Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011 - 90 nap! fórum

2011 - 90 nap! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
335. Arel (válaszként erre: 334. - Annaluca)
2011. márc. 31. 11:21

Tulajdonképpen akkor Neked is itt a vége, 1-2 nap bizonyára nem számít.

Nekem ma van az utsó gyüminap, de máris sikerült belerondítanom, mert ropogós kenyeret sütöttem, és leragadt, hát csak nem dobhattam ki és olyan kíváncsi voltam az ízére is. Azt hiszem jó választás lesz a SK, talán valahogy a Húsvétot is át tudom ezzel vészelni.

2011. márc. 30. 09:07

Arel, ez a tésztanap nekem sem lenne ellenemre :-)

Én nem igazán számolgattam a napokat, de január 3-án kezdtem, és mostanra lett elegem, így szüneteltetem, de húsvét után újra kezdem. Persze addig sem zabálom halálra magam, igyekszem méréktartó lenni, de már vágyom a makarónira, lasagne-ra....

Nekem ma van az utolsó gyümi napom, holnap még a fehérjét betartom, de a keményítőt már nem, a mumus napom volt mindíg.

Ja, és reggelente megiszom mostanában egy pohár almaecetes langyos vizet, és kicsit besegít az is a folyamatokba.


A fogyiversenyben holnap lesz a végső mérlegelés, kíváncsi leszek, mire jutottunk. Kevesen voltak olyan kitartóak, mint én :-))

333. Arel
2011. márc. 30. 08:20

Sziasztok!


Utolsó tésztanap!

Spagi, gombaszósz, levesmaradék (főleg tészta van benne), délutánra zabpehelysüti, vacsira korpás zabpehely egy kis lekvárral. Szerintem jó kislány leszek, és be fogom tudni tartani.

2011. márc. 30. 07:10

Jó reggelt! Sziasztok csajok!


Jól látom, hogy már alig lézengünk itt páran!!!!!!


Ez a 80. napom, lassan végzek, de persze kezdem, folytatom tovább.....


Ma egyedül leszek itthon, a fiam korcsolyázni megy Szegedre az iskolával, majd csak valamikor délután jönnek haza.


Úgy nézem, szép időnk lesz, úgyhogy ma megint meglesz a torna:kertkapálás, ásás, gereblyézés :D



Keményítőnapom van, és az este már beáztattam a sárgaborsót, csak olyan verziót kerestem, amihez nem kell kenyeret ennem :( Sajnos a legtöbb főzelék nem megy le anélkül :( Épp ezért ma levest főzök belőle, méghozzá gazdagon :)Rakok bele répát meg zöldséget, és talán még egy kevés krumplit is, aztán összeturmixolom, ha megfőtt.


Most megyek, mert szendvicset kell gyártani a kölyöknek .

331. Arel (válaszként erre: 328. - Annaluca)
2011. márc. 29. 08:27

Köszi!

Valahogy nem okoz mindig nagy gondot - különösen, ha valamivel napközben le tudom magam kötni...


Igen, péntek az utolsó fehérjenap (csak egyszer szántam rá magam folyadéknapra), így ma van az utolsó zöldségnapom. Hagymás padlizsánt sütöttem ma reggel, és van még a múlt hétről párolt vörös káposzta, meg tegnapról saláta. Remélem elég lesz, ha nem, akkor még kitalálom.

2011. márc. 29. 05:29

Jó reggelt!


Hát nem volt itt valami nagy forgalom tegnap óta.....


Ma fehérjenap. És ez a 78. napom. Szóval már csak 12 nap, és vége. De persze ez nem a diéta végét jelenti, mert szétválasztok továbbra is.


A vasárnapi maradék sült húshoz az este grilleztem pár gombát, házi savanyított káposztával ez lesz a mai kajám.

329. Mona6908 (válaszként erre: 328. - Annaluca)
2011. márc. 28. 11:21
akkor jár le a 90 nap? És utána újra belevágsz, vagy valami másba?
2011. márc. 28. 10:11

Arel, ügyes vagy, hogy így betartod a gyüminapot! Kitartás, már nincs sok hátra.


Mi tegnap disznótorban voltunk, szerencsére fehérjenapom volt, így ehettem a husikat nyugodt szívvel. Bár már az udvaron úgy belaktam az illatokkal, és a hurkához főtt hússal, hogy a pecsenye, husileves már nem is kellett :-)


Én még péntekig csiálom a 90 napost, aztán egy hónap szünetet tartok. Közben marad a délelőtti gyümi, a mozgás, és hétfőnként gyümölcsnap. De már nagyon vágyok vegyes kajákra (rakott krumpil, hortobágyi palacsinta...)

327. Arel
2011. márc. 28. 09:10

Sziasztok!


A tegnapi gyüminap letudva, semmi csalás, legfeljebb a sűrűbb almakompót eszegetés.

Ma fehérjenap, úgyhogy sali, fasírt, sajtok, túró és joghurt. Mindet imádom!

2011. márc. 28. 08:45

Jó reggelt!


Tegnap annyira akartam állítani a telefont, hogy elmaradt :O

Ennek köszönhetően ma reggelre szépen elaludtam :P


Hétvégén én is össze ettem minden hülyeséget, úgyhogy ma megint saláta és tojás a menü :P


Én gyümölcsnap helyett eszem inkább :P laktató, mégis kevés benne a kalória.


Ja, és most nem állok le a hétvégére, hanem csinálom rendesen tovább.....

325. Arel
2011. márc. 27. 13:19

Utolsó előtti gyüminap!

Almakompót, egy fél grapefruit, egy banán, ananászbefőtt eddig, a folytatás hasonló. Ezt már fél lábon is kibírom!!! :) :) :)

324. Mona6908 (válaszként erre: 323. - Ancsapancsa35)
2011. márc. 26. 13:03
Miért ne kezdhetnéd újra? vagy menet közben áttérsz erre:)
2011. márc. 26. 06:47

Jó reggelt lányok!


Mai mérlegelés. 73.8 kg!!!!!! ]: Kár, hogy nem hamarabb próbáltam ki ezt a tojásos diétát, mert láthatólag van hatása :)


Ha újra kezdhetném, talán tartanám rendesen a napokat, még hét végén is, de gyümölcsnap helyett tojásnapot tartanék :P a kevés kalóriabevitel miatt ez is van olyan hatásos :D

322. Arel
2011. márc. 25. 07:45

Én a Súlykontrollal szemezek... nem a 21 napossal, hanem a normállal. Csak abban vagyok még bizonytalan, hogy az 1. szakasszal kezdjem, vagy kihagyhatom, és mindjárt a 2. szakasszal. De szerintem elhalasztom húsvét utánra, mert párom szülei kissé kiakadnak, ha nem eszek abból a sok finomságból, amit csinálnak. Addig is szerintem próbüzemmódban csinálom majd.

Szerintem én nem fogom a reggeli gyümit tartani, mert mivel reggelre raktam át a tornát, így jó lenne utána valami kis kalóriát bevinni - mostanában elég nehezen bírom délig. De az benne van, hogy időnként beiktassak egy-egy gyüminapot.

321. Mona6908 (válaszként erre: 319. - Annaluca)
2011. márc. 25. 06:46
Azt én is úgy szeretném, hogy délelőtt csak gyümi. az egész jól betartaható. De nam tudom, hogy elég-e a fogyáshoz, vagy csak a megtartáshoz.
2011. márc. 25. 05:22

Sziasztok!


Egész jól ment az tegnapi diéta, kibírható simán. Viszont, mivel ma éjjel jön a párom (magyar-holland meccs lesz, és van jegye),még sok pakolni valóm maradt, így kihagytam a tegnap esti tornát.


Gondoltam, majd itthon capoierazok kicsit, de mire mindennel kész lettem, örültem, hogy lefekhettem, nem hogy még ugráljak.


Nagyon nehezen tudom rászánni magam, nem tudom, egyesek hogyan csinálják..... :~(


Ma este már nem lesz sok dolgom, úgyhogy majd ma tornázok, legalább fél órát, ha nem többet. A hétvégén úgyis megint kimarad, majd csak hétfőn tudok menni megint.

Bentről leszek.

2011. márc. 24. 22:40
Én úgy hiszem azzal folytatom, hogy megtartom a délelőtti gyümölcsöt, hétfőnként teljes gyümi nap, és igyekszem figyelni a mennyiségekre!
2011. márc. 24. 18:07
Még nem . Elképzelésem van, esetleg ugyanezt a 90 naposat, vagy csak egyszerűen odafigyelni, hogy mit eszek és mennyit. De nekem az a nehezebb, félek, hogy majd nem tudom magam kordában tartani. Esetleg van valamilyen ötleted?:)
317. Arel (válaszként erre: 316. - Mona6908)
2011. márc. 24. 17:15

Így már más!

Csak még nem tudod, hogy mivel folytasd?

316. Mona6908 (válaszként erre: 312. - Arel)
2011. márc. 24. 10:25
Én sem hiszem, hogy zsír megy le, inkább a méreganyagot üríti ki a szervezetből. Azért csinálom, nem a fogyás miatt. Utána folytatni szeretnék valamilyen diétát.
2011. márc. 24. 09:11

Megreggeliztem: egy marék vegyes salátát (endívia, jégsaláta, fehér fejeskáposzta reszelve, sárgarépa reszelve) a tányérra halmoztam, paradicsomot összevágtam, azt is hozzá tettem, meglocsoltam lenmagolajjal, és végül két, cikkekre vágott főtt tojást raktam hozzá.


Nem is hittem volna, hogy ennyire laktat ez a saláta, de nagyon finom is.


Fog ez menni. :P

314. Arel (válaszként erre: 311. - Ancsapancsa35)
2011. márc. 24. 07:47
Tulajdonképpen a fehérjenapba tökéletesen belefér ez az étrend, és van aki időnként felcserél egy-egy napot, tehát nagy gond nem lehet abból, ha egymás után 2 napot csinálsz belőle. Remélhetőleg tényleg elindítja a fogyást! Sok sikert!
313. Arel (válaszként erre: 310. - Peekabooo)
2011. márc. 24. 07:44

Csak így tovább!

Szerintem azért a rántott karfiollal csak óvatosan, mert egyrészt a panír nem nagyon férbele a zöldségnapba, másrészt elég sok olajat magába szív. Általában nem ajánlják a ránott dolgokat a 90 naposban - no időnként (eddig kb. 2x) nálam is előfordult. Inkább párold, grillezd, főzd a zöldségeket.

312. Arel (válaszként erre: 309. - Mona6908)
2011. márc. 24. 07:42
Megnéztem, ahogy néztem lényegében a juharszirup diétának megfelelő. Hát... nem is tudom. Ezekkel a diétákkal valahogy mindig az a bajom, hogy lehet, hogy fogyaszt, de szerintem nem csak a zsír megy, hanem sokkal inkább izom és folyadékveszteség van mögötte. De ha Te hiszel benne, akkor HARJRÁ! Majd számolj be a tapasztaltakról!
2011. márc. 24. 05:18

Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!


Ma kipróbálok egy egynapos kúrát, bár én kettőt csinálok belőle:-)


Egynapos diéták

Tojás és paradicsom (778 kcal)


A tojás önmagában – ellentétben azzal, amit évekig állítottak – nem emeli a rossz koleszterin szintjét. Lecitinben gazdag, hozzájárul a jó koleszterinek képződéséhez. Egyetlen tojás fedezi a napi ásványianyag-szükséglet 10 százalékát, valamint az A- és D-vitamin-szükséglet egynegyedét.


Étrend

5-6 nagy kemény tojás, 3 nagy paradicsom, fejessaláta korlátozás nélkül fél kávéskanál olívaolajjal és citromlével – tetszés szerint beosztva


Ital: 2,5 liter ásványvíz frissen facsart citromlével, gyógytea, gyümölcstea bármennyi. Kávé, tea tilos!

Mellékhatása: szívvédő, hormonszintnövelő


Szóval ma meg holnap ez lesz a kajám.

Hátha szombat reggelre megmozdul az a fránya mérleg :P

2011. márc. 23. 16:20

Sziasztok,

nekem ma már -0,7 kg-mal kevesebbet mutatott a mérleg :)

Bár tudom, hogy az első pár napon megy le a leggyorsabban, de ez ösztönzőőő:)

Mai nap keményítésképp rántott karfiolt ettem sültkrumplival, vacsir ais maradt, úgyhogy a mai nap kipipálva :)

Holnap szénhidrát nap alkalmával szerintem grízes (darás) tészta lesz, nagyon szeretem :) vacsira meg lehet valami finom péksütike :)

2011. márc. 23. 13:40

Ez a neera kúrát jelenti, ha nem ismered keress rá a gogle-ban, vagy itt a hoxán is találsz fórumot.

Nagyon rá vagyok cuppanva:)))

308. Arel (válaszként erre: 307. - Mona6908)
2011. márc. 23. 11:16
10 napos léböjt??? Hó, az biztos kemémy lesz. De ez ugye nem tiszta vizet jelent, hanem turmixolt gyümit, zöldséget (pl. levest), tejet és teát is ihatsz?
307. Mona6908 (válaszként erre: 306. - Annaluca)
2011. márc. 23. 09:22

Tetszik amit írtál a szoborról, ebbe nem is gondoltam így bele:D

Mikor van vége a 90 naposodnak?

Nekem ápr. 23-án van az utolsó nap, aztán húsvét, és az ünnepek után szeretnék egy 10 napos léböjtkúrát csinálni. De hogy utána mit csinálok még nem tudom. Két választás elé áéllítom magam, vagy újra 90 napos, vagy kalóriaszámlálós.

306. annaluca (válaszként erre: 305. - Mona6908)
2011. márc. 23. 08:48

Hú, akkor neked is összeszorult a gyomrod! Olyan felelőtlen emberek vannak, akik kiteszik, hagyják szabadon kószálni kutyáikat (jó, a mienk is megszökik néha, de fut egy kört és visszajön, meg nagyon barátságos)


Nekem is lassan vége a 90 napnak, de valamivel folytatni kell, hiszen még az idénre -20kg hátra van!

Nem emlékszem rá, hogy valaha lett volna bennem ekkora elszántság! Most úgy érzem, hogyegy szobor vagyok, és a sok háj alatt van egy dögös nő, csak ki kell bányászni alóla :-)))

És igyekszem jó szobrász lenni, nem sietem el a dolgokat, mert azt már sokszor megjártam. Most a tartósságra törekszem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook