Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011 - 90 nap! fórum

2011 - 90 nap! (beszélgetős fórum)


2011. jan. 31. 21:47

Sziasztok!

Nekem keményítő napom van, de majd éhen halok így estére...... :(

154. ancsapancsa35 (válaszként erre: 153. - Szini07)
2011. jan. 31. 14:33
Szia! Nekem is gyümölcsnap van ma:-( pár szem mogyorót, két banánt, két narancsot meg 4 kiwit ettem.
153. Szini07
2011. jan. 31. 13:11

Sziasztok!

Nekem ma gyüminapom van, a második. Az első egész könnyen ment, remélem ez is fog :)

Ma van egy hete hogy elkezdtem a diétát, holnap reggel tartom majd az első mérést :) Nagyon kiváncsi vagyok. Én úgy érzem magamon hogy már lement egy kicsi :P

Ti mi finomat esztek ma? :)

152. gabcsiiiii (válaszként erre: 151. - Mesefilm)
2011. jan. 31. 11:44

Szia!!

Isten hozott a csapatban:) Sok sikert, ha ment régebben akkor most is fog biztos én is végigcsináltam már nekem akkor -8kg volt most eddig -3 nál tartok csütörtökön lesz 2 hete, hogy csinálom:)

2011. jan. 31. 00:57

Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok!Már 3 éve csináltam ezt a diétát, akkor le is ment 7-8 kg de hát az édesszájú mindenem miatt vissza is jött szépen lassan. Ma volt a 9. napom. Eddig egész jól bírom, csak a mennyiségekre kéne jobban odafigyelnem. -1,6 kg nem is olyan rossz :D

150. Szini07 (válaszként erre: 147. - Rózsakvarc)
2011. jan. 30. 12:30

Köszönöm a tippet :) Megpróbálkozom majd vele!:)

Ma szénhidrát nap ismét :) Hát ez megy a legkönnyebben....:P Pörkölt szószos tészta lesz az ebéd..nyamiii

Reggel elmentem úszni egy kicsit, van itt nálunk a közelben egy nagyon jó uszoda. Hát annyira jól esett!!! Egy óra úszkálás, utána 20 perc pezsgőfürdő, és 20 perc szauna :) Most annyira fel vagyok töltődve!!! Kicsattanok :)

További szép vasárnapot mindenkinek!

2011. jan. 30. 07:47

Sziasztok!Nem tüntem el, csak a fiacskámnak tegnap ünnepeltük családi körben a 12. születésnapját, és hát volt tennivaló bőven. Alig jutottam a gép közelébe. Nem zabáltam tele magam, próbáltam mértéket tartani, mondjuk a kollektív pálinkázásban nem nagyon sikerült:-) "Korpa közé keveredtem":-))))


Ma is még ilyen nap lesz, anyámékhoz megyünk ebédre, délután meg hozzánk jönnek a barátnőmék,de holnap gyümölcsnappal nyitok, és szombaton víznap!!!!


Szép vasárnapot!

2011. jan. 29. 20:07
megcsináltam az első lénapot! túl vagyok rajta végre.. :D a többi nap csak áldás ezután...
2011. jan. 29. 19:35
A DM-ben szoktam venni, fél kilósat. Egy jó nagy fej hagymát kevés olajon megdinsztelek. Fogok egy csészét, abba beletöltöm a szükséges mennyiségű rizst. Ha megpuhult a hagyma, ráöntöm a rizst, s azt is egy kicsit pirítom állandó keverés mellett. Felöntöm kétszeres mennyiségű vízzel, teszek bele ételízesítőt, eztán szorosan lefedem. Amikor felforr, akkor nagyon kicsi lángra kell venni, s főzni 45-50 percig. Ekkor meg lehet kóstolni, ha még kemény lenne, akkor lehet pici vízzel pótolni, s tovább főzni, de nem hiszem , hogy kellene. Remélem sikerül nektek is, Nálunk inkább ezt kérik a fiúk, mint fehéret.
146. Szini07
2011. jan. 29. 17:02

Én is olyan zacskós gyorsfőzőst vettem, mint Ashley...hát nem tudom, nekem nem jött be.

Rózsakvarc, megköszönöm ha leirod nekem! :)

Lehet tényleg én csináltam vmit rosszul....

145. ashley-1204 (válaszként erre: 144. - Rózsakvarc)
2011. jan. 29. 16:00
én is nagyon szeretem a barna rizst, pedig zacskós gyorsfőzőset szoktam venni...
2011. jan. 29. 15:44

Szia Szini07!

Csodálkozom, hogy annyira rossznak találod a barna rizst. Nekem a kedvencem. Nálunk a férjemnek is nagyon ízlik, pedig inkább a jó zsíros disznópaprikást szereti, mint a reformot. Szerintem nem jól készítetted el, mert kifejezetten zamatos és finom. Szívesen leírom, hogy hogyan szoktam elkészíteni.

143. Szini07
2011. jan. 29. 14:11

Sziasztok!

Ma keményítő napom van. Főztem barna rizst borsóval és kukoricával,hozzá párolt káposzta.

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele..én ma ettem először barna rizst (gondoltam kipróbálom)de kegyetlen rossz :S alig ment le a torkomon...többet ilyet soha!

Tegnap este elmentünk a párommal futni...hááát..kemény, 10 kör után már nem bírtam..elvagyok puhulva :(

Ma is megyünk, remélem formába lendülök majd és jobban fog menni.

Szép napot mindenkinek!

2011. jan. 29. 12:55
Sziasztok! Ma van az első lénapom! :) Eddig jól bírom, bár fel tudnék falni mindent....
2011. jan. 29. 06:51

Sziasztok!

Ma mégis csak elkezdem csekély 85 kg induló súllyal. :DD

Meglátjuk meddig jutok el vele. Ma is és holnap is dolgozni fogok 9-20-ig, így hátha könnyebb lesz elviselni az éhséget...

140. ashley-1204 (válaszként erre: 139. - Annie18)
2011. jan. 28. 12:07

Szia! Üdv itt nálunk! :)

Én legtöbbször fehérjenapon csirkemellet eszek. Persze, megeheted a bacont is, de szerintem próbálj szépen lassan minden magas kalóriájú ételtől megszabadulni! Sztem nem diétázó az, aki hurkát eszik fehérjenapon...

Zöldséget annyit eszel hozzá, amennyit akarsz, csak ne süsd meg őket. Sok sikert! Ha kérdésed van, írj! Meg persze írj majd arról is, hogy vészelted át az első napot! :)

139. Annie18
2011. jan. 28. 11:55
Sziasztok. Szeretnék csatlakozni hozzátok. Ma van az első napom, izgulok,hogy türtőztetni tudjam majd magam. Remélem sikerül. Fehérjenapra jó a csirkemell baconbe tekerve és megsütve egy kis retekkel?
138. Szini07 (válaszként erre: 137. - Gabcsiiiii)
2011. jan. 28. 11:49
Hát még én se mértem magam, hétfőn kezdtem, és majd jövő hét hétfőn akarok mérni, akkor lesz a 2. gyüminapom, és 1 hete hogy elkezdtem :)
137. gabcsiiiii (válaszként erre: 136. - Szini07)
2011. jan. 28. 10:57
A tojásrántottát én is nagyon szeretem:) Ma még nem mertem a mérlegre állni majd holnap kíváncsi leszek lesz e változás?!!!!!
136. Szini07 (válaszként erre: 135. - Gabcsiiiii)
2011. jan. 28. 10:43

Így van, hősök vagyunk :)

Ma reggelire szőlőt ettem, hát én úgy jól laktam vele, vígan elleszek ebédig :)

Nekem ma tojásrántotta lesz sajttal és savanyúsággal. Nagyon megkívántam!!!

135. gabcsiiiii (válaszként erre: 134. - Szini07)
2011. jan. 28. 09:19

Jó reggelt!!!


Jaj nagyon ügyesek VOLTUNK tegnap én is ettem-ettem a gyümit hősiesen és túléltem:))))Én ma csirkemellet eszem tojás salátával.:)

134. Szini07
2011. jan. 27. 22:48

Szép estét mindenkinek!

Túlélteeeeem! :) Túl vagyok a gyümi napon.

Egész nap gyümi salit ettem, du. volt olyan 6 körül egy mélypont amikor már nagyon nagyon éhes voltam, de tartottam magam, ettem egy kis mogyit, és átestem a holtponton, és most majdnem 11 órakor nem is érzem h éhes lennék :)

Szandrap gratulálok az anno elért eredményedért! Biztos újra sikerülni fog :)

Jó éjszakát mindenkinek!

2011. jan. 27. 18:45
Sziasztok! csatlakoznék én is hozzátok! 1,5 éve végig csináltam 6 kg ment le rólam a 90 nap alatt igaz az utolsó 2 hónapba kb 1-1 kg, de kitartottam, de azok az 1 kg-k sokkal látványosabbak voltak mint előtte az összes, karácsonykor telt te a 90 nap és nem hogy híztam volna az elkövetkezendő időbe, hanem még 1 hónap alatt 3 kg-t fogytam. Aztán 1 darabig tartottam a súlyom és 1 év alatt olyan 6 kg vissza is jött sajnos :( Most újból rászántam magam, 10.-én kezdtem el 75 kg-vel és ma már 71 kg-t mutatott a mérleg, remélem nem fog megint megállni, mint régen. De most mellette minden nap 1 órát szoba biciklizek és felülésezek és 1 fogyi teát is iszok. Igaz 4 kg-vel kevesebbet mutat a mérleg, de én még magamon nem veszek észre változást.Bízok benne a 90 nap alatt a 10 kg meglesz:D
132. Szini07 (válaszként erre: 131. - Gabcsiiiii)
2011. jan. 27. 16:27

köszi :) Neked is! :)

Huhh hát fél 5 van, most is eszek a gyümölcssaliból, jó sokat csináltam. De már azért érzem hogy éhes vagyok, még nem szédelgek, csak mocorog a hasam :)

Este írok még hogy milyen tünetek jelentkeztek :)

131. gabcsiiiii (válaszként erre: 130. - Szini07)
2011. jan. 27. 15:32
kitartáááásssss:))))kíváncsi leszek az estét hogy bírod majd írd meg:)
130. Szini07 (válaszként erre: 129. - Gabcsiiiii)
2011. jan. 27. 14:45

Ma nekem is gyümölcs napom van, nekem ez az első :) Lekopogom eddig jól bírom :)

Csináltam egy nagy adag gyümisalit, összevágtam mindenfélét, azt falatozgatom :)

2011. jan. 27. 13:13

Sziasztok!

Ma gyümi napos vagyok...banán, ananász, alma, mandarin a monitort is alig látom úgy tele van az asztalom:))))

2011. jan. 27. 11:55
Sziasztok, én is szénhidrátos vagyok ma. :) És a kedvenceimet fogom enni, ma mellőzöm kicsit a diéta gondolatát, hátha attól újra erőre kapok! Kitartás mindenkinek!
2011. jan. 27. 10:10
Jó reggelt mindenkinek! Ma szénhidrátnapom van. Ebédre gulyáslevest főzök a családnak, jó sok csipetkével, mert úgy szeretjük, ha megáll benne a kanál. Én persze csak a tésztát eszem majd a levével, aztán pedig kakaós palacsintával lekísérem:-)
126. szirmok
2011. jan. 27. 08:06
Kezdem a második napot... tegnap kihúzták a fogam, úgyhogy egyelőre beszélni is alig tudok, nem ám enni. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook