Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta április 20-tól fórum

90 napos diéta április 20-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
411. kimba1
2011. máj. 10. 08:10

Én ma mérlegelte,mínusz 1 kiló:)

Lassan és biztosan haladok.

2011. máj. 10. 07:46
Jo reggelt!Iszonyatosan faj a fejem, merlegeltem is es meg mindig 74 biztos a havi miatt:(nem tul jol indul ez a napom:(Ugye fogtok meretkezni?!
409. kimba1
2011. máj. 10. 07:45

Jó reggelt,

nem vagyok ma sem valami fényesen,de dolgozom már.

A székelykáposzta tejföl és húsi nélkül ehető keményítő napon,a töltött káposzta meg egyik napon sem:((

408. a96b778af4 (válaszként erre: 407. - Seashell333)
2011. máj. 9. 23:14
:((((((((((((((((Megigertem a fiamnak hogy eggyutt eszunk vegre:(((De akkor elmarad:)es toltott kaposztat??Na megvan a zumba?
407. Seashell333 (válaszként erre: 406. - A96b778af4)
2011. máj. 9. 22:28

Kaposzta? Holnap nem lehet kaposztat enni csak nyersen Kriszta! A viz azert fontos, hogy javuljon az emesztesed, ezaltal fogysz, es egyuttal segit a mereganyagokat feloldani, kimosni a szervezetbol.

Mar meg kell nezzem milyen is az a zumba. Annyit hallok rola, utana is nezek de most mindjart!!!:))))

2011. máj. 9. 22:21
Sziasztok en is hazaertem.Jo volt a napom es jol ki is birtam kajaugyileg.most lett vege az edzesnek,de megjott ugyhogy nem volt tul elvezetes a zumba.Alig varom a holnapi napot,husika.Szerintem melegszendvics es szekelykaposzta lessz.A meretkezesem tehat elmarad.Vizet alig iszok de miert fontos az????Kimba gyogyulj meg minel elobb.Jo bulast!
405. kimba1 (válaszként erre: 404. - Seashell333)
2011. máj. 9. 20:16

Köszi a gyógyszert:)

Nem tudom még pontosan,de szerintem majd a hentestől veszek friss,főtt pulykacombot,majonézes tormával,egy kis szelet kenyér.Este biztos hogy tojásrántotta,sajttal,paradicsommal és tejjel.

Ebédre meg egy kefirt is biztos fogok enni.

Tejtermék függő vagyok,máskor napi fél litert biztos ittam.Amikor tudok,akkor iszom.

404. Seashell333 (válaszként erre: 402. - Kimba1)
2011. máj. 9. 20:04
Holnap mi finomat eszel? En nagyon kivanom a meleg szendvicset, sajttal, sonkaval. De lehet, hogy tojasos szendvics lesz ebedre. Holnap reggel meretkezni fogok...Sok nem ment le szerintem, sot lehet, hogy visszajott..Vacsorara pedig hamburgert eszek majd mustarral, hagymaval es paradicsommal.De lehet, hogy valtozni fog a menu...
2011. máj. 9. 19:59
Kuldtem neked gyogyszert :)))
402. kimba1
2011. máj. 9. 19:56
Most eszegetek egy kis sós mogyorót,iszok egy zöld teát.
401. Seashell333 (válaszként erre: 400. - Kimba1)
2011. máj. 9. 19:51

Nekem sem csuszik a folyadek gyumi napon...:(

Jo gyogyulast neked, bujj koran agyba ;)

400. kimba1 (válaszként erre: 399. - Seashell333)
2011. máj. 9. 19:30

Köszönöm szépen.

Ha már itthon leszek végre,akkor én is többet tudom csinosítani a kertet.Mert amúgy szeretem csinálni,csak kevés rá az idő.De így is igyekszem elvégezni a munkákat.

Mai napom nem valami jó.Mintha megfáztam volna,hőemelkedésem van,fáj a torkom,fejem.

Várom a holnapi napot,iszok forró levest.

Megyek most iszom én is egy forró zöld teát.

Ma egy banánt,egy almát,és kb.15 szem cseresznyekompótot ettem.Én ittam kb.1 liter 100% gyümölcslevet.Vizet nem sokat.Max 1 liter volt.Valahogy nem csúszik.

399. Seashell333 (válaszként erre: 398. - Kimba1)
2011. máj. 9. 18:18

Nekem is csak icic-pici hatso udvarom van, azt probalom szepitgetni minden nap. Ma vasaroltam tuzpiros petuniakat, el is ultettem oket.Imadok matatni a kiskertemben :)

Eleg jol atveszeltem a napot.Vacsorara ettem egy mareknyi mazsolat es gyumolcsturmixot. Nemreg ittam egy macchiatot, ma a harmadikat ...

Most jut eszembe milyen keves vizet ittam, na megyek is vizet inni,aztan fozok egy zold teat ;)

Jah meg annyit Kimba, hogy bizom benne, nemsokara meg elfoglaltabb leszel...;)

398. kimba1 (válaszként erre: 396. - Seashell333)
2011. máj. 9. 15:28

Nekem csak virágjaim vannak,sziklakertecském,és gyümölcsfák.

Egy igazi cseresznyefa,nagyon jól terem.

És van 3 csemete is:alma,barack és körte.

De még kell néhány év,amíg teremni fognak.

Sajnos nekem nincs időm veteményessel foglalkozni.

Reggel fél 7-kor eljövök otthonról.este fél 7-re érek haza.

Hétvégén meg örülök,hogy mindent ami fontos elvégzek.(takarítás,főzés,kertbe gyomlálás,és egy kis pihenés).

397. Seashell333 (válaszként erre: 392. - A96b778af4)
2011. máj. 9. 11:13
De ma kibojtolod!;)) Megneztem a kepeidet, nagyon csini vagy es a fiuk nagyon aranyosak:))) Nem csoda, hogynem tudsz ellenallni nekik neha es levesznek a labadrol! Nem konnyu 3 gyerekkel Uristen! Es meg sulizol is! Kriszta le a kalappal elotted!:)
2011. máj. 9. 11:10

Sajnalom, hogy nalatok olyan rossz ido van. Kuldok egy kis napsutest innen:) En eppen olvasztom a zsirt magamrol a napon:))))))

Megittam a machiatomat, maris jobban erzem magam. Kesobb meg iszom narancslevet es zold teat.

Jo hirem, hogy lefoglaltuk a repulojegyet haza, julius 18tol augusztus 15- ig!:)))) Ugy orulok, csak az a baj, hogy a parom csak augusztusban tud majd jonni 5 napra. De igy is jo, mar nagyon varom. Addig szepen le kell csinosodjak!;))

Kimba akartam kerdezni toled, hogy te mit termesztessz a kertben? Zoldseget is vagy csak viragos kerted van?

395. kimba1
2011. máj. 9. 10:22

A fejfájás engem is kínoz.

A rossz idő is rásegít.Itt még hűvös van,néha úgy érzem,sose jön el a jó meleg idő.

Nemsokára eszek egy banánt,meg van multivitaminom.

2011. máj. 9. 09:42

Szoval mindenki bunozott tegnap??? Hat lanyok ez igy nem megy tovabb! Ossze kell szedjuk magunkat es ellen kell alljunk a kiserteseknek, mert ha nem a merlegeink nagyon megbosszuljak magukat!

En mar sanyargatom is magam. Ettem egy banant, megittam 2 narancs levet. Most eppen kavet iszom feketen. Nagyon faj a fejem, biztos a tegnapi rose megartott:(

Olyan jo csendes nyari napom van, remelem igy is marad. Habar nehany fok lehulest mondtak, nem lesz ugysem kevesebb 20 foknal.

Kellemes napot nektek!

393. kimba1 (válaszként erre: 391. - Seashell333)
2011. máj. 9. 07:43

Jó reggelt mindenkinek!

Akkor ma jöhet a megérdemelt gyümölcs nap:)

Tegnap nekem sem volt valami szuper napom.

Nem bűnöztem,de ettem én is "bőven".

Reggeli 2 alma,ebédre egy kis zöldségleves,kis zöldséggel,1 szelet zsíros kenyér,cukros-salátával,hagymával.

Ebédre voltunk mi is hivatalosok,nem nekem való volt a kaja,így csak zsíros kenyér jutott nekem:)

Utána ette 3 muffint:((

Vacsora egy sajtos stangli,paradicsommal.És 3 kocka étcsoki.

Nagyon vártam a mai gyümölcs napot.

392. a96b778af4 (válaszként erre: 391. - Seashell333)
2011. máj. 9. 07:33
Jo reggelt.Inkabb mas szidjon meg,ugyanis az este veger megettem legalabb 8 sutit:(((
2011. máj. 8. 21:47
Lanyok en ma mindent osszeettem:( Hivatalisak voltunk bbq- ra es olyan aranyos szomszedok, egyszeruen szegyelltem visszautasitani. Banom is mert dagad a pocakom es nem erzem jmagam:((. Ettem feta sajtos salatat, egy csirkeszarnyat es nehany garnela rakocskat is:(( Torok kenyerbol 3 szeletet, es 4 pohar Rose- t. Vacsorara indoneziait talalt kedves parom,( mye-t) ez mondjuk ok mett teszta fele, azutan egy kis csoki meg fagyi. Szidjatok meg!!! :(((
2011. máj. 8. 18:02
Itt vagyok,voltam edzesen,meg megcsinaltuk a leckeket.Megyek is mert leragadok,es tanulnom kell,vege a jo eletnek,vege a szunetnek,holnap nekem is ujra kezdodik a suli:(Fel 9-12ig orat hallgatok.Utana kids club,meg zumba.Muszaj tanulnom mert kezembe sem vettem az angol konyvet:((((A mai kajam parad.teszta garlicos kenyer es 3 suti:)))Holnap gyuminap,es amugy is zsufolt nap:((Holnap jovok,sziasztok:)))
2011. máj. 7. 13:59

Nem esett jol az ebed. Rizset ettem savanyu ubival, de tul savanyu volt. Tegnap esterol maradt 4 kis krumplikrokett, abbol 3 at megettem. Uzleti volt, gondolom tojassal keszul, dehat ennyi bunom legyen. Nagyon keves volt ez az ebed, ehes nem vagyok, de kivanok valami edeset. Most eppen keseruen illogatom a kavet, de egy ora mulva macchiatozhatok:) Es hurra, holnap johet a palacsinta meg a csoki!:)

Ti, hogy vagytok?

388. kimba1
2011. máj. 7. 10:46

Jó reggelt mindenkinek,

csak most sikerült géphez kerülnöm,alig vártam,hogy jöjjek,olvassalak bennetek.

Tegnap ebédre pármai sonkasalátát ettem,nem volt nagy adag,de én úgy jól laktam tőle,hogy azt hittem szétrobbanok:)Biztos összeszűkült a gyomrom.

Este 8-ra értem haza,akkor ettem májkrémes toast kenyeret retekkel,és egy nagy bögre tejet ittam hozzá.

Mentségemre legyen,hogy hajnali 3-kor feküdtem

le,vendégeink voltak.

Nemrég keltem,most kávézok,majd eszem almát.

Ebédre gombás rizs lesz.

Majd még jövök.

2011. máj. 7. 10:22

Jo reggelt, en is itt vagyok, uldogelek a napon, idagi nyari ido van, olyan jol barnulok:)) Megittam a narancslevemet es varom, hogy ihassam a kavemat. Enyhe fejfajassal ebredtem es ehhez kave kell, hogy elmuljon.

Ma kerteszkedes lesz ujra, imadom! A tegnap olyan jol telt a napom, majdnem egesz nap ezt csinaltam:)Szepek a viragaim, csinos a kisudvar, kiskert:)MIndjart megyek kerteszeti vasarra, ide a faluba, a helyiek rendezik. Remelem talalok majd hasznalt kertesz szerszamokat, meg olcso virag hajtasokat.

Szep napot nektek! Majd meg jovok!

2011. máj. 7. 07:50
Joo reggelt,mindenki.A kavemat szurtyolgetem mert hiaba szombat kidobott az agy.A mai menu.Reggeli:malna ebed es vacsi vagy gombapori vagy paprikas krumpli!?Holnap sutinap:)))))))))))))Sokkal jobban erzem most magam hogy nem bunozok.Biztos a kiloim is halasak lesznek.Az hogy nem fogytam leallitotta a kenyszerevesem abban a percben ahogy a merlegen alltam.KULDOM A REGGELI KAVETOK.
2011. máj. 6. 22:18

Kicsit kesore sikerult a vacsora, egy egesz csirkecombot ettem savanyu ubival, azutan kavet tejjel ittam.

Szerintem ma kicsit sok volt a kaja :( nem ettem tul sokat, de tele erzem magam...vagy a gyomrom megszokta a kisebb adagokat....

Jo ejt nektek!

384. a96b778af4 (válaszként erre: 380. - Kimba1)
2011. máj. 6. 20:14
Oke:)Ertettem!Eddig egesz jol birom.El is dugok magamnak egy kicsit,mert a ferjem mindent foleszik amit talal!!!!!!!!ES HADD GRATULALJAK!!!!!!!!!!UGYES VAGY!!!!!!CSAK IGY TOVABB:))))
2011. máj. 6. 13:19

En meg nem tudom mi lesz a menu a kovetkezo napokra, de vasarnap bbq-ra hivtak...Nehez lesz megallni, hogy ne essek bunbe :)) De lesz finom bagett ;)

Holnap gondolom krumplisalatat keszitek brokkolival.Lehet, hogy kisutom a brokkolit egy picit miutan megfoztem..Na nem tudom meg, meglatom majd...

382. kimba1
2011. máj. 6. 12:42

Én pármai sonkasalátát eszem,egy nagy kaukázusi kefirrel.

Este fasírt,telemea sajt,tojás,retekkel,paradicsommal.

Holnapra csinálok egy krumpli salátát,az lesz ebédre,vacsorára.

Vasárnap paradicsomleves csipetkével és kínai pirított tészta(én csinálom).

Gyorsan átgondoltam a menümet a következő napokra:)

Köszönöm a gratulációt:)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook