Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 októberi- novemberi babák fórum

2021 októberi- novemberi babák (beszélgetős fórum)


276. Vájszi (válaszként erre: 273. - Cassidie)
2021. ápr. 8. 10:51
Férjem családjában van, de nem egyenes ágú rokonnál. Nálunk meg abszolút nincs! 😮 Szóval tényleg meglepi!
275. Cassidie (válaszként erre: 274. - Katalin28)
2021. ápr. 8. 07:59

Szia🙂

Gratulálok a picikhez😊😊

2021. ápr. 8. 07:56

Sziasztok!


Én is október - november környékére várom a babáimat. :-) Remélem nem gond, ha csatlakozom!

Ikerterhesség, lombik segítségével.

6+2 napos vagyok.

273. Cassidie (válaszként erre: 272. - Vájszi)
2021. ápr. 8. 07:10

Még nekem is hihetetlen, de tényleg nagyon örülök nektek😊 el sem tudom képzelni, hogy milyen erzeseket válthat ki egy ilyen hír, a dupla örömön kívül 🙂😊


Vannak amúgy a családba ikrek vagy teljes meglepi? 😁

272. Vájszi
2021. ápr. 8. 05:30

És akkor viszont azért lett olyan korán pozitív a teszt! Gyakorlatilag 3 hetesen teszteltem pozitívat!

És egy héttel később a peteérésem valóban. 😀😀😀

271. Vájszi (válaszként erre: 269. - Anonim27)
2021. ápr. 8. 05:29

Köszönöm szépen! 😍 De jó, hogy benéztél! 🥰

Anyagi oldalán kezdtünk el gondolkodni, hogy mindenből kettő kell kb 😀 meg azért nem lesz egy gyalog galopp a terhesség.

Valószínűleg kétpetéjűek, mert a doki azt mondta hogy mintha 2 sárgatestet látná. De érdekes, mert múltkor még csak egy volt, esküszöm. 🤣

270. Vájszi (válaszként erre: 268. - Cassidie)
2021. ápr. 8. 05:25

Hát igen, esélyes hogy többször lesz a vizsgálat. Már elhangzott néhány olyan dolog hogy tervezett császár meg ilyenek. Meg anyukám mondta, hogy így nem fogok sokáig dolgozni semmiképp sem, mert ez veszélyeztetett terhességnek számít majd.

Párom nagyon nagyon örült, de hát ő sem akarta elhinni hogy mit lát! 🤣 Nem tudom nézi e valaki a Mi kis falunkat, abban volt most éppen, és ott kérdezte az apuka, hogy és kitől van a másik? Vagy az egyik?? És ezzel poénkodott 😅

269. anonim27 (válaszként erre: 265. - Vájszi)
2021. ápr. 7. 21:31
Úristen azta mekkora hír😍😍😍❤️ Gratulálok, és hogy élitek meg ezt? Egypetéjű?
268. Cassidie (válaszként erre: 267. - Vájszi)
2021. ápr. 7. 21:05

Örülök, hogy bevált a doki🙂


Elhiszem, hogy lesokkolt a hír 😁 így hogy ikreket vársz, sűrűbben lesznek akkor a vizsgalataid?

Párod mit szólt, amikor megtudta? 🙂

Hihetetlen érzés lehetett látni 😊

267. Vájszi (válaszként erre: 266. - Cassidie)
2021. ápr. 7. 20:59

2 hét múlva! És maradok ennél a dokinál.

Amúgy tök vicces volt, mert konkrétan egyből ráugrottak a képernyőre,doki mondta is hogy hopp, látta ezt? És kérdezte, hogy mit lát. Én meg 😳 így néztem hogy ez most az amire gondolok???

Bakker, tisztára sokkban vagyok, fel sem tudom fogni. Óriási öröm. És milyen jó y hogy nem vártam mert félhettem volna még egy hetet 😅

266. Cassidie (válaszként erre: 265. - Vájszi)
2021. ápr. 7. 20:53

Uristen!🤩 Hát nagyon gratulálok! ❤️ Örülök nektek😊


Mikor mész következő vizsgalatra? 🙂

265. Vájszi
2021. ápr. 7. 20:31

Nem fogjátok elhinni!

IKREK!!!! 😁😁😁

5 hetesek nagyjából. Két 1 centis petezsák, benne szikhólyag. Azt mondta szép egészségesek!

264. Ga8y (válaszként erre: 260. - Vájszi)
2021. ápr. 7. 19:02
Csak a hasfájás miatt, azért próbálok nagyon vigyázni magamra. Nem cipelek nagyobb súlyt, próbálok kevesebbet stresszelni a munka miatt, ilyesmi 🤷🏻‍♀️
263. Cassidie (válaszként erre: 262. - Vájszi)
2021. ápr. 7. 16:55

A saját dokimhoz van időpontom a 10.hetre még és akkor utana a 12.heti genetikai, ehhez a dokihoz meg a 16.het körül megyek vissza.

De ha baj lenne, akkor barmikor mehetek hozza😊


Várom majd, hogy neked is mit mond a doki, remélem hasonlóan jókat 😊😊

262. Vájszi (válaszként erre: 261. - Cassidie)
2021. ápr. 7. 16:39
Jajj de nagyon örülök neki! 😍 Akkor a következő időpont az már a menetrend szerinti lesz igaz? 12. héten kell menni legközelebb?
2021. ápr. 7. 16:00

Végeztem 🙂

Csak ijeszteget engem a picurim😁


Nagyon szépen fejlődik, kereken 8 hetes es 1,63cm😍

Megint láttam a pici szívpulzalast és mar eleg jol kivehető is. Fejjel lefele uszkált, elmutogatta a karjat a labat, feneket. Nagyon édes es 1 het alatt rengeteget fejlődött 😍

260. Vájszi
2021. ápr. 7. 13:21

Na jó, 9 kilót sem lehet emelni? 😅 Az kb egy jól teli felmosó súlya. Át kell akkor gondolnom a dolgokat 🤣

Azt hittem csak nehezebbeket nem lehet.

Amúgy, engem meg a kutya rángatott pórázon a múltkor.

Vagy csak a hasfájás miatt nem szabad ekkorát sem emelni?

259. Cassidie (válaszként erre: 257. - Ga8y)
2021. ápr. 7. 12:15

Akkor sok nincs köztünk, utolso uh szerint ma 8+0 hetes vagyok 😊

Alig varom, hogy meg tudjam mekkora a picur es hogy mindne rendben van e🙂


Uh, nem lehetett kellemes elmeny. Pihenj sokat😊

258. Cassidie (válaszként erre: 256. - Vájszi)
2021. ápr. 7. 12:13
Még gyors eszek egyet, hogy ne szeduljek el, de mar nagyon izgatott vagyok😊
257. Ga8y (válaszként erre: 255. - Cassidie)
2021. ápr. 7. 12:06
Köszi ☺️7+6 hetes vagyok, a picur 16mm 🥰, múlt héten 7,8 volt. Sajnos volt egy kis össze történés a kutyafuttatóban, 2 kutyus össze balhezott, az enyém meg csatlakozni akart 🙄 én meg jól be stresszeltem . Meg hát megemeltem, 9kg. És most nem emelhetek ekkora súlyt a doki szerint.
256. Vájszi (válaszként erre: 253. - Cassidie)
2021. ápr. 7. 11:51

1 óra és indultok!!! 😁😁😁

Igen, azért ki lehet hála istennek fogni jó dokit ismeretlenül is.

255. Cassidie (válaszként erre: 254. - Ga8y)
2021. ápr. 7. 11:21

Nagyon jo hír, hogy minden rendben van a picurral😊

Mennyi idős terhes vagy most? Mekkora a picur?🙂

Hasfajasra mondtak valamit, mitol lehet?


Nekem pár napja mar elviselheto a hanyinger es tényleg csak reggel jelentkezik picit🙂

254. Ga8y (válaszként erre: 246. - Cassidie)
2021. ápr. 7. 11:17
Hát csajok, én is csatlakozom a hányingeres klubhoz 😄, tegnap viszont voltam dokinál. Előző este elkezdett fájni a hasam, szerencsére találtam egy nagyon jó dokit, és tudott is fogadni. De szerencsére csak pihennem kell, a picurral minden rendben és múlt hé óta a duplájára nőtt 🥰
253. Cassidie (válaszként erre: 252. - Vájszi)
2021. ápr. 7. 10:32

Dejó, hogy még is tudsz menni ma😊 nagyon kíváncsi leszek, mit mond 😊

Nekem is a siofoki ismeretlen volt, de hozza tudtam gyorsba elmenni elso Uh-ra, de nagyon rendes volt ő is🙂

Én most ugy erzem, hogy indulasig is kikeszulok, mar mehetnekem van🙈😅

252. Vájszi (válaszként erre: 250. - Cassidie)
2021. ápr. 7. 10:26

Na már közben lett is időpont intézve. Számomra ismeretlen orvos, de jókat hallottam róla. Este 6ra megyünk hozzá.

Nagyon nagyon aranyos vagy, hogy utána néztél nekem, köszönöm 🥰🥰🥰

2021. ápr. 7. 09:59
Ahogy olvasom gyereknogyogyasz, illet szülész-nogyogyasz. Uh-t tudsz csináltatni.
250. Cassidie (válaszként erre: 249. - Vájszi)
2021. ápr. 7. 09:55

En elmennek máshoz,főleg hogy ilyen gyanú van.

Én ma pl. Siofokra megyek at dokihoz, de a saját orvosom Veszprémi.

Rakerestem neked, en itt választottam a siofokit es itt is foglaltam.

Kaposvaron van 1doki es 1 időpont mara

[link]

249. Vájszi (válaszként erre: 248. - Cassidie)
2021. ápr. 7. 09:51

Kaposvár.

Te mit tennél? Utána mennél, vagy várnál jövő hétig? (Főleg így hogy először méhen kívüli gyanús voltam)

248. Cassidie (válaszként erre: 247. - Vájszi)
2021. ápr. 7. 09:24

Basszus ez de hülyeség...

En kórházba voltam dokinal és nem kellett hozzá negatív teszt... Ez kesz vicc...

Elhiszem, hogy ideges. Én tuti rájuk boritottam volna valamit🙈

Merrefele laksz?

247. Vájszi
2021. ápr. 7. 09:22

Hát nem vagyok előrébb 🤣🤣🤣 már megyünk hazafelé. Az az új szabályozás, hogy csak 2 negatív PCR teszttel lehet felmenni az osztályra, így nem tud megvizsgálni.

Jövő hét szerdán 5kor tudok menni magánba hozzá. 😀

Rohadtul unalmas már ez a korona, az összes idióta össze-vissza szabályozás. Ők sem tudták amúgy szegények, hogy mi van.

Megkérdezte a Doki telefonban, hogy van e bármi fájdalmam, mondtam nincs, hogy csináltam e tesztet, mondtam igen, szép erős lett, és akkor kérdeztem hogy ha biztonságosnak ítéli az 1 hét várakozást akkor legyen, azt mondta, hogy igen. Mondta, hogy amit megbeszéltünk, erős hasi fájdalom, vagy vérzés, azonnal kórház.

Férjem nagyon ideges, kérdezte hogy nem lehet e máshoz menni, de nem tudom mi legyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook