Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011 - 90 nap! fórum

2011 - 90 nap! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011. jan. 23. 14:57

Sziasztok!


Én is csatlakoznék hozzátok!

A npokban kezdjük a párommal.

Én már kétszer elkezdtem, de a 20. nap körül abba kellett hagynom, mert a gyomrom nem bírta, most majd valamit változtatok, hogy menjen.

Nagyon nagy erőt ad, ha többen vagyunk és segítjük egymást.

2011. jan. 23. 12:28

Sziasztok!

Én csatlakozok szívesen :) Holnap kezdem a 90 naposat, ma még lelkiekben gyúrok rá :) De úgy érzem erős vagyok és menni fog!

Remélem többen leszünk, együtt könnyebb csinálni :)

2011. jan. 21. 14:00

Ennek nagyon örülök!!! :)

Igazából nem macerás, mert akár a létező legegyszerűbb kajákat is eheted, bár kitartás tényleg kell hozzá! :)

Még csak az ötödik napon tartok, ha belevágsz, kell segítség, akkor írj nyugodtan!

Jó lenne összehozni egy "kezdő" brigádot.. :)

2011. jan. 21. 13:20

Szia!

Valóban, nagyon sok fórumon már összeszokott társaság van.

Többször is gondoltam a 90 napost kipróbálni, de sosem volt kitartásom már ahhoz sem, hogy egyáltalán elkezdjem. :DD

Olyan macerásnak tűnik az egész, de lehet, hogy ha lenne "lelki segítség" akkor menne a dolog.

Csatlakoznék hozzád.... hátha leszünk többen is :DD

2011. jan. 20. 23:04
Sziasztok! Szeretnék egy fórumot indítani a 90 naposozóknak, ahol bátoríthatjuk egymást, és megoszthatunk mindenféle jó ötletet. Kerestem már létező fórumot, de mindenhol összeszokott csapat van, és nehéz lenne beilleszkedni. Írjatok! :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook