Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbabás anyukák társaságát keresem Pesten fórum

Kisbabás anyukák társaságát keresem Pesten (beszélgetős fórum)


22. Avent
2011. okt. 17. 16:05

Benne vagyok.

Sírógép? Ennyire sokat sír?

Miből áll a babamasszázs?

2011. okt. 16. 12:55
Én sem feltétlen a régi ismerősökkel vagyok, mert gyerekkori barátaim vidéken vannak, fent meg leginkább a munkatársaimat ismertem, akik nem érnek rá nagyon babázni. Mi jártunk babamasszázsra, azt nagyon szerette az én kis sírógépem. A lánykámat Fanninak hívják. Ha gondolod egyszer majd összehozhatunk egy találkát.
20. Avent
2011. okt. 16. 12:03

Az jó, hogy van olyan társaságod ahova el lehet vinni. Az én ismeretségi körömben ő az első kölök, így nem igazán fogadják be szegénykémet. Más lett az élet. Akinek meg van babája az az ország másik végében van. Szóval kicsit magányosak vagyunk. Legalábbis én mert Nórinak ez így még megfelel. :)

Hogy hívják a kislányod?

19. Évili84 (válaszként erre: 18. - Avent)
2011. okt. 16. 08:44
Egyáltalán nem vagy gonosz, ha a picur jól bírja, akkor nyugodtan lehet vele menni bármerre. Mi nagyon nehezen tudtunk kimozdulni, de még mi is mentünk ide-oda néha. Én pl. fél éves korában elkezdtem egy tanfolyamot, minden szombaton más vigyázott rá, vagy apukája vagy anyum. Most is úgy vagyok vele, hogy megyünk társaságba, igyekszem nem félteni a betegségektől, mert előbb-utóbb úgyis túl esik rajta, főleg, ha bekerül a bölcsibe.
18. Avent
2011. okt. 15. 19:05
Hétköznap lényegében semmit nem csinálunk. Fél egyre megyünk a szüleimhez ebédelni. Utána sétálunk és várjuk, hogy apa hazérjen. Imádom ezt a csajt úgyhogy remélem nem vagyok gonosz de igénylem mellette a felnőtt társaságot. Nemsokára utánanézünk a babaúszásnak. Remélem az majd leköt minket egy kicsit. Meg majd ezeket a koncerteket is megnézném. Mikor lehet elkezdeni úgy rendesen eljárkálni? Társaságba menni vele?
17. Évili84 (válaszként erre: 16. - Avent)
2011. okt. 15. 13:37

Igen most már meggyógyult, bár ha nő, még elferdül a nyaka, de aztán kimozogja. Mi nem jártunk úszira, az már nem fért bele.

Nektek hogy telnek a napok?

16. Avent
2011. okt. 14. 06:32
Juj szegénykém. Mostmár rendben van? Babaúszásra jártatok?
15. Évili84 (válaszként erre: 12. - Avent)
2011. okt. 13. 20:17

A gyógytorna azért kellett, mert 5-ször volt a nyakán a köldökzsinor és ezáltal rosszul feküdt a hasamban és az egyik oldali izmai megrövidültek és féloldalasan tartotta magát.

Hidd el ahogy egyre telik az idő sokkal könnyebb lesz minden.

Nagyon szerencsés vagy, hogy 12 órát alszik, így szerintem érthető a két óránkénti evés, majd idővel alakul.

14. Avent
2011. okt. 13. 09:54
Lehet. Sőt biztosan az. Próbálkoztuk már abbahagyni de a ki zabagépem úgy sír, hogy már levegőt sem kap olyankor. Hiába mondom neki , hogy egyszerűen nem lehet ennyire éhes. De olyan keservesen sír. Cserébe viszont minden este 12órát alszik. így alkut kötöttünk. :-)
13. 432d0af620 (válaszként erre: 12. - Avent)
2011. okt. 13. 08:54
kétóránként????? nem sok az egy kicsit?
12. Avent
2011. okt. 13. 06:01
Jó, hogy már tudtok mozogni. Nálunk ez még nagyon macerás. Persze minden nap sétálunk de a kétóránkénti evés kicsit leszűkíti a lehetőségeket. Miért kellett gyógytornára járnotok?
11. Évili84 (válaszként erre: 10. - Avent)
2011. okt. 12. 22:04
Hát tavaly télen gyógytornán kívül nem sokat voltam sehol, csak a napi kis séta, mivel refluxos volt és állandóan lehányta magát. Most már mindenfelé járunk, vásárolni, játszóházba, busszal, vonattal. Itt a lakóparkba szoktunk sokat sétálni, de voltunk már vele pl. könyvtárban is.
10. Avent
2011. okt. 12. 17:20

Nem a Bajcsyban. Az I-es Nőin. Ott volt a dokim. Bár kényelmesebb lett volna itt a szomszédban.

Mit szoktál csinálni a kislányoddal? Főleg, hogy most már ez a második tele lesz. Hova mentek ha nincs túl jó idő?

9. Évili84 (válaszként erre: 8. - Avent)
2011. okt. 12. 14:01
Én a XVII. kerületben lakom, közel a X. kerhez. A Bajcsyban is szültél?
2011. okt. 12. 10:53
Kőbányán lakom, közel a Bajcsy kórházhoz. Ez a koncert jól hangzik. Mikor szokott lenni? Ti merrefelé laktok?
7. Snido (válaszként erre: 1. - Avent)
2011. okt. 12. 10:01

Szia!

Nekem egy 8 hónapos kislányom van. Milyen hasonló érdeklődési körre gondolsz?

6. Snido (válaszként erre: 4. - Évili84)
2011. okt. 12. 09:59

Bocsi, hogy én (is) válaszolok, de komolyzenei koncert. Ezt a fórumot nézd meg:

[link]

Na meg a MüPa honlapján tájékozódhatsz. Igazi baba-mama találkozó zenei aláfestéssel! :)

5. Évili84 (válaszként erre: 1. - Avent)
2011. okt. 12. 09:58

Szió!

Nekem egy éves lánykám van. Merre laksz Pesten?

4. Évili84 (válaszként erre: 2. - 432d0af620)
2011. okt. 12. 09:57
Ne haragudj, hogy ide pofátlankodok, de milyen az a babakoncert és mikor van?
2011. okt. 12. 09:40

Szia!

Engem is érdekelne, hogy merrefelé laksz. Pest azért nem olyan picike. Mindenesetre az én fiam 5 hónapos lesz, éppen tehetünk egy próbát, ha gondolod. :)

2011. okt. 12. 09:36

szia!

Merre laktok?

Hasonló érdeklődés alatt mit értesz? :-)

Mi (pár hoxás) 2 hetente babakoncertre a Művészetek Palotájába, ha van kedved csatlakozz. :-)

2011. okt. 12. 09:21

Sziasztok

az ismeretségi körömben még senkinek sincs gyereke. Bulizni mostanában nem nagyon tudok de attól még nem írnám le magam. Szeretnék hasonló érdeklődésű emberekkel megismerkedni, eljárkálni, csevegni. 33 éves vagyok, a lányom pedig két hónapos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook