Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
538. cooltim (válaszként erre: 534. - E16fe97baf)
2011. dec. 12. 20:22

Tévedsz... Csak a Columbo rejtélyes felesége... Sokat tanultam tőle.

Mint írtam, az elejétől nyomon követtem a történetet és érdekelt, mi történik. (mint itt mindenkit) 5 percbe telt, amíg összeírtam ezeket a dolgokat és nekem ne mondja senki, hogy ez nem fura.

537. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 534. - E16fe97baf)
2011. dec. 12. 20:20
Igen,pont olyan jók a meglátásai :P :))
536. Pen80 (válaszként erre: 532. - Cooltim)
2011. dec. 12. 20:20
Én ebben semmi furát nem látok. Miért ne történhetne meg? Melyik pont fura neked?
535. Pen80 (válaszként erre: 534. - E16fe97baf)
2011. dec. 12. 20:19
:)))
534. e16fe97baf (válaszként erre: 532. - Cooltim)
2011. dec. 12. 20:18
kicsit olyan vagy mint Columbo :))
533. cooltim (válaszként erre: 530. - CsillagTM)
2011. dec. 12. 19:58
Igen, de itt a Baba születése után többen kértek fotót... És a mai napig nem került fel a Withlove adatlapjára... Ami persze szíve joga, mert miért ne tehetné meg, hogy nem teszi fel a képet. De nem is reagált - emlékeim szerint - erre a kérésre...
532. cooltim
2011. dec. 12. 19:57

Nekem nem a romantikussággal van gondom. Egyszerűen csak az egész történet sántít és kész!!!

1.) A hölgy várandós éppen.

2.) Mindeközben az X éves kapcsolatból egyszercsak kilép a pasi a hölgy legjobb barátnőjével!

3.) Pár nap - hét alatt az a kapcsolat a legjobb barátnővel megromlik, a pasi elkezd kuncsorogni vissza a hölgyhöz.

4.) A pasinak pikk-pakk lesz egy lengyel buta barátnője, akivel pár nap alatt találkozik egy közös ismerős.

5.) Megszületik a baba.

6.) A pasi és az újdonsült lengyel buta lány szeretnék látogatni a babát, hogy gyakoroljanak.

7.) Kiderül, hogy a baba gyermekorvosának megtetszik a hölgy és randiznak.

8.) Mindeközben a hölgy jómódú anyagilag, külföldön él.

9.) Közben még van két nagyon kedves és odaadó Nevelőszülő is.

10.) A pasi szülei botránykodnak a hölgy Szüleinél Magyarországon.

Stb.

Stb.

Stb.

Az időrend nem jól van írva, de ez mind-mind megtörténik ebben a fórumban és számomra, akárki akárkit is mond, ez egy fantázia szüleménye!!!

És mindez össz-vissz 3(!) hónap alatt játszódik!

Fura!

Lehet ezért bántani engem... Nyugodtan!

2011. dec. 12. 19:42

Ugyan már, az igaz, hogy csodaszép esemény, de azért nem megy csodaszámba. :) Miért ne történhetne meg? És akkor hol vannak a csodaszámba menő gyógyulások a rákból, a váratlan teherbeesések, amikor már mindenki lemondott róla, sorolhatnám.

Egy találkozás egy szimpatikus orvossal, aki történetesen érdeklődik, miért olyan nagy dolog? Ennyi erővel az én sztorim is hihetetlen lenne, az is elég romantikus. :)

530. CsillagTM (válaszként erre: 525. - Cooltim)
2011. dec. 12. 19:32
azért vagyunk még így egypáran, akiknek nincs semmi az adatlapján :)
529. CsillagTM (válaszként erre: 526. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 12. 19:31

hol írta Józsinak és hol írta Péternek?


én nem hiszem, h kamuzik. egyszerűen "érződik".

528. 4c1a787e8f (válaszként erre: 527. - Cooltim)
2011. dec. 12. 19:02

Vigyázz itt!

Az elején én is tettem fel kérdéseket, hogy vajon minek mi az oka, és nagyon gáz hsz.-eket kaptam, pedig én se nagyon szoktam máshol rosszfej lenni...Csak bennem is felmerült egy-két dolog.


Szóval azóta olvasgatom, mert érdekel, meg tényleg csak bíztató hsz.-eket írok, amiket őszintén is gondolok. A többit meg megtartom magamnak...

527. cooltim
2011. dec. 12. 17:02

A túl gyors eseményfordulatok nekem is feltűntek. Ilyen részletekre nem is nagyon emlékszem már, de most ahogy írod, beugranak.

Vannak olyan embreke, akiknek unalmas az élete és így próbálják meg feldobni. Volt egy gyerekkori barátnőm. Pár éve jöttem rá, hogy minden amiket elmesél (pasi sztorik, családi dolgok stb.)kamu és semmi nem igaz szinte. Leültettem és megkérdeztem. Először próbált védekezni, hogy nem jól látom. Aztán, amikor szembesítettem tényekkel, kiderült, hogy igazam van. Az volt a válasza, hogy uncsi az élete, nem történik vele semmi és szégyellte ezt, elege lett és elkezdett hazudozni mindenfélét mindenkinek. Csak belezavarodott, hogy kinek mit mondott és így bukott le... :-(

Van ilyen!

526. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 525. - Cooltim)
2011. dec. 12. 16:47

Na jó, de az baromi fárasztó lehet ilyen történeteket kitalálni, és beleképzelni magát, hogy hiteles legyen. Mondjuk nekem is tök mindegy. De ki érne rá ennyire, hogy hónapokon keresztül írogasson ilyeneket?

Abban az egyben igazat kell adjak, hogy a keresztneveket eléggé konkrétan leírja, ami fura. Meg ugye az elején azt írta, hogy Józsi bácsinak hívta az apukáját, azóta kiderült, hogy Péter a neve. Nem tudom, hogy értette.

Meg talán még abban is igazat kell adjak ,hogy napok leforgása alatt történnek fordulatok. Pár nap alatt szedi össze a pasi a lengyel nőt és azon pár napon belül már össze is fut egy közös ismerősükkel egy óriási nagyvárosban a plázában.

Talán túl gyorsan történnek a dolgok. Vagy én vagyok lelassulva? Általában míg a dolgok kialakulnak, nagyon sokat kell várni, nem?

Ha nagyon akarok, akkor talán még egy harmadik dolgot, hogy a gyereket kezdettől úgy kezelte, mint egy kislányt. Létezik az, hogy a doki 9 hónapig még tippelni se tudja, hogy fiú vagy lány? És ugye ő azt írta, úgy érzi lány.

525. cooltim
2011. dec. 12. 15:14

Úgy gondolom, itt a hiteles emberek legtöbbje vállalja a kilétét. Withlove- nak semmi nincs az adatlapján, még egy kép sem az Emmáról, sem magáról. Semmi infót nem lehet róla megtudni - mondjuk ez nekem akkor is furcsa, akárki akármit mond itt. Még csak egy lakhely sem...

Mindegy, igazatok van, nem kell olvasni tovább!

524. cooltim
2011. dec. 12. 15:12

Nem vitatom a Withlove talpraesettségét és normális hozzállását az élethez. Ilyet nem is írtam.

Nem olvasok szívesebben szomorú és rossz sztorikat. Addig is olvastam, most is olvasom.

Nem érzem magam rosszindulatúnak azért, mert esetleg más a véleményem dolgokról, vagy egy történetet én kissé meseszerűnek érzek. A rosszindulat nem itt kezdődik, szerintem. Mindig is segítettem a rászorul embereken, sosem bántanék senkit sem. Most sem azt teszem.

523. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 522. - Pen80)
2011. dec. 12. 15:12
hát ja.
522. Pen80
2011. dec. 12. 15:11
jaj, ne nyomassuk már ezt, aki nem hiszi vagy nem tetszik neki, ne olvassa. Oszt' jónapot.
2011. dec. 12. 15:06

Miért gondoljátok ,hogy nem tetszhetett meg egy férfinek? Az írásaiból kiderül, hogy elég normális felfogású, talpraesett lány. Miért furcsa, hogy ezt egy férfi is észreveszi?!

Érdekes, amikor még rossz szakaszban volt az élete, akkor nem károgtatok ,hogy ez biztos nem igaz. Elég kiábrándító, hogy az emberek szívesebben hallgatnak rossz sztorikat, mert arra állt rá a fülük, attól érik jobban magukat pff.

520. cooltim
2011. dec. 12. 14:44

Még véletlenül sem bántásnak szántam, amiket írtam - ezt azért előre leszögezném!!!

Az álomvilágot nem a negatív élményei, ill. negatív történései miatt írtam. Az egy "mindennapi" eset, hogy az ember lányát egyszerűen faképnél hagyja a barátja, szerelme stb. Itt nem is feltételeztem semmiféle fantizálást. Nekem onnantól nem életszerű a helyzet, hogy az Emmácska gyerekorvosa betoppant a képbe, mint "hős szerelmes lovag"...

Igen, vannak ilyen bugyuta lányok, mint ez a lengyel kiscsaj, aki esetleg valóban a kis Emmán szeretne anyaságot gyakorolni, ezzel egyet értek. Ezt nem is vitatom.

Én akkor is azt gondolom, hogy egy kissé meseszerű a történet. De ezzel nem akarok én senkit sem bántani, nem is szokásom.

519. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 516. - Cooltim)
2011. dec. 12. 13:05

Tudjátok én azért ilyet nem írnék.A saját életem bizonyítja hogy igensi vannak fura helyzetek bénábbnál bénább történések amiket az ember el se hinne ha nem vele történik.

Az tényleg nagyon furi hogy Savanyúnak a barátnője mit csinál de van annak magyarázata.Biztos Savanyúnál akar bevágódni minél jobban.

Withlove szerintem nem kamuzik mert egykét olyan helyzet van az életébe ami nagyon is mindennapi eset.

Az hogy neki a megszokottnál is hülyébb dolgokat kell elviselnie nem jelenti azt hogy nem igaz amit ír.Hogy álomvilágba él?Ezt nem értem.Olyan álomszerű szép állapot ami vele történt?Szerintem nem nagyon is kellemetlen valós.

518. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 505. - D78af6978e)
2011. dec. 12. 12:58
Hát akkor nem volt jó ötlet.Pedig milyen jó lenne nem?Olyasvalaki akiben maximálisan megbízol.Kár hogy nincs szikra.
2011. dec. 12. 12:55
Valószinüleg soha nem tudjuk meg az igazat.
516. cooltim
2011. dec. 12. 12:54

Bennem irigyseg semmikeppen sincs. - miert is lenne?! - egyszeruen csak megfordult a fejemben, hogy ez egy alomvilag! Ennyi! Nekem is szep eletem van, egy szereti Ferjjel es egy imadnivalo Kislannyal! Nincs panaszra okom.

Az irogy ember is sok, de az alomvilagban elo, fantazialo ember is legalabb annyi! Udv!

2011. dec. 12. 12:45
Tény,hogy vannak benne furcsa sztorik.Ez a már "túl szép,hogy igaz legyen"-feeling nálam.De lehet,hogy csak sok az irigy ember?Én kívánom,hogy a topikindító valóban ilyen boldog és mézes-mázos életet éljen ezután is.Ne kelljen szineznie.
2011. dec. 12. 12:43
az élet hihetetlen furcsa dolgokat produkál...ennél cifrábbak is vannak, én sem hinném ha nem látnám és hallanám
513. cooltim (válaszként erre: 511. - Atokratokszenhidratok)
2011. dec. 12. 12:34

En elejetol olvasom a forumot!!! Most a napokban lett nekem is furcsa az egesz tortenet! "Tul szep, hogy igaz legyen!" szoktak mondani!

Sajnos nekem mar nem hiteles, de ez az en velemenyem! Minden jot kivanok a Foruminditonak!

2011. dec. 12. 12:31
Ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy olyan hülye nő nem létezik, aki odamegy a pasija volt barátnőjéhez (főleg amikor a pasi lemondott a gyerekről), hogy pótanyukája szeretne lenni a most született babának...
2011. dec. 12. 12:28
Újra jövök károgni. Ez a történet annyira szép, hogy már nem is igaz. Mintha folytatásos szappanopera íródna...
2011. dec. 12. 11:36
Én is drukkolok!
2011. dec. 12. 11:24

Azért csak vigyázz a pasikkal, mindegyik derékon alul hordja a vérbő részét, akár hottentotta, akár eszkimó...

Légy boldog, csak vigyázz magadra!

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook