Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
513. patapucs (válaszként erre: 512. - Destiny)
2013. szept. 15. 23:06

Hát, én is sajnálom kiadni dokira, főleg mivel a nőorvosom is alkalmanként 10ezer. :-(

Talán 50 év múlva mi is eljutunk odáig. Talán. :-D


OK, én is megyek, még ki kell vasalnom két pólót.


Jó éjt! :-)

512. Destiny (válaszként erre: 510. - Patapucs)
2013. szept. 15. 23:03

Az a 30 ezer forint nem csak suli kezdés után,hanem amúgy is sok kiadni. Nem tudom te hogy vagy vele,de én mindig sajnálok adni pénzt orvosnak. Mikor szültem is,hát azt a pénzt a gyerekre költhettem volna,de az orvost ez nem érdekli. Itt szerencsére ez is más,nem ismerik a hálapénzt,pedig csak egy országgal arrébb vagyunk.

Igen ez a reflux betegség is egy diéta már magában. :(

Na megyek lefekszem,jó éjszakát! :)

511. patapucs (válaszként erre: 510. - Patapucs)
2013. szept. 15. 22:58

Ez nem a jó link közben rájöttem.


Ezt akartam betenni:


[link]

510. patapucs (válaszként erre: 508. - Destiny)
2013. szept. 15. 22:54

Jaa, tényleg. A szomszédban minden más.

Elvileg egyébként itt is jönniük kellene, csak annyi a gyerek - állítólag -, hogy nem tudnak mindenhova eljutni időben. Hát jó sok lehet, ha hozzánk (egyébként 800m-re vannak) 14 év alatt nem jutottak el. Csak azt nem értem, hogy akkor hogyan lehet, hogy fogy a népesség? - persze ez költői kérdés.


Jobban van, de időnként nehéznek érzem és most este megint visszajött a sav, de nem fájt a gyomrom (pedig este bevettem a gyógyszert).

Mindegy, már önmagában a reflux diéta is fogyókúra:


[link]


Holnap felhívom a dokit az Sztk-ban és meglátom, hogy mikorra tud(na) időpontot adni.

Ha túl sokára, akkor elmegyek fizetőshöz, csak az a 30ezer így suli kezdés után komoly érvágás.

Én is mindig be vagyok tojva, de azért, mert tudom, hogy az érzéstelenítő ellenére is vonyítani fogok.

509. Destiny (válaszként erre: 507. - Patapucs)
2013. szept. 15. 22:43

[link]

Láttad ezt? Nem bírtam megállni hogy ne írjak!

508. Destiny (válaszként erre: 507. - Patapucs)
2013. szept. 15. 22:38

Itt ez a szokás,hogy a gyerek 3 éves koráig kijönnek minden fél évben,de írtam hogy már nem Pesten lakom hanem Ausztriában.

Majd szétnézek a receptjeim közt,mert van egy hatalmas gyűjteményem,de lehet nem lesz benne sok liszt nélküli,mert ezek régebbről valóak,de majd megnézem őket.

És jobb lett a savad egyébként?

A fogorvoshoz eljutottál már? Nekem jövőhétre van időpontom és félek.

507. patapucs (válaszként erre: 506. - Destiny)
2013. szept. 15. 22:25

Miért jár hozzátok?

13 éve lakom itt ebben a kerületben, de egyszer találkoztam a védőnővel, amikor bementem hozzá vmi miatt. Pedig 1 éves volt a fiam amikor ide visszaköltöztünk.


Reggeli szőlő lesz (úgy döntöttem, hogy csak azért mert nem tudom szépen megenni, nem fogom kihagyni - aki nem akar, az nem néz oda - ki kell köpködnöm a héját), ebéd meg a maradék fele. A másik fele jó lesz szerdára.

Holnap este meg csinálok zabkását (keddre ebédre is), csak el ne felejtsek venni zabpelyhet.

+ hoztam át anyuéktól 4ü cukorpótlós kompótot (meggy vagy cseresznye), azt is bele fogok tenni.


Ha egyébként vam vmi jó lightos recepted (liszt nélküli) akkor vevő vagyok rá. :-)



Úgy döntöttem, hogy csökkentem a gyógyszert napi 1-re, mást úgysem tudok csinálni. Az is jobb, mintha nem szedném be (a mellékhatások között van a székrekedés <1%-nálfordul elő).

506. Destiny (válaszként erre: 505. - Patapucs)
2013. szept. 15. 22:07

Én meg hajat mostam már végre,nem nagyon szeretek,mert olyan sokáig tart mire végzek.

Jól hangzik a hal így túrósan is!

Holnap reggel mérem a súlyom,de csak délután tudom megírni,mert délelőtt jön látogatóba a védőnő,persze jó lett volna ha azt is megmondja hogy kb 9 vagy 10 vagy mikor jön,de csak annyit mondott hogy 8 és dél között. Nem szeretem ha így kell várni valakit,még szerencse hogy félévente csak egyszer jön. Holnap gyümölcsnapom van,szerencsére kaptam ma ajándékba rengeteg gyümölcsöt egyik ismerőstől.

Te mit eszel holnap?

505. patapucs (válaszként erre: 504. - Destiny)
2013. szept. 15. 19:21

Itt vagyok, most ment el a barátom.


Nálam minden vasárnap gond van + előfordult máskor is, hogy nem tudja betölteni. :-(

Jó lett, de változtattam rajta, kevés joghurt volt itthon.

Túrós-joghurtos tőkehalfilé lett karfiolos ínyenc zöldségekkel. :-)

504. Destiny (válaszként erre: 503. - Patapucs)
2013. szept. 15. 14:34

Igen olyan,imád enni. Én is nagyon szeretek sajnos.

Engem néha nem enged be a kalóriabázis,neked szokott ilyen lenni?

A pizzán azért érezni hogy nem rendes lisztből van,de azért finom és hát valamit valamiért. :)

A hal fincsi lett? Mert amit küldtél tegnap linket,ott nagyon jól nézett ki.

503. patapucs (válaszként erre: 502. - Destiny)
2013. szept. 15. 13:01

Az biztos és ő is mindig elmulasztja a fejfájásom. :-)


A pizza is jól hangzik.

Akkor olyan a párod mint apám.

Ahogy anyu szokta mondani: "Apátoknak mindegy, csak ehessen." :-)

502. Destiny (válaszként erre: 501. - Patapucs)
2013. szept. 15. 12:31

Óóó a barátod gondolom jobb lett volna,mint az algoflex :)

A családnak ma hentes tokányt csináltam rizi-bizivel,eléggé irigylem,de ma szerencsére szénhidrát napom van,úgyhogy nem halok éhen. Magamnak pizzát sütöttem tönköly liszt és teljes kiőrlésű liszt keverékéből,én még nem kóstoltam meg,mert még nem ebédeltem,de a férjem már rájárt és szerinte finom. Na mondjuk ő minden evő.

501. patapucs (válaszként erre: 500. - Destiny)
2013. szept. 15. 11:21

Helló!


Nekem a vegyes zöldség most van a sütőben, utána jön majd a hal, amit belinkeltem.

Mostam (még 2 adag hátra van), meg takarítok is közben.

Jobban szeretem úgy csinálni, hogy egyszerre több mindent, mert nem annyira unalmas (utálok takarítani).


Nekem tegnap este volt brutál. Éjjel Algoflex-szel feküdtem le (ha már a barátom nem volt itt...). :-)


Mit főztél? Mit fogsz enni?

500. Destiny (válaszként erre: 499. - Patapucs)
2013. szept. 15. 10:43

Szia!

Nagy nehezen csak eljutottam idáig. Eddig a konyhában voltam,főztem a család ebédjét. Ma megint fáj a fejem nagyon,lehet megint az idő miatt vagy keveset iszok azért.

Nálad mi a helyzet?

499. patapucs (válaszként erre: 498. - Destiny)
2013. szept. 14. 23:42

Én is imádom a halakat, egyedül a ponttyal állok hadilábon (akármilyen nyurga ponty, nekem vhogy zsíros)

Drága vagy, köszi!


Tényleg szerencséje van, a legtöbb asszonyka összecsapná a kezét és azt mondaná, hogy "Te jó Isten Józsi!" vagy István vagy Tamás....vagy bármilyen név. :-))


Jó éjt!

498. Destiny (válaszként erre: 497. - Patapucs)
2013. szept. 14. 23:27

Köszi a receptet! Ez nagyon jól néz ki,meg is enném most! Én nagyon szeretem a halakat.

A barátodnak szerencséje van veled :) Sokszor abból lesznek a legjobb kapcsolatok,amikről senki sem gondolná :) Bár a férjemnek is szerencséje van velem,ma is direkt idegesített,aztán lassan lehet majd fordul a kocka mert ő meg hízik,amin nem csodálkozom,eddig 112 kg volt,ma megmérte magát és 121 volt. Én meg mondtam neki hogy egyen még!

Jó éjszakát!

2013. szept. 14. 23:12

Figyu, Destiny találtam egy ilyet a 90 naposhoz is jó.

Holnap ezt csinálom meg zöldségekkel:


[link]

2013. szept. 14. 22:52

Én is sajnálom, hogy nem lehet.

Bááár azt tervezem, hogy ha elköltözünk kertesbe, akkor ott fogok tartani tyúkokat (persze csak párat) a tojás miatt. :-)


Érdekes, hogy ennyire nem bírod. Őszintén szólva én is ettem időnként krumplit. Kínai párolt zöldséget krumplival.

Ha nem sültkrumpli, akkor szerintem nem rossz.

Épp tegnap olvastam a böjti ételek között a burgonyát, mivel kiváló vízhajtó - állítólag.

Mindjárt meg is keresem.


Háát, vegyesen. A takarítást holnap délelőttre hagytam. Keresek még receptet tőkehalfiléhez, mert azt fogok sütni zöldségekkel.

Szerencsére a barátom bármit csinálok mindent megeszik (persze olyat nem csinálok, amiről tudom, hogy alapból nem eszi), úgy hogy ezzel nem lesz gond. :-)


Jól összepasszolunk, bár ezt az elején senki sem gondolta volna a környezetemből. :-D


Kreáltam egy új rágcsát (sajnos nem passzol a 90 naposba - a naplómba beírtam a receptet), de jó az íze, bár kívánja még a fahéjjat és ánizst talán.

Joghurttal ebből kettő volt a vacsorám. :-)

A többit odaadom a barátomnak - ha kell neki.


A fiam először közölte, a csirkemellre, hogy "Legközelebb jobban Mamás legyen", aztán ebédre is és vacsorára is benyomott összesen 4et. :-D

495. Destiny (válaszként erre: 494. - Patapucs)
2013. szept. 14. 21:57

Igen sajnos ezekhez a házi dolgokhoz már egyre ritkábban lehet hozzájutni,pedig sokkal finomabbak,meg gondolom egészségesebbek is mint a bolti. Mi régen vettünk így húst is háztól disznóvágás után meg friss hurkát,kolbászt,tepertőt. Csirkét meg tojást is,de valahogy mostanában már nincs ismerős akitől lehetne venni,pedig én szívesebben venném meg mint a boltit.

Befejeztem a rendrakást,aztán vacsorázni akartam,de nem tudtam,egyszerűen elkezdtem öklendezni a zöldségek illatától. Sajnos én ennyire nem szeretem őket. Legközelebb megpróbálok inkább lecsót csinálni,mert azt szeretem,vagy inkább eszek krumplit,még ha tudom hogy attól nem is fogyok.

Neked hogy telt a nap?

494. patapucs (válaszként erre: 493. - Destiny)
2013. szept. 14. 17:28

Óó, házit ezer éve nem ettem.

A melóhelyen vkinek a vkije csinált eladásra itt Pest közelében sajtot és mindig rendeltem tőle az egész családnak (talán 6 éve volt). Aztán jött a sokadik baba és abbamaradt a dolog.

493. Destiny (válaszként erre: 492. - Patapucs)
2013. szept. 14. 17:19
Sajnos nagyon drágák a sajtok (is). Én a kecskesajtot meg a házi sajtokat is nagyon szeretem,csak ritkán jutok hozzájuk.
492. patapucs (válaszként erre: 491. - Destiny)
2013. szept. 14. 16:47

Jaaaj, imádom a sajtokat!

Persze a drágákat még nem kóstoltam, de amúgy a kedvencem a cottage cheese.

Tegnap light óvárit ettem - ez jó, mert 15dkg és eléggé eltömi az embert, kalória, ch meg zsír kevés van benne.

491. Destiny (válaszként erre: 490. - Patapucs)
2013. szept. 14. 16:39

A sajtot,húst és a halat én is szeretem. Én amúgy nagy sajt evő vagyok. Te?

Kíváncsi leszek a hétfői mérésre hogy ment e le valamennyi.

490. patapucs (válaszként erre: 489. - Destiny)
2013. szept. 14. 16:02

Baromi vacak. Mintha nekiállnál evőkanállal enni az olajat....


Nem mondhatom, én szeretem a grillezett zöldségeket is és a sajtot is + a gyrill csirke húst

489. Destiny (válaszként erre: 488. - Patapucs)
2013. szept. 14. 15:55

De ízre gondolom rossz volt (a ricinus).

Én is már meggrilleztem a zöldségeket,de mivel utálom őket így nem nagyon ízlett. A férjem szerint finom lett,persze neki más mert ő csak köretnek eszi hús mellé. Lehet úgy én is másképp állnék hozzá.

2013. szept. 14. 15:07

A vége az lett, hogy a főzelékhez zabkorpát kevertem, a csirkemellről meg leszedtem magamnak a panírt.

A ricinus meg se hat...mát ez sem a régi. :-(

487. Destiny (válaszként erre: 486. - Patapucs)
2013. szept. 14. 14:56

A fiad ebédjét elfogadnám :)

A ricinustól elhiszem hogy felfordul a gyomrod. :(

Én már neki kezdtem a pakolásnak,csak most egy kis szünetet tartok.

2013. szept. 14. 12:35

Tévedtem. Nincs itthon zabpehely.

Passz, hogy mit fogok enni... :-(

Azt tudom, hogy elfogyasztottam 1,5 evőkanál ricinust.

Fúúúj, még most is felfordul a gyomrom, ha rágondok. :-(((

Borzadály!

485. patapucs (válaszként erre: 484. - Destiny)
2013. szept. 14. 11:30

Helló!


Még nem nagyon tudom, de a borsófőzeléket lehet, hogy megnyertem magamnak. Párizsias csirkemell lesz a fiamnak és tojásos rizs.

Holnap jön a barátom, talán zabpejhes csirkemellet is csinálok.

Tegnap olvastam túróval töltött csirkecombról receptet, de a comb zsírosabb, jobban hízlal.

Főzés után mosás, takarítás. Semmi izgalmas. :-(

484. Destiny
2013. szept. 14. 11:22

Szia Patapucs!

Már most utálom a mai napot kajálás szempontjából :(

Te mit eszel ma?

Gondoltam ma keresek valami elfoglaltságot hogy addig se gondoljak a kajára. Kipakolom a ruhás szekrényeket,átválogatom a gyerkőc ruháit is. Ezzel remélem el fog telni 2-3 óra.

Ma csináltam kezdő mostani képet a diétás naplómba. Azért eléggé látszik amit lefogytam eddig,de bőven van még mitől megszabadulnom.

Te mit csinálsz ma?

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook