Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2020-ban is csinosan, gyerekek mellett fórum

2020-ban is csinosan, gyerekek mellett (beszélgetős fórum)


2020. jan. 17. 12:09

Köszi lányok! Ti is nagyon ügyesek vagytok!

Igen megfogom magam jutalmazni:D megbeszéltük a barátnőmmel, hogy nagy lakomát rendezünk a fogyásunk örömére. Természetesen utána a súlymegtartás lesz a cél :)

123. Tosi2 (válaszként erre: 121. - Nyári irány)
2020. jan. 17. 11:13
Aha én meg fogom magam jutalmazni 😁😁😁 ha elem a 75ot.
122. Tosi2
2020. jan. 17. 11:13

Ugyes vagy Szandi.


Nekem tegnapi nap nagyon szár volt. Annyi munka volt, h nem tudtam ebédelni. Így csak este otthon ettem. Kicsit sokat is egyszerre. Tornázni se tudtam.


Ma már jó lesz a napom. Nem fog úgy felborulni.

Este moziztunk (megezzuk a botrány c filmet) láttátok?

Nasi nem lesz. Előtt még gOrsan nyomok egy tornát.

2020. jan. 17. 10:31
Sziasztok! Nagyon ügyes mindenki! Szandi010 nagyon ügyes vagy! Ti meg szoktátok magatokat jutalmazni, ha elértek egy áhított célt? Én igen, nem nagy dologgal egy körömlakk vahy egy fincsi capuccino, esetleg valami ú ruhadarab. Kíváncsi leszek a hétfői mérlegelésre.
2020. jan. 17. 08:51

Nagyon ügyesek vagytok! Ma van a 12. napunk:-)


Nekem ma nagyon boldog a reggelem, végre elhagytam a 87-es számot és 86,4-et mutatott a mérleg.

Még 6,5 Kg választ el a célomtól. Kitartást továbbra is !

2020. jan. 16. 14:02
Én ma végül adtam a kmeknek, legyalogoltam 10 kmet (kicsit többet ), mert be kellett rohanni fogászatra fiammal, leesett a fogszabiból egy kis cucc, és akkor elmentünk neki a sporthoz cuccért, na első boltban nem volt ami kellett, irány a másik bolt... szóval tartottunk egy budapest városnézést, és szó szerint fél pestet körberohantuk. szerencse, hogy a fiam rávehető a gyalogbékaságra :) úgyhogy ma akár ehetek is. Csak most meg innentől időm nincs... este meg kidőlök... ezek az igazi fogyókúrás napok. :D
2020. jan. 16. 13:48

tavalyi év nekem is szörnyű volt. még a nyarat is eleresztettem totál. úgy voltam vele, akkor megbékélek a plusz 7 kilómmal, és jó az (tavasszal voltam csak kevesebb vmennyivel, de akkor másfajta stressz volt, az vitte le). Na erre szedtem fel most november elejétől dec közepéig még 8 at... De innen szép nyerni :) De most érzem én is csak azt, hogy menni fog az alapéletmódom, amivel sok sok évet normál kondiban voltam. Csak az az eleje, nehéz, míg ledobom a sok fölösleget... más ilyenkor még szül egy babát, én csak meghztam, de le kell adni ugyanúgy. az egészség érdekében, nem mindegy,


főnix a 11 nap alatt a szűk egy kiló az teljesen jó. tök ügyes vagy!!

117. Tosi2 (válaszként erre: 114. - Főnix01)
2020. jan. 16. 10:00

Én is ezt tapasztalom. Most valahogy nekem is megy.

Tavaly nem ment csak 3 napig, pont mint neked 😁

Bár bennem most nagyon itt vagy a baba utáni vágy. Diéta is a baba miatt van, valószínűleg ezért megy most jobban, mert van motiváció.

En is a 11. Napon vagyok.

2020. jan. 16. 09:59
Ma jelentem Burgerben reggeliztem. Az tojasos szendvics kis cappuccinoval 490 kcal. Ez most egy tok remek felismeres :) ez a sablonreggelim ha lusta vagyok. Plusz evvel elvagyok delutanig mindig.
115. plavalaguna (válaszként erre: 113. - Tosi2)
2020. jan. 16. 07:40
Mindket gyerek aktivan sportol, muszaj belejuk tolni a kaloriakat, kulonben eloadjak az ehhalalt. Igy nalonk mostanaban van rantotthus, abbol van eleg energiajuk. Regebben kb sose csinaltam, neha rendeltunk es kesz.
2020. jan. 16. 07:32

Sziasztok!

Csak olvaslak titeket, mert eredmènyt eddig nem tudtam felmutatni. Most vègre megindult 😁 kezdèshez kèpest 0.9 kilòval vagyok könnyebb. Ma van a 11. napom. Ugye nàlam zèró tolerancia van, de olyan könnyű most betartani. Ki èrti ezt. Annyiszor neki kezdtem tavaly. Ès mindig falàs- vagy èdessègroham lett a vège 3-4 nap utàn. Remèlem a mostani kattanàsom kitart jùniusig 😁

113. Tosi2
2020. jan. 16. 07:10

Én sem eszek rántott húst, csak ha valami családi összejövetelen az a kaja.


Most a Tibi szülinapján jövő héten hétvégén biztos lesz. De anyós amúgy is kaloria dúsan főz. De szerintem egy nap bele kell, h férjen, kell egy megengedos nap.

112. plavalaguna (válaszként erre: 111. - Szandi010)
2020. jan. 16. 06:37

hát egy nap elment. Igazából amúgy se szotak többet hagyni a gyerekek, csak most hogy kimértem kitettem, így feltünőbb volt :)


de látod, én nem bírok salátán stb élni, ezért eszem rántotthúst is. te meg gondolom nem kell méricskélj, mert saláták csúsznak le, csülök helyett :)

2020. jan. 15. 21:02

Így van. A rántott husi nem éri meg diéta alatt :(

Csak úgy etetné magát...

Ma balzsamecetes salátát csináltam sült csirkefalatokkal de nagyon ennék már végre valami jó laktatót.

2020. jan. 15. 17:38
Hát, ha rám hallgattok, nem csináltok rántotthúst. Nagyon keveset lehet belőle enni. Kipróbáltam, nem éri meg. Ezt kért a család, szerencsére csirkéből, de így se sokat ehettem... mondjuk éhes se maradtam, az igaz. Csak ugy latvanyra nem sok az 500 kaloria rantottcsirkemellbol rizi bizivel...
109. Tosi2 (válaszként erre: 108. - Plavalaguna)
2020. jan. 15. 09:57
Igen én is ezt fogom csinálni. Egy szelet süti és fél adag ebéd. Lehet a levest kihagyom majd.
108. plavalaguna (válaszként erre: 107. - Tosi2)
2020. jan. 15. 09:00

Turogomboc, jo otlet!


En nem tartok csalo napot. Mivel mindent eszek, igy egyszeruen lemerem akkor is. Most szombaton vendegek voltak, rendes kajalas desszertel a vegen. Egyszeruen akkora adagokat ettem, hogy mindenbol belefert. Azert ha mozog az ember, es mondjuk 1300-1400 kcalba kell beleferni az nem nehez. Abba egy foetkezes is belefer az 800 kcal

107. Tosi2
2020. jan. 15. 08:39

Jó reggelt lányok.

Tegnap turogombocot csináltam este. Ma ettem egyet belőle reggel fél 7 körül. Finom lett. Olyan jó a páromnak, h mindenből büntetlenül ehet. Na rajta aztán egy gramm felesleg sincs.

De büszke vagyok ám magamra, h nem este ettem belőle. Kibirtam ☺️

Jövő hét szombatig tolom keményen, mert akkor lesz Tibi szülinapja (párom) és biztos lesz torta is anyoseknal, de én is csinálok neki otthon joghurt tortát. Az a terv, h aznap lehet egy csaló napom.


Ti tartotok csaló napot?

106. plavalaguna (válaszként erre: 105. - Nyári irány)
2020. jan. 15. 06:32

Jo az :) en nyugi, cserebe konnyen is hizom. 8 kilo ugrott fel par het alatt karacsony elott... es sajnos eleve volt rajtam ugye 7 plusz...

Most valahogy ugy vagyok lelkileg mint szules utan, amikor na akkor jo volt szep volt, de kerem vissza a testem is. Miota a fiam, meg a lanyom sulis, most eloszor erzem ezt. Eddig mindig az volt, fu mindjart nem lesz suli, legalabb addig ne legyen rajtam annyi védőháj. (Nem is volt)

Szóval most a főzes meló stb, a normal eletmódom próbalom visszaallítani, amivel normal kondiban voltam :) es suli mellett nem nagyon ment.

2020. jan. 15. 06:14

Én nagyon nehezen fogyok, minden fél kg-nak is örülök.


Sajnos én nem tudok boltból haza rendelni, mert vidéken lakunk. De azt hallottam, hogy jó.

104. plavalaguna (válaszként erre: 103. - Tosi2)
2020. jan. 14. 15:49

Azert ebbe vedd bele hogy en könnyen fogyok, mert eleg nagy az izomtömegem, kissebb kihagyasokkal azert mindig sportoltam. Ez segit sokat.

Ezert se megyek 50 kilora se, pedig a magassagom indokolna. De 54 kilosan mar 146-152 es gyerekruhak jok ram..

103. Tosi2 (válaszként erre: 102. - Plavalaguna)
2020. jan. 14. 14:29
4 kgt fogytal. Azta... 👌Nagyon ügyes vagy.
2020. jan. 14. 10:39

En ma vagyok 14 napos az aktívsagban. Mostmar erezhetően több az energiam. Pedig ugyanolyan sok dolgom van, es sajnos ugyanolyan keveset is alszom. Szuk 4 kilo minuszom van, a 15 bol ennyivel vegeztem.


Az, hogy aktivabb vagyok, mivel fozesbe tolok egy jelentos energiat, a csalad is elvezi :) probalok egy olyan tempot kialakitani, ami kitart suliidoben. Azt meg nem tudom a nagybevásarlasok hova fognak beférni. Pedig muszaj ezt is megoldani. Az sajnos nem megoldas hogy ferjem intezi, mert neki is szoros mindenben az ideje.

Ti szoktatok hazhozrendelni? Ezen agyalok. Az auchan milyen? A g robit probaltam az egesz jo, de nem egy nagy bolt azert.

101. plavalaguna (válaszként erre: 100. - Nyári irány)
2020. jan. 14. 10:28
Hat nekem már volt olyan korszakom is 🙂 a hullahoppot nagyon szerettem, az ugralokotellel viszont annyira ugyetlen vagyok, hogy azt mindig egy het utan feladtam. Pedig tok hatasos.
2020. jan. 14. 10:22
Nekem is jó volt a tgnapi napom. Ma fogok tornázni, bár már fát hordtam meg vizet az állatoknak, de ezt minden nap csinálom. Én most az ugrálókötélen meg a hullahopp karikán gondolkodok. Valaki szokta használni bármelyiket?
99. Tosi2
2020. jan. 14. 09:52

Nekem is jó volt a tegnap. Torna is volt, bár kicsit nehezebben ment, mert izomlazam lett végül.

De le nyomtam a napi adagot.

Vacsit se rontottam el. Natúr joghurtot ettem, mogyorót egy marék al és egy marék diót.

2020. jan. 14. 08:28

Jóreggelt!


Nekem tegnap is ok volt minden. Gyalogolni nem voltam vegul, sütöttem, főztem, dolgoztam.

Ma hosszu napom lesz, es nincs kedvem kimenni setalni, de asszem kezdem vegre az erot erezni, hogy nyomjak egy tancos fittness kort az xboxon. De ugye az egesz csak akkor tuti ha mar csinaltam is.

97. Tosi2 (válaszként erre: 96. - Szandi010)
2020. jan. 13. 13:09
Igen, én mindenképpen fogok tornázni. A párom nagyon hajtós ebből a szempontból. Ő nem engedi, h ne mozogjak 😂
96. Szandi010 (válaszként erre: 92. - Tosi2)
2020. jan. 13. 12:59

Szia! Köszönöm szépen.

Nagyon nehéz de én teljesen kizártam az édességet, tésztát, krumplit, zsíros húsokat.

Az étkezéseim legfőképpen a következőkből állnak:

- Banán,mandarin (ezeket csak délelőtt) teljes kiőrlésű kenyér, tej, sovány húsok,felvágottak, mozzarella, túró, Chia puding (desszertnek tökéletes:) rizs, tojás, zöldségek.. A napokban megpróbálok kicsit hozzátenni pl: kuszkuszból köretet csinálni:)

Őszintén szólva nagyon nehéz mert elég édesszájú vagyok és a párom sem könnyíti meg a helyzetem ilyen szempontból, de nagyon szeretném már leadni ezt a felesleget.

A célom elsősorban, 80 kg alá kerülni valahogyan:)


Ami a mozgást illeti, heti két alkalommal járok Walkenergie-re. Mellette itthon elkezdtem Rubint Réka popsi, csipő formáló videóját csinálni. Ebből a cél, hogy heti háromszor legalább meglegyen.


Ti hogy vagytok ma? Fogtok ma tornázni? :-)

Üdv. Szandi

95. Tosi2 (válaszként erre: 93. - Nyári irány)
2020. jan. 13. 11:51

Én sem főzök két felé. Én is eszem ami van, csak keveset.

Meg az az igazság, h engem nem érdekelnek azok a dolgok, h másik lisztet vegyek, vagy Szaffis termékekkel főzzek, stb.

Mi normális, hagyományos ételeket eszünk vegyesen. Van benne hús, tészta, krumpli, főzelék, levesek...

En sajnálom a pénzt az ilyen lisztekre meg a többi termékre.

De ez én vagyok.


Annyi az újdonság, h vettem magamnak pár fehérje port. De másra nem költok.

Inkább az adagot felezem.


Sütni viszont ritkán sütök.

Január 24en lesz a párom 36 éves. Azért majd kap egy joghurt tortát amiből én is eszem majd egy szeletet 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook