Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 októberi babák fórum

2013 októberi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
202. fatamorgana (válaszként erre: 201. - Flora05)
2013. febr. 13. 06:57
Eljen, eljen, eljen! :)
201. Flora05
2013. febr. 13. 05:34
Sziasztok! Jó rég voltam. Hétfőn már megjelent a csíkocskám a 25-ös drogériában kapható teszten, eddig csak a legérzékenyebbek mutatták, de nagyon halványan, a mostani is halvány, de jól látható. 4-ére nem vártam, 18-án lesz az első vizsgálat. Tünetem némi étvágytalanság, reggel majdhogynem izzadva ébredek, melleim fájnak, kieresedtek, némi puffadás, a gyönyörű darázsderekam eltűnt és aki ritkán lát, már megjegyezte, hogy híztam, de a kilók még nem jönnek. Gravidát és folsavval kiegészített B komplexet szedek.
200. FVikk
2013. febr. 12. 21:36
Én úgy tervezem ha minden rendben lesz augusztus közepéig dolgozom.
2013. febr. 12. 21:09
Én is anyuka vagyok és ez a munkám, amit úgy bírok, hogy amikor a fiam alszik én is követem a példáját, másképp alvajárnék. :)
198. bbunny
2013. febr. 12. 21:04
a klasszikusan vett munka nekem most parkol, de a nap 0-24 órájában a kislányom és a háztartás van.Így úgy érzem most ez fárasztóbb mint anno terhesen dolgozni. Viszont ez a "munka" a legszebb hivatás :)
2013. febr. 12. 19:48

Sziasztok Újak és Régiek :)

Jól elfáradtam a munkába nálam ez is egy tünet. Eddig nagyon jól bírtam a 15 órázást de most lefáraszt de nagyon. Ti hogy álltok a munkával?

196. Country
2013. febr. 12. 17:50

Szisztok!


Nekem még nincsen pozítív tesztem, de nagyon várom.

Tegnap volt egy kis pecsételőm, ma már semmi. Nagyon szeretném, ha ez a beágyazódás lenne.

195. bébibogyo1 (válaszként erre: 184. - 7bdb2c6dfe)
2013. febr. 12. 15:12
szia sorstárs. ugyanezek a tüneteim vannak:)
194. bbunny
2013. febr. 12. 13:41
lexy remélem a továbbiakban zökkenőmentes lesz a terhesség :) tényleg vigyázzatok magatokra nagyon csúsznak az utak, nálunk ráadásul a jégre friss hó esett, még jó ,hogy a lányomat babakocsiban tolom,így tudok mibe kapaszkodni. Ma volt itt a védőnő elmondtam ,hogy lesz kistesó nagyon örült neki,azt mondta most megint sok kismamája lesz. Szóval hajrá mindenkinek potyogjanak azok a gyerekek :))))
193. FVikk
2013. febr. 12. 13:17

Sziasztok új pocakosok!

Sikerült ma elcsúsznom a jégen de ügyesen estem vagyis remélem nem lesz semmi baj. Elegem van már ezekből a csúszós utakból. Jöhetne már a tavasz. Tényleg nem kell itt civakodni és megsértődni. Mindenkinek van véleménye... Szerencsére nem vagyunk egyformák. :-) azért lett ez a fórum, hogy jókat beszélgessünk!

192. lexy26 (válaszként erre: 189. - Zuzóka)
2013. febr. 12. 12:43
Hát azt a dokim se tudja meg mondani pontosan lehet a beágyazódástol de lehet megeroltettem magam. Azert irt fel nekem duphastont mert 3 eve volt mar egy missed ab-om..:-( es mivel akarjuk a babat jobbnak latta hogy ezt kezdjem el szedni. Szoval idaig velem ez tortent... :-)
191. Zuzóka
2013. febr. 12. 12:41
Én is pénteken megyek, én akkor leszek 6+3. A dokim azt mondta, hogy akkor már illene szívhangnak lennie. Valahol a 6. hét környékén alakul ki a szívhang.
2013. febr. 12. 12:10
Én majd pénteken megyek ultrahangra megint, akkor leszek 5+6, tehát majdnem 6 hetes. Nem tudom, miért kell megint mennem, mikor a múlt héten pénteken voltam és még olyan korai. Lehet, hogy lesz már szívhang, vagy arról ne is álmodjak? Mikor kell annak lennie? :-)
189. Zuzóka
2013. febr. 12. 11:06

Sziasztok! Üdv Niki:) Képzeljétek nálam elkezdődött az émelygés. Általában reggel, este és éjszaka. Ma éjszaka is erre ébredtem. De eddig még megúsztam az evés szerencsére segít. Ma vagyok pont 6 hetes. Lexy gratulálok a szívhanghoz, sajnálom, hogy veszélyeztetett terhes lettél, az kiderült végül, hogy mitől véreztél?

Akik mennek orvoshoz kérem utána meséljenek! Ne kelljen senkit külön noszogatni:) Már vagyunk páran, én pl. még nem tudok mindenkit úgy fejben tartani, hogy tudjam kinél következik vizsgálat:) De nagyon érdekel minden!

188. Niki29
2013. febr. 12. 10:41
Sziasztok! Csatlakozhatnék hozzátok, bár én már 32 hetes vagyok. De ahogy beleolvastam a fórumotokba nagyon megtetszett. :-)
187. lexy26 (válaszként erre: 182. - Elena86)
2013. febr. 12. 10:39
Szia! Igen természetes megkérdeztem a dokit is ő azt mondta hogy valószinű tágul a méhem és a szalagok nyúlnak vagy mi..:D ugyhogy nincs gáz.. Te is pihenj sokat és vigyázz magadra:)
186. lexy26
2013. febr. 12. 10:37
Sziasztok!!! Ne veszekedjetek csajok:) én is halottam már ezer félét hogy kinek mi a jó mindenki cselekdjen ugy ami neki és a babának jó!! Nekünk most pont nem szabad idegeskedni meg ilyenek csak nyugi és pihi..:) Én most értem haza a dokitól és láttam ahogy pulzált a baby:) nagyon boldog vagyok de viszont kiírt veszélyeztetett terhesnek ugyhogy maradok itthon és továbbra is szedem a duphastont meg magnéziumot!! További szép napot nektek!! és sok pihit!! :)
2013. febr. 12. 09:12

Nekem is van időnként fájdalom (nekem most inkább a jobb oldalon)ez természetes az elsővel jobban volt mint most. A fiamnál én végig elevitet szedtem meg napi egy folsavat mellé. Illetve az elején magne b6-ot is. De most csak az elevitet szedem meg majd veszek még hozzá folsavat. ÉN csütörötkön megy uh-ra és mindenkinek drukkolok aki még nem bizonyosodott meg a pocaklakóról hogy jól van. A többieknek meg jó egészséget.

Én nem szedek vitamint csak a terhesvitamin most ami előtérbe van. Tavaly még volt tejem akkor nyomtam a kálciumot meg multivitamin pezsgőtablettát.

A fiamnál is fenn voltam az aktuális fórumom és annak is azért lett vége mert páran összevitatkoztak mivel másképpen értették egymást. Remélem itt nem így fog végetérni.

2013. febr. 12. 09:09

Sziasztok!


Csatlakoznék hozzátok,ha lehet. Vasárnap teszteltem pozitívat,elvileg október 17-re leszek kiírva :)

Szinte mindentől hányingerem van,szédülök,sokat fáj a derekam és hulla fáradt vagyok.

183. bébibogyo1 (válaszként erre: 177. - Bugs02)
2013. febr. 12. 08:11
szia. szerintem segítő szándékkal írtak véleményt. lehet egy tapasztalt anyuka.. te nagyon gyorsan felkapod a "vizet". javaslom mielőtt írsz várj pár percet mert nem mindig az első gondolat a megfelelő. hát akkor minden jót, egészséget és boldog babavárást kívánok.
182. Elena86 (válaszként erre: 181. - Lexy26)
2013. febr. 12. 07:19

Drukkolok!Majd mesélj,hogy mi volt:)

Nekem elég sokat fáj a hasam,főleg a bal oldalon.

Én úgy tudom,hogy ez normális,mert tágul a méh.

181. lexy26
2013. febr. 11. 22:07
Jajj de izgulok holnap megyek uh-ra es megnezzuk a babyt hogy minden rendben van vele. Szzurkoljatok:-) most elő is jöt egy kis szùrò fájdalom alul a jobb oldalon nektek is szokott ilyen lenni? Vigyázzatok magatokra nagyon
180. bbunny
2013. febr. 11. 21:49
miss.poppy drukkolok nagyon nektek :) meg persze mindenkinek, hogy egészséges kis erős szívhangú babóca legyen a pocakban.
179. bbunny (válaszként erre: 172. - Zuzóka)
2013. febr. 11. 21:46
Zuzóka tényleg érdekes, de hát ettől vagyunk mi emberek különlegesek. Nekem a cvitamin segít egészségesnek maradni, ha nem szedem akkor könnyen összeeszedek egy mandula gyuszit :(
178. bbunny (válaszként erre: 177. - Bugs02)
2013. febr. 11. 21:44
Bugs nem vitatkozni akartam. Sajnálom ha te így értelmezted. Én csak kifejtettem az én álláspontomat, mindenkinek a maga döntése,hogy mit szűr le belőle. Ezek a fórumok pont azért vannak,hogy megosszuk egymással a véleményünket, és segítsünk egymásnak.
177. Bugs02 (válaszként erre: 166. - Bbunny)
2013. febr. 11. 19:44

Figyelj nem vitatkozom senkivel.

Minenki úgy él, ahogy ő szeret!

nem tudom te mit eszel és mit nem..az oscillo bizony pedig megelőzésre szolgál...

Mindegy sztem nem is írok ide többet, mert vitatkozni nem fogok senkivel!

legyetek jók!

176. FVikk (válaszként erre: 174. - Miss.poppy)
2013. febr. 11. 19:16
:-)
2013. febr. 11. 17:36
sziasztok, ma vagyunk 6+1 orvoshoz jövőhéten vagy azután megyünk. lassan a létező összes tünetem meglesz, szinte egész nap tartó hányinger, derékfájás, minden szagot megérzek-némelyik undorító- fáradság, mellfeszülés, ingerlékenység, hangulatváltozás. ráadásul -ha jó a mérleg- híztam is 2kg-ot csak azt nem tudom, hogy hogy mikor odafigyelek az étkezésemre. úgyhogy ma volt rívás-sírás a férjem vállán:( ez nem az én napom. remélem valamelyest enyhülnek a tünetek ellenkező esetben egy elviselhetetlen hisztis pi...csa leszek.
174. miss.poppy (válaszként erre: 173. - FVikk)
2013. febr. 11. 16:31
Kettőt kértünk vissza. :)
173. FVikk
2013. febr. 11. 16:13
Miss poppy hány baba várható? vagyis ,hogy mennyit ültettek be?
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook