Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2020-ban is csinosan, gyerekek mellett fórum

2020-ban is csinosan, gyerekek mellett (beszélgetős fórum)


34. kriszke2 (válaszként erre: 32. - Plavalaguna)
2020. jan. 5. 19:53

Tudom miről beszélsz.

Másodikos gyerekem nem éppen könnyű eset.

Már most tiszta ideg vagyok,hogy holnap suli.

Nagyon ott kell lenni fejben,hogy ne édességgel vigasztaljuk magunkt este.


Holnaptòl én is el kezdem a mocorgást.

Lépcsőzőgépen.

2020. jan. 5. 19:03
Én próbálok majd itthon tornàzni a kèt pici mellett,persze ha hagyják.
32. plavalaguna (válaszként erre: 31. - Tosi2)
2020. jan. 5. 16:25

Nekem is kb eltelt a nap. Bár ma még ha sikerül lesz pizza :) de én csinálom, így nem lesz vészes kalória.


a suli vagy akinek ovi, szóval a sima rohanó hétköznapok mellett, ti hogy terveziket a fogyást? mert nekem ez az egy hét, hogy még nem volt semmi, csak dolgozni kellett, tök könnyen ment... de amint erre is figyelni kell... háááttt... itt kezdek mindig falni, ha jön a kezelhetetlen stressz :(

31. Tosi2
2020. jan. 5. 15:33

Sziasztok.

Én már tul vagyok a napon kaja ügyileg. Reggel egy tegnaprol maradt palacsinta, tejeskávé. Ebéd saláta, paradicsom, macisajt, fött tojás, zöldség fasirt. Bünözés pár szem szaloncukor.

Torna béres alexandra 20 perc. 😊 vacsit csak akkor eszek, ha éhes leszek, de egyenlöre nem vagyok az.

2020. jan. 4. 20:47

Ebédre valamilyen hùs párolt zöldséggel/párolt káposztával/savanyùsággal/CHcsökkentett tésztával.

Vacsira sajt,felvágott/szalámi/virsli,tojás.

29. Tosi2 (válaszként erre: 25. - Nyári irány)
2020. jan. 4. 18:18

Én hétköznap estefelé tornázom kb 6 fele. Ugyhogy vacsi gyanánt egy joghurt és bekeapok mellé még valamit,pl maréknyi magvak.

De jo lenne pl egy fött tojás paradicsom pár szelet szalámival

28. plavalaguna (válaszként erre: 25. - Nyári irány)
2020. jan. 4. 18:13
Te miket terveztél?
27. plavalaguna (válaszként erre: 26. - Plavalaguna)
2020. jan. 4. 18:13

Hja ebédre meg eszem rendesen bármit. Csak mertékkel. Ma pangasiust tejes kaprosan hagymáskrumplival pl.

De tegnapelőtt kolbászos bablevest :)

Az adagokra figyelek. Illetve eleve lightosan főzök, amit meg nem, azt nem én pusztítom.

26. plavalaguna (válaszként erre: 25. - Nyári irány)
2020. jan. 4. 18:10

Nekem az vált be vacsira, ha zabpelyhet eszek pl. Kaja nélkül én se bírom, a direkt koplalás nem megy. Zöldségek meg jól felfújnak...

Decaz alma is működik nekem mint vacsi. Bármi ami max 220 kcal, és nasiként is funkcionál, avval elvagyok :)

De van hogy magokat rágcsálok.

2020. jan. 4. 17:59
Én már tervezem miket fogok enni. (A bevásárlás miatt) Ti mit szoktatok enni ebédre vacsira? Én nem tudok csak salátákon élni.
2020. jan. 4. 16:39
Én 152... ha meghizom, akkor kisgomboc ... ezert se szeretek pufok lenni, gatol a mozgasban
23. kriszke2 (válaszként erre: 22. - Tosi2)
2020. jan. 4. 16:10
Akkor rajtad jobban eloszlik azért.😊
22. Tosi2 (válaszként erre: 21. - Kriszke2)
2020. jan. 4. 14:03
Én 168 cm vagyok 😊
21. kriszke2 (válaszként erre: 20. - Tosi2)
2020. jan. 4. 13:51

Igen.

Sajnos én picike is vagyok.

(156 cm.)

De ugye a jòbòl mimdig keveset adnak.😂

20. Tosi2 (válaszként erre: 19. - Kriszke2)
2020. jan. 4. 08:58
Na akkor mi egy sulyrol indulunk 😁 nekem is 6os a cél. 65nek már örülnék nagyon, de a 60 a végső cél.
2020. jan. 4. 08:47

Sziasztok!


Csatlakozhatom hozzátok?

Együtt könnyebb!

Az én nagy célom,hogy hatossal kezdődjön a súlyom.

Most 80 kg.vagyok.

Időszakosan böjtölök,CH-t számolok.

És intenzívebb mozgás is tervben van.

18. plavalaguna (válaszként erre: 17. - Tosi2)
2020. jan. 3. 19:18

Én már nem tartok nagy evészeteket. Hogy kevesebbet eszem, ok, még tuti nem fogytam, de már könnyebb, hogy nem vagyok dugig tele.

Mondjuk mivel karácsony környékén mindig sütök főzök, nekem ilyenkor könnyebb nem enni. Én minél többet főzök, annál kevesebbet eszek.

Az a baj, hogy jön a meló, nem tudom hogy lesz ennyi időm. Most próbálok gyors kajákat, meg mindent felírni, mennyi kalória, hogy követhető legyen.

Ha tudok mozogni, nem kell figyelnem így... ezvis a gondom, hogy mikorcnem mozgok annyit, nem csökkentem a kaját, es ilyenkor hopp :)

17. Tosi2
2020. jan. 3. 18:43
Én probálok visszazökkenni hétföig a nagy evészetek után,aztán hétfö már én is belehuzok, de már most is odafigyelek. Mai torna pipa.
2020. jan. 3. 17:35
Sziasztok! Én hétfőn kezdem el vaóban. Reggel mérlegelés.
15. Nyári irány (válaszként erre: 14. - Tosi2)
2020. jan. 3. 17:34
Szia! Vigyázz, mert a gyümölcsben sok a cukor. Inkább de. fogyaszd őket.
14. Tosi2
2020. jan. 3. 09:16

Nekem 20 kg fogyás a cél. Belegondolni is sok. Én próbálok sok zöldséget, gyümölcsöt enni. És bevezetni a napi 1 főtt tojast. Ezen kívül torna otthon, vagy kocogás sportpályan.

Ezzel méregtelenítés is szeretne egyúttal, hogy gyorsabban jöjjön a baba.

2020. jan. 3. 08:56

Engem ugyan közel se érint a súly probléma,de ami érdekes és ajanlom figyelmetekben.

A Vv-s Seherezádé valami eletmodtanacsado felenek allt es az insta oldalan dobbenetes milyen eredmenyek vannak.

En nemtudom valoban igy van e,komolyan ha lennek 15kg-val tobb kiprobalnam mert annyira furja az oldalam a kivancsisag hogy igaz e.

Nezzetek meg!

12. plavalaguna (válaszként erre: 11. - Nyári irány)
2020. jan. 2. 20:54

Engem a zoldsegek felfujnak :( plusz bármiből tudok annyit enni hogy hízzak 😂 Ezt mar leteszteltem.

12 kilo az nem veszes, es szerintem tok realis 160 centihez. Tok csinos leszel vele ha tornazol is ahogy irod.

Nekem is muszaj mozogni, de rendes mozgas kb 2 max 3 fer majd bele egy heten. De az is necces egy darabig. Igy ha menni kell vhova igyekszem gyalogolni legalabb.


Nekem a fo gond, hogyha nyugis vagyok sokat mozgok nagyon. Igy olyankor sokat is ehetek. Tulstresszelve viszont leulok mint az iszap, de enni ugyanannyit eszek...

Most tudom hogy stressz jon ujra. De muszaj vmit tennem, nem birok kover lenni igazabol. Pedig kenyelmesebb lenne ilyenkor.

11. Nyári irány (válaszként erre: 8. - Plavalaguna)
2020. jan. 2. 19:37

Szia!

Én megpróbálok minél több zöldséget fogyasztani, s minél kevesebb kenyeret pékárut. Régen számoltam a kalóriákat a kalóriabázis segítségével. Kezdetben heti 1-2 tornát iktatok be. Én 72 kg-ról kezdek, s jó lenne a 60-at elérni.

10. Tosi2
2020. jan. 2. 15:46

Sziasztok. Szeretnék csatlakozni a fórumhoz. 34 éves vagyok, meg nincs babám, de idén már raallunk a babagyartasra 😊 viszont az év első felét fogyasnak szentelem. Én is babavaras érdekében fogynek.

Havi celem - 5kg. 80 vagyok most kB a karácsony miatt, amúgy 79. Most a héten visszallok a diétás uzemmodra. 85rol kezdtem tavaly.

Havi cél a 75 lenne.

2020. jan. 2. 14:25

Èn most 72kg vagyok jó lenne 60 kgnak lenni.160cm-hez sok a 72 kg.

10 évvel ezelött 50 kg voltam de azóta lett 3 gyerek és nem kis súly maradt rajtam.

Nem érzem így jól magam.

Most úgy vágtam neki a 2020-as évnek hogy jó lenne nyárra lefogyni.

8. plavalaguna (válaszként erre: 7. - Nyári irány)
2020. jan. 2. 14:23

Te milyen taktikát próbálsz a cél érdekében?


Én most időhiány miatt, mert nyilván a heti 5-6 sport nem fog beleférni ténylegesen (mámint hogy egy vagy másfél órát kocogjak mondjuk, vagy hasonló) Elkezdtem írni mit eszem. az mindig működik, tekintve matek. Nekem étkezési szokásokon alapvetően nincs mit változtatni, mindig is egészségesen ettem, a mennyiség, meg az energiafelhasználásom szaladt el néha.

7. Nyári irány (válaszként erre: 5. - Brigileo)
2020. jan. 2. 12:27
Csatlakozz hozzánk Te is, mindenkinek jó egy kis támogatás.
2020. jan. 2. 12:15

Szeretnék 10-15 kg-ot leadni minél előbb.

Két kicsivel vagyok itthon,remélem gyorsan sikerül.

2020. jan. 2. 12:06
Sziasztok! Nekem igaz nincs gyerekem, de szeretnék fogyni. Az elhízott életmódom nem igazán segít abban, hogy önbizalmam legyen, 30 éves leszek idén és még kilátásom sincs egy kapcsolatra. (7éve volt utoljára). Szeretnék megállapodni, gyereket szülni, de amíg nem fogadom el magam, más se fog. Szóval én nem gyerek mellett szeretnék fogyni, hanem fogyni szeretnék, hogy gyerekem lehessen :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook