Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2010 karácsonyig - 15 kiló. Társakat keresek, együtt könnyebb:) fórum

2010 karácsonyig - 15 kiló. Társakat keresek, együtt könnyebb:) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1730. argosz1967 (válaszként erre: 1728. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 6. 07:51

Szia Arni!


Én elejétől fogva az ABC12-őt ettem mert abban minden benne van ( lúgosítás, zsírégetés stb...) Az ára egy kicsit borsos, de csak addig míg eléred az álomsúlyodat. Egyébként bőségesek az adagok. Eszedbe se jut mellé enni. Utána a súlytartó egésznapos étrend kebvesebb árban, mint a fele. Eggyik kompenzálja a másikat.

Én plussz munkát vállaltam, hogy rendelni tudjam. De megérte, mert -38kg lett az eredménye. Ha hiszed, ha nem, a bőrömön megse látszik a nyoma annak a 38kg-nak. Olyan, mintha ott se lett volna.

Szerintem adj magadnak az ünnepek után eggy esélyt egy hónapig. Meglátod, még Te sem fogod elhinni az átváltozásodat.

További szép napot neked!

Mit hozott a mikulás? Remélem nem virgácsot!?

1729. Shila
2010. dec. 5. 22:54

Lugositas!

A tema engem is erdekel!

1728. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1724. - Argosz1967)
2010. dec. 5. 21:33
Te mivel kezdted? Mármint színes levessel lúgosítottál vagy turbó étrenddel? És meddig?
1727. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1726. - V.csilla)
2010. dec. 5. 21:19

Nálam is így szokott kezdődni, csak én folytatom és keresek még mellé valamit. Aztán meg már úgyis mindegy alapon összekajálok mindenféle hülyeséget.


Az jó, ha öt keksz volt az egész elcsábulás.

1726. v.csilla (válaszként erre: 1723. - Argosz1967)
2010. dec. 5. 21:16

Köszi! Aranyos vagy!


Kitartásból nincs hiány. És ugye gyakorlatom is vcan a sok súly leadásából, de mindig utána terhes lettem, és így újra kellett kezdeni az egészet.

De most ha lefogyok több gyerek tuti nem lesz, elég a 3.


Mérlegelni én hétfőnként szoktam, amikor is centivel is lemérem magam. Ezt íróm is.

De 2-3 naponta ráállok mérlegre kíváncsiság gyanánt.


Sajna ma bűnöztem, mert megedtem kb 5 db házartási kekszet. De annyira kívántam, gondolom azért mert megjött.

1725. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1724. - Argosz1967)
2010. dec. 5. 21:16

Ha a felét lefogynám vele annak, amit te, már jó lennék. Nekem kb. egy huszas lenne a target.


A végén lehet, hogy kipróbálok belőle egy hetet. Mondjuk lehet, hogy ebből január lesz (tudod fogyni sosincs késő elkezdeni :DDD)


A lelkesedésedet megértem és persze, hogy elhiszem, hogy jó a kaja, ha ennyit fogytál vele úgy, hogy még meg se untad!:)

1724. argosz1967 (válaszként erre: 1722. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 5. 21:09

Szia Arni!


Én is olyan jellem vagyok mint Te.

Azért is rendelem az elejétől fogva az egésznapos étrendet, mert mindig megettem amit elkészítettem, vagy ami kimaradt.

Ez így tökéletes. Kihozzák, nekem csak az a dolgom, hogy megegyem és fogyjak.

Nem kell készítgetni, nem kell kalóriát számolni.

Ezeket az étrendeket Szakemberek állítják össze.

Én február óta eszem , másból se állok, csak eszek iszok egész nap. Nincs is kedvem mellé enni, mert akkora adagokat adnak. Egyszóval csodálatos egy étrend. A bőrömön meg se látszik az a -38kg. Olyan, mintha soha ott se lett volna.

Miért nem próbálod ki egy hónapig?

A súlyodon kívűl mást nem veszíthetsz vele.

Egy próbát megérne nem?

Félre ne érts, nem rábeszélni akarlak!

De nekem ez a módszer nagyon bevált. Nem beszélve arról, hogy ha elérem az álom súlyomat, akor ott a súlytartó étrend, ami meg nagyon elérhető áron van.

Lefogyni az csak pár hónap. De a súlytartás az egy életre szól.

További szép estét Neked.

1723. argosz1967 (válaszként erre: 1717. - V.csilla)
2010. dec. 5. 20:57

Szia v.csilla!


Köszi a gratulát! Nagyon jól esik, hogy irígykedsz! Most ezt komolyan mondom. De hidd el Neked is sikerülni fog, csak ha elkezdted, akkor ne hagyd abba. Legyen meg a kellő kitartásod végig csinálni.

Ha kibirod, akkor megkapod a méltó jutalmad. Csinos, kieggyensúlyozott és boldog leszel mint én.

Ezt szívből kívánom Neked!

Nagyon jó eredmény az a -15kg 7 hét alatt. Biztos lefog majd lassulni, de Te akkor se hagy abba, mert a szervezet regenerálódik és pihen olyankor. Nekem is volt olyan, hogy két hétig egy dekát de fogytam. Ezek a holtpontok, amikor ugyanúgy folytatni kell.

De Te ügyes vagy és végig csinálod. Ugye?

További szép estét Neked.

Mikor mérlegelsz?

1722. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1721. - Argosz1967)
2010. dec. 5. 20:54

Nagyon szarul. Valahogy hónapok óta nem tudok ráállni a helyes vágányra. Gyakorlatilag lenullázom a hétvégén az előtte lévő öt nap eredményét. Egyszerűen hiába megyek úgy neki a szombatnak, hogy ugyanolyan lesz, mint az előtte levő napok valahogy sose sikerül. Már ott elbukik az egész, hogy más a napirendben. De a fő gond a fegyelmezetlenségem.


Te már az elejétől kezdve egész napos menüket rendeltél?


Mondjuk a megoldás kulcsa nem is az, hogy megkapod vagy te magad készíted a kajádat, hanem, hogy ne egyél össze hülyeségeket. Nekem ez utóbbival van gondom.

1721. argosz1967 (válaszként erre: 1716. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 5. 20:50

Szia Arni!


Köszönöm a gratulációt! Nagyon jól esik a lelkemnek.


Te hogy álsz a kilókkal?

1720. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1719. - Moncsika1985)
2010. dec. 5. 15:56

Ok. Most, hogy olvaslak rá kellet jönnöm, hogy egy típusról megfeledkeztem. Az jó értelemben vett "bolondok"-ról:))


Mondjuk, akkor még ebből lehet is valami. Ez nagyon jó.:)


Akkor nincs veszve semmi, csak ki kell várni türelemmel, hogy kit választ.


Milyen típusú vállalkozása van?

2010. dec. 5. 15:42

sziasztok!


Szia Arni! Úgy nézki ez a főnök nagyon laza,úgyhogy belibegett motorral, bőrszerkóban. :D

A héten visszaszól, de azt mondta, még 1 valakivel lesz interjúja. Az előző kettőre meg azt mondta, hogy azok nem feleltek meg neki. Nagyon közvetlen mint én és ez tetszett. A végén összeütöttük ökölbe a kezünket mert állítólag így köszönnek el a motorosok. :D

Nagyon örülnék neki, ha sikerülne!


Ma ráálltam a mérlegre, de nagyon féltem, hogy már nem mutatja a 76kg-t a Laciéké. De mutatta. Mostmár kezdem hinni,hogy fogyok. :D Egyre buzgóbb vagyok. Alig várom,hogy az otthonira is rááljak,mert ott mégkevesebb leszek elvileg. :D

Lehethogy ez a multivitamin szedése segített a fogyásban? Vagy csak,ahogy párom mondogatta, nehezen indul meg de ha egyszer megindul... Nyah nemtom mindent továbbra is így csinálok!

Igaz ma ettem 2szelet sütit ebédre,viszont csak egy fél tányér levest ettem,hogy így kompenzáljak!

1718. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1713. - Moncsika1985)
2010. dec. 5. 15:26
Moncsi, mi a helyzet?! Remélem, félre hordott az orrom!
1717. v.csilla (válaszként erre: 1715. - Argosz1967)
2010. dec. 5. 14:45

Szia!


Nagyon ügyes vagy!

Gratula a 38 kg-hoz.

Most irigykedek, mert én is szeretnék már akörül tartani.

De nekem ez a szülinapora van kitűzve célul.


De nem panaszkodom, mert holnap lesz 7 hete, hogy elkezdtem a fógyókúrát, és ma reggelre 15 kg-nál tartok!

1716. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1715. - Argosz1967)
2010. dec. 5. 10:59
Gratulálok a 38 kilóhoz!:)
2010. dec. 5. 08:12

Sziasztok Lányok!


Jó reggelt mindenkinek! Ma direkt korán keltem, hogy tudjak jönni hozzátok.

Üdvözlök minden új és régi fórumozót.

Itt nálunk Makón fagyott. Jól jártam, hogy megtakarítottam az ablakokat. Éreztem, tudtam, hogy ma már nem biztos, hogy sikerül. Ma megyek és szét nézek Szegeden a Családomnak Karácsonyi meglepiért. De nem biztos hogy veszek is bármit, mert nem szeretném elkapkodni.

Meg hát az anyagiak is közbe szólnak.

Én már -38kg-nál tartok. Vennem kell egy másik ruhatárat, ha elszeretnék menni valahova.

Nem biztos, hogy Karácsonyra meg lessz a kitüzött cél (-48kg)

Van még 10 kg amit leszeretnék adni. De nem erőltetem, én már annak is örülni fogok, ha megtartom az ünnepek alatt ezt a súlyomat. De ha fogyok, akkor már minden kiló az ajándék a számomra.

Ti hogy áltok a kilókkal?

Készültök már az ünnepekre?

Ma kell a második gyertyát meggyújtani az Adventi koszorún. Ti is gyújtjátok?

További szép vasárnapot Nektek. Délután jövök ha Ti is itt lesztek.

1714. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1713. - Moncsika1985)
2010. dec. 4. 21:25

Jaj, nem akarom elvenni a kedved, de nekem rossz előérzetem támadt ezzel az egészzel kapcsolatban.


Vezetők nem szoktak hétvégén átugrálni, hogy interjúztassanak.

Vegyük a jobbik rosszat, ha tényleg nem talál embert ebbe a pozícióba, akkor ott kaki van a palacsinátban, mert ez nem egy különös végzettséget igénylő pozíció.


Ami meg a kérdésedet illeti az a véleményem, hogy egy gazdasági vezető ne hárítsa a pénz kérdését, mert az abszurd. Találj ki egy intervallumot, aminek az alja az amit muszáj keresned, hogy az alapvető dolgaidat ki tudd fizetni, a felső határ pedig az, ami már elég ahhoz, hogy kényelmesen érezd magad (nem csak a legalapvetőbb költségeidet fedezi)

2010. dec. 4. 16:03

Sziasztok!


Elvileg holnap találkozunk 9-10 között,mert sürgősen kell neki az ember, és átugrik hozzám. Nagyon rendes volt eddig, mert kérdezte van e autóm, én meg mondtam,hogy jogosítványom van csak. És akkor mondta,hogy hétvégén rossz a közlekedés, így szívesen átjön akkor ő autóval.

Gazdasági vezetőt keresnek.


Izgulok....ma valószínű nem tornázom, jólesne a pihi, meg kéne is tartani már 1 napot.


Úgy izgulok, vajon tovább is fogok tudni fogyni, ugy érzem mintha most indult volna meg hirtelen ezaz egész. Lehet,hogy eddig stagnáltam volna.


Nagyon izgulok most az életemért, nagyon szeretném ha minden jóra fordulna és az új évet, munkával, kevesebb kg-val, és egy kívánságom valóra válásával kezdhetném.


Arni! Talán abban segíthetnél,hogy amikor rátérnek a fizetés kérdésre,hogyan hárítsam el a dolgot? Mert nagyon örülnék amunkának és még a minimálbérért is elvállalnám,de nagyon szeretném ha nem csak annyit kaphatné, hanme picivel többet. Köszi a tippet, eddig telefonbezsélgtés alapján egy közvetlen szimpatikus úriembernek gondolom, akinek a hangja tökre hasonlít nagybáttyáméhoz. Nagyon durva ahogy mondta hogy Mónika... mondom lol nagybáttyám detto. haha


köszi aszurkolást

2010. dec. 4. 09:28
sziasztok szép napot nektek
1711. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1710. - V.csilla)
2010. dec. 3. 17:55
Mondjuk, amikor volt függönyünk, akkor nem készen vettük. Így nem voltak gyári hajtások rajta.
1710. v.csilla (válaszként erre: 1708. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 3. 17:00

Már próbáltam úgy is felrakni, de valahogy a gyári hajtások több mosás után is előjönnke.

De idén már nincs szándékom se ablakot pucolni, se föggönyt mosni. DDD

1709. Shila (válaszként erre: 1702. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 3. 16:42

Vilagos!!! :D

Akkor elotte nem merem meg magam,igy annyit mondok,amennyit akarok...es gondolok,amennyit akarok! :D

1708. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1707. - V.csilla)
2010. dec. 3. 16:29

Ilyen veszély nem fenyeget. Nincs függönyünk.


Miért vasalsz függönyt egyáltalán? Ha alacsony fordulatszámon centrifugázod és úgy teszed fel a súlya miatt kisimul.

1707. v.csilla (válaszként erre: 1704. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 3. 15:51

Na erről tudnék mesélni.

Jó pár függönyt égettem már ki. DDD

1706. v.csilla (válaszként erre: 1703. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 3. 15:50
Hát nálam sem nyerő a BMI táblázat.
2010. dec. 3. 15:09

Csajok, nagyon komolyan veszem a súlytartást. Csináltam magamnak desszertet. 200g nyers répát nyakon öntöttem 30-40g juharsziruppal. Tök finom. Viszonylag sokáig elrágódik rajta az ember.


Összehasonlításképpen egy csokis pilóta keksz nagyjából ugyanennyi kalória és lent van egy pillanat alatt. És ki tud egy darab pilóta kekszet enni?! :D

1704. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1701. - V.csilla)
2010. dec. 3. 14:36
Gondolj arra, hogy míg edzéssel csak 500 kalóriát égetsz el, a vasalóval bármit elégethesz!
1703. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1700. - V.csilla)
2010. dec. 3. 14:35

Ismerős. Klinikán az anyukámnak gratuláltak a röntgen orvosok, hogy milyen masszív fia van.

Mondjuk csontom sose tört. A mérések alapján átlagos férfi csontozatom van.


Én olyan légies nőcis sose voltam. Amikor nagyon vékony voltam, akkor inkább a sovány jelző illett rám. Valami hasonló, amit te is írsz.


Szerencsére az izomzatom is a csontozatommal arányos, csak a hájat kellene eltüntetni, hogy látszódjon :D


Megjegyzem, hogy neked se sok értelme van BMI-t számolni, ezek szerint.

1702. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1698. - Shila)
2010. dec. 3. 14:31
Ha túl sokat mutat, akkor a bőrönd hízott!
1701. v.csilla (válaszként erre: 1694. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 3. 14:22

Nagyon kipihetnvagy! DDD

Legalább okoztál nekm egy jó pillanatot ma.


Előbb lefejeltem a polcot, és azóta cillagokat látok, s szétesik a fejem a fájdalomtól.

És még vasalnom is kellene, mert ablakot puceváltam, és függönyt mostam.

De bevallom nincs semmi kedvem.

De csak azért, mert 1 óra vasalással csak derékfájást kapok, míg 1 óra edzéssel, legalább 500 kalóriát is elégetek. DDD

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook