Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

457. iosys (válaszként erre: 454. - Lyozsi)
2010. nov. 1. 19:00

Miért, te amúgy találkozol mindenkivel, akivel közvetve kapcsolatba kerülsz? xDD


Ha meg még nem találkoztál életedben azzal, hogy energiák jönnek mennek, ölég fejletlen lehetsz, vagy csak naturista, ami ugyanazt jelenti szocializált és elnéző kifejezéssel a többi naturistára is tekintettel...


Nem hogy bölcsen kussolnál vagy racionálisan megszólalnál, csak hőbörögsz meg rontod itt a levegőt.

456. Lyozsi (válaszként erre: 455. - Vape069)
2010. nov. 1. 18:56
Sokkal nagyobb súlyú bűncselekményekre TOJIK a magyar rendőrség, meg ügyészség, ami évek óta mennek az országban. Miért pont ez érdekelné őket?
455. vape069 (válaszként erre: 450. - Lyozsi)
2010. nov. 1. 18:54
Igaz.Amúgy meg az ilyen súlyú bűncselekményeket kötelességből kell vizsgálnia a hatóságoknak és nem hinném,hogy kiröhögnének.Ennél sokkal kisebb ügyekért ,hasonlókért mint ez kőkemény 10 éveket osztogatnak még nálunk is Ez az átverés egy tipikus kriminalisztikai eset :Magas hozam igérete,az első belépőknek rendesen fizetni,ez a mézesmadzag,utána dől a lé,aztán meg megpróbálni lelépni.
454. Lyozsi
2010. nov. 1. 18:50

Ja és kifelejtettem "Barbara"-t !


Vagyis ezeket még senki sem látta, de azért bízzunk bennük. Nem ismerős ez valahonnan? Ja,, de!! vallásnak hívják.

453. Lyozsi
2010. nov. 1. 18:48

"Franz és Steve. Ők a döntéshozók. "


Áldassék a nevük!!!!


A jótevőink!

452. tipike (válaszként erre: 447. - The Secret)
2010. nov. 1. 18:45

teljesen egyetértek The Secret hozzáálásával.

lazán kell venni az egészet, ha jól végződik akkor baba, ha meg bukta a zsé akkor sem változtat a tényen az ha itt kígyó-béka lesz dobálva.

451. vape069 (válaszként erre: 447. - The Secret)
2010. nov. 1. 18:45
A sikkasztás öreg,az sikkasztás akárhonnan nézzük.lásd scienet
450. Lyozsi
2010. nov. 1. 18:45

"negatív energia"

Hókuszpókusz - baromság.

A lopás, mondom LOPÁS , az a negatív.

449. Krsz85
2010. nov. 1. 18:38

JAJA The secet gondolatmenetét osztanám, amugy tényleg nincs mitől tartani a 7day rendszere hamarosan vissza fog állni a megszokott kerékvágásba

és minden befektető visszakapja a betett pénzét! Dont worry be happy!

Have a good night everybody!

448. iosys (válaszként erre: 447. - The Secret)
2010. nov. 1. 18:29
LÁJK
2010. nov. 1. 18:22

Ez nem semmi, emberek! Ennyi negatív energia egy helyen! Örömömre szolgál, hogy időnként találok hozzám hasonló pozitív embereket is : )

Miért kell mindig mindent ilyen borúsan látni, főleg miért kell a saját dolgainkért mindig másokat hibáztatni? Én is beléptem. Azzal a tudattal, hogy kétesélyes a dolog. Ha működik, akár egy évig is, hurrá! Ha nem, hát így jártam.

Nem érdemes önteni a negatívumokat. Főleg nem érdemes hibáztatni másokat. A tükörbe kell nézni. Ott az az ember, aki a döntést meghozta, hogy belép. Egyébként is, mi történt? Várjuk ki a végét! Lehetséges kimenetel: 1. Helyreáll minden. De jó! Akkor meg érdemes itt veszekedni meg kötekedni egész álló nap?

2. Tényleg vége. ÉS AKKOR MI VAN? Élünk, megvan kezünk, lábunk, tudunk továbbra is beszélni és megvan az a képességünk, hogy más lehetőségek után nézzünk. Például, akár munkával is pénzt keressünk. Miért nem lehet így hozzáállni?

Mindenki könnyű pénzre vágyott, persze, amíg csordogál, addig mindenki happy és szuper a rendszer, ahogy valami bökkenő van, hibáztatunk mindenkit. Miért is? A saját döntésünkért? Könnyű pénz kis kockázattal? Nincs. Könnyű pénz nagy kockázattal? Lehet. Mindenki ezt vállalta, amikor pénzt nyomott bele.

ORFK? Szerintem körberöhögnének... Vagy csendben megkérdeznék: "Ön miért is vágott bele egy ilyen bizonytalan dologba?"

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Szép estét Mindenkinek! Tessék elmenni moziba, összebújni a Kedvessel, kedvenc zenét hallgatni, kártyázni a gyerekekkel, bármit csinálni, ami FELTÖLT! Elég a rinyából! Az soha nem visz előbbre! : )

Tudom, hogy most sokan utáltok... sebaj ; )

446. vape069
2010. nov. 1. 17:47
Mondtam,hogy menni kell az ORFK-hoz,itt magyarok pénzét nyúlják ,úgyhogy közük van hozzá.Ettől mondjuk nem lesz meg a pénz,de legalább képbe kerül ez a szélhámos
445. rasputin (válaszként erre: 443. - Energis)
2010. nov. 1. 17:40

[link]


Ha a fenti oldalra lépnénk,akkor egy gorillamillion oldalra irányítana,ami persze nem nyitható,de róla van jócskán téma külföldi fórumokon még 2007-ből...

Hát amit ott írnak Steve Sigman-ról ,azt nem tenném zsebre... Nem kis játékos a pali... Néhány havonta újabbnál újabb átb...ós programokat indított már anno, és persze "fizetett " is rendesen... Asszem mi is így jártunk. Nekem különben 3300 dolcsim bánja a naivitásom...

Itt a fórum cím:

[link]


Na ne legyen igazam...

2010. nov. 1. 17:18

Egy ilyen oldalt mi is találtunk:

[link]

443. energis
2010. nov. 1. 16:53
[link] >>> EZ az oldal régi... Bizzunk benne,hogy minden helyre áll.
442. iosys (válaszként erre: 440. - Háténke)
2010. nov. 1. 16:33
Ne legyen igazad. Már olyan 3szor leírtam, hogy az ns bejegyzések hiányoznak a dns-ekből, valószínűleg letarolták a szervert is. A pénzek újraregisztrálása pedig azokból a bizonylatokból történhet, amik a cég legális működése folytán jöttek létre.
441. vasagy
2010. nov. 1. 16:29

Sziasztok!

Szerintem az a bizonyos új 7dw-s oldal nem is annyira új. ( [link] A ffox szerint utoljára 2009-ben volt módosítva.


Nem túl jó jel...

2010. nov. 1. 16:10

"meg fogják tervezni a “helyreállítási” munkálatokat, de ez most még csak a tagok kártalanítására vonatkozik. ."

Nem értem...ha mondjuk eltűnik egy oldal,attól még nem kéne a tagoknak kárt szenvedniük.Ezek szerint mégis van kár...

Persze..elképzelem,hogy ül a gép előtt,és egyesével begépeli mindenkinek az anyja nevét is..hehe...jó vicc...

Ez az elterelés,még a magyar szponzorok is bedőlnek..

Ne legyen igazam,azt kívánom!

439. pistukam (válaszként erre: 432. - Crested)
2010. nov. 1. 15:59

Sziasztok! (Bocs, hogy erre a hsz-re kattintottam, de nem találtam az 'új hozzászólás' gombot.)


Segítséget szeretnék kérni a companyexpress.com-on feljövő 7day-es belépő oldalhoz. Megtenné valamelyőtök, hogy leírja, hogyan tudok belépni, ill. mi célt szolgál a 'submit'?

Előre is köszi.

438. gini.
2010. nov. 1. 15:57

"sziasztok

elvileg ezek a legfrissebb hírek


Sziasztok!


A legújabb 7DW infó, ami Franztól származik, és ugyanezt mondta Barbara is:


NAGYON FONTOS!!!!!! MINDENKI NYUGODJON MEG!!!!!!!!


Nagyon súlyos támadás érte a 7dw-t ezt már tudjuk. A bezárt 7dw oldalnak valószínűleg annyi. Azt, nem valószínű, hogy vissza tudják már állítani. De még ezután fognak tárgyalni a hogyan továbbról, Franz és Steve. Ők a döntéshozók.


Valljuk be, mindannyiunkban benne volt, hogy minden elveszett. A pénzünk is, ami a MOWC-ban van. Mára kiderült hogy ez rendeződni fog.

A Company Express sok millió dollárt rakott le fedezetként az oldal hivatalos elindulása előtt, hogy ilyen esetben a befektetők kárpótolva legyenek!


Ezek óriási hírek véleményem szerint.


Csak azt tudjuk, hogy a pénzeket biztosan meg fogjuk kapni, de azt hogy mikor és hogyan, még senki nem tudja.


Ma lesz egy személyes “élő” tárgyalás a két döntéshozó Franz és Steve között, amikor meg fogják tervezni a “helyreállítási” munkálatokat, de ez most még csak a tagok kártalanítására vonatkozik.

Jelenleg az oldal újraindításáról szó sincs.

A kártalanítás után jöhet minden szépen sorban, ha egyáltalán lehetséges. Tegnap még úgy tudtuk nem lehet elérni Stevent, ma már ez nem igaz.


SIGMAN ÚR EBBEN A PILLANATBAN IS, ÉS MÉG NÉHÁNY NAPIG AZZAL FOGLALATOSKODIK, HOGY ÚJRA REGISZTRÁLJA A TAGOK MOWC-ban LÉVŐ PÉNZÉT!!!!!!


Ez azonban eltart jó néhány napig!!!!!


Mindenkitől további türelmet és kitartást kérek! Ahogy újabb híreket kapok, azonnal továbbítani fogom őket!

Egyetlen dolgot kérek tőletek: NE DŐLJETEK BE A NETEN KERINGŐ HÜLYESÉGEKNEK!!! Az emberi hülyeség határtalan… nem a megoldást keresik, hanem elméleteket gyártanak. Ez most nem segít sem nekünk, sem rajtunk!

Büszke vagyok arra, hogy a mi csapatunk nem állt be a mocskolódók táborába, hanem várja a megoldást. Többen felajánlottuk a segítségünket a cég vezetőinek, és ők azt kérték, hogy korrektül tájékoztassuk a saját embereinket, így én is ezt kérem tőletek! Adjátok tovább a híreket, DE CSAK AZOKAT, AMIT TŐLEM VAGY A MARGITTÓL KAPTOK!


Üdvözlettel: Gyöngyi"

437. gini.
2010. nov. 1. 15:50
Köszi szépen,elkergetitek a normális embereket.
436. vape069 (válaszként erre: 433. - V767)
2010. nov. 1. 15:40
Az előbb fogalmaztam meg,de annyira hülyének azért ne nézzél,hogy pl. az összes lóvét ilyen helyen tartom.Egyszerűen a barátom beszélt rá,hiába mondtam neki,hogy ez be fog dőlni.Abba reménykedtem,hogy addig kihúzza amig kiveszem a pénzt.Amúgy ha a tőzsdén a legrosszabb pillanatba veszel,és adsz el,akkor is megmarad a tőkéd kb. egyharmada,nem úszik el az egész
435. vape069 (válaszként erre: 420. - 6f024f47c6)
2010. nov. 1. 15:31
Aki ide pénzt rakott,beleértve engem is,az kapzsi és mohó volt egyszerre,de gyáva is egyben,mert úgy gondolta,hogy a pénzt ne neki kelljen dolgoztatni,idegelni,csinálja más.Az a más meg pont ebből él.
434. boppika (válaszként erre: 432. - Crested)
2010. nov. 1. 15:31
ÁMEN!!!
433. v767 (válaszként erre: 421. - Vape069)
2010. nov. 1. 15:25

Ha 15 éve tőzsdézel és tudod,hogy nem lehet napi 1%-ot elérni,akkor hogyhogy beléptél több mint 200$-ral a 7daywealth-be?


:DDD

432. crested (válaszként erre: 430. - Boppika)
2010. nov. 1. 15:23

Akkor már megérte beírnom!!! :-)))

Gondolj bele holnap már látod a befektetésed akkor milyen patent kedved lesz?? :-))

431. csatloscsaba (válaszként erre: 420. - 6f024f47c6)
2010. nov. 1. 15:14
Na, azt hiszem ezzel sikerült megfogalmazni a lényeget. :)
430. boppika (válaszként erre: 428. - Crested)
2010. nov. 1. 15:13
de teljes mértékben igazad van! nagyot fetrengtem ezen a szövegen! feldobta a napom! :D
429. iosys (válaszként erre: 427. - 6f024f47c6)
2010. nov. 1. 15:10
A bevonzás egy egyszerű szociáldinamikai mechanizmus. Nem elkeseríteni akarlak, attól még működik, csak nem úgy..
428. crested (válaszként erre: 422. - Boppika)
2010. nov. 1. 15:09

De nincs igazam?? Tök olyan :-)))

ÉLJEN A 7DAYWEALTHCLUB!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook