Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata az Ozempic nevű diabétesz gyógyszerrel? fórum

Van valakinek tapasztalata az Ozempic nevű diabétesz gyógyszerrel? (beszélgetős fórum)

10. cinder ella (válaszként erre: 9. - Guruljka)
aug. 21. 15:53
Nagyon szépen köszönöm!!
aug. 21. 13:11

Örülök, ha segíthettem.

Ha van valami, amit németül nem értesz pontosan, csak szólj! Ha nem is tudom pont, akkor kibogarászom!

8. cinder ella (válaszként erre: 7. - Guruljka)
aug. 21. 13:06

Így már értem, bocsi!

És teljesen logikus is. így kellene!

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Guruljka)
aug. 21. 12:59

Illetve bocs, a DualDose kétféle adagolást tesz lehetővé, a 0,25 és a 0,5 mg-ot, a FixDose meg csak egyfélét.

Ez ennek a leírásnak a végén van:

[link]

(Nem cukorbeteg vagyok, csak németes.)

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Cinder ella)
aug. 21. 12:54

Wo erhalten Sie Ozempic? Welche Packungen sind erhältlich?

In Apotheken nur gegen ärztliche Verschreibung.

Jeder Pen enthält 1,5 ml Lösung und liefert Dosen von 0,25 mg oder 0,5 mg.

Ozempic DualDose, Injektionslösung in einem Fertigpen ist in folgenden Packungsgrössen erhältlich:

1 Fertigpen und 6 NovoFine® Plus Einwegnadeln

Tehát a DualDose a tollat és 6 egyszer használatos tűt tartalmazza. Kétféle termék egy dobozban.

[link]

5. cinder ella (válaszként erre: 4. - Guruljka)
aug. 21. 07:49

nem tudom mi lehet az a dualdose megjelölés az ozempic mellett... vajon ugyanaz a szuri?

Köszi a linket!

4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Cinder ella)
aug. 20. 22:47

Hozzam a linket?

[link]

3. cinder ella (válaszként erre: 2. - Guruljka)
aug. 20. 22:41
Köszi, jó ötlet, majd azokat is elovasom!
aug. 20. 17:13
Német nyelvű fórumot találtam róla, örülnek a heti 1 szurinak, és hogy jobbak, egyenletesebbek a cukor-értékek. Az étvágyat nem említik.
aug. 19. 18:45

A diabetológusom most cserélte le a gyógyszeremet erre.

PM alulműködésem van és cukorbeteg vagyok. Fogynom kellene, de a pajzsmirigyemet is csak most kezdték el kezelni, eddig diétával nem fogytam, a dokim bíztat, hogy most majd fogok és ez a szuri az étvágyat is csökkenti. Magyar nyelvű tapasztalatokat nem találtam sehol, gondolom azért is mert új. Angol nyelvűket olvasgattam, hát aztán ott volt minden! Én teljesen jól vagyok a szoktató adaggal, de az étvágyam remek, köszöni szépen.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook