Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 októberi- novemberi babák fórum

2021 októberi- novemberi babák (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
829. Cassidie (válaszként erre: 828. - Katalin28)
tegnap 19:27

Szívesen, remélem találtál benne neked való hasznosat 😊😊

Én most lehet megszivtam, mert a toxoplazmat ugy nez ki maganba veszik le es majus végéig nincs időpont maganba😅

828. Katalin28 (válaszként erre: 810. - Cassidie)
tegnap 19:23
Köszönöm szépen a segítséget! :-)
827. Cassidie (válaszként erre: 818. - Ga8y)
tegnap 18:11

Mondjuk igy lehet pontosabban tudta lemerni.🙂 Nekem hasin 3,3cm volt, de aztan folyton összegömbölyödött, nem tetszett neki a dolog😁

Nah, akkor legalább megvan a magan orvosod😊😊

Hát... Én nem vagyok visszaszolos, legalábbis először nem. Viszont a hormonok hatására, kevésbé tudom tolerálni a dolgokat, így még simán benne van, hogy ez is kijön belőlem, ha valaki bunkó 🙈

826. fildus
tegnap 18:11

Fogászat és kardiológia is kell.

Fogászatnak van helye a kiskönyvben!

825. fildus (válaszként erre: 818. - Ga8y)
tegnap 18:10

12.hétig hüvelyi van...

Nálunk sztk-ban a 22.héten hülyelyi van, mert nézi a hüvelyt is.

824. Vájszi (válaszként erre: 823. - Ga8y)
tegnap 17:10

Aha. Hát, eskü kívülről szimpatikusabb lehetőség,mint a sírás 🤣 na mindegy is.

És a te babód is mocorgott az UHn? 😁

823. Ga8y (válaszként erre: 822. - Vájszi)
tegnap 17:01
Nem mindig jó az ha vissza szólok 😁 Ilyenkor én is bunkó tudok lenni, és nem mindig válogatom meg a szavakat. Van hogy csak "zsigerből jön" a bunkó válasz 😂
822. Vájszi (válaszként erre: 821. - Ga8y)
tegnap 16:53

Baszki 😆😆😆 még jó, hogy nem.

Na igen, a másik akkor te a visszavágós fajta vagy hála istennek, én sajnos ilyenkor inkább elbőgöm magam 🤣

821. Ga8y (válaszként erre: 820. - Vájszi)
tegnap 16:26

Hát még jó hogy visszafogtam magam, mert amúgy ha velem bunkó valaki, akkor ugyan azt kapja vissza. Majd mikor mentem már ki, megkérdezte hogy beirhat-e terhesgondozásra?

Mondtam hogy dehogy! Megyek magánba.🤷🏻‍♀️

820. Vájszi (válaszként erre: 814. - Ga8y)
tegnap 15:46

Jaj bakker, és akkor kérdezik sokan, hogy miért kell magánba menni... Most gondoljunk bele, ha esetleg olyan hormonális állapotban van éppen a kismama simán (legalábbis magamat ismerve) előírhatja magát egy ilyen miatt. Borzasztó, hogy milyen embertelenek. Nem is értem, hogy miért ment orvosnak az ilyen.

Az a jó, hogy a magán dokid legalább jó! 😁😁😁

819. Vájszi (válaszként erre: 813. - Cassidie)
tegnap 15:43
Minél alaposabb annál jobb 🥰
818. Ga8y (válaszként erre: 817. - Cassidie)
tegnap 15:21
Nem hasi volt 😞 pedig azt kértem. 39,7mm a picur 🥰. Pesten lakom, és itt a kerületben találtam egy jó orvost. Nagyon sok pozitív visszajelzés van róla, így szerintem őt választom én is
817. Cassidie (válaszként erre: 816. - Ga8y)
tegnap 14:55

Na, mekkora akkor a picuri? 😊😊 Hasi Uh-val nézték már neked is?

Nalam csak 1 nappal mondtak idősebbnek, igy ma lehet 10+2🙂

Hova mész genetikaira? Mikorra van időpontod? 🙂

816. Ga8y (válaszként erre: 815. - Cassidie)
tegnap 14:52
Nagyon bunkó volt, de sebaj, így már biztos vagyok abban hogy melyik orvost választom. Igen, nekem is a következő a 12 heti lesz, de most kiderült hogy a baba inkább 10+5 hetesnek tűnik a mérete szerint 🥰.
815. Cassidie (válaszként erre: 814. - Ga8y)
tegnap 14:48

Sajnálom, hogy ilyen bunkó orvost fogtál ki😔😔

Remélem rendben van a picurka és legalább a papirra felirta a lényeges dolgokat.

Neked is a következő már a 12 hetes lesz?

814. Ga8y (válaszként erre: 810. - Cassidie)
tegnap 14:44
Én is ma voltam nőgyógyászaton, hát maradok inkább a magán dokinál 😞. 1 órát vártam pedig volt időpontom, annyira nem volt kedves, mert ugye szóltam hogy már eléggé sokáig várok és vissza kell mennem dolgozni. A berendezés őskorbol van, nem is mondott semmit a babáról míg rá nem kérdeztem hogy minden rendben van-e? Majd csak kinyomtatta a papírokat amivel kell mennem védőnőhőz meg a háziorvoshoz. Mondtam hogy a 12 hetire már kaptam időpontot a magán rendelőben erre azt a választ kaptam hogy "akkor miért jöttél ide?". Azt nem tudom hogy most miért mentem oda, de biztos hogy többet nem megyek 😞
813. Cassidie (válaszként erre: 812. - Vájszi)
tegnap 14:42

Mindent nagyon részletesen elmondott😁 45 percet ott voltam😅😁

A szemészetre azt mondta, hogy Veszprémi nőgyógyászat-szülészet főorvosa kéri. Elvileg legtöbb helyen nem , de neki pont kell😅😅

Egyel több helyre kell mennem, annyi baj legyen 😁

812. Vájszi
tegnap 14:36

Szemészetet vajon miért? Azt ne mondjátok, hogy tovább romolhat, mert falnak megyek 🤣 így is elég rossz a szemem. Szülés közben hallottam, hogy problémát tud okozni a rossz szem, de terhesség alatti szemvizsgálatot eddig nem hallottam.

Örülök, hogy jó védőnőt kaptál és hogy jól telt a vizsgálat! 😁

811. Cassidie (válaszként erre: 810. - Cassidie)
tegnap 14:16

Bocsi ha zavaros lett🙈

A végén pedig körzetet akartam írni, nem köretet 😂

810. Cassidie (válaszként erre: 808. - Katalin28)
tegnap 14:12

Most értem haza, nagyon kedves védőnőt kaptam, ismeri az egész családunkat😁 tesom is hozza jart🙂

Azt mondta, hogy minden megyében a főorvos határozza meg, hogy milyen vérképet kell csinaltatni, erről ők kapnak egy papírt és abbol kapunk masolatot. Elottem van az egész, hogy a terhesseg soran, mikor hova es miért kell mennem.

Most a vérképből ezekez kérik:

Haemoglobin, haematokrin, fvs, vvt indexek, verlemezkeszam

Éhgyomori vércukor, TSH, máj és vesefunkcio, HBsAg, VDRL, vizelet

Vércsoport, vörösvértest ea.

Illetve macska miatt toxoplazma.

Aztán elmondta hogy a 20 hétig azert menjek el fogaszatra, illetve itt kerik a szemészetet is.

Szo esett az oltásrol, azt mondta, majd az orvommal beszéljem meg. Én mondtam, hogy annyira nem szeretném és mondta is, hogy egyetért, mert nem született még olyan baba, akinek az anyja 12.het utan be lett oltva.

Szóval nagyon jofej védőnőt kaptam, bármit és mindent kérdezhetek, telefonon is bármikor munkaidoben😊😊 (2 köretet csinál helyettesites miatt)

809. fildus (válaszként erre: 807. - Cassidie)
tegnap 12:16
Nekem a nődoki adta a beutalót, házi orvosnál még nem voltam (21. hetet töltöm hétfőn). A nődokiéban általános vérképen túl volt vércsoport meghatározás is, toxoplazma, összeférhetetlenség.
808. Katalin28 (válaszként erre: 807. - Cassidie)
tegnap 11:39
Az szuper lenne, köszönöm előre is! ☺️
807. Cassidie (válaszként erre: 805. - Katalin28)
tegnap 11:23

Én pont ma megyek majd 1re védőnőhöz. Nőgyógyász nekem se mondott semmit, csak hogy a kapott papírral menjek a védőnőhöz, majd a háziorvoshoz.

Hozzá majd csak hétfőn tudok legkorabbab menni. Igy iszonyú sűrű napjaim lesznek, mert majus 10ig meg kell lennie a vizsgalatoknak.

Ha megtudok valami pontosat, akkor majd megirom 😊

806. Cassidie (válaszként erre: 804. - Vájszi)
tegnap 11:21

Nalam mar semmilyen virág sincsen, mind kihalt😅😅

Macska es kutya mellett meg nem is erzem szükségét, elvagyok nélkülük 😁😁

tegnap 11:18

Ti megcsináltattátok már az első trimeszteri labort?

Miket kértek benne?

A védőnővel ma beszéltem, és ő azt mondta, hogy a háziorvos tudni fogja, mi kell, tőle kérjem a beutalót. A háziorvos viszont múltkor azt mondta, hogy majd a nőgyógyász elmondja miket kér, aki viszont a védőnőre hárította ezt a feladatot. 🤷‍♀️

Szóval most majd a háziorvosnak akarok mondani pár támpontot, hogy mégis miket kér a védőnő. Szerintem el van havazva az oltások miatt, aztán magától nem nagyon akar ilyenekkel foglalkozni.

804. Vájszi (válaszként erre: 803. - Cassidie)
tegnap 10:36

Mindenképp! 😁

Most egy kicsit kimentem, növényeket ápolgattam a napsütésben, annyira jól esett 🥰

Bár ez most félrevezető lehet, mert amúgy nálam általában döglődnek a növények. De ezek különösen kitartóak 😆 Inkább kutyás vagyok, na!

803. Cassidie (válaszként erre: 802. - Vájszi)
tegnap 08:46

Az tök jó, hogy ilyen korán mehetsz. Talán nem is ártana még egy kis pihenés 😊😊

Majd irj, hogy mit mondtak, kíváncsi vagyok👣👣

802. Vájszi (válaszként erre: 800. - Cassidie)
tegnap 08:36
Péntek 9-1 között mehetek bármikor. Amúgy 9re mennék dolgozni, szóval szerintem oda is megyek 9re, hogy minél előbb be tudjak menni dolgozni, ha egyáltalán az orvos enged a héten menni.
801. Andussz (válaszként erre: 794. - Cassidie)
tegnap 07:31
Jujjj de jó :)
800. Cassidie (válaszként erre: 799. - Vájszi)
tegnap 07:07

Látod, csak kérned kellett és már ott is van😁😁

Mikor mész uh-ra? 😊

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook