Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
658. d78af6978e (válaszként erre: 610. - 4c1a787e8f)
2011. dec. 13. 16:07
Aki itt 'hazassagrol' beszelt nem en voltam..En egy egyszeru randirol beszeltem,egy szimpatikus emberrel es erre elindult ellenem egy hadjarat..Hogy pasizok meg gyereket hurcolaszok randira stb....Szoval ezt itt most nem veszem magamra...
657. d78af6978e (válaszként erre: 653. - 44bc6f2b60)
2011. dec. 13. 16:00
Alapitsuk meg a szuper gyerekek anyukaja klubot..Az lesz az elnok akinek hamarabb fordult hasra a babaja...:-))))
656. d78af6978e (válaszként erre: 647. - Atokratokszenhidratok)
2011. dec. 13. 15:58
Na most nagyon beragtam...KI VAGY TE AZ ANYAM?????Az hogy sok evet eltem vele,az azert nem egeszen igy van...Olvass vissza...Meg aztan,en veletlenul lettem terhes,es nem ennek a savanyunak gyereket szulni mint ahogy te fejezted ki magadat,hanem egyszeruen eletet adni annak a kis lenynek,aki a pocakomban volt,es felnevelni...Nem volt 'alapveto erzes' hogy o kell apanak...Annyit tudtam,hogy gyermeket varok,es az elso perctol kezdve mindent megtettem azert hogy a kisbabamnak jo legyen ha megszuletik..Azt hittem en is balga hogy o ugyanigy erez..Tevedtem..Puff neki..Azt hiszem te irtad egyszer hogy egyedul neveled a gyerekeidet...Most meg azt hogy vegigcsinaltal egyedul egy terhesseget...Ha teged is otthagytak terhesen,akkor plane meg kellene hogy ertsd az erzeseimet...Ha te azok utan,hogy otthagytak,megcsaltak,gyalazkodnak,a csaladodat gyalazzak lemondott a gyerekerol stb megengedned hogy tartsa a kapcsolatot az 'apa' a gyerekkel akkor bocsanat de nem gondolkodsz tiszta fejjel..
655. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 637. - Ee1dc9ba06)
2011. dec. 13. 15:57

Csak élménybeszámoló akart lenni nem számított arra hogy leszólják.Én bírom withlove energiáját és talpraesettségét.Azon csodálkozom hogy hogy merült fel valakibe hogy nem ír igazat?????

Nekem eszembe sem jutott ilyenre gondolni

654. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 635. - 4c1a787e8f)
2011. dec. 13. 15:54
Hmmm erre sajna van cáfolatom.Gergőm még javába szoptattam amikor bárányhimlősek lettek mind a hárman.Fél éves volt és neki volt a legtöbb pöttye.Azt mondták nekem hogy a szoptatott baba nem lehet bárányhimlős.Akkor az én gerim is csodagyerek)))))))))))))))))))))))))
653. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 632. - Atokratokszenhidratok)
2011. dec. 13. 15:53
A ronikám már ahogy hazahoztuk a kórházból oldalra fordult magától?Akkor csodagyerekem van???jaj ez szuper)))))))))))))
652. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 631. - 4c1a787e8f)
2011. dec. 13. 15:51
Hát nekem négy gyerekem van.Tehát egyetértek.Amíg egy gyerek van nagyon könnyen mozog vele az ember.A nagylányommal és is technikusi utolsó éves voltam és kijártam levizsgáztam.Hoztam vittem a lánykát ahogy betöltötte az egy hónapot.Vonattal kellett átmennem egy átszállással és busszal tovább amíg a suliba beértem.De megoldottam .Ha megvan a többi ahogy nekem ott már kell egy férj aki a sulisat elviszi az ovisakat én viszem és akkor megoldható a séta is a pici lánykámmal.Ronikám szeptemberbe született anyósom két hetesen vitte már sétálni az utcába.De milyen büszke volt...mintha ő szülte volna)))))))))))))
651. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 629. - 4c1a787e8f)
2011. dec. 13. 15:47
szerintem nem kell félteni.Az utóbbi hónapok miatt nagyon észen lesz az biztos.bolond lenne megfontolás átgondolás nélkül újabb valakit belefolyatni az életébe.Kávézás nem jelent semmit.Megértem hogy örül hogy tetszik valakinek és értékelik mert ez nagyon szuper érzés./épp most tapasztalom a kevdesemtől és naggggyon nagyon jó/
650. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 599. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 13. 15:39
Így van.Bolond lenne ha kihagyná annak lehetőségét hogy talán egy normális emberkével találkozott.az hogy elment kávézni semmire nem kötelezi.
649. Pen80 (válaszként erre: 644. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 13. 14:53
Akkor miért olvasod?
648. Pen80 (válaszként erre: 622. - Mandarin_x)
2011. dec. 13. 14:50
Teljesen egyetértek.
647. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 636. - D78af6978e)
2011. dec. 13. 14:33

Én is végigcsináltam egy terhességet egyedül, sőt nekem ott volt egy másik is, ugyhogy átéltm én is ezt-azt.

Nem hiszem, hogy okoskodnék, csak a gondolataimat írtam le. bocs, hogy nem egyeznek a tiéddel, de úgy gondolom, ha valaki nyilvános fórumon osztja meg meg az életét, akkor kaphat egyetértést is, de kaphat olyan véleményt is ami nem tetszik. Nem vagyunk egyformák.

Az, hogy kizárod a gyermeked életéből az apját nekem nem volt szimpatikus dolog, ugyhogy innentől lettem közellenség. Mai napig is mondom, valamiért szeretted ezt a férfit,hiszen sok évet éltél vele, valami miatt gyereket akartál neki szülni. Arra a kérdésre pedig soha nem válaszoltál, hogy miért szeretted őt? mi volt az az alpvető érzés ami miatt úgy érezted, ő kell neked apának?

miért ismerted ennyire félre? vagy tudtad, milyen, csak arra gondoltál a gyermek majd megváltoztatja?

646. cooltim
2011. dec. 13. 14:13

En nem szandekoztam rosszindulatu lenni. Nem is hiszem, hogy az rosszindulat, ha valaki megkerdojelez valamit egy ilyen forumon. Nem is illettem ronda, becsmerlo szavakkal senkit.

A tortenettel sincs semmi gondom. Azt sem allitottam, hogy kamu az egesz. Egyszeruen csak vannak benne olyan ellentmondasok, amik szerintem mar a fantazia szulemenyei. Gondolom a tortenet eleje igazsag lehet. Aztan lehet, hogy elragadtatatta magat Withlove es lett benne egy kis szinezes.

Megegyszer leirom - a tisztanlatas vegett - semmilyen rosszindulat nincs bennem. Sosem kotekedtem itt a Hoxan, nem stilusom. Eztan sem fogok.

Akkor ragtam be kisse, amikor beleolvasgattam a Withlove kulonbozo hozzaszolasaiba mas forumokon es lattam mennyire kioktato, okoskodo stilusban ir. Egyszeruen nem azt az arcat mutatja itt, ezen a forumon es ezert lettek bennem ketelyek. Ezert lehet ram kovet dobni, de amig egy forumba barki irhat barmit, gondolom le szabad irni a velemenyunket.


Nem is szandekozok tovabb itt rontani a hangulatot. Mindenki el trja maga donteni, hogy szeretne e internetes leanyregenyt olvasni. Beke!

Udv!

645. fc62868258 (válaszként erre: 644. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 13. 13:57
A viszontNEMlátásra ebben a fórumban!!!!!!!
2011. dec. 13. 13:49
Mondjuk az egész mesesztori nem érdekel,hála istennek van mit olvasni ezen kívül is.Ő megígérte,hogy megy,mégis itt írogat még.Akkor én is hadd tegyem.Bár én mint mondtam,megyek,nem érdekel a továbbiakban.
2011. dec. 13. 13:47
ezt nem hiszem el :( van elég szarság odakint.. ne csináljátok már! most ettől valóságosabb a fórum ez igaz...de mindenki sz@rul érzi magát!!!
642. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 641. - CsillagTM)
2011. dec. 13. 13:46
Úgy állok hozzá,ahogy ő én hozzám :)) Ennyi. :))
641. CsillagTM (válaszként erre: 640. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 13. 13:42
hú, bocsi, h én reagálok, de ritka kötözködő stílusod van :D
640. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 639. - D78af6978e)
2011. dec. 13. 13:34

Nem cseszegetés,de azt írtad,SENKINEK semmi köze!Akkor az a néhány ember most senki?

Te oktatsz,közben meg elég bunkó stílusod van.

639. d78af6978e (válaszként erre: 637. - Ee1dc9ba06)
2011. dec. 13. 13:27
annak a par embernek akik nem cseszegetni jottek ide hanem tenyleg jotanacsokkal segitettek...kielegitettem a kivancsisagodat????
638. CsillagTM (válaszként erre: 636. - D78af6978e)
2011. dec. 13. 13:10
szívesen olvasnék a sorsotok alakulásáról, de ha az itt lét a számodra több idegeskedéssel jár, mint örömmel, pozitívummal, akkor legyél önző és tényleg ne gyere ide...hiányozni fogsz sokunknak, de ebben a történetben te és Emma vagytok a lényeg!!!
2011. dec. 13. 13:01

"Ahhoz hogy hova es kivel megyek, valamint viszem a gyerekemet senkinek semmi koze"

Ez igaz, de akkor MINEK ÍROD IDE???

2011. dec. 13. 12:49

Sziasztok!!

Nagyon szepen koszonom a privatban irt biztato szavakat..Az okoskodoknak azt kivanom hogy eljek at azt amit en ateltem aztan beszelgethetunk..Ahhoz hogy hova es kivel megyek,valamint viszem a gyerekemet senkinek semmi koze..Valamelyik joszandeku irta hogy jomodu vagyok..csak hogy helyretegyem a teves elkepzeleseket:az hogy van felretett penzem,es nincsenek anyagi problemaim magamnak koszonhetem,senki masnak..En dolgoztam meg azert a penzert,nem az okoskodo rosszindulatu emberek..Emmarol pedig nem teszek fol fenykepet ha tetszik egyeseknek ha nem..Igy dontottem es ezt LEGALABB ezt kerem tiszteletben tartani.

Az hogy a gyerekem 4 hetesen a hasarol a hatara fordul,nem csoda..Nagyon sok baba teszi ugyanezt..Bocsanat hogy nem kovetjuk a 'nagykonyvben'leirtakat..Valoszinu 'csodagyerekem' van:-))

Volt valaki aki azt irta hogy akkor kezdtetek el piszkalodni mikor randim lett egy orvossal...

Es ti mar 'szappanopera' szeruen tovabb is vittetek egy egyszeru talalkozast..Ha nalatok ez igy mukodik,hogy megismertek egy pasit,es rogton agyba es oltar ele vonultok vele az a ti bajotok..Nalam csak egy egyszeru setalas es beszelgetes fert bele..Semmi tobb..Ugyanezt megszoktam tenni hetente egyszer ketszer baratnoimmel is,akkor mit irnatok???Hogy leszbikus vagyok mert a baratnommel kaveztam,es setaltam??

Mindegy azt hiszem,hogy en itt befejeztem,anno azert jottem ide mert kerestem a volt baratnomet,es porra voltam zuzva...Csak magamnak koszonhetem hogy talpra tudtam allni,nem nyavalygok hogy jaj mi lesz velunk..Teszem a dolgomat legjobb tudasom szerint..

Azoknak akik itt voltak velem,ezen a forumon biztattak segitettek ezer koszonet!!!!!!!!!!!!Nagyon sokszor segitettek a biztatasok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mindenkinek a legjobbat kivanom!!!!!

635. 4c1a787e8f (válaszként erre: 634. - Ee1dc9ba06)
2011. dec. 13. 09:40

Persze.

Ezzel csak arra akartam célozni, hogy azért túlzásba se kell vinni azt a féltést, mert azok a többet hurcolt többedikek sokszor jobban bírják a gyűrődést..

Ami tapasztalataim szerint nagyon sokat számít, az a szoptatás. Azzal lehet a legtöbbet tenni. Akkor észrevétlenül átmennek rajta a bacik, nem lesz beteg tőkük, de védettebbé válik...

Csak persze az se megy mindig mindenkinek, én is csak a harmadikat tudom régóta szoptatni.

634. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 631. - 4c1a787e8f)
2011. dec. 13. 09:32
Ha muszáj vinni a gyereket, oké, azt megértem. Mondjuk, nekem összesen egy van.
2011. dec. 13. 09:10
Bár ha valaki megcáfol, akkor szórom a fejemre a hamut, megígérem:)
2011. dec. 13. 09:03

Nekem is úgy tűnik, hogy túl gyorsan történnek a dolgok. Mint egy filmen. A pici Emma pont egy hónapos amikor forogni kezd. Ez nekem nagyon furcsa, főleg , hogy koraszülött volt, bár aláírom,sok minden megtörténhet.


Nos akkor lássuk hát az időtáblát, hogy nagyjából mikor mit kéne tudnia a babának:


Átfordulás 3-6 hónapos kor között valamikor – Egyes babák egyáltalán nem strapálják magukat ezen a téren, inkább kivárnak, a fürgébbek már 3 hónaposan átfordulnak.


bocs, már megint rosszindulatúnak tűnök, pedig csak a megfigyeléseimet írom le:))

631. 4c1a787e8f (válaszként erre: 630. - Ee1dc9ba06)
2011. dec. 13. 09:02

Ezt kb. az első gyerkkel tudod megcsinálni. Az összes többi már megy reggel hétkor óvodába, iskolába a nagyokkal, már egy hetesen is akár... Én se örültem neki, de ez volt. Férjem, anyám 2 napot voltak otthon, aztán menniük kellett dolgozni.


Egyébként én meg pont az elsőnél voltam még egyetemista, és 6 hetes korától hordtam be az egyetemre. Soha semmi baja nem lett, akkor kezdett többet beteg lenni, amikor bölcsibe került.. De ezt meg az első gyereknél nehéz megúszni.


Most a harmadikat már én is jobban óvom, ha tudom, de azért a nagyokért csak el kell menni, a boltba meg be kell menni..


Csak sétálgatni a pár hetes csecsemőt én se vinném, és nem is vittem plázába, az mondjuk nekem is kiveri a biztosítékot, amikor a láthatóan újszülöttel shoppingol a mutter.. Azért a miniszoknya várhat pár hetet..

630. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 627. - 44bc6f2b60)
2011. dec. 13. 08:50
Egy hónaposan én is elvittem sétálni, de nem idegen emberek közé!!
629. 4c1a787e8f (válaszként erre: 623. - 44bc6f2b60)
2011. dec. 13. 08:49

Nem azzal van a baj... Én még házason is majdnem pasiztam, amikor baba volt a lányom.. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy normál esetben az anyaság a nőiességet is megerősíti.


Az esetleges gond az lehet, hogy ő itt -a leírásai alapján- ugyanolyan kedvesen-lelkesen-naivan kerül megint közel valakihez, akit azért megintcsak nem ismer... Nehogy megint "álma kezdődjék most elől" /AJ/

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook