Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! fórum

100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1758. pimpi3 (válaszként erre: 1756. - Magdolna23)
2008. júl. 16. 21:32

Sziasztok Lányok!

Szerintem se kell izgulni!:))Nekem is olyan lassan csordogál lefelé!LÉnyeg hogy ne adjuk fel!Igaz?!

Csak beindul megint!

puszka

1757. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1756. - Magdolna23)
2008. júl. 16. 20:51

Szia!


Nem szabad ilyenen fennakadni! :)))


Én lassan egy hónapja stagnálok. Igaz,ebben volt bűnözési időszak is,meg lustasági is,de volt olyan,hogy minden nap tornáztam, figyeltem a kajára, és mégis....meg sem mozdul!


Úgyhogy hajrá tovább!

Nagyon ügyes vagy,grat. a mínuszhoz!!!

2008. júl. 16. 08:40

Sziasztok

Már elég jól haladok a fogyozással eddig 6 kg ment le :))

Csak azt nem értem hogy a múlt hétem mikor ráálltam a mérlegre 92 voltam és ma mikor mérlegeltem már 93 pedig egyáltalán nem bűnözök és minden nap tornázok a Norbi dvd-re másfél órát.

Úgy hogy valaki tud nekem normális magyarázatot adni nekem erre kérem írja meg hogy most mi ez !!!!!!!!!

Vagy ne keseredjek el ?

Köszike

1755. Maruszja (válaszként erre: 1754. - 09ca1d3343)
2008. júl. 15. 21:46

Egészségedre!


Tényleg fura az időjárás. Egyik nap megsülünk, másik nap befagyunk. És persze ezt megérezzük magunkon, főleg az én koromban már!

2008. júl. 15. 13:05

Szia!


Miután túlvagyok egy negatív teszten,ismét belecsapok a lecsóba, ami a fogyit illeti...Ugyanis még 5 kg-ot csak jó lenne leadni...

Ellenben nem mától,sajna ebédre lecsúszott egy mákos kalácska :(((


Szép napot,ebben a "furi" időben!

1753. Maruszja (válaszként erre: 1752. - 09ca1d3343)
2008. júl. 14. 15:38

Bocsi, tényleg egy fiad van! Nem tudom miért gondoltam, hogy kettő. De még lehet!!!


Puszika

2008. júl. 14. 13:15

Szia!

Köszi,de csak egy "pici" fiam van!

Úgy látszik a férfiaknál nem korfüggő a morgás! :DDD


Szép napot!

1751. Maruszja
2008. júl. 13. 17:02

Hát sokat nem tudtam meg Rólad, de fiatal vagy annyi tuti, mert pici gyerekeitek vannak!

Nagyon aranyosak, édesek!

1750. Maruszja (válaszként erre: 1749. - 09ca1d3343)
2008. júl. 13. 16:59

Jaj, de aranyos vagy! Én meg a csinosság. Még 10 kg-nak le kellene menni, akkor talán. Persze így is sokkal könnyebbnek érzem magam. Hát igen 58 évesen nehezebb, mint 25 évesen, ha bár most hirtelenjében nem tudom, hogy Te mennyi is vagy, majd megnézlek!

Köszönöm a naplómat folyamatosan csinálom, ami elég sok időt lefoglal. De hát tavaly óta nyugdíjas vagyok és van időm rá. Csak a férjem morog sokat, hogy már megint Hoxázol! De vállalom a morgását és újra és újra megint Hoxázok.

Most megnézlek!


Sajnálom, hogy nem sikerült elmenni, ahová szerettetek volna. Ismerem ezt a hirtelen való "berendelést". Az én férjem katonatiszt volt és sűrűn berendelték annak idején.

2008. júl. 13. 12:47

Szia!


Megnéztem a naplódat,nekem nagyon tetszik!

Örülök,hogy jól sikerült a találkozó!

Szerencsére én is megismertem itt pár embert, akivel egy hulámhosszon vagyunk! :)


Ma kicsit elvagyok keseredve, ugyanis elterveztük,hogy elmegyünk délután fürödni, a gyereknek is ez lett volna az első pancsolás...

Hát,közbeszólt a sors,a páromat berendelték dolgozni reggel 7-kor, este jön csak haza ...:(((

Nagyon rosszul esett,mert már 1 hete készültünk rá. Na,majd legközelebb...


Nálam még mindig szünetel a fogyi, a lányos napjaim is késnek, úgyhogy várok még...Aztán belehúzok,mert talán 2 kg vissza is köszönt :(


Nagyon csinos vagy, ezt még akartam mondani! És nagyon ügyes,hogy a Te korodban ilyen kitartó voltál! Ne értsd félre, sokan ilyenkor már nem foglalkoznak magukkal...


További szép napot! Szia!

1748. Maruszja
2008. júl. 13. 07:17

Sziasztok!

Szia Elmex!

Igen én is tudom, hogy Anikó indította el ezt a fórumot, de mióta dolgozik - gondolom - kevesebb ideje van ide benézni!

Nagyon örülök, hogy a párodnak sikerült leadnia 10 kg-ot. Az enyémnek meg felszednie kellene legalább annyit, ha nem többet!

Én 2 hónapot kihagytam, de szerencsére nem híztam szinte semmit. Most ismét elkezdtem a Reductilt, 2 hónapra valóm van. Még 10 kg-ot szeretnék leadni és akkor én nagyon meg lennék elégedve magammal. Többet nem is gondoltam, mert nekem annyi volt kitűzve is!

Én azért nézek be keveset mostanában ide, mert sok időt elvesz a naplókészítésem. Azért néha be-bekukkantok!


Nálunk Békéscsabán már kétszer volt Hoxás találkozó. Én hívtam volna Anikót is, mivel Ő is békéscsabai, de letojta a fejemet, azaz nem is válaszolt arra, ahogy jeleztem neki az időpontot. Mindkettő nagyon jól sikerült. Készítettünk fotókat is, a naplómban, sőt az adatlapomon is látható 1-2. Szóval errefelé zajlik a Hoxás élet és nagyon megszerettük egymást. De nemcsak csabaiak jöttek, hanem a környező városokból, falvakból is.


Szép napot és jó hétvégét kívánok mindenkinek!

2008. júl. 8. 12:36

Szia!


Úgy látom,mindenki lement a térképről,de sebaj!

Ki indította a fórumot? Talán Anikó? MAjd megnézem...

Megvagyunk,mindenki göthös,leginkább én. A gyerek kezd javulgatni, az ember is elkezdett dolgozni, én meg kínlódok. Nátha, köhögés, stb.

Képzeld, a páromnak már lement 10 kg! Nagyon örültünk,mert igazából nem tartotta annyira a szabályokat,mint ahogy én sem ! :DDD

Na,de ez van! Mostanában egyfolytában éhes vagyok,bármit csinálok...Remélem nem tart sokáig!


Vigyázz magadra! Szép napot!

1746. Maruszja
2008. júl. 7. 15:46

Amúgy jól vagytok? Mindenki nyaralni van? Olyan csend van itt mostanában.

Ki is indította ezt a fórumot, mert Ő sincs sehol soha!

1745. Maruszja (válaszként erre: 1743. - 09ca1d3343)
2008. júl. 1. 22:14

Szia!

Mielőbbi gyógyulást a párodnak! Én is úgy vagyok a kajával, hogy eszem, de azért figyelek magamra, hogy ne zabáljam túl magam. Rájöttem, hogy néha akkor is eszem amikor nem is vagyok éhes. Csak mondjuk dél van, no akkor enni kell! A fenéket kell enni, csak akkor ha tényleg éhesek vagyunk!

1744. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1741. - Magdolna23)
2008. júl. 1. 20:46

Szia!


Én anno Norbival kezdtem, az idő , kódok stb.,de bevallom jó, ha 2 hétig tudtam csinálni.

Sokaknak bejön,de szerintem nem vagyok egyedül,akinek nem.

Majd meglátod, hogy sikerül tartanod.


Azóta leginkább arra figyeltem,hogy ne egyek kenyeret, tésztát, és hasonló finomságokat :(

Van,amikor bejött,van amikor nem.

Próbáltam a mozgásra koncentrálni.


Sok sikert a jövőben,és sok-sok kitartást! :)))

1743. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1742. - Maruszja)
2008. júl. 1. 20:41

Szia!


Már én sem nagyon fogyizok, most sok a kerti munka, néha becsúszik egy kis torna,aztán ennyi.

Az evésre van,hogy figyelek, néha nem :(

Így k. 3 hete nem mozdul a mérleg,de sebaj.

Párom azért még kitartó szerencsére, mondjuk neki még sok van a mínusz 30-ig :)

Segítek neki, lelkileg is, most meg beteg is lett ráadásul, úgyhogy elvagyunk!


Mindenkinek szép napot!

1742. Maruszja
2008. júl. 1. 14:47

Sziasztok!

Hű, de régen jártam itt, de ahogy látom más is!

Én mostanában nem fogyóztam, ugyanazt ettem, mint a férjem. Se nem híztam, se nem fogytam. No jó, van, hogy 30 dkg fel, aztán 40 le. Szóval stagnálok. Tartom a 88 kg-ot. Jó lenne még legalább egy tízest leadni, de jaj olyan nehéz!

2008. júl. 1. 07:05

Sziasztok


Most járok itt elöször

Most kezdem el egy hete a Norbival diétázni. Nektek mi a véleményetek és ha van valaki aki ezzel fogy kérem írja meg nekem a sikerét

1740. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1739. - Annaluca)
2008. jún. 17. 21:20

Sziasztok Lányok!


Régen jártam erre,minden nap van valami "dolog".

A héten bölcsizünk a kisfiammal,nyílt hét van,belehet vinni a piciket. Holnap is megyünk! :)


Fogyi téren megvagyunk,köszi!

Páromnak megy,megyeget,már megvette az uszibérletét is!

Nekem most megállt a súly,mondjuk sokat kilengek,meg hát most a kertet meg egyéb nyalánkságokat csinálunk...Tudom,jó kifogás :D

Na,majd belehúzunk!


Mindenkinek szép estét, és szép fogyis napokat! :)

1739. annaluca
2008. jún. 17. 20:59

Néha itt vagyok, de annyi gyümi érik, hogy nem győzöm szedni. Túlvagyunk a meggy, eper, cseresznyeeltevésen, most málnadömping van.


Elmex, hogy megy az uradnak a fogyi?

1738. husom36
2008. jún. 17. 19:54
o
1737. Maruszja
2008. jún. 16. 16:38

Sziasztok!

Mi van lányok Veletek, hová tűntetek? Mindenki nyaralni van?


Anikó, ha olvasod: holnap, kedden 15 órakor a Márvány cukrászda teraszán találkozunk!

Ha van időd és kedved szeretettel várunk Téged is!

1736. Maruszja
2008. jún. 8. 22:36

Sziasztok!

Anikó! A Békéscsaba és környéke Hoxásoknak találkozót szervezek. Ha olvasod: jó lenne, ha Te is el tudnál jönni. A pontos dátum most van egyeztetés alatt, de az biztos, hogy a Márvány cukrászda teraszán lesz. Ha érdekel jelezz vissza nekem priviben és megírom pontosan mikor lesz!


Mindenkinek sok-sok fogyást kívánok!

1735. muzsa
2008. jún. 5. 15:50
hát nem tervezem:) jelenleg úgy gondolom, hogy csak egyszer szabaduljak:) aztán kitudja mit hoz az élet...
1734. Icus (válaszként erre: 1725. - Muzsa)
2008. jún. 5. 08:57

Juniús 20!! Megpróbálhatjuk!!!:))

Nem is jössz visszaakkor ide már többet!!!??:((

Bár nem csodálkozom, hogy nincs mi ide kössön. Akkor marad itt azember, ha valaki ideköti:))

1733. muzsa
2008. jún. 4. 19:01
óh, hát az még nekem is megvan, majd teszek fel új képeket reggel, ha jól sikerülnek hogy megünnepeljen hogy átléptem a 89.kilót is:D kitartást lányok, menni fog
1732. annaluca (válaszként erre: 1730. - Muzsa)
2008. jún. 4. 08:08
Hű, tényleg nagyon ügyes vagy. És nagyon csinos lettél. Ez egy kis erőt ad nekem is, hogy érdemes kitartani, és egyszer a szekrénynyi seggem nekem is eltűnik.
1731. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1730. - Muzsa)
2008. jún. 3. 14:36
Igen,már lejegyeztem az adatokat! :)))
1730. muzsa
2008. jún. 3. 14:32

óh, köszönöm:D hát még tényleg nem ettem meg a kenyerem felét:DD de ami késik, az...:D várom már a 3 órát aztán megyek ki tételezni meg kicsit fürödni:)

nah sikerült a mérés?

1729. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1728. - Muzsa)
2008. jún. 3. 14:29

Nagyon ügyi vagy!

És szemtelenül fiatal! :)))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook