Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 szeptember Kistesó projekt indul fórum

2017 szeptember Kistesó projekt indul (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
286. Kismis
2018. ápr. 23. 07:39

Sziasztok! Kivel mi ujsag?

Bar kihalt ez a forum azert neha visszanezek ide :) Mi tegnap elott toltottuk be a 33. Hetet de erzem hogy nemsokara vege a terhessegnek es tuti nem huzom ki a vegeig. Mar minden bajom van, hatfajas, szemeremcsont es farokcsonz fajdalom, nagyon nehezen mozgok es tapaszkodok fel barhonnan, levegotlen vagyok es be vagyok lassulva mint a csiga :D kb ennyi. Persze tudom ez ezzel jar, igazabol addig orulok mog egyben vagyunk, most en kituztem magamnak (az elozo koraszulesekre tekintettel) hogy csak a 34. 35. Hetig birjuk ki, dd most belegondolok hogy vegulis ket het mulva szulnek haaaaat... nem vagyok ra keszen lelkileg! :)

285. talpraállok (válaszként erre: 279. - 5236d12e25)
2018. márc. 6. 07:28
Tyűűűűű, öcsém, ez nem semmi. Mielőbbi teljes felépülést kívánok neked! Ettől az összenövéstől én is félek, nekem az első császár volt, és azóta minden menstruáció kínszenvedés volt, fájdalmas, görcsös. Remélem, nem lesz gond Öcskössel. Mi jól vagyunk (viszonylag), ma vagyok 25.hetes. Csak elkapott ez az influenza szerűség, ma érek az antibiotikum kúra végére, mert makacsul ragaszkodott hozzám a betegség. De öcskös rendben van, nagyon szépen nő. További boldog babavárást és babázást kívánok mindenkinek! 😘
284. Judit d1a4 (válaszként erre: 279. - 5236d12e25)
2018. febr. 26. 19:39

Hú... Azért ez kemény...

Gyors felépülést! Gratulálok!

283. Kismis
2018. febr. 24. 23:28

Gratulalok Elliana!

Nem semmi ez a szules tortenet de orulok hogy minden jol alakult es egeszsegben hazatertetem mindketten :)nagyon szep nevet valasztottatok.


Egyebkent nev valasztassal mi nem allunk sehogy se. 25. Hetet toltottem ma. Jarok magandokihoz akinel szulni fogok csaszarral a sote2őn es minden oke eddig, nincs jele h elobb beindulna a szules. Mae csak harom honapom van hatra durvan nagyon varjuk :)

2018. febr. 19. 06:44
Köszönjük :) 3. babát azért már nem vállalok, lévén hogy mind2 terhességem /szülésem komplikációval tarkított volt.
281. Szedrecske (válaszként erre: 279. - 5236d12e25)
2018. febr. 18. 09:09

Gratulalok Lorina baba erkezesehez, nagyon jo egeszsegest es sok boldogsagot kivanok Nektek❤

Hala a jo Istennek, hogy jo kezekben voltal es , hogy ennyire vigyazott rad/ratok! Nagyon mellettetek voltak az orangyalaitok, hogy ennyi riziko mellett minden ilyen jol alakult 🤗😇

280. peszka (válaszként erre: 279. - 5236d12e25)
2018. febr. 16. 13:45
Gratulálok! Jó egészséget kívánok nektek!
2018. febr. 16. 06:50

Sziasztok! Remélem a nagy csendben jól van mindenki.

39. héten azonnali császárral megszületett 2. kislányunk Lorina a vártnál sokkal szebb súllyal. 2920 g 52 cm érkezett.

Fenyegető hegszétválás miatt lett azonnali császárom,alig volt 3mm a heg bármikor szétszakadhattam volna, kemény menet volt, több mint 1 órát műtöttek mert komplikáció adódott. Lorinát úgy nyomták ki a pocakból mert annyira le volt tapadva és össze volt nőve szó szorosan minden mindennel, hogy nem tudták kiemelni másképp. Az orvosom azt sem érti, hogy sikerült teherbe esnem egyáltalán mert a petevezetőtől kezdve minden össze nőtt. Miután kiemelték derült, hogy nagyobb a baj mint elsőre hitték. A vastag belem egy része megtört és úgy tapadt a méhfalhoz, sebészt kellett hívni.Bármikor kaphattam volna egy bélelzáródást és bármikor elhalhatott volna a belem. Lényegében kipakolták mindenem felszabadították és újra raktak. Műtét után 1,5 nappal leállt az emésztésem majd bélgyulladást kaptam. Senkinek nem kívánom. 1 hetet voltunk bent, pont elkerülvén még a zárlatot, de itthon is még 4 napig lázas voltam, közben megindult a tejem is. Hát röviden ennyi a mi történetünk.

2018. jan. 4. 06:04

Sziasztok.

BUÉK!

Mi betöltöttük a 15.hetet. Jövőhéten megyünk a 16 hetes uh ra. Megcsináltattuk a hármas kombinált tesztet a 12.héten. Teljesen jó eredményt KAPTUNK. :) A két ünnep között hívtak majd jött a mail a Ceizel intézetből.


Én viszonylag korán. A 11-12 héttől érzem a babát. Most már egyre határozottabban többször is naponta. KB most akkora a hasam lent mint az elsőnél bő félidő után. "Hát.. Csak kinyúlt az a méh már egyszer" (ennyit mondott rá a doki)


A rosszulléteket háttérben valószínűleg a Gravida volt. Mióta nem szedem semmi bajom. Pedig semmi bajom nem volt. Majd fél évig szedtem (vas/folsav/magnézium megy helyette)

-14.5 nál járok jelenleg (ami nálam nem para mert nagy túlsúllyal indultam) a lányommal is így volt szóval minden rendben. Cél ezt megtartani és nem hízni szülésig.

Az asztma miatt a 20.héttől pullmon. kontroll havonta,a szülésig.

Vigyázzatok magatokra csajok. ;)

277. 5236d12e25 (válaszként erre: 276. - Kismis)
2017. dec. 31. 18:23
Előbb nem indítanak ezt kötve hiszem. Nagynál is az volt a cél hogy minél tovább bent tartsuk és hízni fejlődni tudjon. Mindenesetre ahhoz képest hogy az elején 3kg leadtam a sok hányás miatt és csak 4kg híztam összesen a baba is picibb nagyobb a hasam mint a nagynál mikor szültem 😨
276. Kismis
2017. dec. 31. 15:37

Udv mindenkinek!

Elliana a harom het lemaradas nekem is soknak tunik en is felkeszulnek a helyetekben h elobb be leszel inditva. De biztos jo kezekben lesz a kicsike ha igy is lesz.

Mi most 17 hetesek vagyunk es tegnap ota biztos vagyok benne h babamozgast erzem. De annyira gyengen.. sztem a zsir lett a hasamon nagyobb emiatt erzem enyhebben a rugasokat, mindket gyerekemnel ugy remlik erosebben ereztem a mozgasokat. Majd jan. 12rn megyek 20 heten uh-ra varom. Meg az is lehet h a kislanybol kisfiu lesz addigra :D meg nem veszem biztosra a kislanyt amit 12 hetesen mondtak.

2017. dec. 31. 06:58

Sziasztok! nagy a csend. Remélem mindenki jól van, jól teltek az ünnepek.

Kis helyzet jelentés: 34. hetet átléptük, 2 napja rohantunk az ügyeletre mert álló nap alig és elég gyengéén éreztem a manót mocorogni, dokim kérte induljunk azonnal kérjünk egy uh-t és egy nst vizsgálatot. Leszámítva, hogy erősen 3 héttel le van maradva korához képest rendben van. Viszont most megint aggodalomra ad okot a lemaradás.. nagy lányunk is súlyhatár alatt született és került el rögtön másik város PIC osztályára. Az ügyeletes nem kecsegtetett jóval, szerinte készüljünk fel, hogy őt is elfogják szállítani mert pici lesz. Holnap konzultálok az orvosommal. Az elmúlt 1 hónapban a vérnyomásom nagyon jó volt, sőt magamhoz képest túl alacsony is, természetesen 2 napja elég zaklatott vagyok ennek köszönhetően a vérnyomásom az egekben :/

2017. dec. 6. 08:17

Sziasztok!

Bejelentkezek én is, 12+5napos vagyok, igaz én az első babám várom, nem kistesó projekt, de ez a topic tetszett nagyon meg. A 12.heti ultrahang alapján korrigálták az időt. Utolsó vérzés alapján 14+1, korábbi ultrahang alapján most már 13+2 kéne lennie. Remélem most már jól számolnak. :D

Boldog babavárást mindenkinek!

2017. dec. 5. 22:33

Nálunk újratervezés lett.

9 hetesnek tudtuk, 11 hetes lett. Korának megfelelően fejlődik. Elszámolt az sztk doki (nem is okozott csalódást. 2 terhességből 2x számolt el)

Sebaj most már a dokimnàl vagyok.

Még éppen időben. Utolsók között vállalt el még minket mert nyugdíjba megy. Mázli!

2017. dec. 5. 13:42

4.napja késik reggeli teszt negatív :/

5nap volt a legtöbb amit késett idèn, de most nem értem

271. Kismis
2017. dec. 4. 15:01

Sziasztok! Orulok h mindenkivel minden oke. :)

En mult heten voltam a 12 hetes uh-n es hala Istennek minden oke, koranak pont megfelelo es ugy nez ki kislany! Meg kellett kerdeznem mivel csaladbol mindenki kivancsiskodott :D de nem baj. En teljesen azt hittem kisfiu de lenyeg h egeszseges. Meg jo volt latni vegre,most lathattam ot eloszor. Kicsiket mozgolodott, nagy plazma tv-n lattam :) Folyamatosan erzek ilyen kis mozgasokat de szerintem inkabb kis izomosszehuzodasok h nő a meh, nem hiszem h a baba. Majd 16 hettol elhiszem :) Gyorsan megy az ido foleg h eleg elfoglalt vagyok a ket kicsivel. Most mi beguboztunk igy a nagy hidegben, fiammal megjartuk a korhazat is olyan beteg volt igy most annyira sokat nem megyunk ki. Rosszulleteim elmultak mar csak a gyomrom rossz ami alatt mindenfelet kell erteni, nrha gyomoreges, puffadas, emesztesem tok lassu.. azert meg nem olyan minden mint terhesseg elott mert a kajahoz valo viszonyom meg mindig fura :)

2017. dec. 4. 00:24

De jó Nektek, hogy már itt tartotok:)

Nekem 2 napja késik.. De nem merek tesztet csinálni :D Volt már ilyen..

2017. dec. 1. 06:51
30 hetesek vagyok, 2 hét és végre uh.Túl vagyunk egy költözésen ami sok stresszel járt. A vérnyomásom nagyon ingadozik, hol az egekben hol a béka feneke alatt.. nem tudom belőni egyszerűen. Hétfőn találkozom az új védőnővel.
268. Judit d1a4 (válaszként erre: 265. - E181039d9c)
2017. nov. 30. 23:08

Mi 9 hetesek vagyunk. 5-én megyünk a dokihoz akinél szültem. Kicsit Dr.House a fickó, tudni kell kezelni de mi jól kijöttünk. Nem is mennék máshoz! Rosszullét ritkul, hamarabb fáradok. Asztma: rendben van

Eddig minden oké

2017. nov. 29. 09:03
Sziasztok! Mögöttünk sűrű napok vannak. Én tegnap töltöttem a 11.hetet, voltam uh-on, rendben van minden. Vettek vért a kombi teszthez is. Két hét múlva lesz a genetikai uh. Amúgy egész jól vagyok, nálam is ritkulnak a rosszullétek, csak nagyon fáradok.
266. Kismis (válaszként erre: 265. - E181039d9c)
2017. nov. 28. 07:47

Látom mar kihalt a forum :(

En most 12+3 napos vagyok. A rosszulléteim mar szinte teljesen elmúltak. Kezd visszatérni az életerőm. 3 nap múlva megyek a 12 hetes uh-ra.

2017. nov. 23. 15:26
Mi a helyzet csajok?
264. talpraállok (válaszként erre: 263. - Kismis)
2017. nov. 7. 15:54
Nem. Azt mondta a doki, hogy még nézzünk rá 10 hetesen. A védőnőhöz 24-re kaptam időpontot, és utána már a fogadott dokimhoz megyek a 12.hetesre.
263. Kismis (válaszként erre: 260. - Talpraállok)
2017. nov. 7. 14:05
Gratula! Kövi vizsgálat neked is a 12 hetes lesz? Én most 9+3 hetes vagyok de tűkön ülök.. majd csütörtökön megyek a terhesgondozásra és ott elkérem a teloszamot amivel uh-ra lehet idopontot kerni mert meg nem kertem.
262. talpraállok (válaszként erre: 261. - Nezalee)
2017. nov. 6. 19:03
Úgy legyen! 😉
261. nezalee (válaszként erre: 260. - Talpraállok)
2017. nov. 6. 14:36
De jóóó!! :) Örülök nektek! Nagyon remélem, pár hét múlva hasonlókkal jelentkezhetek én is. :)
2017. nov. 6. 14:32
Sziasztok! Most jövök a dokitól, crl: 15 mm, korának megfelelő, 8 hetes élő embrió, jó szívműködéssel. Hallgattunk szívhangot is picit. Boldogság van. ❤💑💝
259. nezalee (válaszként erre: 257. - E181039d9c)
2017. nov. 5. 06:27
Sajnálom, de bízzunk benne, hogy a következő hónap a tiétek lesz! <3
2017. nov. 4. 12:44
Az első hónap *
2017. nov. 4. 12:43

Nekem ma megjött 😥

Sebaj..még Csak az hónap:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook