Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2020-ban is csinosan, gyerekek mellett fórum

2020-ban is csinosan, gyerekek mellett (beszélgetős fórum)


214. plavalaguna (válaszként erre: 212. - Szandi010)
2020. febr. 4. 12:34
Tudom hogy nem normal embernek valo adag... de a 152 cm, ulomunka sajnos evvel jar. Nyarom konnyebb sokkal, van idom futni, en azt zabalasnak elem meg, hogy annyit eszek mint az atlag 😂
213. Szandi010 (válaszként erre: 210. - Kitti0704)
2020. febr. 4. 12:25
Februárban mozogj sokat egyél tisztán és 4 hét múlva meg lesz az eredménye.
212. Szandi010 (válaszként erre: 211. - Plavalaguna)
2020. febr. 4. 12:25
Az igen kevés ám. Sajnos nem vagyunk egyformák, de gondolj bele valaki pedig szeretne olyan kis termet lenni:)
211. plavalaguna (válaszként erre: 209. - Szandi010)
2020. febr. 4. 12:03
én remélem tovább haladok így, ás áprilisr totál ok leszek. bár nem bánnám ha márc közepére, akkor lesz egy kis pihi, jó lenne ha mind az 1600 kalóriám megehetném :D nekem egy sima nap sajnos csak ennyi... a kis termet evvel jár, hogy messze vagyok az átlag 2200-2500 tól. nekem ahhoz már rendszeres intenziv sport kell
2020. febr. 4. 10:57

Én még nem mertem rá állni a mérlegre.

Nem is volt nagyon időm mozogni.Sajnos.

Remélem a február jobb lesz.

2020. febr. 4. 10:37
Ne feledjétek, még 4 hetünk van márciusig. Addig még simán -4 kilót lefaraghatunk magunkról. Hajrá!!
208. Szandi010 (válaszként erre: 206. - Nyári irány)
2020. febr. 4. 10:36

Szia! Semmi baj!

A legfontosabb, kérlek ne add fel. Ez csak átmeneti állapot. Egyik napról képes a test csodát tenni. Én nem bírom ki, hogy csak heti 1 x mérlegeljek így látom olykor, hogy milyen nagyokat tud ugrani a súly. Pl egyhuzamban 4 napig 86,2 aztán hirtelen 85,1. Ez nem azt jelenti, hogy nem fogytál maximum nem tudsz róla:)

207. plavalaguna (válaszként erre: 206. - Nyári irány)
2020. febr. 4. 08:47
Nem baj, de nem is hiztal ezekszerint :) a sulytartas akkor pipa! Ez is nagyon fontos
2020. febr. 4. 08:40
Sziasztok! Látszik, hogy a múlt héten nem sokat mozogtam. Nem ment lejjebb egy deka se.
205. Szandi010 (válaszként erre: 204. - Plavalaguna)
2020. febr. 3. 18:09
Együtt könnyebb:-))
204. plavalaguna (válaszként erre: 203. - Szandi010)
2020. febr. 3. 13:58
igen, pont én is tegnap mondtam a férjemnek, hogy tök motiváló itt írogatni veletek. nekem most ez lelkileg könnyebb így.
2020. febr. 3. 11:30
Annyira motiváltok és jól esik, hogy ennyi mindent megosztunk egymással:)
202. Szandi010 (válaszként erre: 200. - Plavalaguna)
2020. febr. 3. 11:29

Egyetértek. Ha sikerül lefogynom, soha többé nem engedem el magam ennyire, hogy ne bírjak tükörbe nézni.

Arra gondoltam, hogy folytatni fogom ezt az egészségesebb életmódot mozgással kombinálva, de a hétvégéken eszek majd rendesen:-) Szerintem így szinten lehet majd tartani.


Jobban belegondoltam, és a célom nem 80 inkább 75:)) szóval még harcban maradok veled -9 kilóért :)

2020. febr. 3. 07:13
Én ma nem mertem a mérlegre állni, majd a jövő héten, hátha akkor kedvesebbb számot mutat. Igyekszem tartani mindent, amit elterveztem. Nekem is itthon vannak ma a gyerekek, mert a tanároknak értekezlet van. Holnap meg maratoni szülői. Mind a 3 gyereknek egy napon. Szóval szerintem enni nem lesz sok időm.
200. plavalaguna (válaszként erre: 199. - Szandi010)
2020. febr. 3. 06:16

Gratula! Tök jól haladsz .


Nekem meg 10 kilom van... vagy 9 :)


Sajnos nem kezdtem elsejen a tornat. Ebben lusta vagyok. Ok az a konnyitett fekvo, labemelest stb, azt csinalgatok ilyen 10-20 asaval ha van par percem, de ennyi.


Egyszeruen nincs vegtelen energiam.


De egyenlore ugy tunik ez is mukodik.


Szamolni amugy ugy szamolok, hogy mindig 5 kgval lovom ala a kalkulatort, es amit kiir, annal 100-300kcallal eszek kevesebbet. En ezt a hutot kiennem erzest nem birom egyaltalan. De most igy fozos qktivan jo vagyok, a szurke napokat is megusztam, meg a sulistressz se vetett vissza. Es ez lenne a fo cel, hogy ezeket megtanuljam kezelni lelkileg, hogy ne szaladjon el tobbet a sulyom.

199. Szandi010 (válaszként erre: 198. - Plavalaguna)
2020. febr. 2. 22:06

Egyél csak, jobb most mint este 11 kor vagy éjfélkor :)

Jövőhéten én is megpróbálok többet mozogni. A mai mérlegelésnek viszont nagyon örülök:)) Végre 83,8. Mára lett meg kereken a -5 kiló. Juhuuu:) Még ugyanennyi van hátra:D Legszívesebben felfalnám a hűtőt érzésem van így 4 hét után...

198. plavalaguna (válaszként erre: 197. - Plavalaguna)
2020. febr. 2. 20:34
Na vegen meg hozzadobok 600 kcalt :) eszek rendesen vacsit. Holnap is kell energia, meg nem tudom ti hogy vagytok vele, da ha nagyon nem eszem, akkor ejjel kelek fel arra hogy annyira ehes vagyok, hogy nem tudok aludni. Igy is beleferek a keretbe, inkabb eszek :)
2020. febr. 2. 19:15

sziasztok!


mindenkinek még nagyban hétvége?


Nálunk holnap nincs suli, meg amúgy is fogászatra megyünk a gyerekekkel, még nagyban túrós sütit sütök.


kajával jó vagyok, picit tornáztam is, időm nem volt, így 700 kcalnál tartok csak .... most azon agyalok, mit vacsizzak, mert ez így nagyon karcsú.


nem direkt nem ettem, így alakult, meg ebédkor hívott anyám, na tőle se jön meg az ember étvágya, aztán valahogy most lett :)


ti hogy álltok?

196. Szandi010 (válaszként erre: 194. - Plavalaguna)
2020. febr. 1. 19:03
Bizony az már durva edzésnek számítana :-DD
2020. febr. 1. 19:03

Sziasztok

Remélem jól telt a napotok és mindenkinek sikerült "tisztán étkezni" :-)

Mi a terv holnapra? Mit ebédeltek, mozogtok?

194. plavalaguna (válaszként erre: 191. - Plavalaguna)
2020. febr. 1. 15:47

Sikerult megszervezni, hogy a fellepest kihagyjuk, a lanyom nyilvan fellep, de mi adakoztunk, aztan irany a bevasarlas, ures a kamra. Hetkozben nulla idonk. En meg nem fogok kartontejet, 20 kilo lisztet hozni vinni az tuti. A sportossagnak is van hatara 😂


Szoval tovabbra is ez a vasarlas a legnehezebb..

193. plavalaguna (válaszként erre: 192. - Nyári irány)
2020. febr. 1. 10:21
Én igyekszem olyanokat valasztani, amiknek tudom a kaloriaerteket, plusz mindenbol kis adagot. Van amibol meg nem eszem :)
2020. febr. 1. 09:41
Sziasztok! Nekem a tegnapi napom nem igazán sikerült, s ma sem tudom hogyan lesz, mert ma sem leszünk itthon. Nekem akkor a legnehezebb, ha megyünk v.hova. Nehezen tudom tartani az étkezést. Ti hogyan oldjátok meg?
2020. febr. 1. 07:52

Szép napot !


Itt megjött a jóidő, de nem érek vele sokat, mindjárt meló, utána meg nyomás, vmi jótekonysagi fellépése lesz a lányomnak. Talán át tudok gyalogolni a dombokon, de nem biztos hogy lesz rá elég időm.


Úgyhogy holnapra marad a sport... holnapután megint eselytelen, annyi program...


Kaját tartom, most megint kevesebbet, elég volt a par nap pihi szintentartás. Így most megindult a mérleg újra, eltűnt bő fél kiló újra. Meg éreztem a ruhákon, hogy alakultam. :)

190. Nyári irány (válaszként erre: 187. - Plavalaguna)
2020. jan. 31. 10:38
Ne idegeskedj, ha egy nap kimarad a torna. Nekem ezen a héten csak 3 fér bele az időmbe. Nem zavar nagyon, mert úgy érzem mindent megteszek a célért.
189. Szandi010 (válaszként erre: 187. - Plavalaguna)
2020. jan. 31. 09:38
Nagyon ügyes vagy, igazad van. Nem kell nagyon stresszelni a fogyás miatt ,annál rosszabb. Majd ha ott az ideje elindulnak a kilók. Tavaszig van még egy bő másfél hónapunk:-)
188. Szandi010 (válaszként erre: 181. - Glori88)
2020. jan. 31. 09:33
Biztosan eléred a célod! Amit eddig elértél szép eredmény :-)
2020. jan. 31. 05:15

Lányok én ha megáll a fogyás, akkor amíg nem érzem hogy vmi ruha lazább, addig nem állok mérlegre. Így nem stresszelem magam a súlyon :)


Mivel mindkét szülés utan sokból fogytam le, így tudom, hogy ilyen 3 hetes etapokban müködik jól a dolog. Most pár napja nem is 400 kcallal lovom ala a kajamat, csak max 100 zal, szoval kvazi szintentartok.


De ha joido lesz tenyleg, akkor megprobalok hetvegen idot lecsipni es kimenni kocogni, vagy kirandulni. Ahogy a naptaram nezem, csut mindenkepp pihenonap lesz most a mozgasban, szoval a hetveget kell behuzni.


De ha nem jon ossze semmi is van ugye a 34 oldalam :) szoval akkor kuszik le lefele ugy :)

2020. jan. 31. 04:55
Ne keseredjetek el ha egy kicsit stagnál a súlyotok, inkább mozogjatok még egy kicsit, én mindig így fogom fel.
2020. jan. 31. 04:53
Sziasztok! Rég jártam itt mert itthon nagyon sok minden történt. Nem volt időm toenázni sem. A súlyom szerintem ugyanannyi mint volt. De ma este gálaműsorra megyünk, ahol tele lesz minden édességgel. Jövő héttől ismét igyekszem tornázni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook