100gramm az ami mellett faszán lehet fogyni. A többi pedig fehérje és zsiradék. Ált a még durvább szénhidrátmegonást nagyon kevesenbírják. Atkinson diétások csinálják azt, de nem nagyon tudnak mellette sportolni. Első napokban marha fosúl van az ember, mivel a fő energia adó a szénhidrát. Agyad is avval működik. A testnek át kell állnia arra, hogy az elsődleges energia adó a fehérje és zsír legyen. Mivel fehérjét emeled izomzatod nem fog lejönni, amúgy a fehéjre könnyebben bontható mint a zsiradék rajtad. Tehát hamarabb vesztesz izomzatot mint a tartalékaidból. Sokan fogynak egy tizest, abból 4kg kb víz és szénhidrát, kb 1 zsír maradék mind izom. Ilyenkor baromi büszke magára mindenki, pedig rosszabb lett a dolog:D Testösszetételt kell változtatni. Lehet az ember súlyanem is változik, vagy több lesz, de jön az izom és a zsír vagy lassan lemegy, vagy mivel méások az arányok a több izom miatt, ezért már észre sem vehetővé válik. Elég kevés zsír van rajtam, de valszeg sokkal több, mint egy 50kg-os alacsony ducivv csajon, csak mások az arányok. Magasabb vagyok, több az izom, másképp oszlik szét. Izmosodni akarsz akkor reggel fehérje mindenképp, este is mint pl most jó valami lassú felszívódású fehérje, amúgy napononta többször érdemes, mivel tényleg ilyen raktárral az ember nem rendelkezik. Én joghurtos almát eszem túróval és kakaoval:D Sz.B-vel már dumáltunk róla, találtam tök jó sparos túrót, nem drágább mint a többi, 320ft a 250grammos tégely. 0,2 százalékos a zsírtartalma. Ami ebben az esetben tényleg 0,2framm. Amúgy pl a sovány túró ami 10 százalékos, abban nem 10gramm van, az a szárazanyagtartalomra vonatkozik ott. Abban asszem 100grammonként olyan 2,5gramm van. ÁÁÁáááá:D LEgjobb esti zaba ez:D Sok-sok alma, joghurt, túró, natur kako por ami van rajta kb 10gramm. Azaz 1 gramm zsír, 2,2 fehérje, 1,2g szénhidrát. Nem sok. Persze édesítő vanbenne. Kivételesen csináltam is képet magamnak róla. Fantasztikus képminőségben, a telefonommal:D Le kellett tesztelni ezt is, még friss a mobil, de ahogy látom multimédiás területen nem erős:D Ennek mondjuk örülök, mert cserébeminden másban jó. Mutatok képeket milyen a zaba amit most eszem:D Pfú így elnézve....esti fényviszonyok között kritikán aluli a képminőség..


[link]


[link]


kókuszos csók ugyan az mint a bolti. csak teljes kiörlésű búzával csinálom, illetve darával. fater vettkis malmot 1200ft kb 10kg búza, elmegyek hozzáés hozom haza a cuccot:D meg cukor helyett édesítő vagy méz van benne. többi deto ugyan az. tojásfehérje, megy bele azért 1 sárgája is, dara, édesítő, diétás vanilia pudingpor, kókuszreszelék. rohadt jó íze van. sajnos a bolti is egészen finom, még a winny féle ratyi márka is. amúgy kókuszos csókban nem lenne semmi sem csak cukor, tojásfehárje meg kókuszreszelék asszem. Szóval tojásfehérjét felversz édesítő és k.reszelék ugyan az. Sosem csináltam olyat, lehet fincsi.

2008. dec. 14. 20:04

jaj..bocsi..nem akarok nyávogni.:D

de itt nincs kiscsillag:D

bocsi..:D

2008. dec. 14. 20:03

annyira szeretném már azt a fránya kis úszógumit eltüntetni a hasamról:(

de úgy érzem meg vagyok átkozva és soha soha nem fog lemenni:(

a seggem nem érdekel:D

jó érdekel..de az alapból nagyobb és kerekebb:D:D

de a hasam nagyon nagyon idegesít..

utoljára talán 8.ban volt lapos hasam..

azóta mindig ott van egy kis felelslegecske..

és nem tudok tőle megszabadulni..:(

2008. dec. 14. 20:00

szerintem pénteken tuti megyek...lehet,hogy csak akkor az egyszer

...korán reggel:D

mert hétvégén megint nem leszek Pesten..

2008. dec. 14. 19:55

sziasztok:D

vagyok csak egész hétvégén nem voltam PEsten és holnap hegedűvizsga és iszonyatosan nagyon izgulok!

holnap majd írok Xennon Neked mailt..:D

Ladybird Neked meg majd privit:)

egyébként nem vagyok jól fogyilag sem..:/

pedig nem is nagyon bűnöztem hétvégén..

csak egy picit...

meg nem is volt időm eddzeni..

de holnaptól megint jön az odafigyelés..

és sok sok eddzés..

lehet,hogy majd futtni is megyek v.mikor

Xennon nincs kedved a héten a MArgit szigeten kocogni??:D

82. f5c6739a81 (válaszként erre: 81. - 3a35a2b906)
2008. dec. 14. 19:12

Kókuszos csók? Hát az meg hogy készül? Gondolom nem bolti :-D Még a végén elmegy a kedvem a hamis tiramisutól, aminek mindjárt neki is állok...az jó, végülis csak túró, tojás meg joghurt...

Mi az amitől lerohad az izom, és mi az amitől nem? Na én még ezt nem tudom. De sztem minden mást már lassan igen. Nekem azért célom, hogy vastagodjanak, izmosodjanak picit a végtagjaim, mert sztem egy nőn is az a szép.

2008. dec. 14. 18:46

kókuszos csókot kell enni az a fain....

nem tűntem el, nővéremék itt voltak pár napot. Asszem mailt én írtam utoljára neked. Nem? Lehet gebasz van mert pár levelet nem kaptam meg, mások mondták.

Zsófikát elküldtem a jó büdös p.-ába. Megint a seggét akarta nyalatni, de valahogy kicsit sem vagyok már oda érte. Ez a mikulásos parádé, hogy részegen rámírt mikor megtalálta a cuccokat, amúgy fosta telibe az egészet, fel sem hívott semmi. Megadta a löketet, leírtódott bennem minden maradék emberi jellem:D

Diéta alatt szerintem amúgy a cukor nem elfogadható. Van kalória és kalória. Már mondtam. Egyikkel fogysz minden oks, másikkal fogysz és közben izom is lerohad. Pontosan ez történik mikor valaki a hüyeséget csinálja. Persze ti csajok vagytok, nektek ez nem lényeg, nálatok még divat is ha valakinek vékony a lába meg a karja. Nekem már neccesebb lenne egy olyan kar mint a tiétek. Kókuszos csók viszont akkor is nyerőőőőőőő:D abba islehet tolni a zabkorpát vagy nem tom mit írd bird lejjebb. Amúgy bevégeztetett a Mikulás adag. Bezabáltam minden szaloncukrot, összes csokit, utsó morzsa kekszet is.:D ejj de jó volt...Anya csinált régen teljes kiörlésű bizbaszból beiglit, azt ha esetleg tudnál csinálni, akkor próbáld ki ilyen verzsönben is. Klassz íze volt. Ocsmány mód kattogok a Karácsonyi zabákra. Már most érzem a húsvét hangulatát is. :D Mostanában semmitsem híztam, úgy tűnik ez a mozgás mennyiség még mindig sok ilyen ételek mellé is, élvezem a dolgokat:D

én is kaptam édesítős szaloncukkert, nem norbi félét, egész jó íze volt, de asszem kb ugyan az mint az eredeti. ugyan annyi zsír, szénhidrát is van benne csak nem cukor.Találtam NO SUGAR nevezetű háztartási kekszet is. Egy az egyben háztartási keksz, csak nem cukros. Azt tolom mostanában reggelente saját nyáron szedett áfonyalekvárral. Abban is nulla cukker. Hozzá egy pohár tej, jeah. Jó cucc:D Valami szegfűszeges jó papayás kókuszos zabpelyhes kekszet én is csinálok lassan. Télen rohadt beindulok az intenzív ételekre. Eleve a Karácsonyi filing bazi jó, mondjuk az este olyan lesz mint amit írtam.....

megyek, szelek almát és letolok valami horrort:D


tom egy mocskos bunkó vagyok, de most vettem új telcsit, és ez lett a csengőhang abban az esetben ha Zsófi hívna, de csak is nála persze. Egyébként vidám zene szól:D

[link]

2008. dec. 11. 21:26

xenonn már megint nagyon eltűntél:(

remélem minden ok:D

2008. dec. 11. 21:25
mármint..ezt nem kérdezem:D
78. 40af5f9f3b (válaszként erre: 77. - F5c6739a81)
2008. dec. 11. 19:36
írtam Neked privit?:D
77. f5c6739a81 (válaszként erre: 75. - 40af5f9f3b)
2008. dec. 11. 13:04
Na, pont a bűnözésről írtam neked egy privit, még mielőtt elolvastam volna, hogy ide mit írtál :-)
76. f5c6739a81 (válaszként erre: 74. - 40af5f9f3b)
2008. dec. 11. 13:02
Aha, sütőpor helyett szódabikarbónát! 1 kávéskanálnyit, nem kell sok, csak hogy kicsit feljöjjön. Tök jó, összekutyulod kb. 2 perc alatt és 7-8 percre be a mikróba és kész! Egyszer lehet, hogy meg kell fordítani... de nem kell hozzá tepsi meg sütő, bármikor meg tudod csinálni egy tányérban vagy 2 kisebb, laposabb tálkában, gyorsabban kész, mint egy melegszendvics vagy zabkása...nekem nagyon kellemes meglepetés volt, és vaníliaaromás (mandulaaromával is fini)-reszelt citromhéjas-édesítős-fahéjas vagy kakaós túróval, hát sztem szuper!!!
75. 40af5f9f3b (válaszként erre: 73. - F5c6739a81)
2008. dec. 11. 07:58

persze..én is szeretem a répát..:D

csak hát...most rossz lesz

eddig amikor hazamentem mindig felszedtem jó pár kilót

és annyira rosszul érzem magam olyankor..:/

borzasztó!

és most nem akarok visszahízni:D!!!

ezért lesz talán csak egy nap..mondjuk a Karácsony napja amikor telezabálom magam sütivel:D

és utána megint semmi..

max Szilveszterkor:D

és tekerem a bicajt..és tornázom..:D

ezt most nagyon erősen elhatároztam!

nyárra szép testet akarok:D

szép szép lapos,formás..esetleg egy picit kockás hasat(bár úgy lennne!!!):D

meg szép feszes combokat..

:D:D

és ha bikinet kell felvenni..akkor ne legyen az,hogy jaj ne,nagy a seggem meg hájas a hasam:D

mert eddig mindig ez volt!

és olyan rossz mert az otthoni 20 kilós barátnőim között én voltam mindig is a ducibb...meg nagy seggű..

persze nem cikiztek vele..de én éreztem magam mindig rosszul

74. 40af5f9f3b (válaszként erre: 72. - F5c6739a81)
2008. dec. 11. 07:50

jóreggelt:D

biztos jó lehet,majd kipróbálom

sütőport nem lehet kihagyni??

vagy helyette lehet a szódabikarbónát??


még soha nem ettem ilyet:D

2008. dec. 10. 22:34

Amúgy fent van itt a recept valahol, de az előbb full pontos leírást adtam :-)

És ugyanez édesítő, fahéj meg citromlé nélkül, sóval-borssal-bármilyen fűszerrel, ugyanígy a kenyeret helyettesíti, nekem az is bejött, az kenyérpótló néven tuti fent van a receptek között :-)


Így már nem is akkora kínzás, mert ez azért kicsit jobban adja a kenyér illúzióját, mint a répa :-) persze az is fincsi :-D na majd írj, meg majd én is, most megyek aluszozni, mert fáj a fejem :-(

jó éjt!!

2008. dec. 10. 22:33

Bekopizom, már eccer leírtam vkinek :-)


"Ez a gőzös süti sztem az egyik legjobb találmány, sokszor tart vissza az édesség-túlzabálástól :-)


Lényeg, hogy össze kell keverni 1 tojást, 1 zsírszegény joghurtot (vagy tejfölt vagy kefirt), fahéjat, édesítőt, pici citromlevet, pici szódabikarbónát (vagy sütőport) és 7 ek. zabkorpát, beleönteni egy laposabb tálkába, és mikróban kb. 700 W-on 7 perc alatt "megsütni". Én 5 perc után fordítok rajta egyet és visszateszem 2 percre. Imádom light gyümölcsjoghurttal vagy fahéjas joghurttal vagy pudinggal, édesítős-vaníliás-citromhéjas túróval! ;-)"

71. 40af5f9f3b (válaszként erre: 70. - F5c6739a81)
2008. dec. 10. 22:30

milyen a gőzös süti??:D


hát Karácsonykor nem maradhat ki a nagyi,meg anyu fincsi sütije:D

Pesten egyedül élek,tehát itt nagyon jól oda tudok figyelni a kajálásra..

otthon sajnos nem ez megy:/

de már lassan a családom is kezdi megtanulni az étkezésemet:D

amíg Ők eszik vacsira a nafyon fincsi pihe puha ropogós fehér lepény kenyeret akármivel..:D

mellettük én eszem a nyers sárgarépámat:D

szóval kínzás..:D

de ez van..

na jó éjt..:D

majd írok privit

70. f5c6739a81 (válaszként erre: 69. - 40af5f9f3b)
2008. dec. 10. 22:24

kóstold meg, sztem elég jó alternatíva édességre. meg a gőzös sütit ajánlgatom még mindenkinek. meg én még tejbezabival és norbi pudinggal szoktam csillapítani az éhség-vágyamat. ami nem kicsit :-( :-)

karácsonykor meg kikapcsolom a bűntudat-érzékelőmet, de sztem ki fogok próbálni valami zabkorpás piskótát, és talán megkóstolom Nojbi fruktózos U1 szaloncukorkáját (bármennyire is utálom a pofáját), és akkor végképp büszke lehetek magamra. Bár azért sztem a hagyományos kaják és édességek nekem is befigyelnek :-)

69. 40af5f9f3b (válaszként erre: 68. - F5c6739a81)
2008. dec. 10. 22:09

ok ok:D

majd megkóstolom:D

hát..a Karácsonyi sütizabálást nem fogom kihagyni:D

ezért nem akarok semmi édeset addig hogy jól tisztuljak ki..

és akkor Karácsony napján meg bezabálok süzikből..

és utána majd le is dolgozom

van otthon szobabicajom..és azt is fogom tekerni legalább 1 órát minden nap:D

68. f5c6739a81 (válaszként erre: 67. - 40af5f9f3b)
2008. dec. 10. 21:56

:-D a karácsony az karácsony. nehogymár karácsonykor se :-) amúgy engem nem zavar, ha nyavalyogsz, de ne stresszelj már ennyit a kaján, mert árt a szépségednek ;-) és főleg ne a gyümin!!! nyugodtan engedj meg magadnak más egészséges nassikat is időnként, és magyarázd meg magadnak, hogy néha igenis szabad! és akkor nem vonsz meg semmit, de mégsem bűn.

én pl. élek-halok a rossmannban kapható gluténmentes tejcsokival félig bevont puffasztott rizsért...6 db van egy csomagban, én 3-at szoktam mondjuk ebéd után desszertként megenni. kóstold meg, isteni! édes, és nagyon finom, de alig van rajta csoki, de eddig aki kóstolta, odavolt érte :-D

67. 40af5f9f3b (válaszként erre: 66. - F5c6739a81)
2008. dec. 10. 21:37

aha:D

az jó!

most igazábol én is ezen vagyok:D

és igyekszem KArácsonyig nem enni semmi édeset,hogy majd akkor bepótolom:D

persze mértékkel..és nyavalygásmentesen:D

66. f5c6739a81 (válaszként erre: 63. - 40af5f9f3b)
2008. dec. 10. 20:36
Én tul.képp semmit...próbálok jó kajákat enni és edzeni magamhoz képest nagy súlyokkal...bár a bokaficamom miatt most semmit :-(
2008. dec. 10. 19:39
mostmár amiatt is bűntudatom van ha több gyümit megeszem:(
64. 40af5f9f3b (válaszként erre: 60. - 3a35a2b906)
2008. dec. 10. 19:22

egyébként gondolom mindent összekevertél és úgy sütötted meg..

meddig kell süljön??

majd én is kipróbálom:D

huha..néztem a fehét szőlőnek a kalóriáját és 100 grammban 18.1 szénhidrát van..és almában meg csak 7:D

mostmár erre is fogok figyelni!

huu..pedig ma este megettem 2 almát..meg elég sok szőlőt:/

de reggelire zabpelyhet ettem édesítővel..meg egy banánnal meg ettem egy almát..

aztán..uzsonára is egy almát..

ebédre tonhalat,paradicsommal,egy mozarrelával..

majd ebéd után egy almát..

és most este szintén 2 almát..és szőlőt!

úúúú..de sok ezt így leírni:/

ez sok??

de ma tornáztam is..

hasra..meg combra:D

hol vagy egyébként??:D

régen írtál..

63. 40af5f9f3b (válaszként erre: 62. - F5c6739a81)
2008. dec. 10. 19:12

:D

én mindenhol vagyok:D

minden diétában próbálkozom..

de mindig rájövök,hogy saját magamnak kell kitapasztalni,hogy mi a jó!

és szinte minden diétának ugyanaz az alapja

Te mit is csinálsz??:)

2008. dec. 10. 16:09
Sziasztok! Látom csak ketten nyomjátok itt :-) Sz.B. te végül most mediterrán diétázol? Láttalak a Norbi fórumon is... Nem olvastam vissza mindent, amit írtatok, de az jött le, hogy ez a fórum tul.képp nem a mediterrán diétáról szól :-) Na nem bezavarni akartam, csak kérdeztem :-D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook