Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 szeptember Kistesó projekt indul fórum

2017 szeptember Kistesó projekt indul (beszélgetős fórum)


76. SAABina (válaszként erre: 72. - Kismis)
2017. szept. 18. 10:19
Na igen :)
75. SAABina (válaszként erre: 71. - Kismis)
2017. szept. 18. 10:18
Ó, de kár. Új hónap új remények fel a fejjel. :)
74. SAABina (válaszként erre: 73. - 5236d12e25)
2017. szept. 16. 13:08

Mi még nem próbálkozunk, így én nyugodt vagyok. Engem pár hónapja léptettek elő a munkahelyemen nagyon jó helyem van ezért nekem kb félév múlva lenne ideális. Mi csak novemberben próbálkozunk majd, mert én veszélyeztetett leszek első perctől nem dolgozhatom majd.

Addig meg van idő ízlelgeti, ráhangolódni, mert azért van félelem is.

2017. szept. 16. 11:17

Legyetek türelemmel lányok. És ami fő és tudom baromi nehéz ne legyetek rápörögve csak ez körül forogva mert csak annál nehezebben jön össze. - Tapasztalat.

Szóval tessék élvezni apa társaságát, kikapcsolódni stb stb stb és ne kötelező legyen az együttlét.


Mi 19+ 2 járunk, most már igencsak megindult a pocak, bár 11. hét óta érzem a mocorgást most pár napja elég intenzív lett, már várom hogy apa és a nagytesó is érezze a kistesót.

72. Kismis (válaszként erre: 67. - SAABina)
2017. szept. 16. 08:43
Na most már tudom milyen az a száradási csík D
71. Kismis
2017. szept. 16. 08:42
Ma hajnalban csiáltam még egy tesztet, full negatív. De sebaj ebből is tanultam valamit. Hogy türelem, türelem, türelem..
70. SAABina (válaszként erre: 69. - Kismis)
2017. szept. 15. 19:46
Akkor lehet :)
69. Kismis
2017. szept. 15. 19:04
De nekem volt mar olyan ugyanilyen fajtaval hogy negativ lett éa napok multan is hiaba neztem ra negativ.. es nem is volt baba.
68. Kismis (válaszként erre: 67. - SAABina)
2017. szept. 15. 19:03
Jah meg is csinalom.. most mar nagson kivancsi vagyok.
67. SAABina (válaszként erre: 66. - Kismis)
2017. szept. 15. 17:54

Esetleg ilyen száradási csík? Én úgy tudom fél óra múlva már nem szabad nézni mert átázik és fals lehet az eredmény. Nem vagyok szakértő, életem első tesztjénél ami negatív volt, 20 perc múlva kivettem a kukából, hogy de biztos? :D

Csinálj holnap reggeli elsőből.

66. Kismis
2017. szept. 15. 15:55
Lányok megint én. Azok utan hogy itt irogattam egyre jobban felporgettem magam hogy mi van ha..nem birtam ki es teszteltem de nem elso hanem reggeli harmadik pisibol.. full nega. De most 6 oraval kesobb nezem es nagggggyon halvanyan ott a masodik csik.. most akkor mivan? En latom de ha masnak odaadnam nem biztos hogy latna..úúú
65. Zozi10 (válaszként erre: 60. - Kismis)
2017. szept. 15. 09:59
Mennyire jó es igaz ez a cikk! :-)
64. SAABina (válaszként erre: 60. - Kismis)
2017. szept. 15. 08:21

De jó :)


Hát igen ez pontosan így van, mindent megmagyarázunk magunknak, aggódunk és kiderül nem is az a bizonyos dolog lett aggályos, így volt ez az első esetében is igaz ?! :)

63. Kismis (válaszként erre: 61. - SAABina)
2017. szept. 15. 08:14

Ez de jó :) ezeket nem lehet megmagyarázni..

Na én ma reggel elmondtam férjemnek az álmom, aszongya:bolond vagy :D persze viccesen.. meg hogy túl sokat agyalok rajta. Ajj ezt a pasik nen értik meg.

62. Kismis (válaszként erre: 51. - SAABina)
2017. szept. 15. 08:12

Ja és ezek a terhestesztek.. én imádok tesztelni tényleg kb. Függővé teszi az embert :D

Nekem az első babámnál úgy volt hogy a ciklusom 3. hetén olyan furán éreztem magam. Aztán mentem a villamoson és megfordult velem a világ. Pont a drogéria előtt ment el a villamos így azzal a mozdulattal bementem tesztet venni. Hazaértem és du. pisiből erős kétcsíkos. :D Kb. Szìvrohamot kaptam annyira izgultam hogy minden rendben legyen de persze örültem.

Aztán a második babámnál viccesebb volt :) Fiam akkor 9 hónapos volt. Még javában szoptattam. Tehát születése óta egyszer sem menstruáltam. Január közepén volt egy halványrózsaszín folt a fehérneműmön mondom jajj de jó végre 9 hó után megjön, már hiányoltam. De aztán nem jött meg és elfelejtödött a dolog. 3 hét eltelt és a család beteg lett, elkaptam éa kidőltem, csak feküdni bírtam. Hányinger, szédülés, fel se bírok kelni. A barátnőmnek írtam cseten hogy annyira rosszul vagyok, baromira, nem lehet kibírni.. Azt mondtam nem lehet hogy terhes vagyok? Nekem ez eszembe sem jutott de ahogy végiggondoltam átfutott rajta hogy végülis de, az is lehetek. Azt mondta teszteljek. Ez este volt. Másnap reggel elszaladtam tesztért, gyorsan haza, megcsináltam és a tesztcsík ugyanolyan erős lett mint a kontrollvonal. Hát én majd lefordultam a székről. De olyan boldogok voltunk..nagyon :) tényleg katartikus azért egy pozitiv teszt..

Na ha majd most pozit tesztelek azt is leirom hogy volt :D

61. SAABina (válaszként erre: 59. - Kismis)
2017. szept. 15. 08:11

Most nevetni fogtok, de én megálmodtam annó, hogy terhes lettem, pedig abban a hónapban biztos voltam benne, hogy nem lehet egy kicsit szüneteltetni is akartam a témát...

Na szóval anyukám jelent meg álmomban és azt mondta: most már örökké a tied, ez egy visszavonhatatlan felelősség az életedben. És ennyi. Mikor felébredtem tisztán emlékeztem, el sem mertem mondani az álmom senkinek nehogy hülyének nézzenek. Mondtam is magamban, ha most tényleg igaz? Aztán el is hesegettem, nem gondoltam rá többet volt elég stressz akkor az életemben. A többit má írtam nektek..,az álomután kétvhéttel pozi teszt:D

60. Kismis (válaszként erre: 53. - Zozi10)
2017. szept. 15. 08:00

Egyébként hadd másoljak be ide egy cikket.. mikor én a harmadikon filóztam.. nahát ez a cikk tökéletesen engem ír le. Ezt a filózást. Aztán megérett az elhatározás, férjem is állandóan célozgatott így eldöntöttük.


[link]

59. Kismis
2017. szept. 15. 07:54
Jaj lányok... hogy én mit össze álmodtam :D egész éjszaka azt álmodtam hogy tesztelgetek. Negatív aztán két pozi és ujra negativ. Att hittem neghülyülök aztán végre felkeltem.. Nem akarok ennyit agyalni rajta. De azért álmodtam ezt mert én is teljesen össze vagyok kavarodva ciklusomat illetően. Tegnap vettem egy terhestesztet a roassmannban. Tudom most hülyének fogtok nézni de arra gondoltam mi van ha 7-én volt ovu (az nekem 8. Ciklusnap) és ezt abból gondolom hogy akkor volt olyan folyós a nyákom plusz nagyon nyitott és puha méhszájam, és most szept. 12-étől olyan mindjárt megjön érzésem van meg hátfájás.. nem kimondottan alhasi fájdalom de olyan mint mikor érzem hogy na 1 vagy 2 nap és megjön.. Nem tudom ezt mire vélni. Na amennyire rákattantam erre a hónapra biztos nem jön össze, csak magamat hülyítem :D
58. SAABina (válaszként erre: 50. - Kismis)
2017. szept. 15. 07:13
Várom majd az ovutesztes beszámolókat, én még sosem próbáltam, a hőmérőzést se. :)
57. SAABina (válaszként erre: 55. - Zozi10)
2017. szept. 15. 07:10

Mi még nem próbálkozunk, úgyhogy a várható mensi előtt 4 nappal gondoltam nem lehetek terhes.

Abból indultam ki, hogy nekem gyógyszer mellett és nélkül is pontos volt a mensim 28 napra. De most már vannak kétségeim.

Amióta abbahagytam ezt a gyógyszert egyfolytában fáj a cicim, amikor volt két hete a barnázás kijött 1-2 kis pati is.

56. SAABina (válaszként erre: 54. - Zozi10)
2017. szept. 15. 07:05
Akkor megy a drukk a 3. babának :)
55. Zozi10 (válaszként erre: 54. - Zozi10)
2017. szept. 14. 21:35
Csak pisilni járok surubben, es fel vagyok fújódva. Ennyi
54. Zozi10
2017. szept. 14. 20:56

Nekem aug.ba vette le a doki a spirált több év után. Jelenleg ott tartok,h azt se tudom,hány napos a ciklusom,csak az ovuból tudok következtetni.

De basszus, most olyan semmilyen érzésem van. Nem faj a cicim se, csak a néhai mindjárt megjön érzést érzem. Nem akarom! Folyas is néha,de minimális

53. Zozi10 (válaszként erre: 49. - Kismis)
2017. szept. 14. 20:53

Kismis,igen, nagyon remélem,h össze jön a harmadik mielöbb! Itt megoszlanak a nemek aranya tesokat illetően, szivem mélyen nunisra vágyom 😇

Egyébként én sem aggódom hogyan oldanám meg őket. Máshol még többen vannak,és szembe néznek a minden napokkal. Mi is megoldjuk! ;-)

52. SAABina (válaszként erre: 48. - Szunikob)
2017. szept. 14. 16:56

Sajnálom ami történt, kemény időszak lehetett mindenkinek.

Gratulálok a kislányodhoz és sok sikert a kistesóhoz, már biztos érzi, hogy jöhet hozzátok :)

51. SAABina (válaszként erre: 49. - Kismis)
2017. szept. 14. 16:55

Ez tényleg így van, ahogy írod:) én annyit aggódtam mikor még a kisfiamat terveztük, borzasztó vagyok komolyan :D

Amikor félév múlva nem jött meg és minden tünetek megvolt, a vérző ínytől kezdve minden apróság még a szemem is másképp csillogott tudtam éreztem, hogy igen itt van édesanya leszek...de csak 4 nap múlva mertem tesztelni, szó szerint fél másodperc alatt volt egyszerre a két csík, amikor megláttam két órán keresztül sírtam és olyan boldogságot éreztem amit annak előtte sosem éreztem. És olyan lelki nyugalom volt bennem, hogy minden rendben lesz egy szem aggódás, egy picike kétség nem volt bennem. Két méterrel a föld felett jártam a boldogságtól az egész terhességem alatt. Pedig olyan rosszulléteim voltak, a vérnyomásom 80/60 volt szédültem hányinger émelygés minden jött idővel ami klasszikus szépen időrendben :D

De én akkor is földöntúli boldogság világomban éltem.

És tudom most is ez lenne. Én ilyen előre aggódós vagyok. Van ennek előnye is különben, mert az életem szépen be van biztosítva.

50. Kismis (válaszként erre: 48. - Szunikob)
2017. szept. 14. 15:26
Nem is tudtam hogy van akinek nem jon be a homerozes. Pedig arra gondtam ha most nem esek teherbe akkor kipróbálom. Meg az ovutesztet is igy mar tuti lesz..
49. Kismis
2017. szept. 14. 15:23

Üdv az újaknak! De jó Zozi, nálatok is akkor harmadik lesz. :) valaszolva SAABina-nak én most abszolút nem félek milyen lesz hárommal, valamiért annyira higgadtan és pozitívan állok hozzá meg várom hogy itt legyen és biztos megoldom.. na bezze a második babámmal mikor terhes voltam hogy aggódtam hogy uhh majd hogy fogom kettővel bírni? Aztán úgy látom nem vészes. Es most se hagyom majd ha pozit tesztelek hogy eluralkodjon rajtam ez az Úristen hárommal mi lesz elmélkedés.. sztem ha már itt van a gyerkőc minden olyan természetes lesz.

Szunikob udv. És részvétem! Egyébként hihetetlen milyen okos a testünk, érthető hogs abban az időszakban nem jött meg, nem volt alkalmas a babára az idő.. na de majd most! Mikor tesztelsz? 7. Dpo? Akkor kózel vagy :) Van olyan akinek 8. Dpo-n is latszik irto halvanyan de gondolom inkabb erdemes varni par napot hogy ne legyen fals negativ.

Nekem nem tudom mikor van ovu. A méhszájvizsgalatot csinalom estenkent es meg tudom kulonboztezni h puha-e meg kemeny, fel vagy lent de nekem annyira osszr-vissza van.. hogy nem tudok ra alapozni. Viszont mosz elkezdtem izgulni mert lehet tegnap volt ovum. Nem konkretan fajt de olyan meg fog jonni erzesem volt az alhasamnal es fajt a derekam. Ma nincs ilyen. Es a tegnapi volt a 14. Ciklusnapom (regen a 16on volt mindig de most ugye egybol a fogigatlo utan talan elorebb csuszott ez) Kihasznaltuk tehat mivel ugy sejtem az lehetett az ovu probalkoztunk is. De meg nem vagyok biztos benne mett nyakom nem volt tojasfeherje szeru.. az is lehet hogy ma kimatadt az ovu.. na nem nyuglodok itt nektek.. fogalmam sincs.. :D dr ha sikerul azt ugyis tuti megerzem mert en nagyon-nagyon rosszul voltam mindket babamnal (annyira hogy inkabb ket szules mint azok az emelygos honapok), vagy tesztelek majd de en olyan nem kibiros fajta vagyok szoval sztem jovo heten mar tesztelni fogok..

2017. szept. 14. 09:32

Sziasztok!

Csatlakoznék én is. :) Niki vagyok, és van egy 5,5 (decemberben lesz 6 éves) hipercuki kislányunk. Régóta tervezzük a babát, de decemberben mondtuk ki hogy mehet a menet. Sajnos a férjem Anyukájáról február elején kiderült, hogy tüdőrákos és májusban meghalt. Nagyon durva 4 hónap volt, végignézni a halálltusáját, orvoshoz, kórházba rohangálás.....februártól májusig ki is maradt a vérzésem. Júniusban jött meg ismét. Amikor nem jött meg és a júniust nem is számolom próbálkozás szempontjából, úgyhogy ez a második ciklusunk. :) Ma vagyok a dpo7. napon. Mivel már elmúltam 30 tutira szeretnék menni ezért hőmérőzök (ami nálam teljesen fals eredményeket mutat peteérés szempontjából, nekem nem esik le a hőm ovukor) és e hónapban ovutesztet is csináltam, így elméletileg az időzítésünk tökéletes volt. Nagyon izgulok mi lesz ebben a hónapban, szinte számolom a perceket...

47. SAABina (válaszként erre: 46. - SAABina)
2017. szept. 14. 08:32
Barnáztam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook