Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2010 karácsonyig - 15 kiló. Társakat keresek, együtt könnyebb:) fórum

2010 karácsonyig - 15 kiló. Társakat keresek, együtt könnyebb:) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1760. v.csilla
2010. dec. 8. 15:20

Sziasztok csajok!

Ma reggel a mérlegelésnél ismét 1 kg-val kevesebbet mutatott a mérleg. JUHÉÉÉÉÉ!!!

Így már 16 kg-t adtam le 51 nap alatt.


Ilyenkor látom értelmét a napi edzésnek, és a diétának.

2010. dec. 8. 12:14

Köszike szépen!

Voltam ma a patikában venni a tornához zsírégetőt. Végül is rátaláltam,hogy van lúgos ásványvíz. Ki akarom próbálni,hogy étkezések után,iszom belőle. Meglátjuk milyen hatása lesz. :D Picit drága,de ahogy olvastam nagyon egészséges. Így meg, 2 palacknak bírnia kell 1 hétig. :D Az úgy nem vészes. :)

1758. v.csilla (válaszként erre: 1756. - Moncsika1985)
2010. dec. 7. 20:29
Szorítunk!
1757. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1756. - Moncsika1985)
2010. dec. 7. 18:07
Ok. Mostmár baromira kíváncsi vagyok erre az egészre. Remélem, hogy valami igazán jó sül ki belőle és a karácsonyfa alá kapsz egy munkaszerződést!
2010. dec. 7. 17:22

Nah az én adagjaim olyan öklömnyimet nem haladja meg pedig nekem marha kicsi kezem van. Mindegy azért arra jó,hogy ne egyek sokat,vagy nemtom, remélem jó így is.


Képzeljétek péntekre behívtak próbanapra, aminek rettentően örülök!Szurkoljatok!!!!!!

2010. dec. 7. 16:58
sziasztok csajok boldog mikulást utolag is
1754. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1753. - Moncsika1985)
2010. dec. 7. 16:11

Nincs az csak a tört krumplinál eltúlozva, hacsak nem tettél bele vajat is. Egy öklömnyi krumpli olyan 120 kcal körül van magában.


De igazából, ha kalóriát számolsz, akkor mérni is kellene.


Mondjuk, ha csak így támpontnak számolgatsz, akkor nem annyira fontos.:)

1753. Moncsika1985 (válaszként erre: 1747. - Kriszti020)
2010. dec. 7. 15:58

Szia Kriszti!


Jajj de jó,hogy végre valaki ránézett,mert én eddig azt hittem,hogy keveset számolok. Hát beütöm neten,és megpróbálom kitalállni az alapján amit kidob. Én nem szoktam súlyra mérni a kajám, de nagyon pici adagokat eszem az is tény. De ezek szerint ha te soknak gondolod, akkor már jók vagyunk,mert az sosem baj ha több kcal nak számolok.... :) Nagyon szépen köszönöm,hogy belenéztél a naplómba. :) És nagyon jólesett,hogy tuti nem eszek ennél több kcal-t.


A citromot ma próbálltam ki elsőnek, de hülye szokásom volt mindig is,hogy időszakonként rámjön,akkor a citromlét lőtyölöm egymagában, bár az nem 100%os.Köszi a tanácsot!!!

1752. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1748. - Shila)
2010. dec. 7. 15:02
Vagyis nálad vagyok közel tíz centivel törpébb :)
1751. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1748. - Shila)
2010. dec. 7. 15:01
Nem, én nála lényegesen alacsonyabb vagyok, de 65 kilósan már 23% körüli lenne a zsírszázalékom és az bőven jó. Izmos dagi vagyok jelenleg :D
1750. v.csilla (válaszként erre: 1745. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 7. 14:37
Na én az extra csontozathoz tartozom.
1749. v.csilla (válaszként erre: 1738. - Moncsika1985)
2010. dec. 7. 14:34

De hogy is nem!

Nekem vasárnap jött meg, és háztartási kekszet tömtem magamba.

1748. Shila (válaszként erre: 1745. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 7. 14:16

En ezt neked irtam,hogy lehet o nem orul annak 65 kilonak,te pedig orulnel,csak lehet te fel meterrel magasabb vagy nala es lehet o meg vastag csontozatu...

Szoval mindenkinek mas az idealis es az h minek orulne :D ;) :P

1747. kriszti020 (válaszként erre: 1746. - Moncsika1985)
2010. dec. 7. 13:37

Szia

Mi alapján számolod a kcalt?

nekem úgy tűnik mintha sokkal többnek számolnád az ételeket mint valójában.persze elkészítéstől is függ.

a citromot meg ne egyben edd meg hanem vízbe facsarj ki belőle és úgy idd meg de mindig egy kicsit egyébként szét marhatja a gyomrodat.vagy inkább óránként egy citrom karikát.lényeg hogy ne egybe.

nem okoskodom,csak nehogy bajod legyen.

2010. dec. 7. 12:30

Ez az étrend biztos tuti dolog,amikor lesz majd munkám, én is belevágnék egy ilyenbe, de addig marad az én kiokoskodott diétám.

Vettem citromot, minden nap ebéd előtt megeszek egyet majd. Hátha segít vmit.Meglátjuk.

Most meg halottam,hogy a vizünket lehet lúgosítani vmivel, és nem csinál neki ízt. Most azt keresem.

1745. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1744. - Shila)
2010. dec. 7. 10:24

Ezek összefüggésben vannak.

De igazat van, egy vékony csontozat is jelent valamit. Esztétikailag mindenképpen. Súlyban is, mert nem mindegy, hogy mondjuk egy tíz kilós különbség 10 kiló hájat jelent, vagy a felét elviszi az extra csontozat és izomzat.

1744. Shila (válaszként erre: 1741. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 7. 08:49
....csontozat...
1743. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1742. - Argosz1967)
2010. dec. 7. 06:59

Megpróbálhatjuk.

Az orosz krémtora nem villanyoz fel. De ezzel nem is lenne különösebb bajom, mert egy közeli cukrászdában felfedeztem diabetikus, nem cukorral készített sütiket. Igaz, egyszerre csak egy féle van, de mindig más. Meg nem kell abból olyan sűrűn venni :)


A felajánlásoddal élek, januártól belekezdek ebbe. Kíváncsi vagyok, hogy az utolsó tíz kilód mennyi idő alatt megy le. Meg persze még jobban érdekel, hogy elég komolyan veszem-e magam és csalás nélkül csinálom-e legalább addig, míg egy huszastól én is megszabadulok.

1742. argosz1967 (válaszként erre: 1732. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 7. 03:42

Szia Arni!


Örülök nagyon, hogy adsz egy esélyt magadnak. Egy hónap alatt rájössz, hogy milyen fantasztikus ez az étrend.

Én az első hónapban 8kiló 75dkg-ot fogytam. Jelzem tornázni nem nagyon bírtam, hisz totyogtam mint a kacsák. Ha tornáztam volna , vagy csak mindennap sétáltam volna, akkor lehet, hogy több kiló lement volna.

De nagyon jó ez így. Én így is nagyon örültem, mert nem éheztem és koplaltam, hanem ettem finomabbnál finomabbakat és mégis fogytam.

Most Karácsonyra is lessznek torták, beiglik és sok finomság. Nem láttad az étlapon?

Velem az oroszkrémtorta kacsingat. Én biztos, hogy rendelek, mert csinos akarok maradni.

Te nem akarod kipróbálni az oroszkrém tortát?

12 szeletes, és nem drágább mint egy cukrázdába.

Szerintem, akkor lelki ismeret furdalás nélkül sütizhetnél Te is.

Tegnap rendeltem próbára sajtos zsírégető pogácsát. Fantasztikusan finom.És nem hízlal!!!

Van egy ötletem!

Én is most arra törekszem, hogy tartsam inkább a súlyomat.

Mit szólnál hozzá, hogyha a 2011-es évet eggyütt indítanák az egésznapos étrenddel, és csinosak lennénk a nyárára? Igaz, hogy nekem már csak 10 kilót kell leadnom, de amig Te fogynál, addig én meg enném a súlytartót, ami kevesebbe kerül mint fele és mire Te eléred az álom súlyodat, addigra én bebizonyítom a súlytartó egésnapos étrenddel, hogy meg lehet tartani a súlyt.

Mi a véleményed?


Te biztos nagyon jó kislány voltál úgy gondolta a Mikulás.

További szép napot Neked!

1741. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1740. - Shila)
2010. dec. 7. 00:23

Persze:)

Nem mindegy, hogy milyen a testalkata. A magasság egy dolog, de legalább ennyire fontos, hogy mennyi az izomtömege, hogyan oszlik el rajta a súlyfelesleg stb.

1740. Shila (válaszként erre: 1737. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 7. 00:20

En szerintem mar nem allok messze a 65-tol,remelem csak 2 kilo a kulonbseg,megsem verdesem a fenekem a foldhoz|!!! :D

Gondolom,hogy az sem mindegy,ki milyen magas! :P


Joejt!

Boldog Mikit nektek!

Vagy lekestem? :D

1739. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1738. - Moncsika1985)
2010. dec. 6. 23:35
Kicsit visszaállítod és akár 50-et is mutat. Ha digitális, akkor egy majdnem kimerült elemet tegyél bele :DDD
2010. dec. 6. 23:12

Nah jah asziszem énis!!!! Jajj ma nagyon rossz voltam, nagyon nagyon bánom ! Ti nem vagytok éhesebbek azokon a napokon? XD XD

Pedig nagyon reménykedem az új évet 70alattt kezdhetem...legalább az otthoni mérlegennnn

1737. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1736. - Mimike28)
2010. dec. 6. 21:38

Drágám én már a fenekemet verdesném a földhöz, ha 65 körül járnék:D

De ezek szerint neked nem ez a célod:)

1736. mimike28
2010. dec. 6. 21:00

Sziasztok! gondolom, már nem emlékeztek rám, mert olyan ritkán írok. Sajnos az írásbeli szorgalom párhuzamos a fogyis szorgalommal. Igaz, tartom a súlyom, ami nagy dolog, de nem fogyok, még mindig 65 körül állok. Talán a héten sikerül megemberelnem magam.


Olvasni foglak folyamatosan!!! Sok sikert minenkinek!

1735. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1734. - Moncsika1985)
2010. dec. 6. 18:40

Nem igazán. A friss citrom levét hígíthatod vízzel, de a frissben van a lényeg.


Viszont van egy csomó más lehetőség is. Olvass egy kicsit utána.


Van itt a hoxán egy csaj, tavaly több, mint 50 kilót fogyott. Szinte csak nyers zöldségeket evett és egy idő után fehér húsokat, egyszerűen elkészítve. (Pacalpöri, most nem tudom, hogy mi van vele).

2010. dec. 6. 16:51
Citromlé nem jó? XD
1733. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1731. - Moncsika1985)
2010. dec. 6. 14:57

A kaják kémhatása a gyomorban vagy lúgos vagy savas. Azt figyelték meg, hogy a savas kémhatásúak leterhelik a szervezetet, míg a lúgos kémhatású ételek segítik a toxikus anyagok távozását. Egyébként hajlamosak vagyunk több savas hatású ételt fogyasztani, mint lúgosat, ezért a szervezetnek egyre nehezebb egyensúlyba hozni magát.


Meglepő, de a frissen facsart citrom leve lúgosít. Meg szinte minden zöldség.


Van egy csomó hely, ahol többet olvashatsz erről. Itt egy:


[link]

1732. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1730. - Argosz1967)
2010. dec. 6. 14:54

Eddig nem is láttam az ABC12-őt. Mondjuk nem is nagyon néztem meg mindet. Ott leragadtam, hogy lúgosító hét vagy hetek attól függően, hogy mennyit akar fogyni az ember.


No. Most éppen lúgosító leveseket is ennék, de ez egy hülye hét.


Szóval azt mondod, hogy te belecsaptál rögtön a lecsóba ezzel az egésznapos étrenddel? Ráadásul nem is rossz eredménnyel.


Pont erre az elhatározásra jutottam, amit javasoltál. Igyekszem egy dekát se hízni januárig és január első szállítási napjára megrendelem a menüt.


Mi volt a te első hónapod eredménye?


A drága Mikulás egy Gucci Guilty parfümöt hozott.:))

2010. dec. 6. 13:08

Hali!


Én nekem lehet buta kérdésem lesz, de mi az a lúgosítás?Mire jó?Miben van lúg? Köszike XD

Fáj a fejem nincs kedvem tornázni azokon a napokon, de a párom a hét második felétől éjszakás, lesz amikor necces,hogy tudok e tornázni egyáltalán. Muszály lesz most kinlodjak....de max csak eliptikus trainerezek 1órát, ezeken a napokon...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook