Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata az Ozempic nevű diabétesz gyógyszerrel? fórum

Van valakinek tapasztalata az Ozempic nevű diabétesz gyógyszerrel? (beszélgetős fórum)

1 2 3
nov. 14. 14:46

Kedves Sorstársak!

A 2 es cukros tábornak már régen tagja vagyok.

Azonban most eljutottam a 0,25 ös Ozempic-hez. Ahogyan többen jelzitek erős hányingerem van, pedig még csak 2-t szurtam. Lehet hogy ez csökkenni fog, vagy ellenkezőleg?

Azt kérdezném még, hogy valamivel csökkenthető e a hányinger B6 vagy Daedalon tablettával?

Ja és remnekül hízom tőle, ahelyett hogy fogynék. Mi a véleményetek? Köszönettel. Rgy

60. tmh (válaszként erre: 58. - M.O.s.LéK)
nov. 13. 17:54
Szia. Nekem 0,5-ösből van. Ha aktuális még írj, és egyeztetünk.
59. tmh
nov. 13. 17:51

Sziasztok.

Nekem maradt 0,5-ösből, kétszer használtam. Sajnos vissza kellett állnom a 0,25-re, mert sok volt a mellékhatás, így eladóvá vált.

Budapesten átvehető.

nov. 13. 10:27

Sziasztok!

Ha maradt valakinek eladó Ozempic-e, akkor azt szívesen megvásárolom.

57. Gina35
nov. 4. 10:25
Sziasztok! Nektek támogatással írták fel a gyógyszert? Nekem sajnos nem :(
56. erodof (válaszként erre: 55. - Csacsa2)
okt. 23. 13:55
Szombaton este jonnek érte, ha mégsem akkor jelentkezem
55. csacsa2 (válaszként erre: 54. - Erodof)
okt. 23. 10:27
Erodof,engem erdekelne
54. erodof (válaszként erre: 53. - Szilvi730)
okt. 22. 08:45
Ozampic 1 mg-os 2022.12. hónapban jár le.Kiváltottam 2020 10. hó 14-én az orvos 10.19 én uj gyógyszert írt fel így feleslegessé vált.Blokkom is megvan
okt. 21. 20:39

Sziasztok!

Esetleg ha valakinek van eladó Ozempic injekciója, mert pl nem bírta a mellékhatásokat, szívesen átveszem!

52. kitty001 (válaszként erre: 51. - Nagyon szép)
okt. 21. 18:01
Előző év szeptember vége óta használom. 5 hónapig kihánytam kb. mindent, és az élelmiszerek szagától is rosszul voltam (kolbász, sült hús...) Egy éve alig eszek valamit, 34 kilót fogytam, így már híznom kéne. 0,25-ről mentünk fel 1-re, most csökkentjük vissza. Mellette sportolok.
51. nagyon szép (válaszként erre: 46. - Csurika4)
okt. 20. 17:03
Mennyi ideig tartott egy-egy injekcio mellékhatása? Én tegnap kaptam de ha eszek akkor pl; üres krumplit akkor is ki jön belölem.0,25 mg-s.
okt. 20. 16:55
Én egy napja kaptam a 0.25 mg -t de ha eszek kb negyedóra múlva minden ennivaló kijön belölem há....nys formájában. Másnak is volt már ilyen és ha igen rendezödött-e vagy abba kellett hagyni. Nekem a cukromatjó levitte.
okt. 16. 19:46

Jelentem, szept. 19. óta további négy kilót fogytam az Ozempickel, összesen már 27 kilót. (Egy év öt hónap alatt kb.)

Mellékhatását nem érzem, az étvágyam kisebb.

szept. 25. 19:21

Sziasztok!

Az ozempicet lehet fogyókúra céljából használni?

szept. 19. 17:54

Sziasztok!

Nekem örömteli tapasztalataim vannak az Ozempic-kel. Azt élem meg, hogy végre, végre van segítség.

Úgy kezdődött, hogy egyre csak híztam. A csúcs: 89. Ez a 160 cm-emhez nagyon sok. 62 a max elfogadható. A lányom esküvőjére nagyon le akartam fogyni, de két évi diéta se használt. Ekkor jött a kivizsgálás, eredmény: inzulinrezisztencia, ami a 2-es típusú diabétesz előszobája. Kaptam eleinte Mercformint, tudtam végre fogyni bár lassan. Ezt a lassúságot érzékelte az orvosom, és adott mellé Xeleviát. Ezzel újra tovább tudtam fogyni. De megint lelassult a fogyás, és akkor jött az új ötlete a dibatológusomnak: Ozempic.

És a következő a meglátásom. Eddig 22 kilót fogytam. Ozempic nélkül heti fél kiló megy le, Ozempic-kel heti 1. Semmi mellékhatása nincs nálam. Az étvágyam csökkent, de én mondjuk Ozempic nélkül is tudom tartani az 1200-as diétát, nem szenvedtem, csak éppen nagyon lassan fogytam ennyivel, de most ugyanennyivel heti egyet. Sportolni nem sportolok, csak elég gyakran dolgozgatok a kertemben. Szóval nekem jó tapasztalataim vannak.

Azért az tény, hogy amikor két éven át kucsit elengedtem a diétát, akkor 7 kiló visszakúszott, mostanra ezt is visszanyomtam. ha így nézzük, akkor már nem is 22, hanem 29 kilót fogytam. :) Még 10 van hátra...Senki ne adja fel, mert azt mondják, hogy maga a fogyás is segíti az egészség visszaállítását.

46. csurika4 (válaszként erre: 45. - Maridecember)
júl. 19. 11:27
Én fél év után abba hagytam.Fogytam 4 kilót,nem jött vissza.Viszont nem tudtam enni,minden ki jött belölem a kezelés alatt,sok mellékhatása van.Óvatosan felborítja az inzulint,nekem is több volt,alatta mint most.Sőt a vérnyomásomat is befolyásolta,több gyógyszert kellett szednem és állandó ellenőrzés mellet havonta,rajtam volt a 24 órás mérő.Én már1 mg tartottam,gyorsan felnyomták,lassan a szagokból éltem.Úgy hogy vigyázzz!!!
jún. 24. 20:06
Sziasztok, december óta szúrom magamat ozempic-el, összességében a kezelést 1 évvel ezelőtt kezdtem a victózával, eddig fogytam 23 kg-ot, ez remek, de sajnos az inzulinszintem nem javult....elvagyok keseredve, mert unom már a szúrást, félek attól is, hogy könnyen visszajöhetnek az elhagyott kilók....van ilyen jellegű tapasztalata valakinek?
44. csurika4 (válaszként erre: 43. - Horakulum)
máj. 28. 13:58
Igen,ez nekik új volt!
43. horakulum (válaszként erre: 42. - Csurika4)
máj. 27. 01:34
Hogy érted hogy a mentősök még láttak ilyet? Mit ilyet? Ozempicet? 🤔
máj. 26. 18:31
Sziasztok! Én végleg abba hagytam az Ozempic 1 mg szúrását.Nem bírtam tovább,már nem próbálkozom vele.Van 1 teljes 1 mg-os doboz ,bontott, mert a mentősök még nem láttak ilyet.Ha valakinek kell,átvenné,írjon.Budapesti vagyok!
41. Nairod (válaszként erre: 39. - Pircsi50)
ápr. 23. 21:29
Szia! Hol és mennyiért lehet átvenni?
ápr. 23. 09:45

Sziasztok..

Ozempic 1mg injekció nincs esetleg valakinek megmaradva?

Köszönöm szépen előre is. 😁

39. Pircsi50 (válaszként erre: 38. - Nairod)
ápr. 14. 14:23

Szia

Nekem van egy bontatlan meg van egy bontott,amihez 2 tű van még..

38. Nairod
márc. 6. 07:51
Valakinek nincs véletlenül feleslegessé vált Ozempicje? Átvenném!
37. notojo
márc. 5. 22:49
Emelték a Victozát 1,2 re semmi...állandóan éhes vagyok gyötör az éhség,ennék..előtte trulicity..ozempic sem hatott,jól vagyok,de nem fogyok.Tartom a diétát,nekem miért nem megy,mint másnak?Szinte mindenki fogy.3 hét múlva megyek orvoshoz.még bízom,hogy esetleg 1,8 valamit segít.Köszönöm,hogy meghallgatatok❤
36. csurika4 (válaszként erre: 34. - NicoleM)
febr. 18. 11:17
Sajnos én szívbeteg is vagyok!Műbillentyűm van,ami nem is lenne baj,csak hát 2 éve rosszul lettem és újabb műtét vár rám.Azt mondták ha majd nem kapok levegőt akkor műtenek.
febr. 17. 14:56

Sziasztok!

Én kaptam Victosát, nagyon rosszul voltam tőle, olyannyira, hogy proktológushoz kellett járnom, mert nem jöttem rá hogy mi a bajom. A doki felírta az Ozempicet, olyan mintha állandóan gyomorrontásom lenne tőle, viszont ez sokkal elviselhetőbb mint az előző.

34. NicoleM (válaszként erre: 32. - Csurika4)
febr. 16. 10:17
En a victozat szurom, nekem is 3 naponta van, de nem erzem magam puffadtnak...kevesebbet eszel, igy kevesebbet is jarok a wc-re...most elkezdek edzoterembe jarni es sportolni,hogy az anyagcserem begyorsuljon!! Ezt tudom ajanlani neked is! A cardiotol beporog majd!
33. cinder ella (válaszként erre: 32. - Csurika4)
febr. 15. 15:16
Szia Csurika. írtam neked privátban.
febr. 14. 22:21
Sziasztok! Újabb fejlemény,nincs székletem,hiába próbálkozok jól bevált módszerekkel,meg hashajtóval.Még se,3-4 naponta sikerül valamicskét produkálnom.Állítólag ettől vagyok rosszul,puffadás és gyomor fájdalom. Tudtok valamit ajánlani,ami segít!
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook