Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
543. Destiny
2013. szept. 18. 20:56

Sziasztok!

Most értem haza nemrég. Nálatok mi újság? Ma keményítő napom van,amit elég nehezen viselek még mindig.

Patapucs: ma kipróbáltam amit írtál a múltkor,hogy gyömbért is tettem a zöldséglébe,tényleg jobb ízű lett tőle! Most már minden keményítő napon fogok inni így egy pohárral. A vacsorámat mindig ezzel szoktam kiváltani a keményítő napokon. Gyorsan megiszom és túl vagyok rajta.

Gerlemama: nem próbáltad még ki,hogy frissen csavart gyümölcsleveket igyál? Kicsit sokáig tart megcsinálni,de megéri,mert nagyon finomak,olyan gyümölcsöt teszel bele amit szeretnél és tudod hogy mi van benne,nem úgy mint a boltiban. Én eléggé jól is szoktam lakni egy pohárnyitól a gyümölcs napokon.

542. patapucs (válaszként erre: 541. - Gerlemama)
2013. szept. 18. 11:33

Én is csak 2x vettem.

Cukormenteset is csak módjával - mindig amikor le volt árazva. :-)

541. gerlemama (válaszként erre: 540. - Patapucs)
2013. szept. 18. 11:12
Igyekszem cukormentes gyümilevet venni. A 100%os az megy, csak hát marha drága.
540. patapucs (válaszként erre: 539. - Gerlemama)
2013. szept. 18. 10:23

Gyümölcslét csak módjával lehet inni, mert ha bolti tele van cukorral.

Próbáld rávenni magad, hogy a 2 liter meglegyen, az a minimum (nekem is kb. 3litert kellene, de most vhogy nem megy - nyáron nekem is könnyebb volt).

Alapvetően víz, de mehet (lehetőleg gyógy)tea is és max. 1 liter 100%-os gyümölcslé (ha vki nem bírja másképp).

539. gerlemama (válaszként erre: 538. - Patapucs)
2013. szept. 18. 10:14

Vízből keveset, inkább tea, illetve gyümölcslé.

Jó ha napi 1.5-2 litert.

Nyáron melegbe más, akkor sokat ittam, citromos ásványvizet, télen hidegben tea.

De a víz nap az csak víz gondolom??

vagy mindegy csak inni való legyen?

538. patapucs (válaszként erre: 536. - Gerlemama)
2013. szept. 18. 09:24

Mit jelent neked az, hogy nem iszol sokat?

A folyadék azért kellene, hogy jobban tisztulj és a zsír, méreganyagok, stb. csak így tudnak kiürülni.

537. gerlemama (válaszként erre: 528. - Patapucs)
2013. szept. 18. 07:57
Ez volt az amit olvastam én is, hogy gyümi nap helyett 2 nap fehérje nap. Hétvégén megint egész napos leszek a meló helyen, így a gyümi nap akkor nem célszerű. Azt hiszem most én is így fogom csinálni. Max lassabb lesz a fogyás. De az idő meg nem sürget!
536. gerlemama (válaszként erre: 527. - Destiny)
2013. szept. 18. 07:54

Biztos h nem. A gyümi napokon is fáj a gyomrom időnként az éhségtől. A víz nap kizárt. Így sem iszok túl sokat, nem bírnám.

Majd megkérdezem a nővéremet, de Ő annó az esküvője miatt kezdett fogyizni, és látványos volt, sztem 10 kiló bizti volt a fogyása.

Tegnap bekavartam kicsit, mert nyomom a mézet is, a torkom miatt muszáj volt.

Főzni szeretek, de szerencsére ez a diéta azért jó mert lehet jókat enni, csak ugye nem egyszerre mindent. Majd Karácsonykor sütünk, főzünk finomakat! :D

535. gerlemama (válaszként erre: 534. - Patapucs)
2013. szept. 18. 07:50
Nem ettem még spárgát. Lehet h kipróbálom!!
534. patapucs (válaszként erre: 526. - Gerlemama)
2013. szept. 17. 23:01

Ez s brokkoli dolog érdekes, az nekem is jobb, mint a többi zöldség.

Spárga? Nem szoktál csinálni? Én mirelitet veszek (ha találok), de fini a zöldséges, barnarizses rakott spárga is.

533. patapucs (válaszként erre: 532. - Destiny)
2013. szept. 17. 22:58

Ok, jobbulást anyudnak!


Jó éjt!

532. Destiny (válaszként erre: 531. - Patapucs)
2013. szept. 17. 22:42

Akkor remélhetőleg tényleg ettől van.

Most megyek lefekszem,mert holnap megyek meglátogatom anyáékat és nem akarok fáradtan vezetni. Holnap ezért csak este leszek itt.

Jó éjt!

531. patapucs (válaszként erre: 529. - Destiny)
2013. szept. 17. 22:29

Van egy lány akivel vmelyik kirábbi fórumon összefutottam és ma indított egyet.

A lényeg, hogy ő azért nem szedi, mert sokaktól kapott olyan visszajelzést, hogy teljesen megzavarta a ciklusukat.

Végiggondoltam és a bajaim 1-2 hónappal az után kezdődtek, hogy elkezdtem szedni.

Persze lehet véletlen is, de egy kínai tengeri algás termo krémre is volt régen nagyon dúrva allergiás reakcióm.


Vagy bejön vagy nem, de remélem ez az oka.

2013. szept. 17. 22:24

Elolvastam én is.

Annyit én is könnyítettem a napokon, hogy nem ettem ebédre és vacsorára ugyanazt.

A szénhidráton meg szigorítottam. :-D

529. Destiny (válaszként erre: 528. - Patapucs)
2013. szept. 17. 22:22

Az én fejem is fájt ma,de itt is fújt nagyon a szél egész nap és már nagyon hideg is van. Én a nagy meleget sem és a nagyon hideget sem szeretem.

És hogy derült ki hogy a szűzkapszulától lehet bajod?

2013. szept. 17. 22:18

Sziasztok!


Úgy döntöttem, hogy a héten korán fogok ágyba zuttyanni, mert rájöttem, hogy szükségem van kicsit több alvásra.

Most napközben elég sok a meló, kicsit el vagyok maradva. :-(



A doki a jövő hét végére adott időpontot, de van egy fizetős amivel szemezek.

A melóhely közelében van és a neten azt ígérik, hogy vmi hatásosabb érzéstelenítőt használnak, nem olyat mint az Sztk-ban adnak.

A gyomrom jobb már, a zöldségeknél azt kell kitapasztalni majd, hogy mit bír és mit nem.

Szerencsére a tejtermékekkel nincs gond - anyámnak azt sem bírja a gyomra.



A könnyítettről csak ezt találtam a neten, egyébként én.sem ismerem.


[link]


Közben véletlenül kiderült, hogy bajaim forrása lehet, hogy Dr. Chen szűzteás kapszulája - szerencsére már tegnap este sem vettem be, elfelejtettem.

Most leállok vele és kíváncsi leszek az eredményre.


Megint kezd fájni a fejem....:-(

Gyűlölöm.a szeles, változékony időt.

527. Destiny (válaszként erre: 526. - Gerlemama)
2013. szept. 17. 22:00

Én még nem hallottam a könnyített változatát. Én a sajátomon annyit könnyítettem hogy a havi egy víz napot kihagytam. Nem hinném hogy az menne nekem.

Te fogsz tartani víz napot? Tesód mennyit fogyott vele? Velem amúgy az is a baj,hogy szeretek jókat főzni sütni és persze enni. Te?

526. gerlemama (válaszként erre: 524. - Destiny)
2013. szept. 17. 21:38

Nem eszek kenyeret egyáltalán. Se kifli, se zsemle. Ch napon egy péksüteményt.

A brokkolit nem tudnám megenni. Végül is nem vagyok elkeseredve, hisz előttem az élő példa tesóm személyében h tuti eredményes. És amúgy sem esik nehezemre betartani sem, sokkal könhyebbnek érzem magam mióta elkezdtem.

Ettem ma almát és szilvát nem túl sokat, de nem is vagyok éhes. De azért már várom a holnapot!:-)

Valamelyik fórumon olvastam h könnyített diétát csinál és az is hatásos. Na majd újra keresgélem.

525. Destiny
2013. szept. 17. 20:49

Szia Patapucs!

Jobban vagy?

Sikerült elérned a fogorvost? Én ma voltam,betömte egy fogamat.

524. Destiny (válaszként erre: 523. - Gerlemama)
2013. szept. 17. 20:47

Szia!

Sikerült túlélni a gyümölcsnapot? Nekem holnap keményítő napom lesz és én azt utálom a legjobban.

Biztos fog az lejjebb menni,csak nem vagyunk egyformák,valakinek előbb megindul,valakinek később. Te a kenyeret megszoktad enni a fehérje és a keményítő napokon? Mert Patapucs sem és én sem szoktuk,mert én azt olvastam,hogy ha azt a megengedett kenyeret elhagyjuk akkor jobban lehet fogyni. Te még nem figyelted meg mik azok az ételek amik jók neked? Én pl megfigyeltem hogy ha a keményítő napon brokkolit eszek akkor másnapra fogyok egy kicsit,csak már undorodom tőle. Nekem ez a 44. napom és eddig 10 kg-t fogytam. Én nem tudom mi az a könnyített 90 napos. Hol hallottál róla?

2013. szept. 17. 11:35

Ma van a "kedvenc" napom. De már herótom van a gyümölcstől. El kéne mennem boltba, banánért, de esik az eső. Talán később.

Holnapra sajttal töltött húst tervezek. Csütörtökön meg ismét csinálok röszrikét mert a kisfiam is imádta.

Az hogy könnyített 90 napos diéta mit takar??

Az első 6 nap alatt 1.5 kg lement, de azóta újabb 6 nap is eltelt de se több, se kevesen nem lett a súlyom.

Sajnos a hétvégén dolgoztam, így a torna elmaradt.

Most meg kiütött a hidegfront, és egy kis torokgyulladás.

A mini steppert használom, de aerobicra most nincs erőm:(

522. Destiny (válaszként erre: 521. - Patapucs)
2013. szept. 16. 21:33

Jobbulást neked!

Igen jól emlékszel a Levolac szirupot a gyerekeknek szokták adni,ez ilyen cukor szirup.

Hát a fogorvoshoz sem egyszerű eljutni :(

Jó éjt!

2013. szept. 16. 21:01

Hello!


Most csak beköszönök, kegyetlen migrénem van. :-(

Nem bírom a hirtelen frontokat - főleg ha hideg.


A körzeti azt mondta, hogy csökkentsem napi 1re a gyógyszert és vegyek Levolac szirupot. Ez ismerős, mintha a fiam kicsinek kapott volna.

A fogdokinak korábban el kellett mennie, folyt. köv holnap.

A gyomrom du/este fele megint fájt, holnap több ennivalót kell magammal vinnem.

Éjjelre (meg joghurthoz) vettem pattogatott amarántot.

Apró pici fehér gyöngyök, a szaga fura, az íze natúr.

Szóval semmi extra, de nekem jó lesz, elrágcsálom. Magas viszont a fehérje tartalma (bár a ch sem alacsony) és jobban fel tudja dolgozni az emberi szervezet, mint a tejet.


Most tényleg megyek, mert kiszakad az agyam. :-((



Jó éjt!

520. Destiny (válaszként erre: 519. - Patapucs)
2013. szept. 16. 13:37

Nem tudom mi a keksz márkája,csak egyik ismerősöm szokott enni olyat,de lehet Magyarországon nincs.

Mikor műtötték az epémet akkor műtét közben az orvos talált a májamon 2 hemangiomát és azokat kell évente megnézetnem hogy nem e nőttek.

Receptet olyat találtam ami egy könyv,a címe: Dana Korn: Gluténmentes élet. Nem tudom ismered e,itt van fenn a gépemen,ha privátba írsz email címet,akkor óriás file-ban átküldöm neked. Recept nem túl sok van benne,inkább az étrendről ír meg főzési tippeket,nekem a receptekben néhol olyan hozzávalók vannak,amikről még nem hallottam,bár igaz hogy még soha nem is kerestem őket.

519. patapucs (válaszként erre: 518. - Destiny)
2013. szept. 16. 13:22

Ok, megírom.

Miért kell ultrahang?


Még nem láttam olyan kekszet. Annak mi a márjáka? Ami különleges a Szűztea keksz, de emésztést segítőt nem láttam még.

Most kaptam a barátomtól refluxra való tea keveréket és hajdinamag örlemény tablettát, ami természtes savlekötő. 3x2-t kell(ene) szedni, de majd a körzeti eldönteni, hogy mit csináljak a gyógyszerrel. Én arra hajlanék, hogy azt nem és csak ezt a hajdinát (ez végül is rostos is), de a körzeti is 4-től van.


Köszi szépen, hogy megnézed! :-)

518. Destiny (válaszként erre: 517. - Patapucs)
2013. szept. 16. 12:40

Igen sok értelme nem volt,csak annyi hogy körbe nézett itthon hogy megfelelő e a környezet.

Itt lehet kapni emésztést segítő kekszeket is,otthon nem tudom hogy van e,bár a háztartási keksz is jó. De azért elég kellemetlen lehet hogy felébredsz arra hogy fáj. Mert gondolom ha csak kicsit fájna akkor attól tudnál aludni.

Igen a leadott kilóimat ő gyűjtögeti fel magára :)

Kíváncsi vagyok mikorra fogsz kapni időpontot a fogorvoshoz,majd írd meg! Én megyek holnap. Ez a hetem teljesen be van táblázva. Ma védőnő,holnap fogorvos,pénteken ultrahang. Még jó hogy megnéztem a naptárban mert már kiment a fejemből hogy az is ezen a héten van,mert több mint egy hónapja kértem az időpontot. Azért itt sem sietik el ha épp nem sürgős.

A halat ki fogom próbálni!

Most ha elalszik a gyerkőc,elkezdek szétnézni neked hátha találok lisztmentes recepteket!

517. patapucs (válaszként erre: 514. - Destiny)
2013. szept. 16. 12:32

Helló!


Akkor ennek így nem sok értelme volt, ha külön be kell mennetek - max látta, hogy rendben van a környezete a picinek.

Bizony-bizony, több mint a felén túl vagy. :-)

Tegnap este jutott az eszembe, hogy ami rólad lement, azt felkapta a párod. :-D


Még mindig 70 vagyok, de ezen most nem is csodálkozom ( a gyógyszer + menses). Inkább örülök, hogy nem mentem feljebb.

Mivel nem tornázom minden nap min. 1 órát, így lassabban mennek. Kb. 2 hetente 1kg.

Most annyit változtattam, hogy az ellipszis mellett súlyzózom is, az most még + 15 percet jelent, vagyis 45 percnyi mozgás.


Vmivel jobb, de éjjel és reggel megint fájt. Éjjel is ennem kell, különben gubanc lesz. Be fogok készíteni magamnak 1 háztartási kekszet vagy vmit és ha felébredek arra, hogy fáj, elrágom. Azt már írtam, hogy mindig akkor kezd fájni, ha kezdek megéhezni.

Délután rendel a doki, majd csak 2után tudom hívni.


Azt a halat érdemes kipróbálni, jó lett tényleg. :-)

516. Destiny (válaszként erre: 515. - Gerlemama)
2013. szept. 16. 12:13
1,5 éves.
515. gerlemama (válaszként erre: 514. - Destiny)
2013. szept. 16. 12:01
Mennyi idős a gyerkőcöd??
514. Destiny (válaszként erre: 513. - Patapucs)
2013. szept. 16. 11:56

Szia!

Végre jött a védőnő,de eszébe jutott hogy meg kellene mérni a gyereket ezért délután be kell mennünk az orvosi rendelőbe,mert hiába van itthon mérlegünk azt a mérést nem fogadják el. Na mindegy még szerencse hogy közel van.

Az én mai súlyom 77 kg. Hihetetlen hogy már csak 14 kg-ot kell lefogynom,persze tudom hogy a vége felé majd nehezebben megy,de mikor elkezdtem akkor még 33 kg-ot kellett fogynom és el sem tudtam képzelni hogy mikor jutok el idáig. :)

Te hogy állsz? Persze neked gondolom már lassabban megy,mert már közelebb a célod,mint nekem. Savad jobb lett? A fogorvoshoz sikerült bejelentkezni?

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook