Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 októberi- novemberi babák fórum

2021 októberi- novemberi babák (beszélgetős fórum)


6. Cassidie (válaszként erre: 5. - Andussz)
2021. márc. 14. 07:10

Én ma elkezdtem barnázni☹️ valahogy el kell érnem az orvosomat... De hosszú hétvége, plusz ez a "járványhelyzet"....

Most nagyon aggódok

5. Andussz (válaszként erre: 4. - Cassidie)
2021. márc. 14. 07:03
Tapasztalat alapján nagyoooon lassan fog telni az idő.. nekem egy hét múlva adott a tesztelestol számítva, de mintha évek teltek volna el, pedig máskor milyen gyorsan telik egy hét.. arra elfelejtettem válaszolni hogy én 29 éves vagyok. Hogy vagy a tünetekkel? Sajnos én abszolút az èmelygős-hányingeres kategóriába tartozom.. legjobb baratnomnek anno nem volt semmi tünete :D
4. Cassidie (válaszként erre: 3. - Andussz)
2021. márc. 13. 21:37

Kalkulátor szerint még ő is skorpió lehet😊


Dejó😊 annyira jó lehet nézni az ultrahangon, még ha alig látszik is valami, hallani a pici szívverését 😊

29-én tud fogadni az orvosom, rengeteg időnek tűnik


Akkor ez tényleg sűrű 3 hét lesz, de már tudom én is mi vár rám április elején, ha minden rendben van🙂


Még nem is láttam, hallottam, de már most szerelem 😍

3. Andussz (válaszként erre: 2. - Cassidie)
2021. márc. 13. 21:05
Nagyon örülök hogy megtaláltad a fórumot! Elméletileg ma léptem a 7. Hétbe, október 30at ír a kalkulátor.. remélem, mert akkor Skorpió lesz mint az Anyukája:)) tegnap előtt voltam dokinál, 8mm, és van szívhangja :) mondta, hogy innentől kezdődik az ügyintézés, keressek védőnőt, vérvétel kell, és 3 hét múlva menjek vissza, az eredménnyel. Úgyhogy jövőhéten beleásom magam, nagyon új mèg a terep, kiváncsi leszek!
2021. márc. 13. 18:58

Szia😊


Elvileg a 6. hétben járok, orvoshoz már van időpontom. Kalkulátor szerint novemberi baba lesz. Nekem is első terhesség, 9 hónap után sikerült🙂 27 éves vagyok.

Te hányadik hétben jársz? 🙂

2021. márc. 13. 12:36
Sziasztok :) gondoltam nyitok egy topikot vannak mások is itt akik ekkorra várjàk a kisbabájukat? beszélgethetnénk esetleg tapasztalatot cserélhetnénk, nekem pl életem első terhessége :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook