Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 2. 08:28

wowzzapower.com gorillamillions.com ez két olyan oldal amit megszüntetett a SS.A 7daywealth mért lenne kivétel?Valószínűleg Valószínűleg a wozzapower meg a gorillamillions felhasználók befizetéseit hozta a 7dayre.


Jogi útra meg azért netszes terelni az ügyet mert akkor még kisebb az esélye hogy viszont látjuk a pénzünket.Meg ha megtennénk,az apeh képes lenne minden 7dayest átvizsgálni hogy adózott e a pénz után. Viszont ha valaki komolyabb akciót szervez,ami esélyt fakaszt arra hogy viszont lássuk a pénzünket,én egy 50 rugót felajánlanák.De szerintem nem én lennék az egyetlen,mert sok embernek nagyságrendekkel több pénze van bent.

516. 8dc02726ef (válaszként erre: 515. - Iosys)
2010. nov. 2. 04:45

Szia!

Ha kitalálsz valami új konstrukciót, akkor tényleg jó eszű vagy, mert ezeken nagyon komoly szintű team-ek gondolkodnak és végül ezek alapján indulnak el a lenyúlások.

Ha tényleg van jó ötleted, akkor vágj bele, vagy keress megbízható társakat, mert úgy mindig könnyebb!

Ügyes légy!:)

515. iosys (válaszként erre: 514. - 8dc02726ef)
2010. nov. 2. 04:34
A teendő első tagmondatán gondolkozom már egy ideje. Legálisan akarom, mert nincs fedezetem a büntetésre.
2010. nov. 2. 02:53

A világ 20-30%-a svindlerekből áll, a többi pedig aszisztál nekik. A svindlerek belőlük élnek. Ezen aszisztálók naivak, de legtöbb esetben nem tehetnek róla. Mondhatjuk azt is, hogy jóhiszeműek. Más az ez erkölcsi világnézetük.

Az alapszabály:

Senki nem akar neked jót, senki nem akarja, hogy te meggazdagodj, csak addig, amíg az ő gazdagodását támogatod.

Ezt szerintem kurva egyszerű felfogni.

A számtan:

Egy, a szóban forgó dologban csak akkor nyerhet valaki, ha más - a többség - veszít. Ez olyan természeti törvény, mint egy pohár, hogy ha leejted, az leesik és nem "fölesik". Ez tény.

Következtetés:

Te legyél az, aki a meggazdagodók 20-30%-ába tartozol, akkor jó az ügy.

Teendő:

Vagy te találod ki, vagy az átlagnál sokkal jobban ismered a rendszert, és akkor jó esélyed van nyerni.

Következtetés 2:

Ha te csak úgy belépsz, mert "mondták", mert "láttam, hogy ő is egy nyerő fazon", mert "jól hangzik", mert "teljesen meggyőző a magyarázat", stb., akkor hosszútávon biztos, hogy vesztesz!!

Ennek ellenpéldája még nem volt!!!

Üdv mindenkinek!

513. vape069
2010. nov. 2. 01:40
Az a baj az ilyen arcokkal,hogy nem viselik el,ha valakinek más a véleménye,mint nekik.Közben elméletileg te is a tőzsdébe fektettél a7DW en keresztül vagy nem? És akkor jön a szokásos személyeskedés ráadásul ilyen nagyon gyerekes módon,mint az oviban.De te valószinű még azt az egyszerű dolgot se tudod,hogy a jebanki alapkamatcsökkentésnek milyen hatása van a tőzsdére,hogy sok ezer másról ne is szóljak.Találkoztam idóta Amway-esekkel,akik körülbelül ugyanilyen stílusba nyomultak,mint te,de még egyetlen egy gazdaggal se aki az Amway-ből gazdagodott volna meg.Valószinű te sem a 7DW-ből fogsz,bár kívánom neked,hogy így legyen
512. Pistike54387412 (válaszként erre: 511. - Vape069)
2010. nov. 2. 01:15
Pedig néha nagy buli a Csepel részvény.
511. vape069
2010. nov. 2. 01:09
Nem írtam ilyet,hogy van Csepel részvényem nagyokos
2010. nov. 2. 01:06
Kedves szúnyogírtó-azaz Vape!Feltételezem,akik ma ill.tegnap idő előtt búcsút intettek ennek az oldalnak,az leginkább a Te igen negatív hozzászólásaidnak a következménye.Igen,engem a cég fizet:a betett pénzemre napi 1%-ot fizet és sokan reméljük-Veled ellentétben-,hogy ezután is fog.A hozzászólásaidból, amit eddigi sikeres tőzsde pályafutásodról megtudtunk ,nem is értjük,hogy Te mit is keresel itt, azonkívül,hogy csak a negatívat sugárzod Magadból.Persze lehet,hogy a Csepel részvényeid ma sem hoztak annyit,mint a 7DW-s befektetéseink,de ne csüggedj,mert néha meglódul a Csepel részvény is ,csak azt találd el,hogy lefelé vagy felfelé.Kívánok Neked ehhez sok sikert és pozitívabb hozzáállást.Jenőke a 7DW-ből.
509. vape069
2010. nov. 2. 00:52
Valószinű az,hogy ezek a cégek átköltöznek máshova és ott lehet,hogy meg is van a pénzed,aztán az új tagok majd eltartanak egy darabig és kezdődik minden előlről,de ezt csak gondolom.Ha így van,a rendszer abból él,hogy valaki nem megy át erre a másik oldalra és bukja a lóvét.Csakhogy itt nincs semmi hozzáadott érték,röviden akkor is piramisjáték
508. iosys (válaszként erre: 506. - Vape069)
2010. nov. 2. 00:39

:DD azt meg én nem értem, hogy ha én értem ezeknek a cégeknek az üzleti modelljét, akkor a fikagyárosok miért nem? És a modell nem az, amiről kedves jómagad tetccik oly művelten okfejteni.

Lehet, hogy akik védjük (védik, én pártatlan vagyok) hülyék vagyunk, de ti se lehettek túl okosak, ha nem vagytok képesek egy ilyen egyszerű boltot átlátni.

Mielőtt válaszod első -bizonyára megfontolt- sorait leírod, felhívnám a figyelmed az első bekezdésre.

507. vape069 (válaszként erre: 503. - E6bbbea29a)
2010. nov. 2. 00:28
Írd már meg ezeket a fórumokat,megnézném.
506. vape069 (válaszként erre: 504. - Pistike54387412)
2010. nov. 2. 00:21
Nem tudom,hogy ki vagy,de egy cseppet gondolkozhatnál,mielőtt írsz valamit.Számtalan üzlet és cég van a világon,ami 100 éves és létezik,virágzik. Ha egy cég egy évig se képes fenmaradni akkor ott komoly problémák vannak.Azt hívom cégnek ami legalább 20 éve zökkenőmentesen működik a többi még csak bontogatja a szárnyait,vagy döglődik.Azt én még cégnek se hívnám,amelyik 3-4évet nem képes túlélni.Ezek az állítólagos cégek csak azért jöttek létre,hogy téged jól kifosszanak,meg engem is természetesen,de azt már nem értem,hogy ezek után minek fényezitek ezt a céget is ,vagy fizetnek érte?
505. vape069 (válaszként erre: 503. - E6bbbea29a)
2010. nov. 2. 00:09
A lényeg,hogy itt már nem lesz lóvé,de ne ússza meg már valaki csak annyival,hogy csuklik az anyja,mert akkor itt még mindig kommunizmus van.
2010. nov. 2. 00:02

Az Alertpay elérhető.

Nekem nemcsak pénteken,hanem még szombaton is fizetett a 7DW.

Még nem tudtuk,hogy mi van,de sokan már temették a céget és a tulajdonosokat.

Azt,hogy itt miket írtak emberek,azt ellehet olvasni vissza menőlegesen-sajnos.Volt néhány ember aki megunta a nem éppen pozitív hozzászólást és egy "jó időre" elköszönt.Igazuk van.Ha elolvassuk,hogy sok ember mit írt és milyen hozzá állással, nem kell csodálkozni,hogy ez az ország miért tart itt.Mondjuk ehhez van még egy mondás is:Amilyen a király ,olyan az ország.Ha nálunk megnézzük az előző "királyokat" akkor nem kell csodálkozni,hogy ilyenek a hozzászólások.De... Ezen azért változtatni kellene,mármint a hozzáálláson.Az,hogy csak az elején buli beszállni valamelyik üzletbe,nem biztos,hogy igaz,mert buknak meg cégek néhány nap után is.A 7DW már több mint egy éve működik és van, ami már több éve működik és fizet rendesen.Feltételezem,hogy mindenki értelmes, felnőtt emberként lépett be a 7DW-be.Azt szerintem mindenki(?)tudja,hogy ezek az üzletek előbb vagy utóbb különböző okok miatt sajnos megszűnnek.Ez nem feltétlenül azt jelenti,hogy lelépnek a pénzünkkel,hanem esetleg azt,hogy a legjobb indulattal sem tudták tartani azt, amit ígértek.Vannak korrekt üzletek,ahol amikor "becsődöltek",azt a pénzt visszaadták amit befektettek az emberek.Tehát...Amíg nem tudjuk mi van,addig ne temessük a 7DW-t.Talán nem ártana sok hozzászólónak megnézni a The Secret-A Titok-c.filmet.Még valami...Bízunk benne,hogy rendeződnek a dolgok és újraindul,folytatódik a 7DW tevékenysége.Sokan azt tervezik,hogy amint újra indul a cég, rögtön kiveszik a pénzüket.Szerintem ezzel többet árthatunk a cégnek ,ezáltal saját magunknak is,mint egy hacker támadás.Valószínű,hogy nem azért akarják az egészet újra indítani,hogy utána lelépjenek a pénzünkkel.Azt eddig is megtehették volna.Arra kérek mindenkit,hogy csak higgadtan döntsön.Nekem és a barátnőmnek-akivel 3 gyereket nevelünk-több 1000$-unk van bent,de nem akarunk kivenni az újra indulás után sem-és nem azért mert a párna alatt van még néhány köteggel.Köszöntem a figyelmet.A végére még egy nem tőlem származó mondás:Az ember legnagyobb ellensége saját maga.Akinek inge magára veheti...

503. e6bbbea29a (válaszként erre: 502. - Vape069)
2010. nov. 1. 23:40

Igen.. én is tőzsdéztem,sajnos buktam azon is de nem ilyen rövid idő alatt.. :D


Inkább csak sokszor keveset.

Ott mondjuk elég jókor vásárolni aztán pár hónap múlva szép nyereségben eladni.


Ezen most kb sírni tudnék,hogy lehettem olyan mint a birka.. menni a sok hülye után, akik persze még mindig védik ezt a sz..t!


Ezt a pénzt már soha nem látjuk vissza,de szerintem holnap én is feljelentem őket az FBI-nál.


Más fórumon olvastam,h volt aki már megtette!

Javaslom másoknak is! Talán nem lesz olyan nyugodt élete a pénzünkkel a kedves Steven Sigman úrnak!

502. vape069 (válaszként erre: 501. - E6bbbea29a)
2010. nov. 1. 22:42
Akkora a kockázat,hogy ennél sokkal jobb,ha magad bukod el a tőzsdén,ráadásul az egészet el se tudod bukni.A magyar piacon is van jónéhány olyan papír aminek el se tudod képzelni az ármozgását.Láttam már olyat egy párszor,hogy egy kis papír az árának a 6-7 szeresére ment fel egy két hónap alatt.pl:humet 99-2000 fordulóján,vagy Csepel kb3 éve.Ilyen kicsikkel nem kereskedtem ,de pl:Rábán és Linamaron 3szoros pénzt csináltam jó 3-4 éve és ott is a kiszállás a lényeg,hogy időbe hagyd el a lufit,de ha nem hagyod el időben,akkor se bukod el az összes pénzed legfeljebb befizeted a tanulópénzt.
2010. nov. 1. 22:20
Az elején tuti ki lehet fogni olyan cégeket amik fizetnek,csak jókor kell beszállni ,kiszállni és persze jobban el kellett volna osszam a tőkét..én is erre jutottam.
500. iosys
2010. nov. 1. 22:00

Egy tuti, kezdőként megtanultam, hogy megy ez a játék. Többet olvastam két nap alatt, mint indulásom óta összesen. És ha a rosszabbik verzió forog is fenn, akkor is be fogom még tolni a tőkém legalább 25 cégbe, csak most okosabban fogok játszani én is.

A szürkelyukúakkal kapcsolatban csatlakoznék az előttem szólókhoz: kuss.

499. vape069
2010. nov. 1. 21:52
Ja és nem mellesleg a hosszú hétvége is kell hozzá
498. vape069
2010. nov. 1. 21:47
Azért nem elérhető az egész rendszer és azért fizettek pontosan az utolsó pillanatig,mert most törlik éppen az adatokat a szerverről,hogy ha jönne a yard semmi nyom ne maradjon amit le tudnának foglalni bizonyítéknak.A scienetnél gyors volt s rendőrség és lefoglalták a szervert.Minél később derül ki a csalás,annál nagyobb az esélye a megúszásnak.
497. vape069 (válaszként erre: 496. - Diger)
2010. nov. 1. 21:38
Én is ezt ecseteltem lejjebb
496. diger
2010. nov. 1. 21:35
Ha a 200.000$-on múlik a 7DW újraindulása ez könnyedén megoldható lenne, mivel 15.000 tag van ez fejenként 13,33$ lenne. Szerintem dobjuk össze a jó öreg Steve-nek.
495. Loki61
2010. nov. 1. 21:28
Azt hiszem én is elfeledem mára az üzletet.Holnap belevetjük magunkat ismét és fel a fejjel mindenkinek!!!!!!!Jó éjszakát kívánok nektek!!!!
494. Loki61 (válaszként erre: 493. - Vape069)
2010. nov. 1. 21:20
Nem tudom mire gondolsz ....
493. vape069 (válaszként erre: 490. - Loki61)
2010. nov. 1. 21:17
Ezt nekem írtad?
492. Loki61
2010. nov. 1. 21:16
jó éjt neked is!!!
491. Lyozsi (válaszként erre: 490. - Loki61)
2010. nov. 1. 21:15

nálam nem műxik.

na talán majd holnap.

Jó éjt mindenkinek!

490. Loki61
2010. nov. 1. 21:13
megnyitottam és ott van pontosan minden befektetésem.
489. Lyozsi (válaszként erre: 488. - Loki61)
2010. nov. 1. 21:13

megy? nem megy.

milyen érdekes...

488. Loki61
2010. nov. 1. 21:11
ok megpróbálom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook