Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2020-ban is csinosan, gyerekek mellett fórum

2020-ban is csinosan, gyerekek mellett (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
274. ancsapancsa35 (válaszként erre: 273. - Plavalaguna)
2020. máj. 10. 08:40

Köszi :-)


Play áruházból az 5K Runner nevűt.

273. plavalaguna (válaszként erre: 272. - Ancsapancsa35)
2020. máj. 10. 08:28

Szia, hajrá!


Melyik appot töltötted le?

2020. máj. 10. 07:35

Sziasztok! Remélem, nem gond, ha csatlakozom.


46.-ban járó, kétgyerekes anya vagyok. Van egy 8 éves lányom, jó kis husi, és persze rajtam is akad pár fölös kg.


Az étkezésünkkel nincs gond, most a mozgást próbálom beiktatni.


Bringázni szeretünk mindketten, de én szeretnék kicsit futni, kocogni.


Ehhez letöltöttem egy appot, kezdő futóknak, remélem, jó lesz, és nem adjuk fel.

271. Betta3
2020. máj. 7. 14:30

Sziasztok!


Nagyon szépen kérlek benneteket, hogy töltsétek ki az alábbi petíciót 🙏🏻 Apás szülés támogatása egységesen az országon belül. Nekünk is had legyen részünk benne 🙏🏻🙏🏻


[link]

2020. máj. 4. 15:35

Én már a kondin dolgozom. 57kg ra lecsusztam. Mar bmi szerint is normal vagyok :) igyekszem mindennap tornazgatni, gyaloglok, kocogok a kertben ahogy idom engedi.


Volt a nem volt etvagyam es nem ereztem izeket szagokat masfel het. Az nehez volt. Nem tudjuk mitol volt, elmult. De ettem ugye akkor is, ahogy irtam. Igyekeztem figyelni. Azota mar formasodtam sokat, hogy van erom ujra mozogni. Kezdem teljesen visszakapni onmagam.


Szoval csajok ne adjatok fel!! En mar a jokondiert nyomom vegre. Es nagyon jo erzes. Konnyebb minden a tulsuly nelkul. Sokkal konnyebb.

269. Glori88
2020. máj. 4. 13:39
Én egy ideje stagnálok. Van még bőven feleslegem, de örülök annak, amit leadtam eddig. Legalább már van némi erőnlétem, derekam, nem folyik szét a hájam és nem három számjegyet mutat a mérleg. Már merek bikinit is felvenni.
2020. máj. 4. 12:50

Minden este 20 kilométert tekerek a szabadban.


Meseljetek, veletek miujsag?

(Neharagudjatok, telefonról nagyon rossz írni):D

2020. máj. 4. 12:48

De gondoltam most már adok egy kis életjelet magam felől:)

Én már 2 hónapja nem diétázok. Elfogyott az energiám egy kis időre. Egy kicsit a vírusos időszak is közre játszott. Megálltam 79 kg -nál, innenn stagnálok 1kg fel-le.

Nem vagyok 100% megelegedve magammal, de a régi önmagamhoz képest nem rossz,főleg úgy ,hogy tényleg mindent eszek.:)

A mozgást továbbra is folytato

2020. máj. 4. 12:45

Sziasztok!


Sajnos a lelkesedésünk alábbhagyott amitől féltem is őszinten megmondom😁


Valahogy összejöttek a dolgok nekemis. Új élethelyzetek stb,

degondoltam most

265. plavalaguna (válaszként erre: 264. - Szandi010)
2020. márc. 23. 10:39
közben szerencsére újra érzem az izeket, mostmár tudok enni, csak közben megint van melóm, és időm nem sok.
2020. márc. 22. 07:55

Sziasztok!


Bocsi, hogy eltűntem.. költözés volt és kicsit megkellett találnom önmagam.. közben 79-80 korul stagnalok de úgy, hogy most mar mindent eszek. A sport megvan minden nap de az etkezest egyre nehezebb betartani.

A végső cél 75 kg. Remélem nyárig meg lesz 😊


Azért próbálj enni, ne ess át a ló túloldalára. Nehogy legyengülj. És egyetek sok vitamint👌😊

2020. márc. 14. 11:42

sziasztok, ki hogy van?


nekem hirtelen nem a fogyás a gondom, hanem hogy egyek eleget.már 60 kiló alatt vagyok, minden régi cuccom rámjön, eltünt a háthájam, lapul a hasam. semmi étvágyam. úgyhogy próbálok figyelni, le ne gyengüljek, de étvágy nélkül nehéz. pedig jó kaják vannak itthon.


veletek mi van?

2020. márc. 6. 11:59

sziasztok!


Én eredménnyel jöttem, nekem megint meglendült a mérleg. úgy látszik, ez a blokkokban megy rendszer jön be. szóval a normál tartományom tetejétől már csak 3 kilóra vagyok :) nem tudom, valahogy átállt az agyam, meg fájt a fülem, kicsit a torkom, és többet igyekeztem aludni, mert csak az gyógyítja a kis nyavajákat legjobban, ha hagyjuk a szervezetet regenerálni, és úgy látszik ennyi kellett. a pihenés lett a kulcs.

Úgyhogy megint picit módosítottam a rutinon, a melón nem tudok, de a többin igen, És ezekszerint jól változtattam, mert csúszik vissza szépen a súlyom.

Tornázni most annyi időm van, hogy főzés sütés közben táncikálok, meg lábemelgetek ilyesmi, meg ha intéznem kell vmit, nyilván gyorsgyaloglok ráérős séta helyett. egyszerűen továbbra sincs semmi időm. nagy erőkkel várom már a nyarat, hogy legalább a reggelek lazuljanak, nem lesz a gyerekeknek suli, elég később elkezdeni majd pörögni

2020. márc. 5. 13:13

Sziasztok

Örülök, hogy nem adjátok fel ti sem és harcoltok:-)

Meg lesz az, ha kicsit lassabban is mint terveztük, de elérjük a célunkat.


Én sosem voltam jó futó sőt... tegnap azért szépen sikerült elérnem egy buszt amihez kb 5 percet kellett rohannom megállás nélkül. Nálam ez már jónak számit:D az anno 96 kilómmal biztos nem ment volna...


Hajrá, hajrá!

2020. márc. 4. 10:12
Hja, nekem most a marciusi siker, hogy ott tartok,hogy ismet futva jarok fel a lepcson itthon 😁 ez decemberben meg igy elkepzelhetetlen volt, hogy felszokdeljek :) ugyhogy en nagyon orulok
259. plavalaguna (válaszként erre: 258. - Tosi2)
2020. márc. 4. 10:10
Tosi, nyugi! Febr masodik fele nekem is megtorpanos volt. Van ilyen. Aztan nagylevego es mehetsz tovabb ;)
258. Tosi2
2020. márc. 4. 10:05

Sziasztok csajok. Nagyon lemaradtam ne haragudjatok. Igyekszek mindent visszaolvasni.

A februarom nagyon szar volt. Nem fogytam egy grammot sem.

Most muszaj ismet visszazokkennem. Mert a parom is megjegyezte, h lusti lettem 😁😁😁.

Es sikerult megfaznom is. Most azzal is szenvedek. Nekem meg mindig a 75 a cel ho vegere 🙄.

Remelem ti ugyesebbek voltatok.

257. plavalaguna (válaszként erre: 256. - Szandi010)
2020. márc. 4. 10:02

nekem ápr végére kb a versenysúlyom a cél, de már csak 8 kilóm van. Átléptem a bűvös 10 kiló van rajtam határt, mostmár nem is kövéreznek le sehol. sőt ha a súlyomat megemlítem, nem értik mi a gond. Így nem emlegetem. De még mindig úgy vagyok vele, most érzem vhogy az erőt, hogy visszakapjam 100% ban a testem nyárra. hjó a fürdőruhámba még nem férek bele, de ha így haladok lassacskán meglesz ez. A fürdőruci plusz minusz pár kilót azért elbír. én nem bírom a kicentizett dolgokat :)


most egész jó voltam az elmúlt héten. írni ugye már nem írom, de úgy néz ki egy elfogadható ritmust sikerült kialakítanom kb. meg sokat kellett jönni menni, valószínű az is használt.


mindegy, meglátjuk mi lesz. haladjunk tovább! hajrá mindenkinek!

256. Szandi010 (válaszként erre: 255. - Plavalaguna)
2020. márc. 4. 09:39

Szia!

Én sem ketozok, csak annyira motiváló a közösség és példaértékű ahogy csinaljak, hogy ott is aktiv vagyok:-)

De a ketot én sem bírom sajnos. Szenhidrat nélkül nem megy:)


Hajrá, áprilisra lemegy:-)

Nekem 74-75 kg a cél április végéig.

255. plavalaguna (válaszként erre: 254. - Szandi010)
2020. márc. 2. 06:30

Haliho innen is :)


En a ketogent kerulom. Mindenfele direkt dietat ami kajak kozott valogat. Nem nekem valo.


En sulyban maradtam, de centik mentek. Szoval jo vagyok. Irni mar nem irom, a maradek idom is elfogyott. Probalom osszeszervezni az eletem a rendszeres mozgashoz. Kaja vhogy beallt, hogy automatikusan kevesszer es kissebb adagokat eszem.

Nekem kov 5 kilo, meg meg centik aprilisra kell leugorjanak, nem akarok uj cuccot venni, es van jehyem a tavaszi fesztival nyitoeloadasara :)

2020. márc. 1. 07:33

Hahó csajok!

Közben a ketogén diétázók csoportjában is benne vagyok, nagyon jó a közösség, ha gondoljátok csatlakozzatok:)


Amúgy minden rendben veletek?

Én most úgy érzem belejöttem.. 79,3 kg vagyok, óriási a boldogság:)) Még 4 kg választ el az első álmomért.

253. plavalaguna (válaszként erre: 252. - Szandi010)
2020. febr. 26. 06:26

En nagy zabalos napok utan,azthiszem lenduletet nyertem. Tegnap tornaztam. Kajat nem irom, az utso 5 oldalt elengedem a fuzetben.meg mar fejemben van ujra, annyit irtam. Tegnap semmi idom nem volt, szoval 1000 kcal alatt voltam, de az nagyon keves, de evvel mar vegkepp nem tudok most foglalkozni.

Ugyhogy probalok reggelente tornazni amennyi sikerul annyit.

2020. febr. 25. 20:37
Sziasztok! Mi a helyzet!:-)
251. Szandi010 (válaszként erre: 250. - Plavalaguna)
2020. febr. 23. 10:38

Szia.

Ne aggódj, minden meglesz a maga idejében. Nyárig rengeteg idő van s futhatsz sokat addig is:)

Remélem helyre áll minden nálad!

250. plavalaguna (válaszként erre: 249. - Szandi010)
2020. febr. 23. 07:58

Sziasztok. Én eleresztettem egy ket napot. Iszonyu sok melo meg egyeb problema szakadt ram. De aludni se volt idom. Igy tobbet is ettem, merlegre azert raalltam, hizni nem hiztam. Most a kov heten is ez lesz csak a cel. Egy napot kiveve minden nap irtam azert, csak most nullasra hoztam ki a kaloriakat, vagy csak 100zal alatta.

Remelem marciusra beall a rendszer az eletemben ujra es akkor ledobhatom a maradek kilot.


A kocogas egyre jobban hianyzik, ahogy jon a tavasz. Valoszinu az lesz a megoldas emelek az adagokon, es futok ujra :)

2020. febr. 23. 07:33

Sziasztok lányok!


Remélem mindenki rendben van. Most tényleg nagy a csend. Sikerült a hetet jól zárni?


Velem minden oké.:) közeledek a 7-es szám felé:-D lassan, de biztosan. Igazából 80,6-ra sikerült lemenni 89-ről 7 hét alatt.

2020. febr. 20. 10:54

Sziasztok!

Nekem se akar lefele menni. 2 hete centiket is mérek, abban sokkal jobban látom a változást. Kár, hogy az elején nem mértem le magam.. nem is értem:D

Próbálom betartani a napi 30 perc tornát.


Kitartást! Szép napot.

2020. febr. 20. 09:30

sziasztok!


megvan mindenki? ki hol tart?

Én most stagnálok, de ó ez, most zűrösebb minden, melóban is nagy hajrá van, tartom az eddig elértet, jelenleg ez is elégedettséggel tölt el.

2020. febr. 17. 20:55

Szép estét!


Nekem ma végül elég aktív napom lett. Mivel késésben voltam, így futva mentem mindenhova kb. Plusz sütöttem két kört is a konyhában. Szóval az 1400 kaloriámmal is jóval alatta vagyok az elégetettnek 😁

Holnap is jönni menni kellene, így könnyebb a meló is.

2020. febr. 17. 19:33

Nem gond lányok!

Néha mindenkinek becsúszik egy-két rossz nap:)

Én ma délután cukormentes cukrászdában voltam a barátnőimmel és annyira finom yoghurtos süteményet ettem, hogy csak na :-) Igaz, hogy csak 100 kalóriás, de így is lelkifurdalásom van miatta. Plusz ebédre a rántott csirkemell sem a legjobb választás de megesik. Mindenkinek további sok sikert kívánok, ne feledjétek nemsokára itt a jó idő!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook