Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 2. 12:35

Bitte – geht in den Kommentaren nicht aufeinander los und versucht nicht im Nachhinein als der Klügere dazustehen. Wenn die Sache durchgestanden ist, könnt ihr beschuldigen wen und wo immer ihr wollt!


Versuchen wir doch miteinander die Angelegenheit einigermaßen positiv durchzustehen.


Es bliebe mir sonst nur die Möglichkeit keine Kommentare mehr zuzulassen!


Franz

2010. nov. 2. 12:34
Én nem nagyon...de a google translate-tal le tudod fordítani. Bár ez néha elég vicces :) a Franz kommentjeit is így fordítottam németről angolra, aztán ha nem értettem valamit, akkor mehetett a magyar fordítás. :)
2010. nov. 2. 12:26
Németül tud valamelyikőtök???
544. Tomi086
2010. nov. 2. 12:10

Szerintem minden Hyipes befektetés tuti egymásra épült, mindegyik adminak minden másik hyipes üzletben volt pénze.

Különben ilyen hirtelen nem dölt be volna majdnem mind. És lehet a 7Day-be is tettek az adminok pénzt.

De ez csak az én véleményem.

2010. nov. 2. 12:09

[link]


Nem hasonlít valamire az oldal felépítése?

2010. nov. 2. 12:08

[link]


Parancsoljatok!!!Sajnos drága volt a tanulópénz,de mostmár tudjuk hogy a Steve Sigman által létesített oldalakat AZONNALI HATÁLLYAL MESSZIRŐL ELKERÜLNI!!!!!!

541. Tomi086
2010. nov. 2. 12:06
köszi:)
2010. nov. 2. 12:05
bigmoneypro úgy tudom az előző befuccsolt oldaluk neve volt nem?Külföldi oldalakon írnak róla.
539. bodorka80 (válaszként erre: 535. - Tomi086)
2010. nov. 2. 12:05
Az én levelezőm is csak úgy engedte, ha előtte felvettem kontakt-ként. De azért nagy nehezen sikerült.
538. Chicquita11 (válaszként erre: 535. - Tomi086)
2010. nov. 2. 12:04
mert a pont után van egy szóköz és nem lehetne...javítsd ki ;) bigmoneypro@gmail.com-ra :)
2010. nov. 2. 12:04
Szerintetek mennyibe kerül egy repjegy a Cuyahoga County Airport-ra??? Onnan már csak egy köpésre van a központjuk.
2010. nov. 2. 12:03
Bár mára nem csak a 7day tűnt el, hanem a Unite trade és Oppá és a GETS GAIN- nél is már problémát jeleztek… Meg ugye az Onyx-nál…
535. Tomi086
2010. nov. 2. 12:02

Én nem tudok Sigman-ak emailt küldeni valamiért blokkolva van.


A(z) "Címzett" mezőben lévő bigmoneypro@gmail. com címet nem ismerte fel a program. Kérjük, győződjön meg arról, hogy minden címnek megfelelő a formátuma.

2010. nov. 2. 11:56

[link]


Na tessék facebookon is megtalálható a mi Stevenk.

533. Chicquita11 (válaszként erre: 532. - 7459713202)
2010. nov. 2. 11:54
Én elküldtem, végülis ezzel semmit nem veszíthetek... másnem elmondhatom , hogy rajtam nem múlt. :) ha a game is over...akkor végtére úgyis mindegy már.
2010. nov. 2. 11:44

Sziasztok!


Azt tudtam meg, hogy a 7DayWealth-et bankkártya csalás érte.


Rengeteg információ kering a neten, de valójában senki sem tudhatja, pontosan mi van most. Mivel mindenki egyetért abban, hogy szeretnénk, ha a club tovább menne, abban maradtunk, hogy írunk a tulajdonosnak, és tudatjuk ezt vele.


Franz-tól és Barbarától annyit tudunk, azon dolgoznak, hogyan kaphassuk vissza a pénzünket (ennek csak a technikai része kérdéses, nem pénz jellegű).

Azt is hallottuk, hogy a club-ot nem biztos, hogy újra indítják, de mi szeretnénk tudatni a tulajjal, mielőtt végleges döntéseket hoz, hogy szeretnénk, ha folytatnánk. Az is lehet, hogy nem tudja, mi ezt szeretnénk!


Tudom, hogy már többen csapatostól írtak a tulajnak, ezért mindenkit megkérek, mihamarabb továbbítsa ezt a levelet saját tagjainak. Aki egyet ért azzal, amit fent írtam, gyorsan továbbítsa az alábbi angol nyelvű szöveget Steven Sigman-nek az alábbi e-mail címre: bigmoneypro@gmail.com .


A tárgyban hagyjátok azt a szöveget, amit ennek a levélnek a tárgya, vagyis: We want 7DayWealth back, please go on!

Ennek azért van jelentősége, mert nyilván ezrével kapja a leveleket, szeretnénk ha kitűnne számára, hogy nem felelősségre vonó levél, és még el is olvassa.


Ezt a szöveget írjátok az e-mail-etekbe, és alul az aláírásnál a pontok helyett mindenki írja be a saját nevét:



Dear Mr. Sigman,



We (7DayWealth members) would like to tell being sorry for 7DayWealth.


We want to let you know to trust you and the company so if it is possible, please restart 7DayWealth.


It is the last chance of a lot of people. We were so thankful for the club and we hope to be able to continue together.


We all are on your beside, we back you in coming back. Please, find out something how to help you in this issue.



Best wishes,

2010. nov. 2. 11:11

sziasztok volt már valaki aki vissza kérte az alertpay-ról a pénzét és vissza is kapta?

Köszi a segítséget!!!!

530. ilove7day (válaszként erre: 529. - Rinc)
2010. nov. 2. 10:32
Viccelsz?Ott van náluk az ügyfelek alsó hangon forintban 2 milliárd forintja.Szerintem az volt az első hogy a számlájukról áttegyék máshova a pénzt.Gondolom ők is ismerik az alertpayes 30 napos szabályt...
529. rinc
2010. nov. 2. 10:24
Valakinek már válaszolt az Alertpay ügyfélszolgálat? Nekem csak egy automatikus levél érkezett, hogy majd felveszik velem a kapcsolatot... De nagy a hallgatás..
528. skz75 (válaszként erre: 526. - Ilove7day)
2010. nov. 2. 09:12

Na úgy látom, hogy teljesen elbeszélünk egymás mellett, én meg nem szeretek a levegőbe beszélni.

Püffögj nyugodtan tovább, ha ez kielégít téged.

További szép napot!

2010. nov. 2. 09:11
A sikkasztás büntető jogi kategória...Ez olyan mintha egy bankrablótól mi kérnénk elnézést.
2010. nov. 2. 09:09
Nehogymár mi kérjünk elnézést hogy a csalók megloptak minket...
525. skz75 (válaszként erre: 524. - Ilove7day)
2010. nov. 2. 09:06

Nos, a tények mást mutatnak...

Lehet bánkódni, de mit sem érsz vele.

Ha akarsz hazárdírozni keress másik hasonló oldalt és rakj oda pénzt, ha nem, akkor rakd bankba éves 7% kamatért ( de lehet, hogy sokat mondok), vagy rakd a párna alá.

Ha a neten raksz be, akkor (ilyen formán, mint a 7DW-szel) el is vesztheted.

Ezért mondom, hogy TE vagy a felelős az elvesztéséért és nem a Steve vagy Barbara vagy tudom is én kicsoda.

DE, ez az ÉN VÉLEMÉNYEM. Nem kell mindenkinek így gondolkodni.

2010. nov. 2. 08:57
Azért arra az oldalra belépni,ami 1,5 éve korrekten kifizeti az embereket és sehol se lehet róla panaszt olvasni,én nem nevezném szerencsejátéknak.
523. skz75 (válaszként erre: 520. - Ilove7day)
2010. nov. 2. 08:55

Azt gondolom, hogy ezt nem nekem kell megitélnem, mert ha erre válaszolok, akkor én leszek a szemét, ha rosszat mondok.

Másrészről meg teljesen mindegy, hogy melyikre fektetsz be, ha azt a pénzt "el tudod engedni", amit beraksz.

Mondom mégegyszer, mintha a rulettre tennél...

2010. nov. 2. 08:54

Én is ettől félek,hogy belépnék a cherrybe az is megszűnne.


Egyébként lehet az Unite Trade-nek is megtetszett a 7day módszere...

521. gini.
2010. nov. 2. 08:52

Gyerekek!

1 hete léptem be a 7 day-be nem kevés pénzzel.Most akartam a Unite Trade-be lépni,erre az sem üzemel. Mi a franc van? Minden jó befektetés most szűnik meg? Ennyire szar időbe keztdem?

520. ilove7day (válaszként erre: 519. - Skz75)
2010. nov. 2. 08:50
és ezek után melyik oldalakra merjünk befektetni?amelyek 1 hete vagy amelyek 2 hete működnek?
519. skz75
2010. nov. 2. 08:40

Üdv Mindenkinek!

Egy új nézőpont...

Én úgy "fektetek" be pénzt ilyen és hasonló oldalakra, mintha a kaszinóban raknék a pirosra vagy a feketére. Ha eltalálom bejön a "nagy lóvé", ha nem, akkor bukom.

De ez az én felelősségem, és nem az oldalé. Nem vagyok sem óvodás, sem kisiskolás, hogy mást hibáztassak a saját döntésemért.

Reménykedek, mert a remény hal meg utoljára és nem is a "befektetett" pénzt bánom, hanem azt a lehetőséget, amit ígért a dolog.

2010. nov. 2. 08:36
most meg úgy néz ki a clubcooleurosra viszik majd ezt a pénzt.A Franz nevű európai szponzor áll mögötte állítólag.Senki sem vél összefüggést felfedezni a 7day eltűnése és a közeli szponzor új oldal indítása között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook