Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 októberi babák fórum

2013 októberi babák (beszélgetős fórum)


22. Zuzóka (válaszként erre: 20. - FVikk)
2013. jan. 31. 17:51
Jaj, jobbulást kívánok! A gyógyszertárban biztosan tudnak lázcsillapítót ajánlani. Mert pl. amit nekem ajánlottak fájdalomcsillapítót az egyben lázcsillapító is.
2013. jan. 31. 17:46

sziasztok,


28-án megjelent a várva várt két csík, szeretnék csatlakozni, kérlek fogadjatok be a csapatba:))

20. FVikk
2013. jan. 31. 16:14
Lázas lettem és fáj a torkom.Remélem a babónak nem lesz semmi baja :-( most kúrálom magam de ugye nem sok mindent lehet ilyenkor szedni...
19. lolli (válaszként erre: 18. - Zuzóka)
2013. jan. 31. 11:29
:)aha, vagy azt mondom elkaptam a lányától:) az elsőnél is egy kolléganőm fertőzött meg...:)) a férjemnek semmi köze hozzá:))
18. Zuzóka (válaszként erre: 16. - Lolli)
2013. jan. 31. 10:57
Lolly! Tudod, ember tervez Istven végez:) Szóval becsúszott véletlenül, hát ilyen van:)
2013. jan. 31. 10:53
Lányok akik mennek dokihoz, feltétlenül írjátok meg, hogy mit mondott és mit lehetett látni az UH-n:) Majd én is megírom hétfőn. Nekem ugye a férjem tudta meg legelsőnek. Már 1 kollégámnak elmondtam, mert pont előző napon beszélgettem vele erről az egészről és másnap kiderült így neki elújságoltam, de ő tartja a titkomat:) Egyelőre nem fogom mondani senki másnak sem, még a szülőknek sem. Inkább legyen biztosabb a dolog. Nálunk mindkét oldalról epekedve várják az unokát és ne történjen semmi rossz, de ha mégis félek, hogy még nálunk is rosszabbul viselnék. Szóval szerintem majd 3. hó vége felé mondjuk el nekik. Hát a főnököm miatt nekem is fáj a fejem...mármint, hogy mondjam majd el neki, de még van időm kitalálni:)
16. lolli (válaszként erre: 15. - FVikk)
2013. jan. 31. 10:44

:)) jól teszed:)

mikorra tervezed a "bevallást"?:)

Én nagyon röstellem, de pár napja megkérdezte a F. lánya, hogy tervezünk-e 3. gyereket (mert Ő éppen most várandós a 3-kal), és én kapásból rávágtam, hogy nem. Pedig akkor már tudtam, hogy adok az embernek 3 hónapot gyerekgyártásra:)) Nem hiszem, hogy ezért kitennék a szürömet, de jobb a békesség:)

csak ezzel majd még rosszabb lesz a szönyeg szélén állni bejelentéskor:)

15. FVikk
2013. jan. 31. 10:21
Én bútorboltban dologoz és azt kamuzom ,hogy meghúzódott a derekam azért nem tudok segíteni a vásárlónak az áru kivételében :-))
14. lolli
2013. jan. 31. 08:48

én már kialakítottam a sorrendet, hogy a férjem után ki tudja meg:) (pedig még bizonytalan, mint a kutya vacsorája:))

én inkább azon agyalok, hogy a Főnöknek hogyan vezetném elő...:)

13. lolli (válaszként erre: 7. - Flora05)
2013. jan. 31. 08:45

sziasztok:)

Flora, én ilyen tünetet nem észleltem magamon egyik gyerknél sem, dehát nem vagyunk egyformák. Nekem késöbb látszott egy ér, kicsit máshol és nagyon fájt is. Viszér volt a nyavajás, nem kívánom senkinek..:)

12. FVikk
2013. jan. 30. 21:52
Kkanna írd majd meg légyszi, hogy már mit látott a doki
11. FVikk
2013. jan. 30. 21:52
Én is 5+1nél megyek. Orvoshoz.:-) már anyósoméknak és anyuéknak elmondtam a pozitív tesztet. Ahogy számolom november 5 vagy 6-ra várjuk.
10. kkanna
2013. jan. 30. 21:27
Sziasztok! Október 2-re várjuk a babánkat, és szeretnék hozzátok csatlakozni. Holnap megyünk dokihoz, remélem minden rendben lesz. Szívhang sztem még nem lesz (5+1), de hogy jó helyen van-e, stb. már meg lehet nézni. Ti mikor mondjátok el a legközelebbi rokonoknak?
2013. jan. 30. 18:22
Sziasztok! Én is csatlakoznék. Pénteken teszteltem pozitívat, de hétfőre nem vártam. Én is jövő hétfőn megyek majd dokihoz. Egyelőre a mellem feszül picit meg fájdogál a hasam.
2013. jan. 30. 15:12

Igen már kiscsoportos.:-)


Flora05 :

Szia!

A cicim nekem is fájdogál picit de nekem ezen kívül nincs más tünetem .

Gondolom hétfőn fogsz teszteni.Drukkolok.

Hétfőn megyek dokihoz megnézni a petezsákot és ,hogy jó helyen fészkelődött-e be:-)

2013. jan. 30. 15:03
Sziasztok! Ha összejön, nekem is októberben születik babám.:) Tesztet még nem csináltam, de volna egy olyan kérdésem, hogy volt-emár valakinek olyan tapasztalata beágyazódás környékén, hogy az alhas erei szabályosan látszódtak köldöktől szeméremcsontig és a két csípőcsont között??? Nekem most ez van plusz a melleimen is virítanak az erek és 2 kosárral nagyobb melltartót kellett már vennem! 4-én kéne (nem) megjönnie!
2013. jan. 30. 13:09

Csak jövő hét vége felé fogok, előtte nem nagyon érdemes szerintem.

Én a 7-8. hét elött nem hiszem, hogy elmegyek a dokihoz (már ha úgy alakul), de petezsák már talán nemsokára látszana nálad:)

Nálam max sejtosztódás vagy mi lehet egyelőre:)

"Nagyjány" ovis?

2013. jan. 30. 12:12
Mármint ,hogy hamarosan te is pozitívat tesztelsz.az jön össze:-))
2013. jan. 30. 12:10

Szia!Köszi!Remélem összejön.Mikor kell most tesztelned? Az én kislányom nyáron lesz 4 éves.

Nem tudom eldönteni mikor menjek először a dokimhoz ,hogy legalább egyí petezsákot láthassak..

2013. jan. 30. 11:29
ÉS gratula, 5 éve én is jan. 28-án v 29-én tudtam meg, hogy októberben landol a gólya:)
2013. jan. 30. 11:27

Szia Viki!:)

Nekem még közel sem biztos, hogy lesz mégegy októberi babám, de az esélyt megadtuk... Szóval csatlakozom, míg ki nem derül:) Utána megyek vagy maradok:)

Nem szeretek várni, de most nincs más lehetőségem:)

2013. jan. 30. 10:27
Sziasztok!A hét elején teszteltem pozitívat.Azért nyitom ezt a fórumot,hogy csatlakozzanak ide akiknek valószínű Októberben fog babájuk születni és beszélgessünk egy kicsit. Viki

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook