Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyerekek mellett mikor mentetek bulizni, szórakozni? fórum

Gyerekek mellett mikor mentetek bulizni, szórakozni? (beszélgetős fórum)


29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Aszparagusz)
2021. jún. 20. 09:50
Anyukám bevállalta mert imádja az unokáit. 1orára itthon voltunk és tudtunk pihenni is. Szívesen vigyáz rájuk ilyen esetben is. Néha 1-2 havonta ha megkérjük esti vigyazasra így ez nem sok. Nyáron pedig sokat járnak hozzá.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Gabbbicica)
2021. jún. 20. 09:48
Itt diszkorol volt szó hogy oda nem mentünk 6 éve. Egyébként sok helyen voltunk kirándulni, uszodába stb... Értelmezni kéne az írást mert úgy látom vannak akik csak itelkeznek és sajnos nem olvasnak. De szerintem nem maradtam ki semmiből. Ja és jó volt a film így éreztük jól magunkat az éjszakai szórakozás még várat magára mert a kicsi fiunk meg 11 hónapos. Így nem mentünk mert a gyerek az első nekem.
27. aszparagusz (válaszként erre: 8. - Channa*)
2021. jún. 20. 08:48

Azért nagyon nem mindegy, hogy egy gyereket, vagy hármat hagysz anyósra, anyádra, bárkire.

Lehet, hogy egyet még simán bevállalnak, hármat már nem biztos.

2021. jún. 20. 07:38

A segítséggel kapcsolatban az jutott eszembe, hogy itt a hoxán rengetegen írják, hogy nem szeretnek segíteni, nem kérnek segítséget, mert úgy sem viszonozzák neki/k...


Szerintem nem azért kellene segíteni másoknak, mert számítunk a viszonzásra, mert ha már csak ezért tesszük, akkor semmi értelme.


És, hogy a fórum témájánál maradjak, tőlem sosem várták, hogy majd visszavigyázzak azért mások gyerekére, mert ők vigyáztak az enyémre hiszen, abban sem lehetett senki biztos, hogy lesz gyereke annak, aki vigyázott az enyémre, ahogy nem biztos, hogy viszonozni tudtam pont olyan formában pl. egy villanyszerelést, ahogy nekem esetleg segítettek, mert nem is értek a villanyszereléshez.

Persze, ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül viszonzatlan marad egy-egy segítség, csak nem pont pl. gyerekre vigyázásba merül ki, hanem pl. azzal, hogy megcsinálom az adó bevallását vagy jó barátnő vagyok.;)


Sajnos sokan a barátságtól is azt várják, hogy majd a barátom/barátnőm, kihúz a kakiból, ha bajban leszek, na de a barátság sem erről szól....



Tudom, manapság már tényleg csak arról szól a legtöbb barátság, hogy segítünk, meghallgatjuk, stb., ezért barátkozunk egymással. Így ritka az igazi barátság, és mivel sokan így állnak ehhez, ezért nincs, akire rábízhatná a gyerekét, ha valami olyan programot szeretne, ahová épp nem vinné a gyerekét.


Gabbbicica említette a rátelepedős ismerősöket. Én az ilyenekkel nem azért lazítanám a kapcsolatot, mert engem nem hívott meg, hogy a gyerekeink együtt játszanak, hanem pusztán azért, mert nem szeretem, ha valaki annyira egyszerű, hogy képtelen bejelentkezni, időben hazamenni, annyiszor menni/keresni, hogy az a másiknak ne legyen terhes, az nem zavarna, hogy nem hív át magukhoz, de az igen, hogy nálam tölt 1 hétből 7 napot, mert nekem esetleg más dolgom is lenne, mint őket kerülgetni...

25. gabbbicica (válaszként erre: 14. - Ildi992)
2021. jún. 19. 22:07

Vagy inkabb a babysitter, ha rokon nincs.


Az ismeros, barat es kolcsonosen altalaban nem mukodik. Akiknel en latom, kb az volt; hogy az egyik gyerek mindig ott volt, aztan a kolcsonosseg nem volt meg.


Nalunk csak olyan volt, hogy az egyik csaj mindig ide akart jonni jatszani a gyerekevel. Reggel fel 8kor mar itt volt, itt reggeliztek, az en gyerekem kiságyában altatta a gyereket, itt ebedeltek....


Kb 5x voltak itt igy, egyszer se hivott at minket hozzajuk.


Nem vagyok kicsinyes, nem szamoltam a koltsegeket. De mivel a gyerekem nem szerette az ovet, vissza se hivtak jatszani, ezert beszuntettem ezeket.

24. NomNom (válaszként erre: 14. - Ildi992)
2021. jún. 19. 21:28
Hát igen ez jó kérdés, fogalmam sincs mit fogok csinálni. Gondolom hívunk babysittert mint az amerikai filmekben.
23. andi6020 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 19. 21:16

Várjatok míg 18 nem lesz.

Addig nem lehúzott rolóval mozi.

22. gabbbicica (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 19. 21:09

Nem értelek amugy.


Te irod, hogy nem kell lehuzni a rolot, de te huztad le 6 eve, ha sehol se voltatok.


Es most se mersz elmenni oda, ahova szeretnel,"csak" moziba.


Nem bizol abban, aki vigyaz a gyerekekre?

2021. jún. 19. 20:53
Ha a legkisebb gyermekünk nagyobb lesz biztos hogy elfogunk menni táncos helyre is 😉😊 pedig akkor már 40 leszek 😉
2021. jún. 19. 20:51
30 évesen jött össze nekünk is az első gyerek. De attól még nem kell szerintem lehuzni a rolót ha van idő és energiája az embernek miért ne mehetne táncolni? A gyerekekre hál istennek van ki vigyáz csak én vagyok kicsit bátortalan ezzel a dologgal már és 3 gyerek nem kis munka napi szinten. Tehát szerintem mindenki megérdemel egy kis szórakozást és az mindegy mi ha jó a szülőknek és feltölti őket. A diszkóba nem csak inni jár az ember. Végül moziba megyünk. Köszönöm azoknak akik a bátorító szavakat írták. Legyen szép estétek.
19. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Cc7a88f96d)
2021. jún. 19. 20:09
Ja, addigra fel kell nőni arra, hogy bekokózva hármasban vagy gruppen én szexeljenek, esetleg swingerezzenek :D
18. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 19. 20:05
Öt hónapos volt a lányunk, amikor először hagytuk a nagyszülőkre, hat napra mentünk el miniszabadságra.
17. gabbbicica (válaszként erre: 16. - Channa*)
2021. jún. 19. 19:54

"Hagyomanyos" diszkora nincs mar, fokepp olyan helyekre, ahova 16-23 evesek jarnak fokepp 😊


Ettol mas elvezheti, mi nem talaltunk a kornyeken olyan tancos helyet (nem Budapest) ahol a mi korosztalyunk szorakozna.

16. Channa* (válaszként erre: 15. - Gabbbicica)
2021. jún. 19. 19:46
És így már nincs?
15. gabbbicica (válaszként erre: 8. - Channa*)
2021. jún. 19. 19:32
22 evesen nekem is volt igenyem diszkora, most sem kimert vagyok, csak nekem sajnos csak 30+ evesen jott ossze a gyerek.
2021. jún. 19. 19:16
Bár nekem nincs gyermeke, de úgy képzelném el, hogy 2-3 havonta egy éjszakát a nagyszülőknél lennének. Na akkor, van én idő. Hogy disco, vagy a párommal csak egymásra való figyelés, egy étterem, vagy valami más? Mindenki döntse el maga. A lényeg igen is kell saját magunkkal foglalkozni. Az más kérdés, hogy mi van ha nincsenek nagyszülők. Barátok, ismerősők, esetleg oda-vissza viszonozva?
13. andi6020 (válaszként erre: 11. - Cc7a88f96d)
2021. jún. 19. 19:12
Hála a Jóistennek, nem vagyunk egyformák.
12. Channa* (válaszként erre: 11. - Cc7a88f96d)
2021. jún. 19. 19:11

És mi abban a gáz?


Én nem gondolnám, hogy a gyerekszülés után le kell húzni a rolót és csak a konyhában sürgölődni.


Én meg ezt tartom gáznak.


Mindenkinek van élete amiben jól kell magát éreznie.

11. cc7a88f96d (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 19. 18:59
Én gáznak tartom,hogy egy többgyerekes anyuka megy diszkóba rázni magát...de ízlések és pofonok.Ha neked ez hiányzik az életedből hajrá.
2021. jún. 19. 17:48
Két hónapos korukban már leléptünk vacsorázni, partizni, pár órára ide-oda. Az egyik 7, a másik 8 hónapos volt, amikor először egy egész hétvégére leparkoltuk őket a nagyszülőknél. Kiderült, hogy működik a dolog, akkor már el is utaztunk hétvégézni.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Channa*)
2021. jún. 19. 16:17
Köszönöm a választ 😊
2021. jún. 19. 16:00

Nagyon "kimértek" manapság a kisgyerekes anyukák...


Én elég fiatal voltam, amikor szültem, 22 éves, így még simán volt igényem a szórakozásra, ahogy a férjemnek is.


Rendszeresen jártunk bulizni, nálunk is nagyon sűrűn volt buli. Anyósom vigyázott a gyerekre.


Mi még most is járunk;)

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2021. jún. 19. 15:38
Voltunk kettesben a férjemmel moziban, vacsorázni, horgászni. Csak a buli része maradt el...
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 19. 15:36

Diszkóba semmikor, gyerek előtt sem szerettem, de az, hogy 6 éve nem voltatok kettesben a férjeddel, az nagyon nem normális.

Ha van akiben megbízol, a legkisebb korban is ott lehet hagyni pár órát, semmi baja nem lesz.

De mondjuk szerintem teljesen mindegy, hogy mi mit mondunk, ha te nem nyugodt szívvel hagyod ott, mert akkor úgysem tudsz kikapcsolni...

5. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 19. 14:30
Diszkóba nem járok de más programra igen. Másfél évesek voltak, mikor előszőr elutaztunk hosszú hétvégére nélkülük.
4. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 19. 14:25

Nincs igényem diszkóba menni már :)


A nagyobb 3,5 éves, 3 hónapos volt, amikor először voltunk koncerten, sógornőm vigyázott rá, fél 2-re értünk haza.


Vacsorázni, Dumaszínházra, baráti házibuliba szoktunk még menni, ha van, aki vigyázzon a gyerekekre.


A kicsi tavaly márciusban született, aztán kb minden zárva volt, azért nem mentünk sehova. Most már fogunk.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. jún. 19. 14:15
Hát nem is tudom igazán. Egy kicsit stersszelek a gyerekek nélkül hogy mi lesz velük pedig anyu vigyázna rájuk. Meg hogy később érünk haza és hogy fáradtabbak is leszünk egy kicsit.. meg őszintén mondva el is szoktam viszont vágyok is 😊 Mára terveztünk a férjemmel kikapcsolódni izgatott is vagyok. 10 kor nyit a hely kb 3 ig szeretnénk maradni. De igazad van valószínű tul aggodom és tulgondolom. Köszönöm hogy írtál 😊
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 19. 14:01

Kb 1 hónapos volt a gyerek, amikor először leléptünk vacsorázni.

Aztán 10 hónapos volt, amikor elmentünk egy hétre külföldre télen nyaralni.

6 év, az durva. Mi tart vissza?

2021. jún. 19. 13:51
Sziasztok! Arról szeretnék érdeklődni hogy ti gyerekek mellett mikor mentek vagy mentettek e néha bulizni diszkóba a párotokkal? Mi a férjemmel 6 éve nem voltunk ilyen helyen. A kis fiam 6 múlt, a lányom 4 a kicsi 11 hónapos. Köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook