Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 újév körüli, januári babák fórum

2017 újév körüli, januári babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1420. Pottom_14 (válaszként erre: 1419. - Mokuspocok)
2017. jan. 13. 22:20
O tenyleg? Pedig pont ma mondtam a ferjemnek hogy meg mielott a gyerek megszuletik jo lenne meg egyszer egyutt lenni mert hat az igazsag az hogy nalunk honapok ota nincs semmi, azt az 1et leszamitva karacsony korul.. nem mer hozzam nyulni allitolag de szerintem sokkal inkabb a testem valtozasai okozzak ezt amivel nem tud mit kezdeni :(
2017. jan. 13. 22:09

Pottom, atzt mar kezen allva is kibirjatok, ahogy a mondas tartja :)

Egyebkent teljesen megertelek. Nalam is volt az a pont, amikor mar mindenbe beleutkoztem a picakommal is, higy csak lenne mar kinn :) A 8. homnapig nagyon szrrettem hogy bent van. Neha azrrt hianyzik :)


Nekem mondta a szuledzno, hogy a nyakdugo tavozssa nem jelenti s szules beindulssat is. A ketto kozotz napok, de akar 2 het is eltelhet. Viszknt innedzol kezdve ovatosan (de inkabb felhagyni ha volt) a hazasrlettel, mert fertozesveszelyes.

1418. Pottom_14
2017. jan. 13. 20:19
Na, messze nincs annyi barna a beteten mint eddig. Ugy tunik ez megoldodik. De nyakdugo sem tavozott tobb :( :( :( se gorcs se szurkalas se semmi. Istenem de tavolinak latszik meg az a 2 het. Olyan leszek mar mint Boszorka hogy mindenaron szulni akarok :)
2017. jan. 13. 17:18

Akkor hajra csajok! Mostmar ti jottok :)

Kitartas, az nemnjelent semmit hogy abbamaradtak a dolgok. Egy-ket ora alatt is sokat tud valtozni a helyzet, ugyhogy semmi panik,ket heten belul (nagyon max) mindketten megszultok :)


En sajnos nem tudok ide kepet feltolteni, nem csinal semmit.

1416. Pottom_14 (válaszként erre: 1415. - Babett8511)
2017. jan. 13. 15:30
Egyenlore nem latok barnat a tisztasagin, nap vegere kiderul ez is ha meg van es mennyi. Jaj olyan jo lenne mar ha mi is beindulnank! Alig varom hogy en is lassam es nektek is megmutassam a kicsi fiam, es hogy lassam a ti babaitokat is! :)
1415. Babett8511 (válaszként erre: 1414. - Pottom_14)
2017. jan. 13. 13:43

Csak beindulunk végre mi is. 😉 barnazassal van változás? Lehet annak.is ehhez van köze?


Baromira szeretnék már én is babázni. ....

Nálam megint abbamaradtak a görcsök 😕

1414. Pottom_14 (válaszként erre: 1413. - Babett8511)
2017. jan. 13. 12:22

Biztosan minden rendben veluk! :)


Kepzeld, azt hiszem elindult a nyakdugo kifele. Valojaban nem vagyok benne biztos csak nem tudok masra gondolni vagy mar csak nagyon nagyon szulni akarok.. na a lenyeg hogy pisi utan a papiron volt egy icipici nyakos darab teljesen attetszo, pont mint peteereskor (allagaban is). De annyira kicsi volt hogy ha nem ugy vetodik ra a feny akkor eszre sem veszem. Most varom az utanpotlast de ha nem jon semmi jo csalodott leszek :(

1413. Babett8511 (válaszként erre: 1412. - Pottom_14)
2017. jan. 13. 11:26
Már biztos túl vannak rajta, én is kíváncsi vagyok. Remélem jól vannak.
1412. Pottom_14 (válaszként erre: 1411. - Babett8511)
2017. jan. 13. 10:41

Kemenyedsz? Jupi!! :) :)


Mikorra is vagy kiirva?


Juj vajon a ket csajjal mi a helyzet, Lollipopsszal es Boszorkaval? Alig varom hogy hirt kapjunk roluk es a ket kislanyrol 🙃

1411. Babett8511 (válaszként erre: 1410. - Pottom_14)
2017. jan. 13. 09:40

Keményedek! Nem rendszeres...., de szerintem alakulgat. Szépen lassan. 😊


Nem baj, nekem annyira távolinak tűnik, sőt egyre távolodónak. Kezdek berezelni 😨

1410. Pottom_14
2017. jan. 13. 07:18

Jo reggelt Lanyok! :)


Orulok hogy itt lesztek! :) tudom en hogy amikor mar megvan a kicsi ugy tunnek el az orak hogy eszre sem vesszuk, de azert amikor idonk engedi, megis jo hogy itt vagyunk egymasnak es meg tudjuk beszelni a tapasztalatokat, aggodalmakat egymassal. Szeretem ezt a csoportot :)


Babett, en is mentem a terhesseg alatt mint a hatas lo egyfolytaban, sot a mai napig setalok 1 orat napi szinten a bokaig ero hoban is, ellatom a haztartast, szekre allok stb. En is biztos voltam benne hogy hamarabb fog szuletni mar csak azert is mert olyan nagy baba mint az apukaja volt, es az apukaja is 10 nappal korabban szuletett. Mondom tutira o is igy lesz vele. Egyenlore nem ugy tunik, sot nagyon jol erzi magat odabent a kis pocok :) pedig en mar ugy babaznek!


Azota mi a helyzet a gorcsokkel? Rendszeresek? Erosodtek? Hat komolyan tok izgalomba vagyok! :) :)

2017. jan. 13. 03:38
Hááát, lehet elkiabálom, de mintha görcsölgetnek. Nem túl erősen, de érzek valamit 😉
2017. jan. 13. 02:26

Akkor hogy vigasztaljalak benneteket csajok, egyik ismerosom november 24re volt kiirva, december 5en gondolta ugy a kissrac hogy ideje kibujni :)

Szoval no para, a fiuk kenyelmesek :)

2017. jan. 13. 00:30

Pöttöm,


Itt leszünk, nyugi. 😊 A barnazasra sztem kérdezz rá. Nem gondolnám hogy feltétlenül normális.

Aztán tudod, inkább feleslegesen menj.


Tényleg, pont a fiúk. 😀 Őszintén szólva nem gondoltam volna. Nem kímélt magam a terhesség alatt, biztos voltam benne, hogy hamarabb jön a mi picink. 😊

2017. jan. 12. 23:33
Pottom, persze hogy itt, ket hiszti vagy etetes kozott, ahogy a csajok engedik. De majd meglatod te is nemsokara :)
1405. Eperke663
2017. jan. 12. 22:50
Pottom persze hogy itt leszunk!😊
1404. Pottom_14
2017. jan. 12. 22:36

Lollipops hajra! Ugyesek lesztek! Gyors szulest kivanok!


Eperke, koszonom hogy ezt leirtad ezek szerint mindenkepp jeleznem kell ezt az orvos fele. Nem gondoltam hogy jelentoseggel bir es mar 1 hete tart :(


Babett! Ketten maradtunk, raadasul pont a ket fius kismama, es en leszek az utolso aki babazik :( :( most mar ertunk megy a drukk :)

Viszont, azota mar Boszorka is biztos boldogan tartja a karjaban a kislanyat! :)


Remelem meg itt lesztek nekem, nekunk, mire az en kisfiam is megszuletik.

1403. Babett8511 (válaszként erre: 1400. - Lollipops)
2017. jan. 12. 22:07
Huhú! Remélem minden rendben lesz, szurkolunk. 
2017. jan. 12. 22:06

Lollipops hajraaaa! De jó :) Ugyesek lesztek! Izgatottan varjuk a hireket! :)


En kaptam eleg sok babaruhat nemreg, abban van sok nagyobb meret. De egyelore a 0-3- hos ruhakaz tettem elolre :) Igy is a kisebbek kellenek, a nagyok meg varhatnak.

1401. Eperke663
2017. jan. 12. 21:15

Lollipops gondolok rad!!!ugyes legyel!minden rendben lesz!! Lelegezz egyenletesen vajudaskor az sokat segit!


Pottom nekem nem volt barnazasom de mindig kerdeztek h van-e esetleg mert akkor hivni kellett a korhazat. De soha nen kerdeztem ra erre. Nem biztos hogy bajt jelent ne aggodj de ha tudsz azert hivj fel valakit, dokit, korhazat es kerdezz ra szerintem

1400. Lollipops
2017. jan. 12. 20:45
Lanyok, elfojt a magzatvizem. Mosakszom oltozom megyunk korhazba. Gondoljatok ram/rank.
1399. Pottom_14 (válaszként erre: 1398. - Lollipops)
2017. jan. 12. 19:35

A 3 honaposakbol vannak mackogatyak, es pulcsik, a 6 honaposakbol pedig farmerok, kantaros rovidgatyak es polok. Van egy par ujjatlan polo is es napozok is.


Igen nekunk van olyan kenguru (en igy hivom nem tudom amugy en se mi a neve), tobbfele keppen magamra tudom kotni a gyereket es szerintem nagyon praktikus. Ha elmesz vasarolni es kell mindket kezed pl.


Lanyok van egy surgos kerdesem! Ki tapasztalt barnas folyast? Nekem most mar 1 hete barna a tisztasagi betetem nap vegere es a mennyisege is tobb mint atlagosan a folyasnak. Nem annyira barna mint mensi elott a barnazas, attol vilagosabb de hatarozottan barna. Kezdek beparazni gondoltam elmulik de baromira nem akar. Mi a franc ez? Szaga nincs, es nincs viszketes meg ilyenek se hogy mondjuk gomba legyen vagy valami.

1398. Lollipops
2017. jan. 12. 19:14
Lemerult kozben a telefonom. Ma elvoltam vasarolni mert tegnap itt megkezdodott a nagy teli learazas. Megint elcsabultam a baba ruhaknak, kapott egy parat 6 honaposnak. Ti hogy alltok a ruhatarral ? 3 es 6 honaposakbol miket szereztetek be ? Ugy ertem bodyn es pizsaman kivul. Ruhak, polok, kardigan, nadrag etc ? Ti vettetek baba hordozot amit magunkra lehet csatolni ? (nem tudom mi a neve magyarul). Nekunk azt hiszem itt praktukus lenne nagyon a metroban. A babakocsit nem tudom lepcsokon fel le cipelni, sok helyen nincs lift vagy mozgolepcso, raadasul a metrokocsiba is nehezen fer be ha epp csucsidoben kell menni valahova. Meg jol birom a maszkalast is bar kicsit le vagyok azert lassulva menes ugyileg.
1397. Lollipops (válaszként erre: 1395. - Eperke663)
2017. jan. 12. 18:02

7 ora alvas !!! Gratula az szuper.


2 liter ver az jo sok sajnos, bar mivel terhesseg alatt jelentosen novekszik a ver mennyisege igy nem tudom pontosan hogy viszonyitani. Akkor nem derult ki mi volt az oka. De ha meg verzekeny is vagy akkor meg az is hozzajott. A lenyeg hogy jol vagy. A faradtsag szerintem meg a vervesztesegtol van mig nem potlodik teljesen, mert annak ido kell. Persze azon tul hogy ugye keveset alszol meg ejjel felkelsz meg etc.


Kismacska ? Egyik alom jobb mint a masik ! Ezekhez az almokhoz kepest az enyemek legalabb (sajnos ! ) realisak 😀

1396. Pottom_14 (válaszként erre: 1395. - Eperke663)
2017. jan. 12. 16:16
Kismacska? Az se rossz! :D :D :D
1395. Eperke663
2017. jan. 12. 15:17

Sziasztok!


Végre alutdunk 7 órát az éjjel el sem hiszem :D Bevállt az igeny szerinti szoptatás, este fél 11-kor kért utoljára és utánna csak reggel 6-kor. De szenvedtunk hajnal 1-ig mert hasfájós szegény :(


Babette: Hallgass az ösztöneidre, és akkor mindenképp jó döntést hozol! :) Minden rendben lesz meglátod!


Lollipops: Kérdésedre válasolva, több mint 2 liter vért vesztettem de az okát nem tudják pontosan. A vérnyomásom a béka segge alatt szokott lenni valamint elégé vérzékeny is vagyok. Sok minden közrejátszhat ilyen esetekben. Gyógyulásügyileg megvagyok, már szinte teljesen rendbejöttem alul úgy érzem, és talán a krém is hat amit használok a gyulladásra alul. Lehet hogy nem is gomba mert olyan fura érzés, és olvstam, hogy szoptatás alatt a megemelkedett hormonszint okozhat kellemetlen gombásodás szerü tüneteket az intim területeken.


Baromi fáradt vagyok egyébként továbbra is, annyi tejem lett hogy már tejcsárdát nyithatnék.. :D De lekopogom, hogy van nem panaszkodok!


Remélem nálatok továbbra is minden rendben, Pöttöm, én is jót mosolyogtam az álmodon :D Amikor terhes voltam én azt álmodtam, hogy elmentem szülni és egy kismacska jött ki belölem... no comment

1394. Pottom_14 (válaszként erre: 1393. - Lollipops)
2017. jan. 12. 14:29
Na hat ez is kesz! En nem tudom, nem a hormonok szorakoznak velunk?
1393. Lollipops (válaszként erre: 1391. - Pottom_14)
2017. jan. 12. 12:26
Gondolom! Amugy en is 2 jo nagy hulyeseget almodtam ma ejszaka. Nem a szulessel kapcsolatos azert. Az egyik hogy egy repulo lezuhant.... Uh no comment. A masik meg valahol voltam sok ember volt es egyszer csak valaki lovoldozni kezdett. Nekem terhesen kellett rohangalnom menekulnom.... No comment either....
1392. Lollipops
2017. jan. 12. 12:23
Most latom 2szer kuldtem el majdnem ugyanazt a kommentet. Azt kittem nem kuldte el es kitorlodott.
1391. Pottom_14 (válaszként erre: 1388. - Lollipops)
2017. jan. 12. 12:15
Dehogy haragszom! Mostanra mar en is jot rohogok rajta de akkor amikor irtam meg erosen a hatasa alatt voltam.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook