Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Munkavállalás gyerekek mellett fórum

Munkavállalás gyerekek mellett (beszélgetős fórum)


7. tavaszihóvirág (válaszként erre: 6. - Zsuzska1425)
2015. jan. 13. 12:02
szerintem a netes munka jó, de nekem nem sikerült. ez a munka ugy van nekem amig az oviban vannak. és hogy sikerült rátalálnod erre a netes munkára? én néztem utánna de mindenhol elöre kellet fizetni és ez igazán nem tetszett nekem.
2015. jan. 13. 11:06
és a részmunkaidőt nem lehet ovi idő alatt csinálni?vagy én pl netes munkákat csinálok most,igaz nem havonta fizet,hanem később,de sok kicsi,sokra megy alapon belevágtam
5. tavaszihóvirág (válaszként erre: 4. - Zsuzska1425)
2015. jan. 11. 20:58
hát én is ebbe a helyzetbe vagyok. én falun lakok, közel van hozzánk a város. most jött egy lehetöség részmunkaidöbe dolgozni, de nem nagyon ismerem a céget. nekünk is nagyon kellene a pénz. 2 gyerekem van, mind a kettö ovis.
4. Zsuzska1425 (válaszként erre: 1. - Tavaszihóvirág)
2015. jan. 11. 08:37

Nekem pl szüleim meghaltak,testvérem 200 km-re lakik,párom szülei 80 év körüliek,tesója 2 műszakban dolgozik.2 gyerekünk van (ovis és baba),kisvárosban élünk,kereskedelmi végzettségem van.

Itt 2 lehetőség lenne:Tesco,v CBA,egyik sem engedi a kismamaműszakot,tehát marad a saját üzlet,de sok megtakarított pénzünk nincs,gondolkodtunk lehetne egy turink,még a 9es nyitás jó is,de nem zárhatok be 3kor,és mi lesz ha lebetegszik vmelyik gyerkőc?

Tehát ez is kilőve,vagyis a kérdésedre a válasz eddig a nem.


Viszont kell megoldás,mert itthon se maradhatok pénz nélkül(bár megoldanánk,de azért mégis).Szóval keresünk további lehetőségeket!

3. Zsuzska1425 (válaszként erre: 1. - Tavaszihóvirág)
2015. jan. 11. 08:30

Ez nagyon sok mindentől függ?

Hány gyerek?Mennyi idősek?Van-e valaki,aki tud segíteni rendszeresen vigyázni rá/juk?Milyen végzettséged van?Hol laktok?

stb....

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Tavaszihóvirág)
2015. jan. 9. 23:01
Hány gyermek mellett? Mennyi idősek? Van-e segítség, ha betegek lesznek?
2015. jan. 9. 18:13
Sziasztok.Tudtok vállalni gyerekek mellet munkát?ha igen milyeneket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook