Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2020-ban is csinosan, gyerekek mellett fórum

2020-ban is csinosan, gyerekek mellett (beszélgetős fórum)


2020. jan. 23. 13:31

Szép napot!


Izomlázkor gyógyulnak ugye az izmok, jó sok energiát használ a dolog, jó az, segít a fogyásban :) de azért szerintem ne toljátok túl.


Nekem amennyit tornázgatok, ettől nincs, most a köv lépésnek febr elsején akarom a t30 az programot nyomni, egy hónapot. Az nagyhalál, egyszer másfél hetet bírtam belőle :D :D nyilván csak a tornát, nekem ez a smoothies meg zöldségleves diéta nem megy, felfújnak a zöldségek, semmi értelme kínozni magam. eszek majd ugyanígy, csak beleteszem ezt a napi 30 percet célzottan. Vagyis ez a terv. Kocogni tuti nem megyek míg hideg van. Az majd tavasztól jó lesz szintentartásnak.


És reggel 8 kor írtam a hszt, aztán megindult az élet, és most olvashatjátok :)


A jó a rosszban, nem kell túlságosan figyelni a kajára, meghalni sincs időm már, nemhogy enni.

153. Tosi2 (válaszként erre: 151. - Nyári irány)
2020. jan. 23. 08:21
Nekem a nyakamba van most izomlaz 😁😁😁 nem tudom hogy került oda. Nyakra nem edzek 🤣🤣🤣
152. Szandi010 (válaszként erre: 151. - Nyári irány)
2020. jan. 23. 07:42

Jóreggelt!:)

Ezzel én is így vagyok😅 együtt érzek!

De valahol jól is esik ez az izomláz,nem?😆😆

2020. jan. 23. 06:48
Sziasztok! Mindenki nagyon ügyes. Az én testem úgy ellustult az évek alatt, hogy egész januárban izomlázam van. 😊 A gyerekekkel járunk túrázni is, legutóbb ősszel voltunk nagyobb túrán, akkor 20 km-t mentünk, s semmi izomláz, most meg alig bírok lábra állni.
2020. jan. 22. 17:33
Azt kihagytam, hogy nem számít, hogy bűnöztök néha... látjátok belefér, mégis fogytok. Csodásak az eredmények. 3 hét alatt éhezés nélkül ez szuper :))
2020. jan. 22. 17:32

Nem gondoltam, hogy a fórumozás ennyire jó lehet:-)

Együtt sokkal könnyebb és motivál az is, hogy legyen mit megosztanom veletek és együtt örüljünk egymás sikereinek.

Köszönöm, hogy itt lehetek:)

148. plavalaguna (válaszként erre: 144. - Tosi2)
2020. jan. 22. 16:14
Wow, gracca Tosi!! Ez nagy jo
2020. jan. 22. 16:09
En ma betoltam 2 linzert.. ez van. Kb egy zabpelyhet ehetek meg ma igy 😂🤣 Torna kizart ma, ellepett a melo szokas szerint. De este meg kell foznom, meg mar tustenkedtem, szoval azert az ucsorgest a melon kivul nem acceptaltam.
146. plavalaguna (válaszként erre: 145. - Szandi010)
2020. jan. 22. 16:04

Wow! Gracca Szandi!

Hat nekem még 10 kiló van hátra... de innen szép nyerni. A 10 kiló minusz viszont már a sportos laposhasu verziom, szoval mar kov 5 kiloval beleferek azert a rucikba. Csak mar ugy vagyok vele, akkor vissza a jokondim rendesen. Fiatalabb ugyse leszek, de egeszseges lehetek meg sokaig :)

2020. jan. 22. 15:06

Sziasztok!

De jó! Nagyon ügyesek vagytok!

Január 6-tól én is 3 kilot fogytam, még 6 hátra van :-D

Nagyon büszke vagyok magunkra! Így tovább lányok:)

144. Tosi2
2020. jan. 22. 10:27

Sziasztok. Én 3 kg fogyásnal tartok január 6hoz viszonyítva.

Mindenki nagyon ügyes. Minden leadott kilonak nagyon örülök mindenkinél.

👌😊👌


En a héten nem voltam eddig túl ügyes. Meg 10 nap van vissza a honapbol, ezt megfogadtam, h nem rontom el. 😉

Tegnap elsumakoltam a tesit. Helyette muzlit zabaltam.... No comment.

143. plavalaguna (válaszként erre: 141. - Nyári irány)
2020. jan. 21. 21:04

Nyári irány, nagyon jó vagy! Hajrá, hajrá!


Nekem ez a nap is eltelt. Ma sütős nap volt, linzert kértek a gyerekek, én bolond meg belementem.... így egész nap talpon voltam.

Kajában jó vagyok, pedig pár napja újra kvzom, annyival evesebbet reggelizem, így nyugisan belefér.

Pont 3 hete aktívkodom, és figyelek a kajára. Kerek 5 kilónál tartok.

Mivel egy füzetbe írom, addig tuti csinálom míg megtelik a füzet. Hát még a felénél se tartok 😱😳😂

142. Szandi010 (válaszként erre: 141. - Nyári irány)
2020. jan. 21. 10:53

Gratulálok, ügyes vagy!

Ne add fel :)

Továbbra is nagyon boldog leszel, mert megtudod csinálni!

2020. jan. 20. 22:06

Sziasztok! Ma reggel mérlegre álltam, s már 1 kg-al kevesebbet mutatott. Egész nap olyan boldog vagyok.


Ma csak egy pici időm volt tornàzni. Holnap ügyesebb leszek. Jó éjt mindenkinek!

2020. jan. 20. 21:54

Sziasztok!


Nálunk ezerrel jönnek a sulis szívások, de tartom magam. Ma se futottam ki a kalóriákból.


Én ma talpaltam valamennyit, ez volt a mozgás, ma sok melóm volt, így semmi másra se volt időm.


Jóéjt mindenkinek, irány a holnap :)

139. Kitti0704 (válaszként erre: 134. - Nyári irány)
2020. jan. 20. 10:55

Sziasztok!

Tegnap csak 1500kcalt ettem,ugyhogy az pipa.👍

Délután megvolt a gyerekekkel egy kis tánc,ugyhogy a torna is pipa.👍

Nálam a gyerekek majdnem 9 éves, 2,5 éves és 1 éves.

2020. jan. 20. 10:31

Sziasztok!

Tosi nagyon ügyes vagy😊

Átérzem a helyzeted, az én anyósom is isteni finoman főz. Valahogy muszáj leszek ellenállni 😅

Kitartást neked is, de azért jó ünneplést! Amit megkívánsz inkább edd meg, maximum többet tornázol😋

137. Tosi2
2020. jan. 20. 10:08

Sziasztok.


Múlt hetem osszegzese:

6 torna pipa 😊

Viszont két nap vacsorája el lett rontva. Sajnos.


Ezen a héten tartjuk Tibi szülinapját anyóseknal. Lesz ebéd. Meg torta is. De én azt a tortát nem szeretem, amit ők csinaltatnak. Szerintem a Tibi szeletebol kóstoló majd egy villányit. A kajára nagyon figyelni akarok, mert anyós istenien főz, de baromira kaloria dúsan, és zsirosan.


Terv az, h levest nem eszek. Eszek egy húst valami salátával, ha lesz.

136. plavalaguna (válaszként erre: 134. - Nyári irány)
2020. jan. 19. 14:24

Szép napot!

Én bolognait ettem ma, meg ittam egy kvt. Estere ki akarok próbalni túrós sütit, majd abból eszek még. Most egyenlőre 665 kcalnál járok, szóval még ehetek majd :)


Nekem 2 gyerekem van, egy 12 múlt, meg egy 10 múlt. Szóval nálunk is megy az üljetek le tanulni buli is.


Nekem ma sport semmi, ok a szokásos kádszéle fekvőtámaszok, de ennyi. Holnap megint gyaloglós nap lesz úgyis, megint van máshol is dolgom.

135. Tosi2 (válaszként erre: 134. - Nyári irány)
2020. jan. 19. 13:41

Jó tanulást nektek.

Nekem sajna még nincs, de remélem osszehozzuk idén. 😁

En ma varosoztam. Annyi jó ruha, cipő, táska... Krémek vannak... Ah a világ pénze nem lenne elég 😁😁😁

Most főztem. Édes savanyú csirke lesz rizzsel. Remélem 2 napra kitart.

Tegnap este pogit sütöttem. Lecsúszott sajnos pár darab 🙄🙄🙄


En is már ettem. Salit, főtt tojást, paradicsomot. És kicsit megkostoljam az édes savanyú. De csak kB 1 evokanal nyit ettem abból. És lecsúszott egy turo Rudi is. Meg a pár szem pogi reggel.

Nem kevés. Délután torna.

2020. jan. 19. 12:54
Sziasztok! Egész jól állok ma a kajával, torna is volt, most meg ülhetek le egész du. tanulni a gyerekekkel. Akinek van közülünk gyereke annak mennyi gyerkőce van, s mennyi idősek? Nekem 3 gyermekem van 11 éves a legnagyobb a középső 10 éves a kicsi pedig 7.
133. plavalaguna (válaszként erre: 132. - Nyári irány)
2020. jan. 18. 21:16
Az is szuper! Nekem mindegy esni kezd vmi, vagy sut a nap. Csak ezt a semmilyen szürkét nem bírom. Ebben a sima ébrenlét is extra energia
132. Nyári irány (válaszként erre: 131. - Plavalaguna)
2020. jan. 18. 20:53
Szerintem meg eshetne a hó akkor legalább a sok kinti mozgással le lehetne tudni a tornát, mert nekem arra van kevés időm.
2020. jan. 18. 20:28
Sziasztok! Nekem nehéz napom volt, de kajában azért ok maradtam. Délután ki is dőltem. Jöhetne vmi masmilyen időjárás. Ez a se nem esik, se nem süt nekem a halálom. Ilyenkor még az ébrenlét is extra energia, nemhogy a munka család házimunka kombót nyomni....
2020. jan. 18. 13:08

Sziasztok! Már napközben csak olyan filmet tudok nézni, amit a gyerekek is nézhetnek, bár szerintem már lassan megnézzük az összes családi filmet.


Du. Megyek korizni, már alig várom olyan rég volt a lábamon.

129. Tosi2 (válaszként erre: 128. - Szandi010)
2020. jan. 18. 09:47
Hát nassolás az nem volt. De nem is hiányzott. ☺
128. Szandi010 (válaszként erre: 126. - Tosi2)
2020. jan. 17. 21:38

Mindenképp😊 Köszi az ajánlást!

Tudjátok mi a rossz a moziban? Az a fránya jó popcorn és nachos illat😅...

127. Szandi010 (válaszként erre: 125. - Plavalaguna)
2020. jan. 17. 21:37
Jobbulást kívánok! :)
126. Tosi2 (válaszként erre: 125. - Plavalaguna)
2020. jan. 17. 21:19

Jajj te szegeny. Vigyazz magadra!

Jo filmezést.

Én most értem haza mozibol. Megneztuk a botrányt. Jo volt. Nekem tetszett. Nézzétek meg.

2020. jan. 17. 17:52

Sziasztok!

Ma erdekesxnapom volt, vonathoz futáskor megbotlottam, elestem. Semmi bajom, a számra estem... nem tudom hogy.

Faradt is vagyok, sok dolgom is volt. De a kajat konnyu volt igy tartani, mert enni nem sok kedvem volt egy darabig hogy feldagadt az alsóajkam.


Úgyhogy nekem a mai napnak vége. Mindent megcsinaltam, megyek filmet nezni, kihasználom a péntek estet :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook