Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011 - 90 nap! fórum

2011 - 90 nap! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
185. ancsapancsa35 (válaszként erre: 183. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 9. 07:54
Micike! Felénk a borsófőzelék nem tejes, a krumplifőzelék sem tejfölös....de persze ahány ház, annyi szokás:-) Én szinte minden főzelékemet régebben rántással csináltam. Mostanában simán belefőzöm az apróra vágott vörös - vagy fokhagymát, készre főzöm, majd vagy saját magával (botmixerrel turmixolva) , vagy egy kevés étkezési keményítővel sűrítem.
184. Arel (válaszként erre: 183. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 9. 07:51

Szia!

Főzelék: lehet egy részét pürésíteni és a többit hozzákeverni. Persze a tejtől/tejföltől krémesebb lesz, amit nem lehet így se elérni. Lehet még kukoricakeményítővel is sűríteni. A sárgaborsó meg besűríti önmagát, mert annyi keményítő van benne.


Nekem amúgy ma tésztanapom van. Igazán azt nem tudom eldönteni, hogy salátá/savanyúságot szabad ezen a napon enni? Amit én olvastam 90-napos leírást, abban az állt, hogy a hús/zöldségnapon igen, de a másik kettőre nem írt semmit.

2011. febr. 9. 07:19

sziasztok! túl éltem a gyümi napot, este volta tornázni és infrázni, ma alig bírtam ki h ne mérjek, de majd hétfőn:D

És ma végre fehérje nap, pici oldalast fogok enni savanyúval :))

A főzelékeket h készítitek el tej és liszt nélkül? A sárgaborsót nem tudom konkrétan hogy készül, de a zöldborsó az tejes, a krumpli az tejfölös, a bab is.. szóval nekem ez a bajom a főzelékekkel..

2011. febr. 9. 05:36

Jó reggelt!


Ma "keményítek": sárgaborsó főzelék lesz a kaja, sült hagymakarikákkal:-)

181. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 179. - Ancsapancsa35)
2011. febr. 8. 12:58

Hu dejó Neked! nekem ma gyümi van, de eddig még jól bírom, dolgozok, lefoglal. Ezen a napon inkább az esték nehezek nekem, de ma megyek tornázni, utána infrázni, és lesz vagy 8 mire hazaérek, akkor pedig elkerülöm már a konyhát:D

Holnap pedig végre fehérje nap, és már rég kívánom a sült oldalast és azt fogok enni, persze köret nélkül vagy csak savanyúval :)

180. Arel (válaszként erre: 178. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 8. 12:30
Szia! Kb. 2 évvel ezelőtt egyszer már túl estem egy 90-en naposon, akkor tartottam víznapot - igaz nem feltétlen adott 30 nap végén (ahogy egyéb szempontból ideálisabb volt). Akkor viszont még dolgoztam, és a munka lekötötte a nap nagy részét, amikor nehezebben csábul el az ember. Viszont túl komoly eredményt nem tapasztaltam (vagy legalább is nem emlékszem rá, hogy nagyott változtatott volna), viszont azért úgy is komoly kihívás volt. Egyébként én inkább fehérje nap utáni napon szoktam mérlegelni, mert akkor már egy úm. normális nap után vagyok, és nem érzem csalásnak a gyümi nap utáni kiürült gyomrot. Nem mintha fehérjenapon olyan hatalmas "zabálásokat" tartanék! :)
179. ancsapancsa35 (válaszként erre: 178. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 8. 08:24

Jó reggelt! Micike, egyetértek veled a víznappal kapcsolatban. Nekem sem volt eddig látványos, pedig kettőt már tartottam én is.


Ma fehérjenapom van. Éljen a töltött csirkecomb!!!!


Súlyom nem változott, 75 kg.

178. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 177. - Arel)
2011. febr. 8. 07:54
szia! én múlthéten tartottam víznapot, de azt hiszem többet nem fogok.. nem éri meg, estére teljesen kivoltam, és persze nem bírtam tovább, és összeettem mindent amit nem kellett volna:S másrészt mikor régebben csináltam akkor tartottam víznapokat is és annyi nem is megy le egy ilyen nappal, hogy megérje szenvedni!
177. Arel
2011. febr. 8. 07:08

Sziasztok!

Ugy nem gond, ha beugrok néha én is?

Amúgy a 38. napon tartok, és igyekszem betartani a napokat (mondjuk víznapot nem tartottam). Nekem inkább a napi 3x-ri étkezés nem megy, inkább 5-6x. Mondjuk nem nagy adagok a köztesek, de mivel egész nap itthon vagyok (gyed), így nehéz megállni.

2011. febr. 7. 15:45
Ügyesek vagytok Lányok! Én valahogy most csak tengődöm és kínlódom, nem akar menni a dolog.. 1-2 napot betartok, 1-2 napot bűnözök, lemennek - visszajönnek a kilók.. valahogy nem megy most. De adtam magamnak még 2 hetet ezzel a módszerrel, amíg tényleg összeszedem magam és betartok mindent és komolyan veszem. Aztán meglátom így milyen eredménye lesz.. Ha két hét után még mindig nem tetszik a dolog, akkor váltok vmi más módszerre :( Bár valószinüleg tényleg nem a módszerrel van baj, hanem velem, nincs már kitartásom:(
175. ashley-1204 (válaszként erre: 174. - Ancsapancsa35)
2011. febr. 6. 12:15
Nagyon ügyes vagy, örülök a sikereidnek!!! biztos, hogy működik a diéta. Én most értem a harmadik hét végére és a tegnapi adatokat nézve 4.4kg-ot fogytam, a ma reggeli súlyt nézve pedig pont 5 kiló mínusz. :) Szóval nem feladni, nem hitetlenkedni! :)
2011. febr. 6. 09:37

Nahát....senki nem járt itt tegnap óta.....


Mindegy, akkor is dicsekszem:-)


Ma reggel rámerészkedtem a mérlegre ma reggel, és pontosan 75 kg vagyok!!!!!!


Szóval szerintem igenis hatékony az a módszer,amit én csinálok, de csak annak, aki türelmes!!!!!


Itt a negyedik hét vége, és - 3.8 kg az eredmény. Biztosan van, aki 4 hét alatt többet fogyott, de ez heti 0.95 dkg, vagyis majdnem heti (!!!!!) 1 kg!!!!!


Mindez úgy, hogy hétvégén nem diétáztam, no persze megnéztem, mit mivel eszek, de igazából a mennyiségeket sem néztem, kicsiket bűnöztem is, mégis sikeres voltam.


Nekem amúgy is kicsit nehezebb dolgom van, mert nem "sok", csupán 13 kg, ami elég nehezem megy le.

Nagyobb túlsúlynál jobban megindulnak a kilók.


Ennek örömére ma töltött káposztával kényeztetem magam, igaz, csak kevéssel, de azt is csak az íze miatt:-)))))


Holnap amúgy is gyümölcsnap....

2011. febr. 5. 07:02

Jó reggelt ! Ma igyekszem megtartani a lénapomat. Nem is hoztam magammal semmi bűnre csábítót:-)


Tegnap este sajnos becsúszott egy szelet májkrémes kenyér, de nagyon rosszul voltam már.

172. Szini07
2011. febr. 4. 20:16

Sziasztok lányok!

Amint látom kicsit pangás van itt..mindenki elfoglalt, nekem se nagyon volt időm írni...

Ma nekem is gyüminapom volt...hát most elég rosszul viseltem, stresszes is volt ma a napom melóban, úgyh most már nagyon nagyon éhes vagyok...de kitartok vhogy...

A napom egyébként másról se szólt, mint h mosdóba jártam...ez a mai nap engem annyira átmosott, full üres vagyok most :)

Holnap fehérje nap, még nem tudom mit eszek majd...időm sajnos nincs most főzni, holnap melózok egész nap, úgyhogy holnap se lesz könnyű napom asszem...

Jó éjszakát mindenkinek!

2011. febr. 4. 10:31
sziasztok! én a gyümi napon már túl vagyok szerencsére, és szépen telik a víznap is, remélem gyorsan holnap lesz :)))
2011. febr. 4. 05:08
Jó reggelt! Hát nem volt itt tegnap valami nagy mozgás....én ma gyümölcsnapot tartok, holnap pedig lénapot. Lassan indulok dolgozni. Szép napot mindenkinek.
2011. febr. 3. 07:36

sziasztok, jó reggelt Mindenkinek!

Nekem ma van gyümi napom, holnap pedig víznap.. remélem ettől majd beindul a fogyásom mert egy ideje már stagnálok:S És még erre rájön hogy szombaton megyek zsírégetőre, utána pedig talán szaunába, de az még nem biztos!

Ki hogy van ma?

168. ancsapancsa35 (válaszként erre: 166. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 3. 07:01
Nekem ma van szénhidrát napom, fokhagymás spagettit fogok csinálni, vacsorára pedig kakaós csiga lesz, meg egy szelet süti.Holnap gyümölcsnap, szombaton pedig víznap.....:-((((
167. ancsapancsa35 (válaszként erre: 165. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 3. 07:00

Jó reggelt!


Micike! Ez azért jó, mert tökéletesen illik a keményítőnapra. Nincs benne se tojás, se liszt.

2011. febr. 2. 11:51

Ki hogy van ma lányok? Szénhidrát napom van, palacsintával:)) Így azért azt hiszem elviselhető lesz ez a nap:D:D Ki kell élveznem hogy ehetek finomat, mert holnap gyümi, utána víz, szóval szombat délig nemigazán fogok laktató finomságot enni:( Dehát ilyen ez, hátha végre megindulna a fogyás is, már most bosszant hogy másfél hete ugyanannyi:( De nem adom fel azért!:))

Szép napot Mindenkinek!

165. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 162. - Ancsapancsa35)
2011. febr. 2. 11:49
Ez jó, még ilyet nem ettem csak a sima tócsnit, de ki fogom próbálni!:))
164. ancsapancsa35 (válaszként erre: 163. - Mesefilm)
2011. febr. 2. 11:44
Te szegény:-((((
2011. febr. 2. 11:01
Gyümölcsnap!ÁÁÁÁ...
2011. febr. 2. 10:27

Szép napot mindenkinek!


Keményítőnapom van. Mai menü: kukoricás-zöldborsós rizs zöldséges tócsnival.


A tócsni receptje:


Hozzávalók:


* 2 nagyobb szem burgonya

* 1 cukkini

* 1 sárgarépa

* 3 evőkanál keményítő

* só

* bors

* fokhagyma


Elkészítés:


Lereszelem a burgonyát, a cukkinit és a répát. Összekeverem a hozzávalókat, ízlés szerint sózom, borsozom, majd belekeverem a zúzott fokhagymát. Óvatosan fűszerezem, mert nem vesz fel annyi sót, mint a hagyományos tócsni! Forró teflon serpenyőben, esetleg kevés olajon 1-2 evőkanálnyi masszát laposra nyomkodok, majd mindkét oldalát pirosra sütöm.



Isteni finom, laktató és kiváló keményítőnapra.



Ti mit főztök?

161. Szini07 (válaszként erre: 159. - D69ebe5725)
2011. febr. 1. 19:00
Maja sztem beválik :) Nálam már van eredménye, és nem csak nálam, itt mindenkinél! Mi már tudjuk hogy működik...úgyhogy érdemes lenne megpróbálnod :)
160. Szini07
2011. febr. 1. 18:58

Sziasztok!

Ma fehérje napom van,fincsi sült csirkét ettem :)

Ma van a 9. napom, és reggel megtartottam az első mérést!!! :) Az állás: -1,6 kg (aminek én nagyon örülök :)) és -3 cm csipőből :)

Nem nagy értékek, de engem ez is nagyon feldobott már :)

2011. febr. 1. 18:53
Ez tényleg beválik? :) Én egyszer elkezdtem, 2 nap után feladtam azzal, hogy "hülyeség"...hátha most menne?!?
158. ashley-1204 (válaszként erre: 157. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 1. 18:51

Sziasztok!

Sajna az enyém is megállt. Ha egy kicsit lemegy, az visszajön... :(

2011. febr. 1. 10:47
Sziasztok, régen jártam erre, ki hogy áll a kilókkal?? Nekem sajnos most megállt, már egy hete ugyanannyi :(
2011. febr. 1. 07:27

Jó reggelt! Fehérjenapra ébredtem:-) Ma tojáspörköltet hoztam (dolgozom),egy kis kenyérrel és rengeteg káposztasalátával fogom enni.


Kinek milyen napja van és mit főztök?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook