Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Munka gyerekek mellett fórum

Munka gyerekek mellett (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Munka gyerekek mellett

16. gizmóka (válaszként erre: 14. - Kisvacak74)
2009. szept. 23. 17:24
erről nem is hallottam!én a mai napig így dolgozom.
15. Hoxa
2009. szept. 12. 09:25
Sziasztok! Az alászervezős, meghívós dolgokat törlöm. Aki többször bepróbálkozik, annak a tagságát is.
2009. márc. 12. 06:15

Sziasztok!Szomorú vagyok!!!!!!Tegnap el tudtam volna menni négy órában a helyi kisboltba árufeltöltőnek,erre kiderült,hogy anyasági mellett már egyáltalán nem lehet dolgozni :'(

Ez már felháborító!!!!!!!!!!!!!

Megnézném,hogy azok,akik ezt kitalálták,meg tudnának-e élni havi 25 ezer forintból?!

Mert a 48 ezres családi kevés is a gyerekekre!!

Teljesen kiakadtam!! :'(

Várom a hozzászólásaitokat!

Köszönettel: KisVacak

13. kisvacak74 (válaszként erre: 12. - 19861160fc)
2008. dec. 28. 23:26
Itt,falun,nincs munkaéehetőség,sajnos.Csak a bedolgozás lenne megoldás,de a neten nincs egyetlen normális ajánlat.Nagyobb városokban ez megoldható lenne,de a párom nem akar innen elköltözni.Pedig a falunkban még az iskola is csak alsótagozatból áll,a felsőt két éve megszüntették.Viszont a páromat ide köti a munkája,amit szeret.Ígyhát maradunk,és keresgéek tovább.Ha valaki tud jó távmunkát ajánlani,kérem,hogy szóljon!Köszönöm előre is!!
2008. okt. 5. 19:28
Arra nem gondoltál, hogy feladod a GYET-et és akkor elmehetnél akár 8 órában is dolgozni. Lehet, hogy anyagilag jobban járnál.
11. gizmóka (válaszként erre: 10. - 70feba11fd)
2008. júl. 16. 22:44
a legkisebb gyerek 8 éves koráig
2008. júl. 10. 15:10
GYET-en csak a gyerek 8 éves koráig lehet lenni vagy nem?
9. Talentum (válaszként erre: 5. - Kisvacak74)
2008. júl. 10. 13:28
Szia, hogy megy az üzleted? üdv. csilla
2008. jan. 22. 11:43
Sziasztok, én is szeretnék végre a saját magam főnöke lenni, de még vállalkozni sem egyszerű, ha a párom akadályoz abban, amit szeretnék csinálni. én speciel mlm-ezni szeretek, megszerettem, de miért van az, hogy a párom nem tudom, hogy miért nem hisz bennem..pedig így egy két év alatt sikerülne.
2007. nov. 30. 18:07
Sziasztok,én 2 éve vagyok GYET-en, de már 14-hónapja dolgozom. 4 órás vagyok, nem volt lényeges szempont,hogy 4 gyermekem van a munkámat végezzem rendesen.Mindent meg lehet oldani4
2007. okt. 17. 09:20
Sziasztok!Szeretném megkérdezni,hogy mi igaz abbol hogy aki othon van anyaságin az nény órát sem dolgozhat.
5. kisvacak74 (válaszként erre: 4. - Gizmóka)
2007. aug. 25. 00:27

Szia!Sajnos kicsi faluban nem tudod eltitkolni,hogy anyaságin vagy!Itt mindenki ismer mindenkit!Még azt is kilesik,hogy az ember mennyi időt tölt el a piacon egy kis beszélgetéssel.Esetleg a boltban vesz egy kis "luxus" dolgot,akkor elkezdenek filózni,hogy vajon miből telik rá?!!De nehéz lenne elmenni innen,hisz itt él mindenkim!Szóval inkább keresem a lehetőséget valami mellékesre!Köszönöm a hozzászólásotokat!Ha valaki tud megoldást,szóljon!!

Én most tanácsadóként,és ékszerforgalmazókén keresek egy kis pluszpénzt.Tupperware és SBS TRADE.Elég jól jövedelmez,de nem kell mindennap új belőlük.Sajnos!:(

2007. júl. 27. 19:48
nem kell azt tudni az oviban,hogy te csak négy órában dolgozol.sz'tem.Én azt mondtam,hogy találtam munkát,vittem munkáltatói igazolást és nem vertem nagydobra,hogy gyeten vagyok.A mai napig sem tudják.Így 16 órakor megyek érte az oviba.A nagyok meg már egyedül mennek haza.Persze minden eset más és más.
2007. júl. 26. 19:55
Igen, tudom, miről beszélsz, hasonló cipőben járok. szintén gyeten vagyok, párom külföldön, és én szeretnék elmenni tanulni, új szakmát, amivel talán könnyebben boldogulnék. Csak az a bibi, hogy max 20 órában mehetek hetente, és olyan nincs. Vagy délután van, vagy hétvégén, ami nekem nem jó. Még egy nyelvtanfolyamra sem tudtam elmenni, mert, ha kések az oviból hetente 3* 1 órát, akkor elveszik tőlem a gyetet is. Munka, ami jó lenne időbeosztásban is, nincs. Nem értem, hogy gyes melett, nem volt gond, ha a gyerek ott alszik, és du megyek érte, míg most, hogy visszamennék dolizni, nem tudok még tanulni sem. Nem tudom, mi a megoldás. Ha valaki tudja, írja meg. Köszi.
2007. júl. 26. 19:35

szia!

teljesen egyetértek veled,nagyon nehéz munkát találni ebben a helyzetben.Nekem most szerencsém volt,találtam melót,de borzasztó nehéz összehangolni a beosztásokat.Mikor ki vigye a gyerekeket oviba,suliba,ki hozza haza őket,hétvégén ki vigyáz rájuk.Aztán jön az állandó fáradtság,feszültség,kimerültség.A lakás szalad,a takarítás várat magára.De van pénz,mégha kevés is.Mindent összevetve lehet,hogy szívesebben dolgoznék otthon ahol ÉN vagyok a főnök!Valószínű,hogy ez csak egy szép álom marad.

2007. jún. 22. 11:42
Néhány kérdésem lenne arról, hogy mit tehet az az anya, aki három gyermekkel van otthon, GYET-en? Hová mehetne el dolgozni? Miért nem alkalmaz minket sok vállalkozó? Miért nincs bedolgozói munka? Csak on-line! Azok legtöbbje pedig átverés. Mit tehetünk?

Ugrás a teljes írásra: Munka gyerekek mellett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook