Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt valaki, aki rendszeresen szed valamilyen Lenkei-vitamint? fórum

Van itt valaki, aki rendszeresen szed valamilyen Lenkei-vitamint? (tudásbázis kérdés)


66. f64f0d9a69 (válaszként erre: 54. - 26092879c1)
2012. okt. 9. 10:10

A C és D vitamin hiánya manapság is nagy. Én sem gondoltam volna, hogy nekem ilyen gondom lehet, míg el nem kezdtem szedni a C vitamin nagyobb dózisát és még bioflavonoidost is és még a szemem állapota is javult.Állítólag már nagyon rosszul kéne látnom, de én még szemüveget is csak olvasáshoz hordok és már nem vagyok mai csirke :))

D vitamint most készülök beszerezni...

65. f64f0d9a69 (válaszként erre: 55. - 26092879c1)
2012. okt. 9. 10:06

És akkor mi van, ha milliárdos üzlet?

A gyógyszer is az és az esetek többségében teljesen felesleges és ártalmas.

Szerintem te vagy ISZG...


A világon minden üzlet .A betegség is, de én inkább az egészségembe fektetek be :)

Marhaság ez a nagy üzletellenesség. Az egész világ egy nagy piac és ez van.

Nem érdekel, hogy szcientológus, ha az emberek egészségét fontosnak tartja.

A gyógyszerek mellékhatásaiba sokkal többen halnak bele, mint a vitamin túladagolásba...

64. f64f0d9a69 (válaszként erre: 58. - Timycat)
2012. okt. 9. 10:02

Én ezt így látatlanban nem hiszem el...

A vesének sok minden odavághat.

Mondjuk én szeretem a saját személyemre szabni, hogy éppen mit szedjek be. Nem Lenkeit, de azok is jók.

63. f64f0d9a69 (válaszként erre: 37. - Sleek)
2012. okt. 9. 09:59

Hát igen, ez sportolóknak való adag.

Így valóban jól teszed, ha folyamatosan szeded.

62. Sleek (válaszként erre: 53. - 26092879c1)
2012. okt. 9. 06:19

Pont hogy vegyszert használnak;) sajnos. Mezőgazdaságban dolgozom ahol vetőmagokkal és facsemetékkel is foglalkozunk.

Vetőmagnál csávázószer facsemeténél ha földes akkor a földbe van a "csávázószer" beletolva

61. 26092879c1 (válaszként erre: 60. - Timycat)
2012. okt. 8. 22:51
Mivel ezek többsége a tolerálható felső beviteli szint (Tolerable Upper Intake Level) alatt van, ennek nem nagy a valószínűsége.
60. timycat (válaszként erre: 59. - 26092879c1)
2012. okt. 8. 22:44
Hidd el vannak "ciki" mellékhatásai + ami a vesét illeti, azt a túladagolt vitamindózist valaminek ki is kell választani, ez megterheli a vesét
59. 26092879c1 (válaszként erre: 58. - Timycat)
2012. okt. 8. 22:38
Nemigen lehetnek ilyen mellékhatásai, itt is valószínűleg a dolgok téves összekapcsolásáról lehet szó. Leginkább semmilyen hatása nincs ezeknek, egyszerűen kiürül a szervezetből.
2012. okt. 8. 22:35

Én szedtem egy ideig a Lenkei napi vitamint (még 7-8 éve azt a zacskónkénti 6-7 szemes verziót), elviseltem a "ciki" mellékhatásait, de azonfelül pozitívumot nem vettem észre.

Húgom veséinek viszont rendesen odavágott

57. 26092879c1 (válaszként erre: 39. - Megi04)
2012. okt. 8. 22:34
Igen, ezt főleg az orvosból lett vitaminkereskedő Lenkei terjeszti. :)
56. 26092879c1 (válaszként erre: 36. - Ad6547aabf)
2012. okt. 8. 22:32
A vitamin a gyümölcsökben is vitamin, viszont a szervezetnek nem csak vitaminokra van szüksége, és a gyümölcsök sokféle egyéb fontos tápanyagokat is tartalmaznak.
55. 26092879c1 (válaszként erre: 32. - F64f0d9a69)
2012. okt. 8. 22:31
A zöldség olcsóbb mint a Lenkei-szcientológus vitamin. :) ami egyébként milliárdos üzlet.
54. 26092879c1 (válaszként erre: 31. - F64f0d9a69)
2012. okt. 8. 22:29
A vitaminhiány főleg régebben okozott betegségeket, a mai vátozatos táplálkozásmód mellett elég ritka. A c-vitaminhiány okozta betegség volt a skorbut, a d-vitaminhiány az angólkor. Ez ma már történelem.
53. 26092879c1 (válaszként erre: 27. - Sleek)
2012. okt. 8. 22:25

A fémzárolásnak nem a vegyszer a lényege, hanem az oxigéntől való elzárás, és ez általi tartósítás, éppenhogy vegyszerek nélkül.

Régebben ezt nevezték konzervnek.

52. 26092879c1 (válaszként erre: 24. - Sleek)
2012. okt. 8. 22:23

A rák betegeknek nem adnak ilyesmit vénásan, legalábbis kórházban biztos nem.

A régi emberek átlagosan feleannyi ideig éltek mint a maiak.

51. 26092879c1 (válaszként erre: 23. - Izaanyu)
2012. okt. 8. 22:21

Két db almában nincsen 60 mg c-vitamin, viszont sok minden egyébben van, pl paprikában, káposztában, narancsban stb.

Egy átlagos embernek éppen 60 mg a napi igénye.

50. Sleek (válaszként erre: 49. - Megi04)
2012. okt. 8. 20:53

Ha voltál külföldön pl németben akkor megtudod mennyivel másképp állnak a dolgokhoz...

Te élj gyógyszeren én élek vitaminon mindenki válassza azt amit jobbnak lát :)

49. megi04 (válaszként erre: 47. - Sleek)
2012. okt. 8. 20:42

Akkor biztos,hogy neked nem csak "egyszerű" pánikrohamod volt!! Volt valami "függelék is"...

A német dokit ne haragudj hagyjuk! Nem,ő nem a pénzre megy...dehogy..Ő nem is abból él...

Figyelj..Tudom én,hogy minden gyógyinak megvan a maga pocsék mellékhatása.És ha én azt mondom a dokinak,hogy nekem inkább a vitamin tesz jót,naná,hogy rám hagyja,hiszen ennyit számít az AGY! Ha abban hiszek,hogy a szél lábát nyalogatva leszek jobban,akkor egy ciciáter arra is rábólint,sőt! Meg is erősít ebbéli hitemben!!:D

Ha pedig téged egy német doki ingyen gyógyított,akkor valamilyen módon,nagyon kedves lehettél neki!:)

48. Sleek
2012. okt. 8. 20:36

Itt egy másik link is


[link]

47. Sleek (válaszként erre: 46. - Megi04)
2012. okt. 8. 20:36

Nézd bőven elegendő volt az amikor ki akartam ugrani az ablakon meg ilyenek.

Nem szedek gyógyszert csak vitamint és elmúlt a pánik. meg minden.


A vérkép is rendben van és a pszichiáter is mondta sokkal jobb a vitamin mint gyógyszer. Igaz német doki volt nem magyar aki arra megy hogy tömje a zsebét .

Mutatok egy listát csemegézz ;)) Milyen anyagokat tukmál rá sok emberre a doki :)


10. Kábítószert és pszichotróp anyagokat tartalmazó gyógyszerek (Frissítve: 2011. 01. 13.)


itt a link és a 10 es melléket keresd..

[link]

46. megi04 (válaszként erre: 44. - Sleek)
2012. okt. 8. 20:18
3-4 szem után...nem csoda,ha nem hatott,mikor 6 hét kell hozzá,hogy elkezdődjön a javulás..Eleinte lehet,még pocsékabb is. De szerintem,ezt mindenkinek elmondja a recit író orvos is.
45. megi04 (válaszként erre: 44. - Sleek)
2012. okt. 8. 20:17

Mert mindenki azt hiszi,hogy csodaszer. Frászt! Csak mankó. Nem úgy működik,hogy bekapok pár szemet,és az élet máris csodálatos lesz!Csak segít,hogy abbamaradjanak a rosszullétek,és az ember képes legyen normálisan gondolkodni,összeszedni magát,stb.

Attól még lesznek bőven rossz napjai.De ez természetes,hiszen a nem pánikosoknak is lehet pocsék időszak az életében.

Viszont sokaktól hallottam,hogy a vitamin jót tett,ettől függetlenül.

44. Sleek (válaszként erre: 43. - Megi04)
2012. okt. 8. 20:14

Örülj neki... Én 3-4 szem után eldobtam az egészet.

Ismerősnek kb a tizedik gyógyszer sem lett jó...Több éve küzd

43. megi04 (válaszként erre: 42. - Sleek)
2012. okt. 8. 20:11
Hát nem tudom...én ezek közül nem tapasztalok semmit...Csak azt,hogy nem jönnek a rosszullétek..
42. Sleek (válaszként erre: 41. - Megi04)
2012. okt. 8. 20:09

A legtöbb ilyen gyógyszer nek ez a mellékhatása amit pánikra meg szorongásra adnak


Idegrendszeri betegségek és tünetek: álmosság, kábultság, álmatlanság, szédülés, fejfájás, remegés, koordinációs zavarok, izomgörcsök, beszédzavarok, különböző vegetatív idegrendszeri zavarok, izomgyengeség.

Szembetegségek és szemészeti tünetek: homályos látás, szemnyomás fokozódás.

Emésztőrendszeri betegségek és tünetek: különböző emésztőrendszeri zavarok.

Vese- és húgyúti betegségek és tünetek: vizelet visszatartási és vizeletürítési zavar.

Anyagcsere- és táplálkozási betegségek és tünetek: testtömeg-változás.

Általános tünetek, az alkalmazás helyén fellépő reakciók: fáradékonyság, sárgaság.

Máj- és epebetegségek illetve tünetek: májfunkciós zavarok.

A nemi szervekkel és az emlőkkel kapcsolatos betegségek és tünetek: menstruációs zavarok.

Pszichiátriai kórképek: depresszió, idegesség, gondolkodászavar/feledékenység, zavartság, hallucinációk, nyugtalanság, ingerlékenység, dühkitörés, agresszív és ellenséges magatartás, nemi

41. megi04
2012. okt. 8. 20:04
Szellemeket...
40. Sleek (válaszként erre: 38. - Izaanyu)
2012. okt. 8. 19:55

Pánikbetegségnek nevezik én is voltam pánikos amikor stresszes időszakom volt.

Engem is gyógyszerezni akartak.

Nem engedtem mert amikor bevettem a gyógyszert szellemeket láttam meg ilyenek.

Azt jött a vitamin. kikezeltem magam

39. megi04 (válaszként erre: 38. - Izaanyu)
2012. okt. 8. 19:53
Végülis..olvastam már olyan cikket is,miszerint,minden betegség...egyfajta vitamin hiánnyal(is) magyarázható...
2012. okt. 8. 19:10

Annyit leírnék még nektek a vitaminokkal kapcsolatban, hogy 6-7 évvel ezelőtt furcsa betegséggel küzdöttem. Úgy kezdődött, hogy egyik pillanatról a másikra " részeg" lettem. Fülem bedugult, szédültem, " víztükrön" keresztül láttam mindent, zsibbadt arcom, homlokom, orrom, ujjaim, és jéghideggé is váltak. Eleinte csak hetente, végül naponta így jártam. Egy teljes évig kezeltek mindenféle orvossággal. Szedtem szívgyógyszereket, nyugtatókat, neuroleptikumokat( skizofrénia-ellenes szer). Mindig írtak ki vitaminokat is, de azokat feleslegesnek tartottam "ilyen komoly betegségnél", meg sem vettem. Nem lettem jobban, csak rosszabbul, már egyedül sem mertem maradni, olyan sűrűn jött ez a roham. Folyamatos halálfélelmem volt. Egyszer a piacon lettem rosszul, bevittek a legközelebbi kórházba. A doktornő, akihez kerültem, B12-vitamint írt ki injekcióban, és Magne B6-ot. Becsületesen beszedtem. Onnantól a világon semmi bajom nem volt. Azóta sincsenek ezek a tünetek. És azóta sem tudom nevén nevezni azt az állapotot.

Bocs, hogy eltértem az eredeti témától, de talán valahogy mégis idetartozik.

37. Sleek (válaszként erre: 33. - F64f0d9a69)
2012. okt. 8. 18:18

Minden nap szedem mert sportolok meg fizikai melót végzek napi 12 órát a mezőgazdaságban plusz itthon. Erre jön még rá a hegyi bringázás.

A vérképem közel egy éve lett rendbe de már a vitamint 2éve szedem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook