Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2010 karácsonyig - 15 kiló. Társakat keresek, együtt könnyebb:) fórum

2010 karácsonyig - 15 kiló. Társakat keresek, együtt könnyebb:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1550. Vivienke30 (válaszként erre: 1548. - B826951849)
2010. nov. 23. 17:07
szerintem máshogy is védekezzetek
1549. Sabri (válaszként erre: 1548. - B826951849)
2010. nov. 23. 17:05

én passzolok. én egy vadiuj pasival tutira védekeznék más módszerrel is már csak a különböző betegségek végett is.

én nem szedek semmit:Dnem is akarok. nagyon ellene vagyok;P

1548. b826951849 (válaszként erre: 1547. - B826951849)
2010. nov. 23. 14:18
Két hete volt a 7 bogyómentes napom, amikor rendesen meg is jött. . . viszont úgy döntöttem, hogy tartok egy kis szünetet. Így mióta újra be kellett volna vennem a bogyót. . . azóta eltelt egy újabb hét. Viszont most megismertem egy pasit. . . és úgy érzem, hogy ebből lesz vmi. . . és akkor meg kellene a bogyesz. Ha most újra elkezdem szedni a bogyót, abból nem lesz semmi gond, ugye? Ill. akkor azért 1 hónapig máshogy is kellene védekezni?! Vagy felesleges? 1, 5 éve szedem kb.
2010. nov. 23. 14:18
Jajj. Most nem fogyis dilemma van,hanem fogamzásgátlós...van aki tudna tanácsot adni?
1546. Sabri (válaszként erre: 1545. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 23. 14:12

oh hnagyon köszönöm:))) le is írom a kis füzetbe:))

van mérlegem. egy cukrászlány anélkül mit sem ér:D Ráadásul én mindent mérek mert az a biztos!!!:)

Te mit eszel ma? hogy áll a fogyid?

1545. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1543. - Sabri)
2010. nov. 23. 11:05

Én simán megfőzök egy lapos teflonban 2-3 perc alatt 30g zabpelyhet egy csipet sóval egy-másfél deci vízben. Aztán a tetejére csorgatok 10g juharszirupot és leöntöm egy deci tejjel.


Juharszirup helyett lehet rá tenni cukros kakaót is egy csapott evőkanálnyit, ha valaki szereti az édes kakaót. Vagy ha neked van valami jó fajta csokiporod, ami können oldódik tejben, azt is ráöntheted.


Van, aki eleve tejjel és cukorral(mézzel, édesítővel) főzi és/vagy tesz bele aszalt gyümölcsöt.


Ha nincs mérleged, az se gond. Az arány a lényeg és az 1:2.5 vagyis, bármilyen kis csészét használhatsz a zab méréséhez és ugyanazzal a csészével mérj ki két és félszer annyi vizet/tejet hozzá és ezt főzd össze!

1544. Sabri
2010. nov. 23. 10:55

Ja és Moncsi egyik vitamin sem hízlal. A B vitaminok(asszem) étvágyat csinálnak de miveé te fogyózol és sikerül megállnod hogy ne egyél csak segítik a fogyást.

Ugyanis mikor a zsír felszabadul nagyon sok mérgező anyag jut a szervezetbe. ha szeded a vitamint az ugyebár erősíti az immunrendszered, így ezek a toxikus dolgok, melyek egyébkén lassítják a fogyást hamarabb kiürülnek:)

1543. Sabri
2010. nov. 23. 10:53

Sziasztok!

Bocs hogy igy elvesztem:) a hétvégén olyan bűnöket követtem el hogy nem mertem jönni se:D De a tegnapi nap végre tökéletesre sikerül:)) a mérleg is kedvesebb volt.

közben visszaolvstam.

HÁt jókat röhögtem:D Moncsika édes pofa lehetsz XDDD vagy sós?:P ezt a zabkását most már majd nekem is ki kell próbálnom mert én csak zabkorpából csináltam ilyet. de most már teljesen elvesztettem a fonalat hogy ki mikor hogyan csinálja:D szal valami összegzőt plssss:D


Argosz azt szeretném kérdezni, hogy te honnan rendelsz?

Swarzi nekem nagyon ízlenek ezek akajcsik! a hétre fixen rendeltem ebédet meg vacsit a reggelim emg az ingyenes shake. nagyon nehéz meginni:D


j9vő hétre úgy tervezem hogy csak egy adag kajcsit rendelek ebédnek a vacsi meg a shake. reggelire meg szeretnék zabpelyhet szal lécci ha kérhetlek még egyszer írd le nekem:D


Amúgy azért is voltam még elveszve mert a csoki üzlet nagyon beindult:) csináltam honlapot is így végre többen is figyelnek:)

1542. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1541. - Shila)
2010. nov. 23. 10:37
Ezekre pont nem jó, mert beépített, úgyhogy csak bele lehet pakolni :D
1541. Shila (válaszként erre: 1536. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 23. 09:21
Jo is az,ha van mire pakolni...Virag,terito..fakanalak :P
1540. Vivienke30 (válaszként erre: 1538. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 22. 20:29
én is állandoan hajtottam tornáztam és nem volt jo
2010. nov. 22. 17:58

És a zabkása két kanál sóval tényleg nem az igazi :D

Még jó, hogy most odafigyeltél:))

1538. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1537. - Moncsika1985)
2010. nov. 22. 17:57

Időnként kell pihenni is. Ha mindennap edzel/tornázol, akkor könnyen ráunsz és szervezeted se tud pihenni, regenerálódni.


A vitaminok nem hízlalnak egyáltalán. Egyes vitaminok esetleg meghozzák az étvágyat, de ugye attól még nem hízol, ha nem eszel többet :)

2010. nov. 22. 17:48

Tegnap megkóstoltam és valóban fincsi, így hogy nem sóztam el. :) az aszalt gyümölcsök finommá teszik nagyon.

Kérdeznék,hogy a multivitaminok hízlalnak e? Mert gondoltam, belűröl is rendbe kellene tenni kicsit magam, úgyis jön a tél.

Képzeljétek el a 7végén abszolút nem tornáztam :) Jólesett a pihi, de ma alig bírtam magam rávenni a tornára. XD

1536. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1535. - Shila)
2010. nov. 21. 16:24
A gázon szintén 2-3 perc. A mikrónk dísznek van :D
1535. Shila (válaszként erre: 1534. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 21. 16:10

En a zsabpelyhet beleteszem egy talba,raontom a tejet,be a mikroba 2-3 percre. Mikor kesz,mez es fahej... Nem babralok a gazon,arra nincs ido..

Es sot meg veletlenul sem teszek bele..

1534. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1533. - Shila)
2010. nov. 21. 15:36

De magába a zabkásába is teszel mézet?


Én szoktam édesen enni, desszertszerűen, de nem főzés közben teszem bele, hanem miután elkészült rácsorgatom, megszórom és leöntöm tejjel.

1533. Shila (válaszként erre: 1532. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 21. 15:28

En edesen szeretem a zabkasat,mezzel es fahejjal.

Mint egy desszert

Izlesek es pofonok.. :D

1532. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1529. - Shila)
2010. nov. 21. 15:15
Zabkásába cukor se kell, mert sósan is jó íze van, főleg, egy kevés tejjel nyakon öntve. Cukrot semmi esetre se tennék bele.
1531. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1527. - Argosz1967)
2010. nov. 21. 15:14
Melyiket rendeled? Mert én még egész naposra jót nem találtam. Pár nap után általában tele van a hűtő dobozokkal, amiket nem ettem meg, de még nem dobtam ki.
1530. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1526. - Moncsika1985)
2010. nov. 21. 15:11

Müzlit vettél valószínűleg:)))

A kalóriatartalma meg persze, hogy kisebb, hisz a gyümölcsöknek kisebb a kalóriatartalma, így a kettő keverve persze, hogy kevesebb kell, hogy legyen.


Miért nem dobtad ki és csináltál egy másikat? 3 perc alatt megfő.

1529. Shila (válaszként erre: 1526. - Moncsika1985)
2010. nov. 21. 13:16

Nyugi,en multkor a kavemba tettem citrompotlot az edesito helyett :D Kicsit meg reggel volt.

Egy tanacs!

ha fogyozol,ne cukorral keszitsd a zabkasadat,hanem akkor legalabb mezet hasznalj,ha nincs edesitod.

Vagy gyumolcscukrot.


Szep vasarnapot!

2010. nov. 21. 11:37

Sziasztok lányok!


Holnap méretkezés!


Ti még alszotok, vagytalán főztök?

1527. argosz1967 (válaszként erre: 1471. - Sabri)
2010. nov. 21. 11:30

Szia Sabri!


A Te döntésed, hogy honnan és mit rendelsz. Nekem az én egésznapos étrendem a bevált. Sok mindent kipróbáltam, de ennyire jó eggyik egésznapos étrend se volt, mint a mostani.

Gondolhatod, hogy mennyire hatásos, ha február óta leettem magamról -37kg-ot.

De eldönteni csak úgy lehet, ha több fajtát végig kóstólsz. Én is azt tettem, de nekem ez vált be.

Szerintem Neked is ez lessz a nyerő.

További szép napot Neked.

2010. nov. 21. 11:04

hali


írok nektek vicceset,hogy lássátok milyen kis buta tudok lenni...

tegnap este nekiálltam a zabkásának. fogtam elkezdtem forralni a tejet, és ízesíteni. mondom teszek bele egy kis cukrot...erre fel a sós dobozt fogtam meg(ugyanolyan) és beletettem egy kanállal XD

nézem-nézem hát mondom mintha só is kéne bele mondom jó lesz ez sajnálom kiönteni. XD szépen megfőztem, reszelt almával :) végül édesítőszerrel :) nem cukorral és kis fahéjat is tettem bele.

hááát, nagyon finom lett volna, ha megtudtam volna enni, de olyan sós volt,hogy nem bírtam :S úgy szidtam magam, és így nem vacsiztam semmit.

Ma estére újra próbálom kisebb adaggal a kísérletezést :(

Tegnap a Ts.ből hozattam zabpelyhet ott 1kg csak 460ft, és aszalt gyümölcs is van benne eleve, és mégis kisebb a kcal tartalma, úgyhogy örültem neki,hogy most kaptam 1kg-t.

Tegnapra visszatérve, érdekes,hogy abszolút nem tornáztam, és egész nap alig voltam éhes, nagyon kevés kaja is elég volt. Lehet a torna miatt vok éhesebb máskor.

Úgyhogy így elrontottam az első zabkásám, amit bánok...hát mind1 már, de minden leszámítva fincsi.

1525. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1523. - Sabri)
2010. nov. 19. 22:03
Megfogtál, de ha jól emlékszem 500.
1524. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1522. - Moncsika1985)
2010. nov. 19. 22:02

Mindig ugyanazon a mérlegen mérd magad és reggel, ruha nélkül (wc után, kaja előtt).


Őszintén, nem tudom, hogy mennyiért szoktam venni a zabpelyhet. Egyrészt mert hol itt, hol ott veszem és mindefélét összevásárolok. Nem nagyon jegyzem meg, hogy mi, mennyi volt pontosan.


Valószínűleg Biopont vagy valami más biozabpelyhet vehettél, azért volt annyi. Nézz be majd valamelyik drogériába, ott is van bio is, de saját márkás, talán jobb áron. A Lidlben, Aldiban meg valószínűleg még jobbak az árak.

1523. Sabri (válaszként erre: 1522. - Moncsika1985)
2010. nov. 19. 18:40

Ügyes vagy Moncsika! szerintem ha így folytatod ha súlyban nem is de kinézetre meg lesz a változás karácsonyig.:)


Arnoldwarzi nem tudod a wokos zöldséges pulykadolognak mennyi volt a kalóriaértéke? sajna ahonlapon nem találom:( már nincs fenna 46. hét.. ami meg fenn van pdf abban nincs benne:D

2010. nov. 19. 18:08

sziasztok!

Szeretnék végre vmi jót is mesélni :) Voltam otthon és rááálltam a mérlegre. 75 kg mutatott. Legutobb mikor 76,5 felé járt a nyelve azt gondoltam, nah ez az otthoni mérleg a rossz. Merthogy az ittenin nem látok sok eredményt. De ezek szerint vmi csak történik, mivel öcsém is észrevett vmi változást. De csak annyit reagállt le , hogy vmi történt mert jobban néz ki a teste. Nembaj tőle ezis bók. Ez az itteni mérleg nemtom mért nem mutatja a változásokat, de ma ráállok hanem felejtem el, hogy vajon a 80kg vok e még.


Arni! :) Vettem zabpelyhet.250 gr 305ft. ez drága és legközelebb ne itt vegyek? olyan kis csomagnak tűnik, azért kérdezem.Nagyon várom már,hogy megkóstolhassam.


Bárcsak karácsonyig ledobhatnám és elérhetném a 65kg-t. De azmár tetszeni fog, ha rámjön a kedvenc nadrágom, amit jópár évvel ezelőtt tudtam hordani. már van pár hete,hogy felprobálltam, lehet előveszem és megnézem mennyivel jön fel jobban. :)

1521. Sabri (válaszként erre: 1518. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 19. 16:18

Én is a wokos kaját rendeltem:)))

akkor ugyanazt esszük. Valóban nagyon finomak ezek a fitnes kategóriában lévő kaják. a teletál volt még amit szerettem csak ott a fitness kaják drágák és csak a normális fajták voltak finomak:D

De már nagyon régen nem rendeltünk.

éheske vagyok:S valamit kéne enni . valami gyümit:)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook