Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 szeptember Kistesó projekt indul fórum

2017 szeptember Kistesó projekt indul (beszélgetős fórum)


226. Szedrecske (válaszként erre: 220. - Kismis)
2017. okt. 20. 11:20
Szuper hir! Boldog, nyugodt, gondtalan babavarast kivanok!
225. Judit d1a4 (válaszként erre: 221. - Talpraállok)
2017. okt. 19. 21:34
Dettó... Ugyan így volt
224. Judit d1a4 (válaszként erre: 220. - Kismis)
2017. okt. 19. 21:33
Szuper hírek. Gratulálok!
223. Kismis (válaszként erre: 221. - Talpraállok)
2017. okt. 19. 17:01
Elvileg fogantatás napjától 3 hét és 1 nap múlva lesz szívpulzálás. A kérdés az hogy milyen modern a gép, látják-e már.
222. Vikimami (válaszként erre: 220. - Kismis)
2017. okt. 18. 17:42
Hurrá!😄
221. talpraállok (válaszként erre: 220. - Kismis)
2017. okt. 18. 16:33
Jajj de jó! Úgy örülök! De durva, hogy volt szívhang. Nekem a lányomnál csak a 8. hét után volt. 😀
220. Kismis
2017. okt. 18. 16:13
Sziasztok! Jo hirekkel jovok.. epp dokitol jottem es minden rendben. Meretek alapjan 6+4 hetes es en szamolasom szerint is ugyhogy minden oke :)) olyan boldog vagyok :) szívhang is van. Bár én nem lattam a monitort es papirt se kaptam, de tobbszor rakerdeztem minden oke-e es az. :) csupan egy kitoltott pici papirt kaptam h elo terhesseg es keressem a terhesgondozast, doki szerint ket het mulva raer. a hanyingerek mar most kikeszitenek.. ugyhogy nagyon orulok :)(
219. Vikimami (válaszként erre: 216. - Kismis)
2017. okt. 17. 13:14
Hála istennek! Reméltem, hogy csak tünetszünet. Nekem is volt az első időben rövid ideig.
218. Vikimami (válaszként erre: 211. - Talpraállok)
2017. okt. 17. 13:12
Örülök neked. Olyan jó ez az izgulós rész. Még akkor is, ha aggodalmas.
217. Vikimami (válaszként erre: 212. - 075b1ca582)
2017. okt. 17. 13:11
Üdv a klubban! Hajrá!🌸
216. Kismis
2017. okt. 17. 13:00

Sziasztok! Kivel mizu, írjatok!

Én most megint egy kicsit reménykedem hogy mi den rendben ugyanis tegnap este és ma délelőtt émelyegtem. Ma boltban is ha ránéztem egy kajára vagy arra gondoltam hogy hazamegyek teát csinálni akkor elkezdtem undorodni hogy fújj. Ez már tuti ilyen terhes émelygés. Legutóbb múlt kedden volt azert hiányoltam ennyire. Kertem időpontot a dokinál és meglepő módon holnap fél négyre adtak. Azt hittem csak jövö hétre adnak na mindegy, úgy izgulok mi lesz!! Remélem lesz szívhang, ugye sztk-s gép nem tudom milyen de akkor 6+3 hetes leszek remélem legalább látjuk majd a pulzálást. Gondolom ha meg nem akkor visszahív jövő hétre. Most is kicsit émelygek ami jó jel. Tegnap este is sztem a terhesség miatt émelyegtem bár akkor arra is fogtam hogy hulyen jott ki a nap es egesz nap nem ettem csak este sokat..

215. agis
2017. okt. 16. 13:42
Nagyon remelem, hogy minden uy alakul, ahogy azt tervezed - egis egyszeruen kikivankozik belolem: eletedben nem dolgoztal projekt managementben, mert ha igen, nem hivnad a csaladbovitest projektnek :)
214. Kismis (válaszként erre: 212. - 075b1ca582)
2017. okt. 16. 13:35
Udv! Remelem pozit tesztelsz szurkolok
213. Kismis (válaszként erre: 211. - Talpraállok)
2017. okt. 16. 13:34
Na de jo! Legalabb tudod hogy minden ok.. amugy az rendben van hogy neten allandoan azt olvassa az ember hogy mensiszerü erzes nornalis teherbeeseskor na de ha en pl magamon ereztem volna ezeket a gorcsoket hat en is elmentem volna dokihoz. Mondjuk nekem ilyen nem volt.
2017. okt. 16. 13:15
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni a csapathoz. :) A hónap vége felé tesztelés. Addig meg körömrágás. :D Egy iszonyatosan összezavarodott ciklus után kíváncsian várom, mi lesz az eredmény. A már kismami tagoknak pedig gratulálok! :)
2017. okt. 16. 13:13
Én is sztk-s dokinál voltam, itt sorszám van, nem időpont. Megnézett hüvely uh-val, jó helyen befészkelte magát az iciripiciri pötty. 😀 írt fel magnéziumot, meg ajánlott terhes vitamint. Két-három hét múlva kontroll, még tényleg korai volt mennem, csak hát kicsit aggódtam. De legalább tudom, hogy jó helyen van.
210. Kismis
2017. okt. 16. 11:51

Jól teszed h megnézeted legalább megnyugszol.

Jó lenne ha nem lennék ilyen borúlátó de én már fel is adtam sztem nem lesz ebből a terhességből semmi.

Múltkor ugye az asszisztens lebeszelt hogy inkabb a 7. Heten menjek uh-ra de en inkabb most megyek. Hivtam is ma 3szor őket (sztk) de nem vettél fel.. de ha csak úgy bemegyek és leülök gondolom nem vizsgálnak meg mert ki van írva hogy időpont koteles a dolog kiveve surgos esetben (en nem vagyok az sztem). Ma du. Meg hivogatom oket h a hetre adjanak valakihez de nem ertem miert ilyen nehez azt a telefont felvenni!

2017. okt. 16. 11:22
Jajj Kismis, ne légy ennyire borúlátó. Egyébként én is dokinál ülök, mert nekem meg tegnap óta fáj az alhasam, átsugárzik a derekamba. Olyan érzés, mint régen volt a peteérésem, csak most folyamatos másfél napja. Inkább megnézetem, nehogy rossz helyen legyen.
208. Kismis
2017. okt. 16. 10:19
Sziasztok! Nekem semmi tünet. A múlt heti hányinger óta semmi. Sőt a mellerzekenyseg és a faradekonysag meg fazossag is elmult. Megmertem es a hőm vissza is esett. Meg a megmagyarázhatatlan rosszkedvem is elmúlt tök energikus vagyok. Nekem már nincs reményem semmi kb, szerintem ez egy elhalt terhesség lesz. Meg amúgy se volt sok tünetem, az előző két terhességem már a negyedik héttől ereztem. Úgyhogy a tervezett múlt heti helyett megpróbálok e hétre idöpontot kerni, azt mondom h barnazok vagy mittomén (amúgy tegnap előtt láttam a fehernemun egy világosbarna icike picike pöttyöt) de úgy érzem nem erdemes meg egy hetet varnom. Tudom hogy azt fogja latni uh-n h megallt a novesben vagy elkezdett felszovodni kb 10 % ot adok annak h elo terhesseg. Igy erzem.. de nem fogok idegileg kikészülni mert már felkészítettem magam.
2017. okt. 15. 09:32
Szia, sziasztok. Magam részéről jól vagyok, köszi, a minden nap jelentkező émelygéseket leszámítva. Van, hogy csak reggel fél óra, de volt egész napos hányinger is már. Illetve tegnap estére eléggé elfáradtam, picit fájt a hasam alja, olyan feszítő érzés volt kicsit. Dokinál még továbbra sem voltam, de már nagyon várom, hogy teljen idő, mehessek és hallhassam a szívhangot.
2017. okt. 14. 20:14
Sziasztok kismamák! Sziasztok babára gyúrók! Hogy vagytok? Tünetek? Tesztelések? Remények?☺
2017. okt. 12. 10:46
Én az elsőnél szerettem volna meglepit, de a férjem addig nyaggatott, hogy a 18 hetes uh-n rákérdeztem. Akkor még nem tutira, de aztán minden uh-n rákérdeztem, hogy maradt-e lány. :-D egy barátnőm úgy járt, hogy azt mondták, lány, arra készült, és szülésnél meg kapott egy fiút. Ha nem ismerem a csajt, el se hiszem, hogy ilyen van. :-D
204. 5236d12e25 (válaszként erre: 203. - Kismis)
2017. okt. 12. 08:07
Mi nagyon szerettük volna tudni az elsőnél is és most is. Nagylányunk a 31. hétig rejtegette magát.. kistesó sem 100% , hogy kislány csak TALÁN. Most nem lesz uh a 25 héten, hogy megyek terhesgondozásra és cukorterhelésre, majd csak a 30. héten. Addig meg meg esz a penész. :D
203. Kismis
2017. okt. 11. 19:12
Mi is jobban örülnénk egy fiúnak. DE persze ha lány nem leszünk csalódottak. Sőt én azt tervezem hogy szülésig nem kérdezem meg a nemét, azt szeretném ha meglepetés lenne a neme és szüléskor derülne ki.. :) remélem úgy lesz és kibírom.. mind a két gyerekemnél 12 hetes uh-n mondták a nemét.
202. talpraállok (válaszként erre: 201. - 5236d12e25)
2017. okt. 11. 16:32
Nem gyúrtunk semmire, a lényeg, hogy egészséges legyen. :-D mindegy, milyen nemű, csak a lány után a férjem icipicit jobban szeretne egy fiút. Ezért viccesen azt mondta, hogy mindegy mi, csak egészséges fiú legyen. :-D :-D :-D
201. 5236d12e25 (válaszként erre: 200. - Talpraállok)
2017. okt. 11. 16:04

Nem feltétlen. Barátnőmnek 2 kisfia van, a második most áprilisban született ég és föld volt a 2 terhessége. Az elsőnél semmi baja nem volt a másodikat végig hányta szülésig.

Nálunk is úgy fest ismét kislány lesz, és és föld a 2 terhességem. :) De természetesen ha fiúra gyúrtatok akkor úgy legyen :D

2017. okt. 11. 15:26
Sziasztok. Én tegnap is és ma is émelyegtem, tegnap csak úgy egy órán keresztül, ma meg szine egész nap. Délelőtt alig mertem lemenni a gyerekkel játszótérre, attól féltem, visszajön a reggeli. Nekem ez nagyon új, a lányommal sosem voltam rosszul, semmi bajom nem volt. Most meg jó hamar elkezdődött. Azt mondta a férjem, szerinte azért, mert ő tuti fiú lesz. :-D
199. 5236d12e25 (válaszként erre: 198. - Kismis)
2017. okt. 11. 13:39
Most a 2. terhességemnél baromi rosszul voltam az első időszakokban. 13. hétig zsinórban hánytam. Viccen kívül írom csak a kacsazsírós kenyér maradt meg bennem paradicsommal. :D fogytam 3 kg, jelenleg 4kg plusznál járok holnap töltöm a 23. hetet, baromi kívánós vagyok és olyankor ha valami bevillan bárkinek lerágnám a kezét az adott dologért :D
198. Kismis (válaszként erre: 197. - Vikimami)
2017. okt. 11. 12:40

Én meg talpraállok meg Elliana-ról tudok eddig akik kismamák szóval 3. Saabinaék még azt irta nem probalkoznak csak pár hónap múlva.


Én is szívesen olvasgatok itt úgyhogy írjatok nyugodtan csajok.


Nekem megvolt az első reggeli rosszullétem. Juppi :D amúgy örültem neki, tudtam hogy a ez a baba jele.. reggel nem kávéztam mert elfogyott (amúgy ilyen granulátumból fél kiskanállal tettem eddig a pohárba ilyen lightosan nekem belefér) ittam egy deci kakaót.. néha csinálok magamnak és semmi bajom tőle söt csak meghozza az étvágyam. Na most úgy elkezdtem émelyegni. Illetve mintha öklenseznem kéne de visszatartottam. Aztán mennem kellett orvoshoz mondom remélem nem a villamoson hányom el magam. De ott meg nem volt ülőhely (na ilyenkor kár hogy nincs az embernek még nagy hasa nem látszik h terhes) így álltam de majdnem elájultam olyan rosszul voltam. Így éreztem hogy kimegy a fejemből a vér. Ez is tuti a terhesség miatt van nem? Nem gyakran villamosozok de ilyen még nem volt. Meg néha hirtelen úgy érzem le kell üljek. De a dokitól eljövet már jobban voltam és most is. Hambit csináltam megettük :) nődokihoz még nem jutottam el. Felhívtam őket de lerázott a nő hogy 5 hetesen kicsi és jövö heten telefonaljak hogy azutani hetre 7 hetesen kapjak időpontot. Mondjuk nem ertem miert nem most adott na mindegy akkor 7 hetesen nem kell izgulni legalább tuti leaz szívhang. Addig egy örökkévalóság hogy fogom kibirni? :D de kiszámoltam a pozi teszttőla az első ultrahangig egy hónap telik el :O

2017. okt. 10. 15:26

Hányan lettek kismamák, amióta elindult a fórum? SAABina, a fórumindító kismama már?

Csendes a fórum. Talán itt az őszi fáradtság? Nekem még sokat kell várnom. Rátok viszont kiváncsi vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook