Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2020-ban is csinosan, gyerekek mellett fórum

2020-ban is csinosan, gyerekek mellett (beszélgetős fórum)


94. plavalaguna (válaszként erre: 93. - Nyári irány)
2020. jan. 13. 09:08

Én egyszerűen ugyanazt eszem, csak kevesebbet, és mindent lemérek. Sőt férj csinált nekem hagymás baconos rántottát, és ő is szépen lemért nekem mindent :)


úgyhogy én hétvégén ettem pizzát, bablevest, baconos rántottát, tárkonyos ragut, krumplipürét hallal, kókuszossütit...szóval mindent, csak mérem az adagokat :) én nem bírok máshogy enni. nekem az semennyire nem megy, meg időm se lenne kétfele főzni. van hogy főzni sncs időm :D

2020. jan. 13. 09:00

Sziasztok! Nemvolt időm írni, s alig győztem visszaolvasni is. Nagyon ügyes mindenki! Nekem csak fél kg ment le a múlt héten.


Nekem az a legnehezebb az egészben, hogy a családnak is főzök s magamnak is külön. Nagyon sok időt elvesz. Próbálok olyan ételeket főzni, amit én is megehetek, de így is nehéz. Ti hogy csináljátok?

92. Tosi2 (válaszként erre: 91. - Szandi010)
2020. jan. 13. 08:56
Szia. Nagyon ügyes vagy 😊 mi a diéta stratégia? Milyen módszer?
2020. jan. 12. 19:36

Sziasztok!

Én sem vagyok anyuka de szeretnék csatlakozni a közösségetekhez:-)

Nagyon motiváló így fogyni, hogy támogatjuk egymást.

Én Január 6.-án kezdtem a diéta-mozgás kombót :89 kg voltam hétfőn, ma pedig 87,7 kg-ot mutatott a mérleg😊

Egy hete kezdtem a Walkenergiet. Lányok, csak ajánlani tudom!!

Mindenkinek sok sikert kívánok a következő hétre! Megcsináljuk! Tavasszal már nagyon csinosak leszünk:)

2020. jan. 12. 17:59

én tárkonyos ragulevessel zárom a hetet:) plusz a ettem 2 gombóc erdei gyümölcsös sorbetet.

de lelépcsőztem a kalóriát, felmentünk gyalog a várba, ahol zárva volt a múzeum amiért mentünk, mert felújítás alatt, csak ezt e nagyon írták ki, és mindenhol az volt ahol néztem hogy nyitva... sőt, abejáratoknál is az volt, hogy most nyitva, csak nem lehetett bemenni...., így lett cukrászda, meg felmásztuk a vártoronyba is.


most meg most van, nekem ez a 12. nap volt.


nekem jövőhéten is csak gyaloglás néz ki, bár megpróbálok egy kis táncos edzést beiktatni ha sikerül, de majd meglátjuk

89. Tosi2
2020. jan. 12. 16:40

A hetet zártam az elöbb egy jo kis tornéval. 6 torna volt a héten. Holnap varom az izomlázat, biztos lesz.

Jövö heti célom kicsit a kaján szoritani, mert azon lehet még mit. És 5 torna minimum.

88. plavalaguna (válaszként erre: 87. - Tosi2)
2020. jan. 11. 21:44
Wow! Hihetetlen ügyes vagy a tornával . Gratula! Azért az 5 az nagyon jó! Na nekem meg ez álom egyenlőre.
87. Tosi2 (válaszként erre: 86. - Plavalaguna)
2020. jan. 11. 19:24

De jo. Én nem merek most ráállni, mensi van és nem akarok elbukni, ha többet mutat.


Ma lecsuszott 4 sajtos rud. De eddig sikeresnek tudom be a hetet. Bár lehetne min fejlödni. Mert ugye voltak édességek a héten a munkahelyemen. Viszont ma is tornáztam. Eddig 5 tornánál járok a héten. Ez is volt az egyik feladat, h a heti 5 meglegyen. De holnap is fogok tornázni.

És egy jo pont, h ma vettem müzliket a tescoba és kibirram, h ne egyek belöle. 😊 pedig ne tujátok meg mennyire kivánom. De most este már nem eszek és kész.

86. plavalaguna (válaszként erre: 85. - Tosi2)
2020. jan. 11. 14:55

De tokblogikus, hogy fogyokurakor kell. Mert ha az ember nagyon zoldsegalapra all at, ez a legegyszerubb. Izombol nem jo fogyni.


Képzeljétek, vett Férj új mérleget, (nem kell többet szerelnem a régit.) És ez egy kilóval kevesebbet mutat 😂🤣 na így kell gyorsan fogyni😁 Kár hogy a nadrág nem kényelmesebb tőle.

Amúgy a régi mérleg összevissza ugrált már, gyanús volt. A fresnapfban néha mérlegre álltam, ott rémültem meg karácsony előtt... szóval ez mér jól. Vagyis ez mutat ugyanannyit mint az.

85. Tosi2 (válaszként erre: 84. - Plavalaguna)
2020. jan. 11. 13:14
Egyszer egyszer megihatok a fehérje porok. De egy idő után már megunja az ember. Legalább is én. Nem a kedvenceim, de nem rossz az ízük alapból.
84. plavalaguna (válaszként erre: 83. - Tosi2)
2020. jan. 11. 12:48

Fú, nagyon aszkéta vagy 😮


Én most kvzom. Reggel megettem 3 db sajtosrudat (30 gr ossz) , meg delelott maradekot. Hal, meg krumplipure, de olyan kevés volt, hogy nyugiban ehetek du pizzat majd a vendegekkel.


En ilyen feherjeport meg sose ittam. Finomak? En ezeket a dt oetker zabpelyheket veszem. De csak a malnast meg az afonyast szeretem belole.

83. Tosi2
2020. jan. 11. 11:45

Sziasztok.

Hétvége, nekem mumus.


Reggeli nem volt. Ebed zöldségleves, kevés tésztasali.

Vacsi vagy natur joghurt, vagy fehérje por. Mert vettem ma pár izt. De csak az egy adagos verziot, mert nem szeretem az ilyesmit, viszont jo vacsi helyettesitok.

Ezeket az izeket vettem:

Kokuszos csokis 1 db

Vanilias ebböl 2 db

Kokuszos 1 db

Berry broenie 1 db

82. plavalaguna (válaszként erre: 81. - Tosi2)
2020. jan. 10. 15:35
Én nem kóstolok. Illatra főzök. Viszont mivel pörgök, talpon vagyok vele, így végülis fogyok. Meg ok, főzök, de enni már nem nagyon van ugye időm család meg meló mellett...így ez eleg hatékony. Persze mikor kondiban vagyok ez csak annyit er, hogy csak nem hízom
81. Tosi2 (válaszként erre: 80. - Plavalaguna)
2020. jan. 10. 14:12

Nekem mumus a főzés. A kóstolások miatt. 🙄 De próbálok tudatos lenni.

Holnap nehéz lesz, mert sajtos rudat ígértem páromnak.

1-2 rudat engedélyezték. Majd megirom ki írtam e 😁😁😁

80. plavalaguna (válaszként erre: 77. - Főnix01)
2020. jan. 10. 12:21
En nagyon igyekszem aktiv lenni. Illetve hogy fozok sutok, igy sokkal konnyebb. Asszem nem szabad visszalazulnom...
79. Tosi2
2020. jan. 10. 11:35

Nekem ma megjott. Pont 28 napos ciklus 😁😁😁 nagyon orülök, mert ugye mi babát szeretnénk idén, és figyelem már a ciklusomat.


En nem mérlegelés a piros napokon. Majd csak jövő héten kedden, v szerdán.

78. Tosi2 (válaszként erre: 76. - Plavalaguna)
2020. jan. 10. 11:33
De ügyes vagy 😁
77. főnix01 (válaszként erre: 76. - Plavalaguna)
2020. jan. 10. 10:11

De jò! Gratulálok, nagyon ügyes vagy! 😁

Nekem mèg mindig nem indult meg 😖 nem tudok mit tenni, várok. Mai edzès pipa: Zònalight kardió, hasedzès ès kitöŕès külön

2020. jan. 10. 08:57

Sziasztok!


Ki merre? Én mindjárt megint körbegyaloglom a város felét, már fejben megterveztem, hogy sportnak is jó egyen, megyek kerülővel, és akkor teszek bele bónusz emelkedőt, szerintem a 10 km meglesz végül. majd megyek tempósan. útközben meg úgyis telik a hátizsák a cuccokkal, így folyamatosan nehezedik az "edzés"


Amúgy ráálltam a mérlegre, 10. nap, 2 és fél kiló ugrott le. A karomon látszik legjobban meg a hasamon mert a kabátba plusz egy réteg ruha belefér már :D

75. Tosi2
2020. jan. 9. 13:23

Úr isten mennyit írtatok ma 😁

Lemaradtam


Nekem jó a napom viszonylag. Sajnos a mai sem 100%edesseg mentes, de azért jobb mint a tegnap.


Plavalaguna: nagyon szép eredmény a 2 hét alatt 5 kg fogyás. Uhhh de örülnék neki én is, bár szerintem rólam egy hónap alatt se fog 5 kg lemenni. Pedig ez a cél erre a hónapra.

Már várom a február, h lássam mi lesz a január eresmenye


Főnix, te hány kgrol indulsz?

En is imadnam a hét 1 kg fogyást.

Akkor nyomni kell 1000 el, nincs bűnözés meg semmi, csak diéta és torna.

2020. jan. 9. 12:28
szóljatok rám ha untok ;) sajnos nagyon szószátyár tudok lenni időnként ....
73. plavalaguna (válaszként erre: 70. - Plavalaguna)
2020. jan. 9. 12:10

Elírtam, 2 het alatt ment le 5 kilo persze. Amugy azt dokumentaltam is mint referencia :)) bár en annál véknyabb voltam életem joreszeben. De az izmaim mar nem adnam, igy nem a kifejezett vekonysag most se a cel.


Ma mivel utthonragadtam, nyomtam 20 fekvotamasztva kad szelen :) celom hogy amugy majd sima is menjen ennyi, de abbol meg csak 4 megy... de ebbol is 40 felett ment az elso, elotte sose tudtam, szoval haladok :) meg lépcsőztem negyed órát, minden mozgás mozgás alapon. Most főzök a családra ... amiből megint nem eszek, mert meg van maradék, en majd azt pusztítom.


Amúgy így a kilencedik nap, mert igen, en pont elsejen kezdtem írni most, meglepően sok energiám van a kevés kalória ellenére. Mondjuk nagyon igyekszem aktiv lenni amennyire lehet. Meg figyelni az alvásritmusra, hogy ne aludjak el akármilyen fáradt vagyok 10 előtt, és akkor nem borul fel teljesen, és le tudom aludni a 7 órám egyben.

72. plavalaguna (válaszként erre: 71. - Főnix01)
2020. jan. 9. 12:02

A bbcs musor pont azt mondja, hogy tobbnyire tartosabb ha az elejen gyorsan lerepul par kilo :)


Csak tenyleg az a gond, hogy csalad plusz melo mellett ezt kivitelezni ilyenkor... aaaa.... ott is senkinek se volt mar kiskamasz gyereke se ha jol emlekszem...


Szoval avval fozunk amivel tudunk, es kesz :)

71. főnix01 (válaszként erre: 70. - Plavalaguna)
2020. jan. 9. 08:46

Megnèzem interneten, hogy fent van-e.

Hù, volt, hogy èn is leadtam egy hònap alatt 4 kilòt, de akkor vendèglàtòztam ès minden màsnap edzőtermeztem, plusz figyeltem, mennyit eszek. Akkor voltam a legvèkonyabb, 57 kg. Az esküvőmre fogyòztam.

Most ez nem megy. Nem tudok intenzìven sportolni, mert nehèz vagyok. Az első cèlom a 70 kg.

Viszont nàlam nincsen tolerancia. Most valahogy megy is, hogy nem eszek fèlre. Semmi csoki, max fehèrjeszelet.

Ezzel egyet èrtek, hogy a lassabb a biztosabb fogyàs. De olyan jô lenne heti 1 kilótòl megszabadulni 🤣

70. plavalaguna (válaszként erre: 69. - Főnix01)
2020. jan. 9. 08:38

Legyél türelmes ;)


Amúgy láttátok a bbc a kalóriák titka műsorát? Tök érdekes. A gyors fogyókúrákról szól. És hogy a hiedelemmel ellentétben bizony működik általában.



Én egy hétig sose állok mérlegre. De inkább kettő. Biztos ami biztos. Egyszer álltam rá naponta csak, de akkor az 1200-1400 kcalok mellé intenzíven sportoltam is. Így szűk 5 kiló ment le egy hét alatt akkor. De abban a 2 hétben épp nagyon ráértem 😂 Azért az ilyesmi szerintem tarthatatlan. Ok ha vkinek az a munkakore hogy jól nézzen ki (pl edző, és a meló részeként sportol) akkor persze. De így hétköznapi nőként pont jó a lassabb tempó is, mert az legalább kivitelezhető.


Bár lehet csak hazabeszélek, mert most nálam így van. Aztán a gyors változás nulla esélyével tötymörgök a számolgatással.

2020. jan. 9. 08:21

Sziasztok! Szeretnèk csatlakozni.

31 èves leszek. Terhessèg alatt 23 kilòt hìztam ès abbòl rajtam maradt 15. Plusz hozzàjött 2 kg decemberben. Pm alulműködèsem lett. A derekam romokban, muszàj tornàznom ès muszàj fogyjak (meg akarok is). Ma van a 4. napom. 1600 kcalval indìtottam, de nem mozdul a mèrleg, ìgy leviszem 1400-ra.

Igyekezlek titeket visszaolvasni.

68. plavalaguna (válaszként erre: 67. - Nyári irány)
2020. jan. 9. 05:59

Ismerem, már lentebb írtam mi a bajom vele :)

Úgyhogy van egy füzetem, és most 1200-1500 kcal kozott vagyok, attol fuggően tudok e legalább gyalogolni vmennyit.

A mozgast a kaloriaguruba szoktam beírni, vagyis ott nézem meg. Amúgy meg annyira összevissza étkezem, egyszerűbb az alapanyagokból számolni a kalóriát.


Meg igazabol igy jo, mert látom hogy haladok, ahogy telik be a füzet. És mindenképp a mozgás az én utam, csak eloőbb le kell dobni pár kilót, hogy kényelmes legyen , meg kell jobbidő, mert kedvem sincs hidegben kocogni . De nekem az mzkodott mindig. Egy heten parszor lefutok 8-10 kmet, es amikor ez van, ehetek is, szamolni se kell, meg a kondim is marad. Mondjukna hegyi túra is jó lenne, csak az sok idő a kocogáshoz képest.

67. Nyári irány (válaszként erre: 66. - Plavalaguna)
2020. jan. 9. 05:03
Szia! Ismered a kalóriabázis nevű oldalt? Nekem teljesen bevál. Én is igyekszem számolgatni, bár én tegnap fánkot sütöttem, s megettem 2 minit. Aztán olyan izomlázam lett, hogy ma alig bírok mozogni.
2020. jan. 8. 14:48

Tosi, oda se neki, csak a tornára figyelj ma is :)


én meg képzeljétek, ma ránéztem a lekváros üvegre, és kideül, hogy napok óta a kilojoulet írtam fel mint kalória :D :D :D így csináltam szirupot a csökkentett cukros málnalekvárból :D

Így hiába csak egy kiskanál lekvár kellett a kajámra, még így is felírtam napi 150 plusz kcalt :D :D És így is belefértem a szintekbe bőven... szerintem a nehezén túl is lettem evvel.

65. Tosi2
2020. jan. 8. 12:22

Nem hiszitek el, ma meg bonbon és kekszeket kaptunk. Így fogyozzon az ember. Tudom senki nem Tomi a számba, de bevallom megkostoljam most ebéd után mindegyiket.



Tegnapi napot sikeresen zártam, vacsit nem rontottam el. Torna is megvolt.


Hetvegetol félek jobban, nekem az a mumus, mert akkor otthon vagyok és főzés, bevásárlás, nassolas... Na ez lesz a kihívás.


De az egyik éves feladalmam a tudatos étkezés megtanulasa. Pont az, amit írtál, h kibirjam én is egy sor csokival és ne egyem meg az egész táblát.


Főleg majd a babavaras miatt is kell kordában tartani az étvágyam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook