Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

577. v767 (válaszként erre: 575. - 7459713202)
2010. nov. 2. 17:36

Már bocsánat,de ez a Franz,a Barbara,meg a Rácz Margit is csak ugyanolyan tagok,mint mi.A különbség csak az,hogy ők régebben csatlakoztak.


Az üzenetek jellege nyugtalanító.Mindhárman csak hivatkoznak valakire (Rácz->Barbara vagy Franz ;Franz->Sigman),de olyan aláírással még nem láttam üzenetet,hogy "Steven",vagy pedig "7daywealth team".Ennélfogva az általad közölt levél nem tekinthető hivatalosnak.

576. Chicquita11 (válaszként erre: 575. - 7459713202)
2010. nov. 2. 16:58
így legyen!!!
2010. nov. 2. 16:36

A LEGFRISSEBB HIVATALOS LEVÉL:


,,Kedves Barátaim,


A teljesen nemvárt dolog megtörtént. Senkinek közülünk nem volt bármiféle tudomása. Nincs értelme vitázni azon most, kinek a hibája volt.. Minenesetre teljesen megértem, hogy sokan dühösek vagytok amiatt ami történt. Higgyetek nekem, bármit jobban szeretnék, mint abbahagyni. De ez nem az a lehetőség amivel élhetek.


Most mi fog történni? Hogyan folytatjuk?


Mindenekelőtt: bizonyosodjatok meg kérlek hogy a 7DW subscriptionotok TÖRÖLVE VAN!!


Körülbelül 1 héttel a leállás előtt megkaptam Steven Sigmantól az MOWC számla teljes listáját az összes részlettel. Ennek a listának megfelelően minden taggal egyformán bánunk. Mr. Sigman beleegyezett az MOWC kifizetésébe. Az egyetlen kérdés ami maradt, hogy pontosan mikor tudjuk kezdeni a kifizetéseket. Ez pár napba beletellhet.


Most mindösszesen annyi a teendőtök, hogy megbizonyosodjatok, hogy a 7dw subscriptionotok törölve van.


A többit én megcsinálom. Nem számít barát vagy ellenség, mindenkivel egyenlően lesz bánva mint az előbb mondtam.


Ha a kifizetés nem is fog 100%-osan egyezni a befektetéssel, biztosíthatom, hogy senki nem fog komoly anyagi veszteséget szenvedni. Minden attól függ, hogy Mr Sigman megfogadja e a javaslataimat


Mi (Franz és csapata) még mindig próbáljuk a legjobbat nyújtani mindnyájotoknak. Legyetek egy kis türelemmel - és hadd tegyük a dolgunkat.


A legjobbakat kívánjuk nektek a jövőre


Franz és csapata."

574. gini.
2010. nov. 2. 16:05

Sziasztok!

Szerintetek most ennyi volt a HYIP-nek? Már másba se merjük tenni a pénzünket,mert nem tudjuk melyik következik? Mi van most,mért pont ezen a hétvégén csődöl be mindegyik? Mi történt? Ez már nem hekker.Szerintetek? Semmi remény egy jobb jövőre? Ezen fos helyen kell megrohadnom?

573. e6bbbea29a (válaszként erre: 570. - Szántó Gábor)
2010. nov. 2. 15:57

szia!


Mire gondoltál?


Nekem lenne ötletem...

2010. nov. 2. 14:42

Sziasztok!


Mit ad isten,hosszas vívódás után, 4 napja vagyok és is 7DW tag.Megrendülve olvasom a történteket.

Maximálisan bízom a pozitív változásokban.

Ha lehet úgy fogalmazni: naivan hiszek abban, hogy ez még működni fog.


Mindenesetre írtam a support-nak, hogy a pénzt vissza. Hátha sikerül.

Valamint letöröltem a tagdíj átutalását.

Magam részéről ezt lehetett tenni.

Várom a fejleményeket.

2010. nov. 2. 14:19
Bízzunk még benne....
2010. nov. 2. 14:15

Azt tiltja fórum szabályzat, hogy partner lennék tőkével okosságokra és ezt privátba írja akinek van jó ötlete?


Ebben nincs se reklám se ajánlás...

2010. nov. 2. 14:05

Ezért ajánlották, hogy le kell mondani a subscriptiont, ha nem akarod, hogy esetleg az a pénz is a levesbe menjen.

De a próféta szóljon belőled, hogy még él a számlánk...

2010. nov. 2. 14:01

Hali.

Ma kaptam mailt az AlertPay-tol, hogy Subscription Payment Successful for 7DW.


Ez engem arra kovetkeztet hogy meg nem lepett le senki es, valami mas okozhatja a problemat.Es hogy el meg az a szamla..

Tippek?

567. a_p5s
2010. nov. 2. 13:55

Sajnos elfelejtettem, hogy ajánlani nem szabad!


ELNÉZÉST! :)


Magánba segitek amit tudok!

2010. nov. 2. 13:48

[link]

Állítólag ezt az oldalt is Szteve csinálta, és még működik. Vajon meddig?


A Cherry még megy, van benne 80 dolcsim. Hátha azt is elveszítem, akkor már minden lóvém oda.

565. a_p5s (válaszként erre: 563. - Ger82)
2010. nov. 2. 13:43

Ez nehéz kérdés, mert még lelkiismrettel sem tudnám birni hogy itt nyilvánosan ajánlok vmit, ami pár hét/hónap múlva bedöglik... Ha komolyan érdekel, privátban elmondom, de jobb szerintem ha mindenki a saját feje után megy, és ehhez ajánlanék pár fórumot ahol érdemes nézelődni!


FONTOS!!!


MONITOR OLDALAKNAK SOSE HIGYJÉL!!!

Nemcsak a referral jutalék a céluk, hanem bizony sok hyip szelektiven fizet ezeknek, másoknak meg nem!


üdv

564. Loki61
2010. nov. 2. 13:41
sziasztok
563. ger82 (válaszként erre: 552. - A_p5s)
2010. nov. 2. 13:35

ok.


neked mi megy még? mert arra tolok lovét

2010. nov. 2. 13:32
Én már annak is örültem volna, ha csak otthon maradhatok, és nem kell azért hajnalban felkeljek, hogy dolgozni kelljen menni.
561. rinc
2010. nov. 2. 13:29
ha már az álmok... én azt terveztem, hogy bejárom a világot. Nem akartam kocsit, luxus ruhákat, puccos dolgokat, csak látni szerettem volna a világot.. Félévente elutazni valahová, hátizsákkal, bakanccsal és egy jó fényképezőgéppel.. Én ezért kockáztattam, hogy ezt az álmomat megvalósíthassam.. Nem a pénz fáj, (persze fáj az is) hanem hogy az álmomat nem tudom megvalósítani.
2010. nov. 2. 13:28

akartok egy kicsit nosztalgiázni:


[link]

2010. nov. 2. 13:27
Inkább kurváztam volna el azt a rengeteg pénzt a hitelkártyámról...
558. a_p5s (válaszként erre: 557. - Gabipeti)
2010. nov. 2. 13:20

Látod mi pont ugyanezt éreztük! Nem is a pénz, mert azt életünk során sokszor elbukjuk vagy elverjük hülyeségre mint cigi kávé alkohol NŐK...

De hogy már álmodni sem lehet azt hogy pár hónap és jobb lesz... Na ezt nehéz megemészteni.

2010. nov. 2. 13:16
Mikor eltűnt az oldal, pont dolgoztam. Nemigen tudtam aludni, többször lejöttem megnézni, hogy megy-e már az oldal. Reggel arra ébredtem a munkahelyemen, hogy lehet, hogy még 30 év múlva is ezen a lepratelepen kell felébrednem... legalábbis, ha a Stevén múlik. Az a gáz, hogy még a jobb életbe vetett hitemet is megrengette.
2010. nov. 2. 13:12

Na mégyegyszer én szólok hozzá.

Valahol én is gondoltam, hogy egyszer csak be fog dőlni az egész. Azért raktam bele elég sokat, hogy hamar ki is tudjak venni. Csak az az én formám, hogyha valamibe belekezdek, pénzt rakok, az tönkre megy. tegnapelőtt mérgemben beleraktam 20 dollárt az unitetrade-be, tegnap az is eltűnt.

2010. nov. 2. 13:11

Úgy látszik Sztevékben nem szabad megbízni,ezt megtanulhattuk volna a Mézga családból:)


Meg kell nyugodni,de ki az aki több száz ezer forint elvesztése után nyugodtan tud aludni?Főleg hogy más meg a mi pénzünkön élete végéig extra luxban éldegél...

2010. nov. 2. 13:10
Amúgy ha nem jön vissza a pénzünk, csak minden 7dw károsult beledobna egy 10 dolárost egy kalapba, lehetne bérelni belőle egy profi bérgyilkost, hogy Szteve több embert ne károsíthasson meg.
2010. nov. 2. 13:07

Írtam a Sztevének facebookon, hátha nézi. Azt már nem gondolom, hogy válaszol is, de ki tudja...


Ezt írtam:

Hi Steve! I'm a member of 7daywealth. Me, and about 10000 another Hungarians would like to get an explanation about what happened with 7dw? For lot's of people that was a huge hope for their future. Some of us like me put money to 7dw from loans hoping, that we can have a better life soon. So please give out information, if you read this letter. What happened? Is the page closed temporarily? What's about our money, do we get it back? Please answer.


Sincerely: Peter Gabor!

552. a_p5s
2010. nov. 2. 12:59

Sziasztok!


Most regiztem ide a fórumra, hátha valaki segitségére lehetek. Amit irok kizárólag a magánvéleményem amit tapasztalatból és fórumokból meritettem a HYIP világából...


Az egyik barátom kb 1 éve hozta fel a 7dw-et mint lehetőséget, s mint a legtöbb tudatlan elhajtottam, hogy ez bizony piramisjáték. Node az ember alapvetően kapzsi, és ki az aki munka nélkül ne szeretne ebben a rothadó világban pénzt csinálni?! Olvastam róluk. Persze mindenkinek folyt a nyála hogy milyen jó. Belevágtam. Sőt, mindjárt a párommal együtt, és a mai napra több ezer dollárunk rekedt bent, úgy hogy július elején kezdtük...

A gond ott kezdődött, hogy már olvastam ezekről angol fórumokon, és bizony lehangoló volt amiket irtak... Ekkor már tudtam, hogy ez csak mese ami kering róla, valójában el fog jönni a vége. Persze mint a többiek is csak abban reménykedtem, hogy MAJD... Hát a majd eljött. Persze ez dehogyis biztos, mielőtt nekem esnétek! Nem biztos. Remény van még!!! Én úgy saccolom kb 3%. Ennyi az esélye, hogy folyt köv. Úgyhogy én lemondtam a pénzről, és nem azért mert könnyen szereztem, mert inkább spórolgattuk ide minden héten egy kicsit... Hanem azért mert semmit sem tehetünk. És mondták, hogy ez nem mlm, meg nem hyip... Hát mi? Mese meg a hab. Ez pont addig működő amig az új befektetők többet dobnak be, mint ami kimegy hozamra. Hát akárki is hiszi a fejlődést, én figyeltem, már nem tudott oly rohamosan nőni a létszám. És ez volt a játék lényege. Amikor csappanni kezd a 7dw egyenlege, egyszerűen kihúzzák a konnektorból.

Nem hiszem, hogy bárki visszakapja a pénzét az alertpaytől. Azt sem, hogy a companyexpresstől. Ezek a játékok pont erről szólnak. Nézz meg pár monitor oldalt. Jön egy játék, és behal. Valamelyik pár napig jó, valamelyik több százig. Nem tudjuk mi van mögötte. Az biztos, hogy a HYIP világában 95%-ban csalók vannak! Jóóó nem csalók, csak hazudnak. Hazudnak hogy ezt vagy azt csinálják. Igyekeznek toborozni, reklámozni, aztán ha már nem növekszik a nyereségük, akkor bezárnak!

Szerintem akik irják a sok okos levelet, hogy sztív bácsi éppen cetliket elemez hogy kifizessen :D meg ilyenek, ők is pont olyan picikék ehhez mint mi magunk. Csititják a pánikot, ugyanis ha lassabban tudatosul bennetek, hogy vége, akkor nem lesz akkora por belőle. Mert ők már régóta tagok, nekik nem volt veszteség! A legaranyosabb a 200millió dollár LOL! Namármost hogy értsétek... Ha itt valakinek lenne $200M-ja (40milliárd HUF) Az letétbe tenné csak azért, hogy beszedjen kis emberektől $10M-ót (2milliárd HUF) és annak kifizesse napi 1% kamatát, mintha ő még eltenne plussz nyereségként még 1%-ot? Számljátok már ki mikorra keresne igy $200M-ót amit letétbe helyezett? És miért nem csinálja inkább a 200milliójával és szarna ránk? Na ezt aki érti, az érti... Átlátszó ócska hazugságból indult az egész, és pont az lett a vége is. NYELJÉTEK! Én már lenyeltem...


Ha valaki belenéz a hires fórumokra mik ezek...hát nem túl biztató, mégis sokan csinálják, és ez bizony szerencsejáték, aminek a lényege hogy mikor szállsz be, és legfőképp mikor ki!

Lehet találni jó oldalakat, de nem kell álmokat kergetni, az idejük azoknak is véges. Persze a túl fiatal oldal is meleg...

Egy öreg befektető ezt irta:

Ne fektess be túl fiatal programba,

ne fektess túl öregbe

ne fektess túl kicsi hozamra,

és ne fektess túl nagyra sem.


Ez igy leforditva azt jelentené, hogy semmibese, de mégsem. Én azt mondom hogy a napi 2%-os hozamok elmennek akár több száz napig is. Ha nagy a reklám, jók a visszajelzések. Sok fórumra felteszik és azt az admin-ek is ellenőrzik. Ha korrekt és választ adó ügyfélszolgálatuk is van! Jól meg kell nézni minden oldalról, és bizony akkoris érvényes a szabály...csak annyit amennyit még megengedhetsz magadnak, hogy elbukjad!

Én is benne vagyok párban, és azok működnek.


Végezetül: Nem megyek bele vitákba. Értelmes kérdésekre szivesen válaszolok.


Üdv mindenkinek és fel a fejjel, hiszen az élet megy tovább!

2010. nov. 2. 12:49

[link]


Szintén.Volt 14daywealth oldala is.Volt ennek mindene.Még a tagdíj is centre ugyanannyi volt az exoldalain mint a 7dayen :D Komikus.

2010. nov. 2. 12:46

[link]


A gorillamillions ról is hasonló "jókat" írnak. Hogy átvertek minket,szerintem tényként kijelenthető:(


Ezekkel az oldalaival 2006-2007 környékén az USÁBan már eljátszotta a nevét,ezért terjeszkedett Európa felé.


A kérdésem:hogyan tovább?Nyugodjunk bele?Vagy keressünk másik befeketetős oldalt?

549. Whited (válaszként erre: 543. - Ilove7day)
2010. nov. 2. 12:36
Vajon a többi része is a 7day-es "sablon" szerint van?
548. bodorka80 (válaszként erre: 546. - Chicquita11)
2010. nov. 2. 12:36
Azzal már próbáltam, de elég sz*r lett. Azért keresnék valakit, aki ezt lefordítaná.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook