Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 októberi- novemberi babák fórum

2021 októberi- novemberi babák (beszélgetős fórum)


246. Cassidie (válaszként erre: 245. - Vájszi)
2021. ápr. 7. 07:16

Gondolok rad😊


Hát hallod ma én is erősebb hanyingerrel ébredtem, csak 6kor😅😅


Igen, sajnos a kisördög sose alszik, de nemsokára mész és láthatod picikédet😊😊

Én is folyamatosan izgulok, pedig 1 hete voltam UH-n, megis félek, hogy történt valami.


Alig várom, hogy írj orvos utan😊😊

245. Vájszi (válaszként erre: 244. - Cassidie)
2021. ápr. 7. 06:40

Hát végre szerda van!!! Sok sikert mindkettőnknek!

Nagyon izgulok amúgy, szerintem attól, de totál hányingerem van. Már felébredtem fél6 előtt, pedig még ráértem volna aludni bőven.

Aztán olvasgattam mindenféle fórumot a HCGvel kapcsolatban, de nem jutottam előrébb 🤣

Kisördög sajnos bújkál néha az emberben.

De azért nem bírtam ki és mondom csinálok még egy tesztet ma reggel, ez is gyönyörű, tesztcsíkról leugró erős lett. Remélem jelent valamit 😅

244. Cassidie (válaszként erre: 243. - Vájszi)
2021. ápr. 6. 16:33

Olyan jó neked, hogy reggel mész 😊

Nem érzem magam rosszul a kávé miatt, szükséges is, hogy ne fájjon a fejem😊

Ma kicsit többet voltam talpon, de allva eltudnek aludni 🙈

Majd a sütit még be kell fejeznem, de nem kapkodok🙂

243. Vájszi (válaszként erre: 242. - Cassidie)
2021. ápr. 6. 15:38

Persze, mindenképp fogok írni 😇

Amúgy az egy KV teljes mértékben bele fér! Szerintem ne tartsd bűnözésnek! Főleg így hogy már most mint megteszel a babáért, ennyi igazán belefér, 1 KV tényleg nem árt! 😁

Mi 8.30 körül indulunk. Nagyon izgi!

Hát most már én is kíváncsi vagyok, igazán, hogy mi van, mikori baba! 😅

242. Cassidie (válaszként erre: 240. - Vájszi)
2021. ápr. 6. 15:12

En se gondoltam volna, azota probalok nem a hátamon fetrengeni😅

Mivel halisten eleg gyenge hanyingerem van már, igy konyebben tudok bekapni par falatot ébredés után, illetve igyekszem reggel is többet inni. Es amikor ugy érzem, hogy megvagyok, akkor jön a reggeli kávé (ennyi bűnözesem van a mindennapokban) és akkor utana kelek fel. De amugy folyamatosan futkosok ki pisilni🙈😅 általában reggel is arra szoktam ébredni😂


Halisten 2 napig tartott csak, mar nem is görcsölök. Nemtudom mi lehetett, de bizom benne, hogy holnap megnyugodtato hireket kapok😊

Borzalmasan várom😁 mar 1 korul uton leszünk, mert pár dolgot el kell inteznunk doki előtt. A varoban megint tuti majd kifog esni a szívem a helyéről🙈

Gyorsabban elment, mint gondoltam. Kivancsi leszek a méretekre, utolso uh szerint holnap 8+0nak kellene lennem🙂


Majd irj am holnap, hogy mit mondtak, nagyon kíváncsi vagyok rátok 😊

241. pepe11
2021. ápr. 6. 08:54
Fht valakinek jőtt már???
240. Vájszi (válaszként erre: 239. - Cassidie)
2021. ápr. 6. 08:51

Na de érdekes, ez eszembe sem jutott volna hogy a pozíció számít a vérnyomásnál 😀

És mit alakítasz a rutinodon?

Ha nem lennének görcseid, a kicsi finom torna tuti segítene, de hát emiatt pihizni kell ugye most. Barnázás megvan még?

Gondolom, te is nagyon várod a holnapot! Pikk-pakk elment! 😀

239. Cassidie (válaszként erre: 238. - Vájszi)
2021. ápr. 6. 08:44

Köszönöm😊

Tegnap óta kicsit már jobb, igyekszem pihenés mellett azerz talpon is lenni. De a fáradság es szédülés azert rajtam szokott lenni🙂

Próbálok uj reggeli rutint kialakitani, ami talan kicsit segít, hogy jobban legyek.


Olvasgattam, hogy elvileg a haton fekves se tesz jot, attol is lehet alacsony a vérnyomás. Sok érdekességet lehet olvasni

238. Vájszi
2021. ápr. 6. 06:41

Cassidie! Megkérdeztem anyumat erről az alacsony vérnyomásról, hogy mikor jött meg hogyan jött meg ilyenek, azt mondta hogy hát már így ennyire nem emlékszik rá 😅 azt mondta amit én is tudtam hogy a terhesség hajlamosít az alacsony vérnyomásra.

Annyit mondott hogy nagyon aluszékony meg szédelgős volt. De ez is mindegyiknél más lehet, mert csak a bátyámnál volt szerintem!

237. Vájszi (válaszként erre: 231. - Anonim27)
2021. ápr. 6. 06:38

Szia! Rengeteg erőt kívánok nektek, és kívánom, hogy mielőbb túllépjetek a lelki nehézségeken is.

És amikor sikerül, mindenképp írj nekünk! 🥰 Várni fogunk!

236. Cassidie (válaszként erre: 235. - Anonim27)
2021. ápr. 5. 21:35

Elhiszem, nem lehet egyszerű feldolgozni. Nem is tudom, hogy viselném... Mert tényleg már első perctől, hogy kezünkben van a pozitív teszt, ők a legfontosabbak.


De a lényeg, hogy mindenbe muszaj a pozitívat keresni, még akkor is ha nehez és akkor egy idővel könnyebb lesz.🙏


Írj máskor is ha szívesen beszélgetnél❤️

(többnyire még mindig itt töltöm a mindennapjaim nagy részét, amíg feküdöm kell)

235. anonim27 (válaszként erre: 234. - Cassidie)
2021. ápr. 5. 21:25
Igen úgy lesz, mert úgy kell lennie🙏 Egyébként jól vagyok, az előbb elfelejtettem válaszolni, ez lelkileg nehezebb, testileg majdcsak hogy semmiség. :(
234. Cassidie (válaszként erre: 233. - Anonim27)
2021. ápr. 5. 21:23

Hihetetlen, hogy nem mondanak semmit. De már meg se lepődök milyenek. Legalabb volt valaki a közelbe, aki tudott neked segiteni.

Meglatod, hamar elrepul az idő és minden rendben lesz😊😊


Szerintem idén még csatlakozol hozzánk vissza a csoportban❤️

233. anonim27 (válaszként erre: 232. - Cassidie)
2021. ápr. 5. 21:14
Huh hát sokat olvastam illetve kaptam innen onnan infót, viszont a kórházba semmit nem mondtak. Így betartjuk amit egy ismerősöm javasolt aki átesett ugyan úgy ezen ami 6 hét. Ezt azt jelenti hogy 6 hét no szex, és akkor elmegyek egy kontrollra, megnéz a nőgyógyász, és ha azt mondja akkor lehet hogy már próbálkozni is lehet :)
232. Cassidie (válaszként erre: 231. - Anonim27)
2021. ápr. 5. 21:02

Szia😊

Remélem jól vagy a helyzethez képest! Pihenj sokat és remélem hamar jó hírekkel érkezel 😊😊

Ha nem pofatlan kérdés, mennyi a "tiltott ido"?

2021. ápr. 5. 20:56
Sziasztok! Nem akarok belepofátlankodni a beszélgetésekbe, csak gondoltam megírom ha még emlékeztek rám és érdekel, csütörtökön lett volna a műtétem, de pénteken beindult (inkább nem részletezem), majd műtéttel befejezték, mostmár itthon lábadozok, és bizakodok a jövőben, alig várom hogy elteljen a “tiltott idő”. :)
230. Cassidie (válaszként erre: 229. - Fildus)
2021. ápr. 4. 20:02

Köszönöm 😊

Megnezem mindkettőt. A hányingerem kicsit már alábbhagyott, de sose lehet tudni, hogy visszajon-e🙂

229. fildus (válaszként erre: 228. - Fildus)
2021. ápr. 4. 19:55
De például a fiamnál a Béres magnéziumot szedtem, mert a másikat nem bírtam.
228. fildus (válaszként erre: 226. - Cassidie)
2021. ápr. 4. 19:54

Sanofi féle MagneB6-ra esküszöm.

A hányinger miatt nekem külön jó volt, hogy B6 vitamin is van benne.

227. Vájszi (válaszként erre: 226. - Cassidie)
2021. ápr. 4. 17:14
Na ezt követem. Ugye nem mindegyiknek ugyanolyan jó a felszívódása,nekem jópár éve a Magnerotot ajánlották az orvosok, nem tudom ez mennyire kompatibilis a várandóssággal. Gondolom, valószínűleg lehet szedni.
226. Cassidie (válaszként erre: 224. - Fildus)
2021. ápr. 4. 15:39
Te szedtél? Milyet érdemes?
225. fildus (válaszként erre: 221. - Cassidie)
2021. ápr. 4. 15:03
Czeizel vitamint szedtem 12 hétig
224. fildus (válaszként erre: 217. - Cassidie)
2021. ápr. 4. 15:01
Magnézium!
223. Cassidie (válaszként erre: 222. - Vájszi)
2021. ápr. 4. 14:31

Kivancsi vagyok mit mondanak neked😊

Én sajnos csak délután, a legkorábbi időpont 15.45 volt, viszont nagyjából pontos🙂


De jó nektek😊😊 alig várom, hogy kimozdulhassak🙂


Jó sétát nektek 😊

222. Vájszi (válaszként erre: 221. - Cassidie)
2021. ápr. 4. 14:30

Na jólvan, akkor örülök neki, hogy nem annyira nagy fájdalmaid vannak, nem tudtam soha nem elképzelni ezt a görcs dolgot 😅

Na akkor szerdán megyünk ám mind a ketten!!! Együtt lehet izgulni😀 én 9-re megyek, aztán amikor bejutok bejutok. Te?

Mi most megyünk egy jó nagy sétára a kutyiszainkkal, meg párom családjával.

Jó pihenést neked!

221. Cassidie (válaszként erre: 218. - Vájszi)
2021. ápr. 4. 14:23

Most azon vagyok megint, a lehető legkevesebbet kelek fel😊


Igen, femibion 1-et szedem 🙂


A rutascorbin igazabol vérzésre van, érelpattanas meg ilyesmik.


Változó. Nem annyira durva. Este volt egy nagyobb görcs, utana kezdtem barnázni. De azota csak ilyen szúrkáló érzés van inkább.

Ugye nem feltetlen baj a barnazas/görcsöles 1 trimeszterbe, de azert ijesztő, mert tényleg bármitol lehet.

Abba bizok, hogy csak rendezkedik, vagy kicsit meg húztam magam (habar tényleg csak felkeltem es ruhakat valogattam)

Remélem szerdán okosabb leszek 🙂

Köszönöm 😊

220. Vájszi
2021. ápr. 4. 14:13

Ezek a görcsök mennyire erősek egyébként?

Ilyen téren tökre tudatlan vagyok, mert nem igazán voltak soha sem görcseim a gyógyszer előtt, gyógyszer alatt meg főleg, utána sem. Én inkább ezt a "húzódik" a méhem érzést tudnám mondani.

Kitartás!

219. Vájszi (válaszként erre: 217. - Cassidie)
2021. ápr. 4. 14:11
Rutascorbin az micsoda?
218. Vájszi
2021. ápr. 4. 14:10

Akkor pihenj nagyon nagyon sokat mindenképp Cassidie, és minden rendben lesz! 🤗

Jól emlékszem te is Femibiont szedsz?

217. Cassidie (válaszként erre: 216. - Fildus)
2021. ápr. 4. 13:18
Rutascorbint es progesteront kaptam csak. Mellete terhes vitamin es pihi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook