Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1000 kalóriás diéta fórum

1000 kalóriás diéta (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1299. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 1292. - Kacsa118)
2009. júl. 23. 21:53

Szia!

Olvasd el amit anigergeri-nek írtam!Kitartáson múlik minden!!!!

A fogyás mértéke és gyorsasága, sok mindentől függ!

Pl.mennyi a felesleged,mennyit mozogsz.

Ha sok felesleged van,mondjuk 20klió, akkor 1000-1200 kcal-l eszel naponta, tuti fogyni fogsz egy héten legalább 1 kilót(torna nélkül),tornával 2 kilót!De ha te nem szeretnél gyorsan fogyni, akkor tégy úgy ahogy Szerencsésné Zsani írta!

1298. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 1297. - Anigerigeri)
2009. júl. 23. 21:45

Szia!

Bocs hogy csak most válaszolok!

Én személy szerint idáig csak a Bio Króm tablettát próbáltam,ami segített ellenállni a nassoknak!Igazából én nem hiszek az ilyen olyan csoda tablettákban!Rájöttem, hogy csak akkor érhetem el a célom, ha már teljesen elszántam magam a dologra!És ez nem megy egyik napról a másikra!Pl. úgy ahogy őzike fogyókúráját, úgy az enyémet is elvitte a húsvéti nyuszi!Azóta egy az egyben nem tudom magam rávenni a számolgatásra.Annyit teszek, hogy minden nap eszem rendesen és ha hízok akkor 1-2 napig visszafogom magam amíg visszaáll a súlyom.Ez így nem jó!Egyszer 66 kiló vagyok aztán 65kg.Szeretnék még fogyni, de nincs meg az a lelkesedés és elszántság ami rávigyen a dologra!Pedig nekem nagyon jól ment!Ez van!A lényeg, hogy amíg te nem leszel határozott magaddal szemben , hogy igenis megcsinálom és megmutatom hogy képes vagyok a változtatásra,addig nem megy a fogyi!De ha elérsz arra a szintre(pontra), hogy tudsz magadnak parancsolni,nincs kifogás stb..., akkor sínen vagy!!!Sok sikert!!!

1297. anigerigeri (válaszként erre: 1296. - 43a06bd4d9)
2009. júl. 22. 23:54
Nem, nekem sajna nincs eredmény. Alig-alig tudtam tartani az 1200 kcal-t, a keresztelő után rám ragadt a kajálhatnék. Meg itt sem volt senki sajna majd 1 hétig, én ma este 74,50.-t mértem. Igaz tegnap beszereztem almaecet kapszulát, és ma reggel vettem is be belőle egyet. Aztán ráfejeletem pu-ehr tea tabival, és most nagyon bízom az eredményben. Na meg próbálom tartani az 1200-t. Próbáltátok már az almaecetet tabiban, vagy natúrban? Volt eredmény?
2009. júl. 22. 19:55
Fogyis lányok!Hogy haladtok? Van e már eredményetek?
2009. júl. 22. 19:53

Sziasztok!


Zsani, hogy vagy?Bírod még a gyerkőcök nélkül? Vagy már hazamentek?

1294. Szerencsésné (válaszként erre: 1292. - Kacsa118)
2009. júl. 14. 16:33

Nem túl gyors tőle a fogyás,de mint minden diéta mellé,sztem kell a mozgás is.

Ne 1000 kalóriát egyél,hanem számold ki(erre sok segítséget találsz itt a neten)h mennyi neked a napi szükségleted-mozgással,és abból vonj le 500-at.Annyit kell enned naponta,úgy fogysz szépen fokozatosan!

1293. Szerencsésné (válaszként erre: 1291. - Szuszy)
2009. júl. 14. 16:31

Mondjuk holnap?

Én is vetetek a férjemmel egy dinnyét,meg sok más gyümi is van itthon.

1292. kacsa118
2009. júl. 14. 16:24
Sziasztok! Kis segítséget kérnék! Fontolgatom, hogy áttérek én is az 1000 kaloriás diétára! Mennyire kemény, mit kell tudni róla? Persze azon kívül, hogy bőszen számolgatok! :D Milyen ütemű tőle a fogyás, mert nem nagyon szeretnék hirtelen fogyni! Köszönöm a segítséget!
1291. Szuszy (válaszként erre: 1290. - Szerencsésné)
2009. júl. 14. 14:48

Én is imádom a sárgabarackot, meg az őszit is, de abból azt a finom sárgabelsejűt :)

Na, én nem tudom most mi lesz, lehet hogy nem egy lightos kaja a sajtos-brokkolis virsli, de most azt ettem, tejfölös uborkasalátával. Képzeld el, a tasakon nincs rajta, hogy milyen kalóra stb. értéke van. Ez ritka, pedig ismert cég terméke:)

Nem ettem délelőtt semmit, pediküröztem, aztán 10-kor, persze éhen elindultam a temetőbe az anyukám sírjához, ami 30 km-re van. Mivel ritkán tudok menni, az volt amire számítottam, méteres gaz, a virágok kisülve, ezért egy csomó időt ott töltöttem, és sikerült venni virágot is amit elültettem, bár azt hiszem megint így fog járni. Nincs időm 2 naponként menni locsolgatni, más meg nem jár a sírhoz sajnos.

Azért pont ott volt egy sírköves srác, nem messze dolgozott, és megbeszéltem vele, hogy lefedi, kb. 5 hét múlva lesz kész, úgyhogy már nem lesz legalább ilyen gazba.

Szóval most értem haza, kb. 20 perce, és mivel csak a zöldséglevesem van főtt kaja, most úgy gondoltam eszem vírslit, de lehet hogy sok. Bár, ha mást nem nagyon eszem ma, akkor még jó lehet.

Vettem útközben hazafelé egy hatalmas dinnyét, ill. fél dinnyét, de a fél is majdnem 6 kiló :)

Azt hiszem ma már csak azt fogok enni, ha sikerül lehűteni, alig fért be a hűtőbe, most attól félek még eltörik nekem a polc, mert üvegpolcaim vannak a hűtőben.

A gyümölcsnap jó ötlet:) Annyi mindent lehet most enni, szerintem is kellene egy gyüminap :)

1290. Szerencsésné (válaszként erre: 1289. - 8fec55f974)
2009. júl. 14. 13:58

A sárgabarack nagyon finom.Nekem az a gyengém.addig tudom enni,még rosszul nem vagyok tőle.Ráadásul fel szokott puffasztani,úgyhogy utána mindenféle teákat kell innom,meg cseppeket bevenni,meg bogyókat.De annyira szeretem,h semmi sem tart vissza!

Nekem se ártana vmelyik nap "gyümölcsnapot" tartani.

1289. 8fec55f974 (válaszként erre: 1288. - Anigerigeri)
2009. júl. 14. 10:33

Sziasztok!

A ,,tortáztam" szót ,,tornáztam"-nak olvastam először...:-)

Mi ma strandra megyünk, már rég ott lennék, de a fiam még mindig alszik! Ezért aztán tegnap este főztem meg mára, tarját sütöttem, meg rizibizit, sajnos túl finom lett,ettem belőle este 10-kor... a mai mérlegelést ki is hagytam emiatt. Gyümölcsleves lesz elé, persze mire eszembe jutott, hogy nekem édesítővel kéne, addigra már becukroztam az egész fazékkal.

Rengeteg őszibarackunk van, tervezek egy gyümölcsnapot holnapra vagy holnaputánra.

Na úgy hallom, felébredt a kamaszgyerekem, megyek megsürgetem.

1288. anigerigeri (válaszként erre: 1284. - 8fec55f974)
2009. júl. 14. 09:26

Sziasztok fogyós csajok!

Na túléltem a hétvégés keresztelőt, de ettem rendesen, és igen, még tortáztam is! Egy napot bűnöztem, de visszaáll minden a régi kerékvágásba. Igaz tegnap egész nap hasmenésem volt, lehet valamelyik süti a hibás. Mindegy, ma reggel 73,70-t! mutatott a mérleg. Tehát még így is fogytam ici-picit. Lehet mondjuk, hogy ez csak a hasmenés eredménye:-(?

A spenút-tükörtojás variációhoz meg is jött a kedvem, asszem ma ebédre pont jó. A párocskám pedig kap nokedli-pörköltet, az bejön neki nagyon. Ti hogy álltok a fogyival? Kapok még kajaötleteket?

1287. Szerencsésné (válaszként erre: 1286. - Szuszy)
2009. júl. 14. 07:37

Na,ezzel én is így vagyok!!!

Ők jól érzik magukat.Aggódnom nem kell,tudom,h jó helyen vannak,a nap minden percében az ő kívánságaikat lesik,úgyhogy maximálisan megkapnak mindent.De nagyon hiányoznak már.Én csak telefonon tudok velük beszélni,hívom is őket minden nap,és nagyon jól elvannak.

Nehogy azt hidd,h nem hiányzol neki!!!!!!!

Én is azt hihetném,az alapján,amiket mesélnek a telefonba,de tudom,h amíg jól érzik magukat,nem jut eszükbe,h anya hiányzik.

Én is lefoglalom magam,nem akarom egész nap hívogatni őket,nehogy azt higgye a férjem nagynénje,h nem bízom meg benne.De nagyon hiányoznak,és olyan messze van még a vasárnap!!!!

1286. Szuszy (válaszként erre: 1285. - Szerencsésné)
2009. júl. 13. 22:57

Hogy érzik magukat a gyerekek? Gondolom jól, Te meg agyon aggódtad magad :) Biztos hiányoznak már :)

Nekem is nagyon hiányzik a lányom, de úgy veszem észre, ha beszélünk telefonon, vagy msn-en, hogy neki én kevésbé :)

1285. Szerencsésné (válaszként erre: 1283. - 8fec55f974)
2009. júl. 12. 00:08

Hát igen.Van jó oldala is,de nagyon hiányoznak!!!!!

Majd elfoglalom magam,van mivel......A takarításnak sosem lehet a végére érni.Apukájuk sem lesz itthon,úgyhogy tényleg nekiláthatok hétfőtől.Ablakpucolás,portőrlés,Wc-fürdőszoba.....

Így majd legalább gyorsabban mennek a napok!

1284. 8fec55f974 (válaszként erre: 1281. - Anigerigeri)
2009. júl. 11. 22:09

Én is sokat ugráltam a mérlegre, aztán úgy sikerült ,,leszoknom" róla, hogy elraktam szem elől. Most már hetek óta nem álltam rá, persze ez se jó, mert nem volt kontroll. Mivel éreztem a ruháimon a negatív változást, elővettem, és hát sajnos nem is 70, ahogy tippeltem, hanem 71,5 ma reggel :-((

Úgyhogy mától újra szigor. Ma ettem korpovit kekszet, őszibarackot, spenótot tükörtojással és káposztás tésztát. Ja és tejeskávét. 1000 körül voltam. Nem mondom, hogy este nem voltam éhes, de inkább a szemem kívánt volna mindenfélét, nem is annyira a gyomrom.

Terhesség előtt mennyi voltál?

1283. 8fec55f974 (válaszként erre: 1280. - Szerencsésné)
2009. júl. 11. 21:58

Nem is tudom, irigyeljelek vagy sajnáljalak! :-)

10 nap gyerekek nélkül nagyon hosszú! (De legalább alaposan ki lehet takarítani...:-))

1282. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 1280. - Szerencsésné)
2009. júl. 11. 21:43

Örülök neked!!!! :)

Neked is szép, nyugodt hétvégét!!!!

1281. anigerigeri (válaszként erre: 1278. - 8fec55f974)
2009. júl. 11. 17:15

Igen, 9 hónapos, nagyrészt még az Ő "nyomait" hordozom magamon:-))

Én sokszor nem tudok enni abból amit a férjemnek készítek, mert olyan kicsi mennyiségeket ehetnék csak, hogy kb. éhen halnék. Ma pl. gulyásleves volt (336 kcal), és pogácsa (198 kcal). Ha pogit ettem volna, kb 3 darabtól meg lett volna a vacsim. Az pedig nagyon kicsi mennyiség. A kedvencem a lecsó, 2 nagy paprikából és 2 paradicsom+ 2 tojás. Fincsi, és akkor legalább érzem, hogy ettem is valamit. De ha abból eszek, ami az ebéd, akkor én is kiszámolgatom az alapanyagokat. Igen, sajna minden nap ráállok a mérlegre, és sokszor tényleg csalódás...De nagyon kiváncsi természet vagyok.

1280. Szerencsésné (válaszként erre: 1271. - 43a06bd4d9)
2009. júl. 11. 16:59

Na,most már nagyon ráérek!

A gyerkőcök tegnap délután nyaralni mentek a férjem nagynénjéhez 10 napra.

Most már van időm,úgyhogy belevetem magam a takarításba.De azért majd jövök ám!!!!!

Szép hétvégét mindenkinek!!!!

2009. júl. 11. 14:10
Ja, most olvasom, hogy 9 hónapos... :-)
1278. 8fec55f974 (válaszként erre: 1276. - Anigerigeri)
2009. júl. 11. 14:08

Én mindent eszek, amit a család, ill. amit főzök, csak keveset. Nem tudom és nem is akarom a megszokott ízeimet nélkülözni. Amit lehet, magamnak külön édesítőszerrel csinálom, pl. pudingot, tejberizst stb. Úgy néz ki, egész nyáron napi szinten főzni fogok (az év többi részében csak hétvégén). És mivel elég bizonytalan adatok vannak a készételek kalóriatartalmára vonatkozóan a neten, valszeg az alapanyagokat fogom mérni, összeadni aztán visszaosztani...

Ha meg tudod állni, ne állj minden nap a mérlegre, főleg ne napközben meg este... csak lelomboz. Mennyi idős a babád?

1277. anigerigeri (válaszként erre: 1275. - 8fec55f974)
2009. júl. 11. 11:39
Ha meg tortázhatok vasárnap kicsit, az nagyon jó. Bár ráálltam a mérlegre pár perce, most megint 74,8 voltam. Most miért? Ti ezt értitek???!!!Ezek után gondoljak a holnapi fincsi kajákra?
1276. anigerigeri (válaszként erre: 1274. - 8fec55f974)
2009. júl. 11. 11:38
Szia! Hát nagyon ügyes voltál, hogy ennyit le tudtál fogyni, és ráadásul tudtad is tartani! Én 68 kg-val már nagyon boldog lennék, de már muszáj lenne a sporton is gondolkodnom, de egy lusta "disznó" vagyok:-((((Különben szerintem is a 70 a lélektani határ! Majd adhatnál ötleteket, miket ettél a diétád alatt! Régebben itt is irogattak kaja ötleteket kalóriával együtt a lányok, az nagyon jó dolog volt.
1275. 8fec55f974 (válaszként erre: 1273. - Anigerigeri)
2009. júl. 10. 22:26

Egy tortás naptól biztos, hogy nem áll meg egy hétre a fogyás, sőt. Olvastam nemegyszer, hogy az ilyen kalóriamegvonásos diétáknál kimondottan javasolt heti egy nap, amikor többet eszel, mert akkor a szervezeted megnyugszik, hogy nincs ok a pánikra, mert nincs vészhelyzet, ergo nem kezd el tartalékolni.

Én mindig többet ettem hétvégén, és nem volt gond. Az a baj, hogy az utóbbi időben minden napom hétvégének számít...:-)

1274. 8fec55f974 (válaszként erre: 1273. - Anigerigeri)
2009. júl. 10. 22:20

Szia ani,

én teljesen hasonló paraméterekről indultam, mint te, 170 cm, 74-75 kg. Kora tavasszal másfél hónap alatt lementem ezzel a diétával 67-68 közé. Aztán a nyuszi húsvétkor elvitte a motivációmat messzire, azóta se hozta vissza, ennek ellenére sokáig tartottam magam ezen a súlyon. Most júliusban viszont átléptem a 70-es lélektani határt (sok evéssel, na, itthon vagyok, szabin vagyok, nyugiban, ez a következménye...), úgyhogy ideje újra elővenni a füzetkémet, és írogatni a fránya kalóriákat... úgyhogy újra csatlakozom a még ittlévőkhöz! Viszlát holnap! :-)

1273. anigerigeri (válaszként erre: 1272. - 43a06bd4d9)
2009. júl. 10. 17:34
Alapból light üdítőket iszom, vagy ásványvizet, sörözni csak bulizáskor szoktam, ha valami rock koncertet nézünk meg. Tehát nem annyira jellemző:-)Most elkezdtem felírni pontosan mindent, amit eszek-iszok, így pontosabban tudok számolni. Ma reggel 74! kg-ot mutatott a mérleg. Bár ha dél körül ráállok, akkor min. 80 dkg- 1 kg-al vagyok már több, és ez este is megmarad. Reggelre megint visszaáll, de van úgy, hogy 20-30dkg-al több is vagyok, pedig nem eszem túl az 1200 kcalt-t. Bár megint lesz csábítás a hétvégén, most lesz a kisfiam keresztelője, tehát kajálós-tortázós lesz a vasárnap. Szerintetek ha ezen az egy napon nem nézem a kalóriát, esetleg vissza is hízhatok valamennyit? Vagy csak megáll egy hétre a fogyás?
1272. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 1269. - Anigerigeri)
2009. júl. 10. 10:40

Szia!

Bocsi, de a sör helyett miért nem iszol inkább valami light üdítőt?Abban nincs annyi kalória!

Szerintem is vezess naplót mert onnan tudod megnézni pontosan hogy mennyit is eszel!

Igazad van a nőiességgel kapcsolatban!Én 10 kilótól szabadultam meg, de már így is nagyon sokat javult az önbizalmam a magánéletben(a férjemmel is jobb a kapcsolat) és úgy a társadalmi életben is!Csinosabb rucikat is feltudok venni, nem azokat az unalmas nagyméretű nadrágokat és a bő pólókat!Tehát ezek is nagyon fontos dolgok egy nő életében!

Én próbálok segíteni neked, de csak rajtad múlik , hogy mennyire vagy kitartó és mennyire erős az akaraterőd!Hidd el ha kitartasz és megfogadod a tanácsainkat, sikerülni fog!

1271. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 1267. - Szerencsésné)
2009. júl. 10. 10:22

Szia!Tudom én is hogy hogy van ez!Ugyanebben a cipőben járok!Nehéz egyszerre mindent csinálni!

Én se sűrűn tudok itt lenni, de ahogy az időm engedi jövök!

Jó légy!Pusza!

1270. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 1266. - Szuszy)
2009. júl. 10. 10:19

Szia!

Valószínűleg azért lehet, mert a görögdinnye 90%-a víz!Ez olyan mintha léböjtöt csinálnál szerintem.Én úgy csinálom, hogy nem egyszerre eszek belőle sokat, hanem sűrűn kevesebbet!Így nem érkezik a gyomor kiürülni és nem vagyok éhes!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook