Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata az Ozempic nevű diabétesz gyógyszerrel? fórum

Van valakinek tapasztalata az Ozempic nevű diabétesz gyógyszerrel? (beszélgetős fórum)

1 2
júl. 19. 11:29
Sziasztok! Én végleg abba hagytam az Ozempic 1 mg szúrását.Nem bírtam tovább,már nem próbálkozom vele.Van 1 teljes 1 mg-os doboz.Ha valakinek kell,átvenné, olcsóbban írjon.Budapesti vagyok!
46. csurika4 (válaszként erre: 45. - Maridecember)
júl. 19. 11:27
Én fél év után abba hagytam.Fogytam 4 kilót,nem jött vissza.Viszont nem tudtam enni,minden ki jött belölem a kezelés alatt,sok mellékhatása van.Óvatosan felborítja az inzulint,nekem is több volt,alatta mint most.Sőt a vérnyomásomat is befolyásolta,több gyógyszert kellett szednem és állandó ellenőrzés mellet havonta,rajtam volt a 24 órás mérő.Én már1 mg tartottam,gyorsan felnyomták,lassan a szagokból éltem.Úgy hogy vigyázzz!!!
jún. 24. 20:06
Sziasztok, december óta szúrom magamat ozempic-el, összességében a kezelést 1 évvel ezelőtt kezdtem a victózával, eddig fogytam 23 kg-ot, ez remek, de sajnos az inzulinszintem nem javult....elvagyok keseredve, mert unom már a szúrást, félek attól is, hogy könnyen visszajöhetnek az elhagyott kilók....van ilyen jellegű tapasztalata valakinek?
44. csurika4 (válaszként erre: 43. - Horakulum)
máj. 28. 13:58
Igen,ez nekik új volt!
43. horakulum (válaszként erre: 42. - Csurika4)
máj. 27. 01:34
Hogy érted hogy a mentősök még láttak ilyet? Mit ilyet? Ozempicet? 🤔
máj. 26. 18:31
Sziasztok! Én végleg abba hagytam az Ozempic 1 mg szúrását.Nem bírtam tovább,már nem próbálkozom vele.Van 1 teljes 1 mg-os doboz ,bontott, mert a mentősök még nem láttak ilyet.Ha valakinek kell,átvenné,írjon.Budapesti vagyok!
41. Nairod (válaszként erre: 39. - Pircsi50)
ápr. 23. 21:29
Szia! Hol és mennyiért lehet átvenni?
ápr. 23. 09:45

Sziasztok..

Ozempic 1mg injekció nincs esetleg valakinek megmaradva?

Köszönöm szépen előre is. 😁

39. Pircsi50 (válaszként erre: 38. - Nairod)
ápr. 14. 14:23

Szia

Nekem van egy bontatlan meg van egy bontott,amihez 2 tű van még..

38. Nairod
márc. 6. 07:51
Valakinek nincs véletlenül feleslegessé vált Ozempicje? Átvenném!
37. notojo
márc. 5. 22:49
Emelték a Victozát 1,2 re semmi...állandóan éhes vagyok gyötör az éhség,ennék..előtte trulicity..ozempic sem hatott,jól vagyok,de nem fogyok.Tartom a diétát,nekem miért nem megy,mint másnak?Szinte mindenki fogy.3 hét múlva megyek orvoshoz.még bízom,hogy esetleg 1,8 valamit segít.Köszönöm,hogy meghallgatatok❤
36. csurika4 (válaszként erre: 34. - NicoleM)
febr. 18. 11:17
Sajnos én szívbeteg is vagyok!Műbillentyűm van,ami nem is lenne baj,csak hát 2 éve rosszul lettem és újabb műtét vár rám.Azt mondták ha majd nem kapok levegőt akkor műtenek.
febr. 17. 14:56

Sziasztok!

Én kaptam Victosát, nagyon rosszul voltam tőle, olyannyira, hogy proktológushoz kellett járnom, mert nem jöttem rá hogy mi a bajom. A doki felírta az Ozempicet, olyan mintha állandóan gyomorrontásom lenne tőle, viszont ez sokkal elviselhetőbb mint az előző.

34. NicoleM (válaszként erre: 32. - Csurika4)
febr. 16. 10:17
En a victozat szurom, nekem is 3 naponta van, de nem erzem magam puffadtnak...kevesebbet eszel, igy kevesebbet is jarok a wc-re...most elkezdek edzoterembe jarni es sportolni,hogy az anyagcserem begyorsuljon!! Ezt tudom ajanlani neked is! A cardiotol beporog majd!
33. cinder ella (válaszként erre: 32. - Csurika4)
febr. 15. 15:16
Szia Csurika. írtam neked privátban.
febr. 14. 22:21
Sziasztok! Újabb fejlemény,nincs székletem,hiába próbálkozok jól bevált módszerekkel,meg hashajtóval.Még se,3-4 naponta sikerül valamicskét produkálnom.Állítólag ettől vagyok rosszul,puffadás és gyomor fájdalom. Tudtok valamit ajánlani,ami segít!
31. cinder ella (válaszként erre: 28. - NicoleM)
febr. 11. 15:52
Nekem nem segített a fogyásban sajnos- és már le is vettek róla, mert a mellékhatása miatt nem bírtam.
30. NicoleM (válaszként erre: 29. - Notojo)
febr. 10. 09:58
Nyugi, majd emelik az adagot..nekem 1,2-nél már beindult...a telítettség receptorokhoz kapcsolódik a victoza...szóval kevés ételtől is tele vagyok...1,8 ra emeltük nálam.. semmi étvágyam..én meg pont ettől ijedtem meg ... mert ugye enni azért kell! Szóval erőltetem az evést, de csak tiszta ételekkel :) engem átállítana másikra 1 hónap múlva..nem tudom miért🤷‍♀️
29. notojo
febr. 9. 21:23
Sziasztok...sajnos én sem a trulicitytol...sem pedig az ozempictol nem fogytam csak minimálisat kőkemeny dietaval sem..1 hete victozat szurok...állandóan ehes vagyok..most meg 0,6 szúrok,de semmi hatása plusz napi 2000 mg mec.xr...kezdem elveszíteni minden motiváciomat...kiabrandito..olvasom hogy ki mennyit fogyott...milyen rosszul van...stb...nekem kutya bajom 😂
febr. 7. 08:14
Sziasztok csajok! Aki a victoza utan ozempicet szurt, az miert allt at a victozarol?? Nekem jo a victoza, fogyok tole.6 het alatt 7,5kilo...a dokim aprilisban allitana ra a heti 1 szurasos ozempicre..vajon ez mitol fugg? Miert allitottak at masikra azt aki atallt?? Allitolag az ozempictol nagy a hanyinger,hanynak az emberek es kb nulla eves..az sem jo sztem 😬 IR-es vagyok.Van naplom is, ha valakit erdekel a tapasztalatom.
jan. 26. 20:30
Lassan 5 hónapja használom az Ozempicet.0.25 kezdtem aztán 0,50,most 1 hónapja 1 egészeket.Annyira fáj a gyomrom,folyamatosan hányingerem van,fel vagyok puffadva.Rosszul érzem magam éjjel se alszok.2 hónapja tart,azt hittem gyomor rontás.Most esett le hogy a kis mennyiségeknél is volt már ilyenem,csak nem ilyen erősen.Olvastam itt hogy más is ezzel szenvedett.Úgy hogy abba hagyom a szúrást!Megyek tükrözésre és Ultrahagos gyom,vizsgálatra.
26. maridecember (válaszként erre: 25. - Hugi)
jan. 21. 16:58
Fogyás miatt nem hiszem, hogy felírják....alapvetően endokrinológus írhatja fel, ha a tüneteid indokolják...
25. hugi
jan. 20. 21:55
Hol melyik orvosnál lehet felíratni az OZEMPIC-et? Fogyás miatt.
jan. 11. 12:08
dec.1-e óta szúrom magamat ozempicc-el a közérzetem remek, 1 kg fogytam kb....de nekem az ünnepek betettek.....édesség, alkohol.....most újra odafigyelek, de nem nagyon megy le.....junius óta fogytam 11 kg-ot, de victozát szúrtam cca 3 hónapig, előtte csak merkformin 1000....még 6 kg-ot szeretnék fogyni....hát majd elválik....
23. MCDad
jan. 9. 21:15
Hááló! Én november 1.kezdtem, II típ diabéteszes vagyok. Nem "igazán tartom a diétát,de az étvágyam csökkent,2 hónap alatt -7 Kg
22. Mici2
jan. 9. 15:37
Én csak dícsérni tudom, 7 hét alatt 8 kiló ment le, és közben volt a Karácsony és a Szilveszter. Persze az első 2 kiló mindig tisztulás, de akkor is. Szerintem jó.
21. Diel (válaszként erre: 18. - Cinder ella)
2019. dec. 6. 20:03
Nem vagyok cukros. Pm és IR. Fogyásra.
2019. dec. 1. 07:27
Ma a második nap.....valóban mérséklődött az étvágyam...de a székrekedés úgy tűnik bejön....amúgy ezerszer fittebbnek érzem magamat tegnap óta....ez egy klassz mellékhatás :)
2019. nov. 30. 06:38
Sziasztok! Ma kezdem a ozempicet, 0,5-el.....eddig a victózát használtam 2 hónapig.... ugyan fogyogattam, de nem igazán vette el az étvágyamat.....remélem ez jó lesz :)
18. cinder ella (válaszként erre: 17. - Diel)
2019. nov. 28. 07:39

Azt a mindenit! Akkor neked bejött!! SZuper!

Te fogyásra kaptad, vagy cukros vagy?

1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook