Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 októberi- novemberi babák fórum

2021 októberi- novemberi babák (beszélgetős fórum)


216. fildus (válaszként erre: 215. - Cassidie)
2021. ápr. 4. 12:56

Barnázásra nem kaptál sárgatesthormon pótlást?

Utrogestant?

215. Cassidie (válaszként erre: 214. - Fildus)
2021. ápr. 4. 09:51

Mindneki mas. Annyi mindent olvastam en is. Amikor 1 hettel teszt utan orvoshoz kellett mennem barnazas miatt, nem hittem, hogy látni fogom a picit, hiszen sokaknak 5.het körül meg alig látszott valami.


5+2 hetesen 5mm-petezsak, 2mm-es embrio.

6+6 hetesen szabályos petezsák, szikholyag es 9mm-es embrio, eros szivpulzalassal.

Szerdan megint megyek, mert barnazok... Elvieg akkor leszek 8+0


Eddig 2 Uh-m volt, mind2-nel 2 nappal mondtak fiatalabbnak, igy nagyjabol sejtem, hogy mikor foganhatott

214. fildus (válaszként erre: 211. - Cassidie)
2021. ápr. 4. 09:45
December 27-én teszteltem, de csak január 11-én látszódott az uhun.
213. Cassidie (válaszként erre: 212. - Vájszi)
2021. ápr. 3. 20:54

Nekunk 9 hónap kellett, de a premens adhatta meg a sikert🙂


Sajnos en szerdán megyek orvoshoz, ma megint elkezdtem barnazni es görcsölgetek.

Remélem addig nem lesz nagyobb baj, különben gyors be a kórházba😔

De bizakodok, szedem a bogyoimat es pihenek megint

212. Vájszi (válaszként erre: 211. - Cassidie)
2021. ápr. 3. 20:42

Remélem 😍

Ajj de király! Örülök neki hogy így helyre hozta, ezt azért jó tudni. Én is gondolkodtam rajta. Igazából augusztusban hagytam abba, azóta rendetlenkedett, de gyakorlatilag nekünk is korán, a második próbálkozós hónap hozta meg a sikert 😁

Igen amúgy, ez a hülye 12 hét, hogy ennyire aggódós... Bárcsak erre lenne egy jó módszer, hogy ki lehessen kerülni.

211. Cassidie (válaszként erre: 209. - Vájszi)
2021. ápr. 3. 10:28

Szerintem anyud a mervadobb, de aztan ugy is kiderul🙂


Szerintem csak szimplan későn foganhatott. Ha mar vannak kisebb rosszulleteid, pici emelyges az talan jo jel🙂

De a 12.hetig en is ugy jarok a dokihoz, hogy bennem van, hogy mivan ha... De emellett beszelek a picivel is, hogy minden rendben van, szépen növekedjen, rendezkedjen, minden más kellemetlenséget kibirok😁


Ismerős, nekem is borzalmas volt a ciklusom, ahogy leraktam a gyogyszert. Premenst kaptam es az nagyjabol helyre hozta (volna), 1 honap szedés utan meg is fogant a pici😊

210. Vájszi (válaszként erre: 208. - Cassidie)
2021. ápr. 3. 10:22
Amúgy meg akkor erre kíváncsi leszek mert anyós egyáltalán nem volt rosszul, anyu pedig brutál módon 🤣
209. Vájszi (válaszként erre: 208. - Cassidie)
2021. ápr. 3. 10:21
Fogalmam sincs, hogy hol kéne tartanom 😅 számszerűleg, jövő szerdán lennék 6+5 mikor megyek a dokihoz. De a doki szerint (ha nem elhalt) akkor sokkal sokkal később fogant. Ciklusomtól kitelik sajnos ez a cseszekedés 😅
208. Cassidie (válaszként erre: 207. - Vájszi)
2021. ápr. 3. 09:12

Én is ezért örültem neki még szenvedes között is😁 viszont vannak olyan mázlistak, akik nincsenek rosszul és még is minden rendben van😊

Nemtudom mennyi igazságalapja van, azt is olvastam, hogy genetikailag is lehet a rosszulletre hajlam. Ha példaul a csaladba rosszul voltak, akkor neked is nagyobb ra az esely.


Amikor mész elvileg mennyi idős lesz?


Nekem se mondtak még pontosat, szerintem azt majd csak 12.heti utan.

Most a méret szerint mondják meg a pici korát. Nekem mensi szerint idősebb lenne, méret alapján 2 nappal fiatalabb.

Én is kíváncsi vagyok, hogy 20an,amikor megyek 10hetesre mekkora lesz a babo🥰 meg remelem magánba meg is hallgathatom a pici szívverését, mert korhazba csak a pulzalast mutatta

207. Vájszi (válaszként erre: 206. - Cassidie)
2021. ápr. 3. 09:05

Komolyan, biztos hülyén hangzik, de én is azért várom hogy jöjjön a rosszullét mert az egy biztos jel hogy minden rendben van 😅

Most már rohadt kíváncsi vagyok, hogy ha jövő héten megyek és minden rendben lesz, akkor meg tudja e mondani hogy mégis mikor fogant 🤣

206. Cassidie (válaszként erre: 204. - Vájszi)
2021. ápr. 3. 08:59

Nekem is egyik naprol a masikra durrant be a rosszullét 😅

Eleinte szépen émelygtem, aztan az 5-6.het körül mar jöttek is. Szerintem most tobbet is eszek este és nem tud annyira leesni reggelre a vercukrom. Most elviselheto😁

Zöldséget is kívánom, de az valahogy nem csúszik, egyedül szendvicsbe.


Estenkent sokszor felebredek, par napja arra, mintha vagy tényleg... Belenne szorulva a levegő a bordaim közé. Fura erzes


Akkor nem vagyok ezzel egyedül 🙈 eddig csak estere puffadtam, most mar szinte egesz nap

7+3 vagyok ma elvileg, biztos nagyon rendezkelodik 😊😁

205. Vájszi
2021. ápr. 3. 08:44
Ja meg puffadok sokszor brutál extrán, nem normális módon, egyik pillanatról a másikra 🤣 aztán ilyen gyorsan el is múlik
204. Vájszi (válaszként erre: 203. - Cassidie)
2021. ápr. 3. 08:42

Okés, megkérdezem akkor mindenképp! 😁


Én szerintem amúgy még korán vagyok jópár tünethez, szóval a kívánósság, undor nincs meg egyáltalán. Néha van egy kicsi hányinger, egyszer volt durva. Nekem a zöldség az ami folyton csúszna 😀 főleg a uborka, az amúgy is óriási kedvenc.

203. Cassidie (válaszként erre: 201. - Vájszi)
2021. ápr. 3. 08:04

En is utana olvasgattam es azt irjak, hogy inkabb alacsony, mint magas... De azért ettől nem sok mindent tudok csinálni😅

Oh, hát akkor ő tényleg képben van 😁

Azért kérdeztem, mert nekem egyik napról a masikra lett és most amugy minden nap más tünetem van "előtérbe"🙈 tegnap most a vérnyomásom, habár ma sem túl magas.


Igen, en is olvastam. Valahol tiltjak, valahol 1 belefer, valahol 2-t irnak. Olvastam koffein tartalmat, de az nem maradt meg😅 de szerintem 1 kávétól nem lehet baja😊 mással nem "bűnözök". Teát se iszok, szénsavas üdítőt sem, egész nap vizet vagy citromos vizet iszok 🙂


Te az étvággyal, undorral, kivanossaggal hogy állsz?

1 napig tudok mindent halalosan kívánni, beleeszek es vége, nem kell😅🙈

Egyedül a gyümölcs csúszik bármikor 😁

202. Vájszi
2021. ápr. 3. 07:49
? helyett ! Bocsi 🤣
201. Vájszi (válaszként erre: 200. - Cassidie)
2021. ápr. 3. 07:48

Az azért tényleg jó alacsony bakker 😮

Huh, én úgy emlékszem, hogy egyik napról a másikra lett neki ilyen. De rákérdezek. Ja meg valami olyasmi kering a fejemben, hogy ezt is a hormonok csináljak, hogy alacsonyabb a vérnyomás. Közben az a jó, hogy anyu szülésznő volt jó ideig, így biztos infók vannak? 😁🙋🏼‍♀️


Amúgy, ez is tök vicces. Mindenhol mást lehet olvasni, van ahol 1 gyengét engednek, van ahol 2-3 gyenge simán belefér azt mondják 🤣

200. Cassidie (válaszként erre: 199. - Vájszi)
2021. ápr. 3. 07:30

Minden reggel iszok egy tejes kávét. Teljesen elhagyni nem akartam, egy nap nem tudtam inni és már fajt a fejem. Meg azt olvastam, hogy napi 1 kávé nem is árt 😊

Tegnap 102/58 volt, faltól falig sétáltam, hogy egy kis erő visszaszalljon belém 😅


Neki amugy megvolt, hogy mitol alacsony vagy szinte egyik naprol a masikra lett neki ilyen? Ha esetleg tudod vagy emlékszik rá 🙂

199. Vájszi (válaszként erre: 198. - Cassidie)
2021. ápr. 3. 07:06
Egy gyenge kávé nem segít esetleg? 🙂 Anyukám mesélte, hogy mikor várta, olyan alacsony volt a vérnyomása, hogy az orvos mondta neki, hogy igyon kávét.
198. Cassidie (válaszként erre: 196. - Vájszi)
2021. ápr. 2. 20:31

Nekünk pont most van meló, vendéglátás.. Ez az első év hosszú idő óta, hogy nem dolgozok, igy egyedül vagyok itthon. Próbálom feltalalni magam🙂


Picit enyhültek a tüneteim, rossz, de elviselheto. Ma epp alacsony vérnyomással szenvedtem, iszonyatosan szédültem és erőtlen voltam, nehezemre esett felkelni.

Ezen kívül viszont hatalmas az étvágyam 😁🙈

Holnap viszont remélem már jobban leszek valamivel es tudok kicsit takaritani meg sütni 😁😊

197. Cassidie (válaszként erre: 195. - Ga8y)
2021. ápr. 2. 20:27
Legalabb lesz egy kellemes napod előtte, gondolj erre😊
196. Vájszi (válaszként erre: 194. - Cassidie)
2021. ápr. 2. 20:08

Én is viszonylag jól, folyamat fáradt vagyok, néha émelygés, ezen kívül jól ☺️

Mi itthon is, családozunk is. Nálunk eddig tavaszi szünet volt a munkahelyen, most megyek majd vissza keddtől.

És te jól vagy?

195. Ga8y (válaszként erre: 194. - Cassidie)
2021. ápr. 2. 19:10
Egész jól ☺️, köszi. Vasárnap vidékre utazunk, lesz egy kis bográcsozás ☺️. Hétfőn viszont dolgozom 😞
2021. ápr. 2. 13:48

Hogy vagytok? 😊

Ki mit tervez a hétvégére?

193. Cassidie (válaszként erre: 192. - Fildus)
2021. ápr. 1. 16:39
Köszönöm 🙂
192. fildus (válaszként erre: 182. - Cassidie)
2021. ápr. 1. 16:34

Kombinált a 3. és most a 4.nél volt.

Az egy vérvétel, down szindróma és még vmit szűr.

Másik része a genetikai ultrahang.


Én most a 4. el voltam csak fizetősön, a többi állami, azaz sztk alapú volt.

191. Szilviamag (válaszként erre: 188. - Vájszi)
2021. ápr. 1. 13:16
Nekem annyiból más, hogy mesterségesen lőttek be mindent, meg alakítottak, a peteéréstől kezdve a hormonokon át. Te azért más cipellőben vagy! Biztos vagyok benne, hogy ilyenkor azért nagyon nehéz belőni a babuc korát, és így azt is, hogy "mekkorának kell lennie". Én nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!! Mindenkinél!
190. Cassidie (válaszként erre: 188. - Vájszi)
2021. ápr. 1. 13:15

Minden rendbe lesz😊

Kevesebb, mint 1 het és láthatod😊

189. Cassidie (válaszként erre: 186. - Szilviamag)
2021. ápr. 1. 13:14

Vicc, hogy semmit nem mondanak... Papírt se kaptal?


Én is 20-an megyek vissza orvoshoz, hiába volt hétfőn minden rendbe, még is izgulok én is. Betöltött 7 hetes vagyok. Picivel kisebb, de erős szívpulzalast mondott. Most fajdogal a hasam, remelem nincs baj

188. Vájszi
2021. ápr. 1. 13:09
Én is nagyon várom már a következő időpontot, közben meg kicsit tartok tőle, hogy mégsem az a baj, hogy túl fiatal baba és azért nem látni... Remélem jövő szerdán kiderül, hogy hogyan tovább. 🙂
187. Vájszi (válaszként erre: 183. - Szilviamag)
2021. ápr. 1. 13:07
Jaj de jó! 😁😁😁 Na akkor most már minden rendben lesz biztosan, ne izgulj 🤗

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook