Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta és torna 2011 februári kezdéssel fórum

Diéta és torna 2011 februári kezdéssel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3679. Betsabé (válaszként erre: 3677. - Kanalas)
2013. jan. 18. 17:19
Köszi! Megyek én is. Judy válaszolt. Jól van, csak nincs ideje, annyi mindent csinál. Rendszeresen tornázik, és tartja a súlyát. Most nem fogyókúrázik.
3678. szöszi71
2013. jan. 15. 08:30

Sziasztok!


Szerintem nagoyn jó ötlet a klubb. Ott tényleng lehetne másabb dolgokat is írni szabadabban. :)

3677. kanalas
2013. jan. 14. 21:02

[link]


Itt a klub, jöhettek :)

3676. kanalas (válaszként erre: 3675. - Betsabé)
2013. jan. 14. 20:29
Jó ötlet! Bár nem tudom, hogy kell olyat csinálni, de mindjárt ránézek :)
3675. Betsabé
2013. jan. 14. 15:26

Sziasztok!

Kanalas! mindjárt megnézem a naplód! De menszinél én is ugyanezt tapasztalom, szóval rá se ránts! Nem ezen fog múlni, hanem a kitartásodon.

Szöszi! Gratula a -1kghoz, csak így tovább!

Az lenne a kérésem, hogy menjük át klub formába fórumozni, így nem olvasna bennünket ország-világ, csak mi egymást. Én szabadabban írnék több mindenről. Ki kellene találni egy ránk illő nevet. Judynak írtam privát üzit, hogy ő is jöjjön fórumozni!

3674. szöszi71 (válaszként erre: 3673. - Kanalas)
2013. jan. 14. 09:37

Hali!


Köszi! :)

Teljes mértékben megértelek. Ilyenkor én is kerülöm egy hétig a mérleget. Most is úgy fogom csinálni, hogy csak heti egyszer állok rá. Sajnos mielőtt megjön én is evési rohamokkal küzdök. Na, de ez vele jár és szerintem sok bajt nem okoz az a 2-3 nap. Az jó, hogy mellé a torna megvan, sokat jelent.

Mindjárt megnézem a naplódat. :)

3673. kanalas
2013. jan. 14. 09:16

Sziasztok!


Na az tök jó, gratula Szöszi! :)


Nekem sajnos most elég sokat mutat a mérleg, úgyhogy egy ideig most kerülni fogom. Hétvégén fog megjönni, aztán most tömök magamba mindent amit érek, undorító! De legalább torna is van mellé, ez is valami!

Van fenn kép a naplómban a bikiniről, töltöttem fel róla!

3672. szöszi71
2013. jan. 14. 08:03

Sziasztok Lányok!


Nagyon ügyik vagytok Lányok! Csak gratulálni tudok Nektek! :)

Én is tornáztam péntek délután, Xandi Új kihívás DVD-jét csináltam végig. Jólesett. Képzeljétek, már 1 hét alatt 1 kg lement. Úgy látszik ennyit jelent a torna. Jó lenne, ha így folytatódna. :)


kanalas: biztos nagyon jó a fürdőrucid, kíváncsian várom a képet róla. :)Én majd akkor akarok másik fürdőrucit venni, ha elértem az 55-56 kg-ot és a szép alakot amit akarok.

A Czanik tábor is biztos jó lesz.


Betsabé: Gratula Neked! Ügyi csajszi vagy! :)


Jó munkát lányok és sok sikert!

3671. kanalas
2013. jan. 13. 09:33

Balatonalmádiban lesz a tábor!

Én soha nem voltam még szoliban amúgy, ki voltam békülve a téli hulla színemmel, de annyiszor hallom már, hogy milyen fehér vagyok, beteg vagyok e stb... úgyhogy tegnap fogtam magam, és elmentem! Vettem is mindjárt egy bérletet, olcsóbban jövök ki vele, és mivel egy alkalom nyilván nem használ, jobban meg is éri szerintem! Ha gondolod majd informállak, hogy hányadik alkalom után lett emberi színem :)

3670. Betsabé
2013. jan. 13. 00:37

Hol lesz a Czanik tábor? Én a hugimra próbálok jó hatással lenni tornaügyileg. Még nem sikerült.

Jut eszembe, a héten, a közelgő bálra vettem ruhát. De még nem akarom felvenni, lefotózni, csak később, akkor a naplómba én is beteszem.

Ti szoktatok szolizni januárban? Én olyan fehér vagyok, hogy ujjatlanban elég szánalmasan nézek ki.

Teljes fehérből kell pár alkalom, hogy legyen egy kis alapszínem. Nem?

No megyek, mert lassan kelni kell :-)Jó éjt!

3669. kanalas
2013. jan. 12. 19:21

Gratula Betsabé! :)

Nekem is van egy motivációs erőm most! Rá tudtam venni 2 barátnőmet, hogy jöjjenek el velem febr elején Czanik táborba :) Mondjuk 3 hét alatt nem nagyon tudok mit kezdeni magammal, de sebaj, ezt így kell bevállalni!

Ennek örömére el is mentem bikinit nézni magamnak, hát kemény egy boltban volt is.. abból a pár darabból pedig konkrétan 1 volt ami rá is jött a mellemre, úgyhogy kizárásos alapon megvettem! Mondjuk nem olyan gáz, majd töltök képet a naplómba! De most irány tornázni Czanikkal!

Szép estét nektek!

3668. Betsabé (válaszként erre: 3665. - Szöszi71)
2013. jan. 11. 20:39

A -3 centibe szerintem a menszi elmúlta is besegített, de mindenképp jobb érzés.

A tornánál én is utálom a több izzadást, több öltözködést, több mosást. Plussz ki szeret úgy leülni egy székre, hogy közben jajgat az izomláztól. De hát semmit nem adnak ingyen, a szép alakot sem.

Ma reggel is tornáztam, a héten teljesítettem a kitűzött 100 percet :-)

Jó éjt! Jó pihenést!

3667. Betsabé (válaszként erre: 3666. - Kanalas)
2013. jan. 11. 20:34
Még olvasni is rossz :-( Gyors gyógyulást kívánok! Próbálj kikapcsolódni. Nézz filmet, vagy olvass valamit. Hátha segít a figyelem elterelésben!
3666. kanalas
2013. jan. 11. 12:47
Na én meg visszamentem orvoshoz, erre felírt még egy adagot ebből az antibiotikumból, hurrá! remélem jövő karácsonyig kell még szednem, imádnám :S
3665. szöszi71 (válaszként erre: 3664. - Betsabé)
2013. jan. 11. 08:01

Szia!

Jó reggelt!


Az jó, hogy ismét egy a célunk, így tudjuk egymást bátorítani, biztatni, ha véletlen valami miatt csüggednénk. Nagyon ügyi vagy, hogy már tornáztál. 3 centi azért nem kevés. Hogy csináltad? Nekem ma lesz délután torna. Reggel ismét gyalog jöttem. Nagyon élvezem a dolgot. Igaz a hátam totál leizzad, de idebent megszárad a melegben. Mennyire igaz, hogy minden fejben dől el! A miénk tuti lesz és elérjük a célt amit kitűztünk magunk elé! Hajrá, mindent bele!

3664. Betsabé
2013. jan. 10. 22:40

Sziasztok!

Becsülettel visszaolvastalak titeket! Egy cipőben járunk, de én örülök ennek, mert így teljesen átérezzük egymás kínjait, és tudunk segíteni.

Én most 64,5 kg vagyok, és egy heti tornától, okos étkezéstől már 3 cm lement a hasamról. Éreztem a nadrágokon, hogy kényelmesebbek, és nem bírtam ki, hogy ne mérjem le :-DDD A célom 60 kg elérése. Csinálom, amire erőm van. Ma reggel munkába menet előtt tornáztam 40 percet RR1-re. MINDEN CSAK A FEJBEN DŐL EL! Ha akarjuk, akkor teszünk érte, és a miénk lesz! Jó éjt!

3663. szöszi71 (válaszként erre: 3662. - Kanalas)
2013. jan. 10. 14:30
Akkor tényleng ne hagyd abba, ha az orrod kidugul tőle. Legalább még ennyi haszna is van a többi mellett. :)
3662. kanalas (válaszként erre: 3661. - Szöszi71)
2013. jan. 10. 13:59

A napi örömöm ha végre tornázhatok, akkor legalább kapok levegőt, úgyhogy azt nem fogom abbahagyni!

Nem ezen múlik szerintem.

3661. szöszi71 (válaszként erre: 3660. - Kanalas)
2013. jan. 10. 12:35
Csak türelem, kell neki legalább 5 nap, hogy jobb legyen. Tudom, nem egyszerű, én is mindig türelmetlen vagyok, ha elkap a nátha, mert nagyon rossz, hisz visszadob mindenben. Szerintem jobb lenne, ha addig hagynád a tornát és ha meggyógyulsz akkor kezdenéd ismét.
3660. kanalas
2013. jan. 10. 11:28
Kaptam rá antibiotikumot, ami szombaton elfogy, és orrsprayn élek már 3 napja.. ideje lenne, hogy valamit javuljon már, mert már kicsit unom!
3659. szöszi71 (válaszként erre: 3658. - Kanalas)
2013. jan. 10. 11:22

Szia!


Igen,ezt én is hallottam. Ezek szerint mégsem igaz? Bár, most az én esetemben a zsír többet nyom, mint az izom. :(


Nagyon rossz mikor ennyire fáj a torkod, hogy aludni sem tudsz, utána pedig felébredsz, mert bedugult az orrod. Van rá gyógyszered, orrsprayd? Jobbulást kívánok! Vigyázz magadra!

3658. kanalas
2013. jan. 10. 10:55

Egy kis "motiváció", hogy erre sem lehet már fogni.. :D


Az izom nehezebb, mint a zsír


Az edzők gyakran vigaszképpen ezt mondják az elszontyolodottaknak, hogy összességében azért nem veszítenek sokat a súlyukból, mert az izom nehezebb a zsírnál. Egykilónyi izom azonban pontosan ugyanannyit nyom, mint egy kiló zsír vagy bármi más. Mivel az izomszövet sokkal tömörebb a zsírszövetnél, kevesebb helyet foglal el, így minél több izomszövete van valakinek, annál vékonyabbnak és kisebbnek tűnik. Folytassa a súlyzózást!



Torna volt nálam tegnap egy óra, kaja is jól ment, úgyhogy jól zártam. Éjjel szinte semmit nem aludtam, annyira fájt a torkom :S Mikor nagy nehezen sikerült elaludni, felébredtem, hogy be van dugulva az orrom. Isteni...

3657. szöszi71
2013. jan. 10. 08:53

Sziasztok Lányok!


Hogy vagytok ma?

Megy a torna?


Én tegnap 80 percet gyalogoltam, majd délután majdnem egy óra torna volt Xandival. Estére nagyon elfáradtam. A párom meg is jegyezte, hogy látszik, most nagyon fáradt vagyok. Hát...nem lehetett nem észrevenni rajtam, hisz rám nem jellemző. Még csak hétfőn álltam vissza a tornára és a rendszeres gyaloglásra, de már jobb a közérzetem. :) Én sem értem miért hagytam abba. Volt egy kisműtétem, anyajegyet vettek le, emiatt nem tornázhattam 3 hétig, de utána miért nem folytattam?! Nem értem.


Nem tudom Judy-val mi lehet, nem hallottam felőle. Bízom benne, hogy Ő is visszajön a fórumra. :)


Jó tornát és kitartást nektek!

3656. kanalas
2013. jan. 9. 21:48

Szia!

Én úgy tudom, hogy Update boltot nyitnak, aztán azért nincs most online... de majd egyszer csak benéz :)

3655. Betsabé
2013. jan. 9. 21:37
Most rohanok, de ígérem visszaolvaslak titeket! Jó tornázgatást addig is!
3654. Betsabé
2013. jan. 9. 21:36
Sziasztok! Sokkal jobb a közérzetem amióta tornázok. Sajnálom, hogy ilyen sok időt kihagytam. Jó, hogy újra együtt a csapat. Judy-ról tudtok?
3653. szöszi71 (válaszként erre: 3652. - Kanalas)
2013. jan. 9. 14:11
Azért a Réka 20 perc az kemény szerintem. Én még mindig inkább B.A-t részesítem előnyben. Meg akarom szerezni az új DVD-t is, de még a neten nem jelent meg. Ügyi csajszi vagy, csak így tovább! :)
3652. kanalas (válaszként erre: 3651. - Szöszi71)
2013. jan. 9. 13:24
Nemtudom még, általában 20perc Réka felsőtesttel kezdek, attól mindig megjön a kedvem a tornához, aztán amihez épp kedvem lesz, azzal folytatom, változó :)
3651. szöszi71 (válaszként erre: 3650. - Kanalas)
2013. jan. 9. 12:58

Igaz, most emiatt még eltökéltebb lettem. Nem érdekel, ha fáradt vagyok, nem érdekel semmi, csak a cél, hogy elérjem márciusig amit szeretnék (55-56 kg). Sőt még most az izomlázam sem érdekel. Egyelőre egy héten 3x torna és napi 80 perc gyaloglás, ha az idő nem szól nagyon közben (eső, hideg erős szél).

Neked is jó lesz a 20 perc bemelegítésnek szerintem. Utána mit tervezel?

3650. kanalas (válaszként erre: 3649. - Szöszi71)
2013. jan. 9. 12:55

Nem baj, legalább most megvan a motiváció, hogy még keményebben nyomd! Én is ráálltam ma reggel, bár ne tettem volna :D

Úgyhogy én is nekiállok ma valaminek, persze csak valami lightosabbnak! El kell mennem még bérletet venni, kizárásos alapon gyalog, ezért nem fogok jegyet venni, így meglesz a bemelegítés, 20perc kb gyalog!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook