Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? fórum

Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? (beszélgetős fórum)


169. Lujza28 (válaszként erre: 167. - Timihugi)
2009. ápr. 2. 09:39

Sajnálom hogy beteg még a párod!:(

Remélem a laboreredmény csak jó hírekkel szolgál! Nálunk is nagyon elhúzódott ez a nyavaja, Ádám még mindig nem 100-as, biztos nálatok is ilyen makacs vírussal van dolga szegény apának!

Az egy embertől, csak egyfélét, én is rengeteget hallottam mostanában, ránk ez határozottan igaz!:) Az lenne a gyanús ha esetleg ezután egy lány összejönne!:) Persze semmi ilyesmi tervem nincs!!!

Orvos ügyben tényleg nincs félnivalód, én a megyeiben tudok párat ajánlani akire én is nyugodt szívvel rábíznám magam! Akinek meg a klinikával van tapasztalata, az biztos onnan is tud néhány jó orvost, úgyhogy jöhet bátran az a tesó!:))

Párodnak nagyon gyors gyógyulást kívánok!

2009. ápr. 1. 22:44

Ja! Holnap megyünk Ringatóra az IH-ba. Esetleg valaki csatlakozik?:-)

Az dobjon rám egy üzit, vagy hagyjon akár itt is.

Reggel még felnézek.

Jóéjt mindenkinek!

2009. ápr. 1. 22:43

Helló lányok! De jó, hogy kicsit felpörgettétek itt az életek!:-) Sajnálom, hogy nem tudtam bekapcsolódni, Csaba még mindig beteg, és ez már aggaszt nagyon. a naplómban írtam részletesen, ha nem bánjátok, itt nem regélek annyit.

Bea, üdv itt nálunk! Gyere csak, amikor tudsz, mindenkinek örülünk:-)! Nagy adag kitartás...hipp-hopp, és már azt veszed észre, hogy a kezedben tartod a kis Jankádat. Szorítok nagyon!

Egyébként nagyon közel lakunk, a Lánc utca ugye a Felsővámház u.-val szomszédos? Vagy legalábbis akörül van.

Lujza, kár, hogy csak a betegség hozott mostanában errefelé...de sebaj, előbb-utóbb úgyis összetalálkozunk:-).

Örülök, hogy ilyen jó véleménnyel vagytok az orvositokkal kapcsolatban. Akkor nincs félnivalóm...mert a kistesó nálunk is a rövidtávú tervekben szerepel. Talán jövőre neki is kezdünk újra;-). Persze, hogy mindjárt Te jutsz eszembe Lujza...igaz, nekem még csak egy fiacskám van:-). De nem lennék szomorú, ha újra azt sikerülne összehoznunk. A férjedre pedig igaz a mondás: "Egy ember csak egy félét tud" :-))).

166. Lujza28 (válaszként erre: 165. - Minna03)
2009. ápr. 1. 11:41

Igen, nagyon, tulajdonképp mind a három gyerkőcnél lányt vártunk!:D

Ehez képest három fiam van!:) Nem baj, majd hozzák a csajokat ők! Biztos nem próbálkoznék többet, úgy látszik mi csak fiút tudunk összehozni!:D

165. minna03
2009. ápr. 1. 09:59

Gondolom,h nem könnyű,persze,h sok öröm van velük,és persze a rossz is hozzátartozik.nekem néha 1 is sok,na jó nem panaszkodom.

A következő kérdésem ez lett volna,tudtam,h vágysz 1 kislányra is.

164. Lujza28 (válaszként erre: 163. - Minna03)
2009. ápr. 1. 09:52

Apa a segítségem!:) Szerencsére inkább éjjel szokott dolgozni, így napközben sokat van itthon, és tud segíteni!

Hát, köszi:), sokszor elég nehéz velük, de azért ki lehet bírni, és annyi öröm is van velük, igaz gond is akad!:)) Főleg a sulis kiskamasz nagyfiúval...:S De azért nem panaszkodom! Néha kicsit padlón vagyok, kimerülök, olyankor jól kibőgöm magam és folytatom!

Azért negyediket nem vállalnék!:) Pedig megőrülök ám egy kislányért!:D

163. minna03 (válaszként erre: 162. - Lujza28)
2009. ápr. 1. 09:47

Igen,jó fej doki,nagyon kedves,én már úgy jártam Uh-ra,h mondta,h mikor kérjek időpontot.


Nem semmi,azért,h 3 gyerköcöd van,minden tiszteletem a tiéd,nem lehet könnyű,van azért segítséged?

162. Lujza28 (válaszként erre: 159. - Minna03)
2009. ápr. 1. 09:42

A Labossa doktorúr nekem is nagyon szimpatikus, voltam nála uh-on ha épp ő volt bent, nagyon kedves doki!

Igen a doktornő már csak a nőgyógyászatot viszi úgy hallottam, nem vállal már szüléseket!

Én szülésznőt nem fogadtam külön, de mindegyik szülésemnél aranyosakat fogtam ki, úgyhogy tulajdonképp minden jól alakult nálam!:)

161. minna03 (válaszként erre: 158. - Bea 81)
2009. ápr. 1. 09:42

Na ok,örülök,h rendben volt minden.

Majd szólok a Kolettnak is,h jöjjön ide,tényleg alakul itt 1 jó kis csapat.

160. Lujza28 (válaszként erre: 158. - Bea 81)
2009. ápr. 1. 09:39

Örülök hogy rendben van minden Jankával! Húú, hamarosan megszületik!:)) Izgulsz már?

Nem tudom honnan de tényleg ismerős vagy nekem! Lánc utcába járok sokat ott rendel az orvosunk, mostanában hetente kétszer megfordultam arra a gyerekek miatt..:(

Kertvárosban én is laktam, a Melinda utcában, sokat sétáltam a környéken, de ez már jó pár éve volt!

Én is a keróban végeztem, cukrász vagyok, de az még régebben volt!:)

Nem tudom, csak beugrik!:)

Egyébként Brigi a nevem, a fiaim Dávid, Ádám, és Máté. Képek vannak a naplómban, és az adatlapomon is. A párommal 15 éve vagyunk együtt és 10 éve vagyunk házasok.

159. minna03
2009. ápr. 1. 09:37

Na végre egy kis mozgás a fórumon.Én a Labossa Gusztávnál,előtte én is a Bédi Beához jártam,de nem tudott 100%-osan elvállani,így elmentem az előbb említett dokihoz,az egyik btnőmmel jártam együtt(ő ajánlottaés nem bántam meg),ő 1 héttel előbb szült mint én,uh tök jó volt,sok helyre együttjártunk pl.tornára.

Szülésnő nekem érdekes volt,mert akit felfogadtunk,nem volt épp magyaro.on,ezért épp az ügyeletes szülésznő volt,akivel azóta jóban lettünk,nagyon meg voltam vele is elégedve.

158. bea 81
2009. ápr. 1. 09:32
Sziasztok!Ma voltam nst minden ok és Janka jól elvan a pocakban,mocorgott ezerrel.Vagy kertvárosból vagyok ismerős ott laktam sokáig vagy pedig a keroból oda jártam suliba.Most a Lánc u-ban lakunk.A klinikán fogok szülni a Wilhelmnél.Amúgy 28 éves vagyok és a Tchiboban dolgoztam fél évig előtte a Takkoban picit,előtte meg a Rp outdoorba 7 évig,csak sajnos bezárt.Lujza nektek jobbulást!
157. Lujza28 (válaszként erre: 156. - Minna03)
2009. ápr. 1. 09:32

Köszönjük, nektek is minél előbbi gyógyulást!:))


Kinél szültél? Én a Bédi doktornőnél, és nagyon meg voltam vele elégedve! Igaz 16 éves korom óta hozzá járok, nem volt kérdés kinél akarok szülni!:)

A csecsemősök.., hát igen, némelyik elég mogorva volt, de alapjában nekem is csak jó tapasztalataim vannak!

156. minna03
2009. ápr. 1. 08:37

Lujza akkor nektek jobbulást.

Mi talán javulunk,még nem az igazi,de lealább,már picit jobb kedvünk van,Marti is újra kezd rendesen enni.


Bea,igen gyere mesélj,a többieknek.Én is amegyeiben szültem Lujza,és meg voltam mindennel elégedve,kultúrált volt minden,ami kicsit gázosabb volt,a csecsemősnővérek.

155. Lujza28
2009. márc. 31. 20:45

Levinek boldog első szülinapot kívánunk!!:))


Mi még betegek vagyunk, még Ádi van oda, talán ez a hét, és vége lesz már!! Most sűrűn imádkozom hogy a család többi tagja ne essen vissza!!


Bea, üdv közöttünk, jó kis csapat ám ez!! Gratulálok a babához!:) Olyan ismerős vagy nekem valahonnan, de lehet hogy csak egy ismerősömre hasonlítasz!:) Mesélj magadról ha gondolod!

Hol fogsz szülni? Van dokid? Babó előtt mivel foglalkoztál? Merre laktok?

Én 30 éves vagyok, 3 fiam van. A megyeiben szültem.

Kérdezz bátran bármiről!:)

154. minna03 (válaszként erre: 150. - K_Roni)
2009. márc. 31. 14:20

Hú,klassz lehetett az 1 szülinap Levinek,már úgy várjuk mi is,én is kis zsúrt fogk rendezni,Marti pár kis barátjával.

Vettem már olyan kis gyertyát,h rajta van,h Martin.

153. minna03 (válaszként erre: 152. - Bea 81)
2009. márc. 31. 14:16

Persze gyere csak mindeképp,meg nemsoká nem 2 in 1ben jössz.

Drukk,drukk,nemsoká itt lesz a kis Janka.

152. bea 81
2009. márc. 31. 13:24

Sziasztok!

Ha nem baj csatlakoznék.

Itt szoktam néha irogatni az április babavárokba és egy barátnőm mondta(Minna),hogy irjak ide is,ti már tapasztalt anyukák vagytok és pécsiek is,így biztos nagy segitségemre lesztek majd.Nekem még csak pocaklakóm van.Amúgy április 30-ra vagyok kiirva,reméljük előbb meglesz.

151. K_Roni (válaszként erre: 146. - Timihugi)
2009. márc. 31. 12:56

Pedig már megörültem, hogy hétfő, mert csütörtökre emlékeztem. Sajnos most csütörtök nem jó nekünk, mert megyünk egyéves tanácsadásra. De jövő héten elvileg számíthatsz ránk.


Már alig várom a kiülős bulit :-) Nekem mindegy hova megyünk, mert nem ismerek semmi ilyen helyet. Alkalmazkodok :-)


Fogak ügyében pedig körbenéztem az interneten. Ezek után végül beruháztunk egy Oral-b-s fogkefére. Azt olvastam, hogy fogkrémet csak akkor kell venni, ha már ki tudja köpni. Úgyhogy ezzel még várunk. Egyébként Leninek tegnap jött ki a 7. foga.

150. K_Roni
2009. márc. 31. 12:39

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a szülinapi köszöntést. Igen, volt egy kis buli is. Sütöttem Leninek egy neki való kis tortát, körberaktam meggyel és rá az egy szál gyergyát. Majdnem elbőgtem magam, mikor beleszúrtam. Már egy éves...! Szóval feldíszítettük a konyhát sok-sok lufival és megkapta a tortát. Elötte már gyakoroltuk, hogy kell a gyertyát elfújni. Nagyon ügyes volt. Aztán nekiesett a tortának. Először leszedegette a meggyet, aztán két kézzel szétmancsikolta az egészet, tömte a szájába. Annyira édes volt. Majd teszek fel képet. Húsvétkor megyünk haza szüleimhez, ott lesz egy nagyobb családi szülinapozás nagyszülőkkel, nagynénikkel, dédivel stb.

149. minna03 (válaszként erre: 147. - Timihugi)
2009. márc. 30. 17:21
Elefántos ház is a városban van(Jókai tér) van nem messze a Széchenyi tértől,ahogy mész aferencesek utcája felé,ott ilyen kiülős,még anno kivetitő is volt,és voltak mesefilmek,vmikor ősszel,ha jól emlkészem.
148. timihugi (válaszként erre: 145. - Minna03)
2009. márc. 30. 17:12

Tényleg, ma van Levi szülinapja! Istenke éltesse a is 1 évest! Sok puszi Neki!:-))

Biztos volt ünneplés;-)!

147. timihugi (válaszként erre: 144. - Minna03)
2009. márc. 30. 17:10

Az elefántos ház merre van? Csak kérdezem, mint "bevándorló" ;-)).

Gyógyulgassatok akkor, most ez a legfontosabb!

Jesszusom...már mindjárt húsvééét???

146. timihugi (válaszként erre: 141. - Timihugi)
2009. márc. 30. 17:08
Bocs, Roni - csütörtököt akartam...elírtam;-).
145. minna03 (válaszként erre: 138. - K_Roni)
2009. márc. 30. 15:58
Boldog Szülinapot Levinek!Pont néztem a képeiteket,és akkor vettem észre,most már tudom is,h ki vagytok,bár első körben nem rátok gondoltam.
144. minna03
2009. márc. 30. 15:53

Lujza,mi Dr Bodor Edithez járunk,ő itt rendel a városban,a Lazirisz szemcentrum melett.


Nekem jó a Semiramis,v esetleg az Elefántos ház,ott is bőven elférnénk babakocsival,mi voltunk ot tavaly,még 2 kutyival,meg babakocsival.

Sztem olyan 2 hét múlva jó lenne,addigra tutira meggyógyulunk,és még lehet,h szupi idő lesz.Nha mit szóltok?Most néztem húsvét utáni hét vmelyik napja.


Sajna még sztem eltart jó pár napig,a betegségünk,csütörtkön megyünk vissza remélem addigra javulás el be.

143. timihugi (válaszként erre: 140. - Lujza28)
2009. márc. 30. 15:12

Lujza, mi Dr. Csaba Tündéhez járunk a MÁV rendelőbe (Szabadság u.- ugye?). Nekünk Őt ajánlották, mikor ide költöztünk, mi elégedettek vagyunk vele. Biztos jó lehet, mert mindig rengeteg a kisbetege.

Az összeülést én csak azért napolnám el kicsit, mert Apa miatt lehet, hogy még "vírushordozók" vagyunk. Nem szeretnénk fertőzni, bár mi jól vagyunk.

Azért remélem jelentkeznek még a többiek is, akik éppen nem voltak a napokban.

142. timihugi (válaszként erre: 138. - K_Roni)
2009. márc. 30. 15:07

Roni, nekünk még csak egy szem fogacskánk van, még nem használtam fogkefét, majd ha több lesz. Ebben a témában én is várom a tapasztaltabb anyukák infóit:-). De úgy tudom a Dm-ben lehet kapni "kezdő" babakészletet, 3 fajta kefével, szerintem Nektek már érdemes mosogatni a fogacskákat. Nekem a védőnő még csak nedves gézzel való tisztítgatást ajánlott.

A bébi fogkefét már kinőttétek? Mert az a Dm-es elég picurka keféket tartalmaz.

141. timihugi (válaszként erre: 137. - Minna03)
2009. márc. 30. 15:01

Sziasztok! Minna, remélem mindketten jobban lesztek hamarosan. Ki gondolta volna, hogy a ringató utáni nap Ti is betegek lesztek? Még semmi nem látszott. De ilyen ez...nálunk is így volt mindegyikünk esete.

Nem baj, ha nem tudtok jönni, a gyógyulás az első. Mi megyünk, ha nem jön közbe semmi. Esetleg ha addig rohamosabb javulás van, úgyis megtalálsz;-)!

Roni, Téged azért várlak, ha jó a hétfő. Majd értekezzünk.

A kiülős bulis még kicsit napoljuk el, míg mindeki meggyógyul, de természetesen benne vagyok. 1-2 hét múlva meg talán még szebb idő lesz a "babakocsis bulihoz" ;-). Lenne egy tippem is, ha megfelel Nektek, a sétáló utcában van egy Semiramis nevű kávézós-teázós-kapuccsínózós hely, kiülős - szerintem elég csajos:-) (no alkohol). Mi már voltunk ott, van hely az asztalok között a babakocsiknak is. Hmm??? Esetleg más javaslat?

140. Lujza28
2009. márc. 30. 13:53

Sziasztok lányok!


Minna, a kiülős buli engem is érdekel majd, de előbb még helyre kell jönnünk... nálunk még mindig van beteg, így kicsit el kéne tolni... Vagy a következőre megyek én is!:))

Amúgy megvagyunk, zajlik az élet nálunk rendesen!:S


Kihez jártok gyerekdokihoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook