Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯
209. nita25 (válaszként erre: 206. - Menike)
2009. okt. 8. 17:55

Szia!

Köszönöm a biztatást :) Akkor most már megnyugodtam :D Ugynézki akkor öregszem és nehezebben megy mint tavaly :D Mennyit szeretnél leadni?

208. elzsabo
2009. okt. 8. 17:17

Uhh, ma azért keményen koplalok a gyüminapon...:-S Bűnhődök a tegnapiért, nagyon keveset ettem abból a gyümisaliból. Ez a nap viszi le a legjobban kilokat,

amikről még mindig nem tudom, hányan voltak mert nem tudtam még méreckedni:-))

Megyek, megvigasztalom magam egy kis kávéval és jééé! most jut eszembe mit vacsizok! egy kis mogyit mazsolával, jupppéééééééé!!!!!!:-))))))))

207. elzsabo (válaszként erre: 205. - Menike)
2009. okt. 8. 17:12

Menike, én a legutóbbi fehérjén olajos halat ettem, 1-et délben 1-et este, akkor ez gáz volt? Azért a halolaj sztem más, nem? Milyen sütit csináltál?

Na, ezt a tonhalsalit kipróbálom én is!-

206. Menike (válaszként erre: 204. - Nita25)
2009. okt. 8. 16:59

Szia!

Üdvözöllek nálunk. Kérlek ne sírj, nekem az első 3 hétben egy dkg sem ment le. Szerintem nagyon szép eredményt értél el. Én szept 1-én kezdtem, de most tartok 6 kg-nál. Ne add fel, menni fog ez. Kell idő a szervezetednek, hogy reagáljon.

205. Menike (válaszként erre: 203. - Elzsabo)
2009. okt. 8. 16:57

Na igen, valami kell a kenyérkére, csak úgy magában nem csúszik. Dehát megküzdök utána a leg trainerrel. :))

Azt hittem majd simán megeszem a tepsi sütit, de nem. Azóta már fele akkora tepsivel sütünk, de még ez is rengeteg. Egy ilyen tepsi 2 szénhidrát nap. Azért valljuk be nem igazán fincsi a 4 napos süti. De ez van. Most beszerzek még kisebb tepsiket.


Tonhalsali: a fejessalátából néhány (Kb.10) levelet leszedek, lemosom és apróra darabolom. Beledobom egy tálba, egy kevés sajtot pici kockára vágok, meg paradicsomot, paprikát (ízlés szerint más zöldséget is), egy főtt tojást, összekeverem és a végén ráöntöm a tonhal konzervet. Tudom, tudo, nem lehet olajosat, de megpróbáltam a sós lében lévő hallal, de életemben nem kóstoltam olyan rosszat! Kuka lett a vége. Nem nagy ördöngősség, de iszonyatosan finom és laktat is.

204. nita25
2009. okt. 8. 16:48

Sziasztok!

Én szeptember 20-án kezdtem el a 90 napos diétát.Szerintetek normális,hogy "csak" 4 kg ment le azota? Vagy esetleg valamit nem jól csinálok? Tavaly 3 hét alatt lement 6 kg,de most egyáltalán nem érzem és nem is látom.Sajna egyre jobban kétségbe vagyok esve és abba akarom hagyni de sajna muszály vagyok lefogyni!!!

203. elzsabo (válaszként erre: 202. - Menike)
2009. okt. 8. 15:23

Menike, de jó Neked hogy nem birsz sokat enni szénhidráton...! Én tegnap irtóra beettem:-S

Margarint eszel szénhidráton? :-D

A tonhalsalit hogy csinálod?

202. Menike
2009. okt. 8. 10:03

Sziasztok!


Ma keményítő nap van, hát kemény lesz. :))

Tegnap vettem Bajor rozskenyeret a madaras áruházban, isteni finom, de megálltam és nem ettem belőle, majd holnap. Nekem egyedül a szénhidrát napon van baj a mennyiséggel, mert akkor eszem ezt a kenyeret szívbarát margarinnal. Hajaj.

Tényleg kevesebbet kell enni, de én már nem is nagyon bírok sokat. Tegnap is délelőtt 2 gyümi, ebédre tonhalsali, vacsira 1 szelet husi.

201. elzsabo
2009. okt. 7. 20:36
Ja, egyébként olvastam is meg logikus is, hogy ha nagyon nem akar beindulni a fogyás, akkor a mennyiségen kell csökkenteni...
200. elzsabo
2009. okt. 7. 20:21

Sziaztok!

Menike nagyon jók a receptek, sokszor variálom is öket!

Genia, a gyümölcsben nem ugyanaz a cukor van mint a csokiban mondjuk, hanem gyümölcscukor, persze az is kaloria. Szóval gyüminapon én gyümisalátát csinálok, 4-5 féléből, és akkor egész kibírható, úgy értem változatos, mert ha nekem az éhségre mondjuk meg kéne ennem egy almát, attól kiakadok..

Egyébként ma szénhidrát volt, na, lesz mit holnap böjtölnöm, rengeteg szénhidrátot összezabáltam:-(

199. genia
2009. okt. 7. 13:06
Cukrot egyaltalan nem fogyasztok.Akkor tul sokat ettem?Megha gyumolcs is magas a cukor tartalmuk, elkepzelheto hogy eset nem indul be a fogyas nallam?Meg kevessebet kell ennem!!!!basszus hat igy is mindeg ehes vagyok!!!
198. Menike (válaszként erre: 197. - Genia)
2009. okt. 7. 12:36

Szia!

Én tényleg csak gyümit eszem délelőtt, abból is kettőt. pl.: 2 alma, vagy 2 banán stb. Egyet 8kor, egyet 10.30kor. 12kor ebéd, 17.15kor vacsi. Akkorra érek haza. Aztán csak víz.

Gyümi napon annyit eszel, amennyit akarsz, bár én nem bírtam megenni 1 kg szilvát.

Egy picit vissza kell venni a sóból, én is imádom, de muszáj volt. A teát ugye nem cukorral iszod? Az sem jó.

197. genia
2009. okt. 7. 11:06
Koszi Menike,jo lenne.Akkor ma kemenyito.Ti egesz delelott gyumit esztek?en 12 ,1ig birom utanna mar ehes vagyok kiveve a gyuminapnal mert ugye akkor muszaly.Semmi kulonos akajalasomban annyi hogy tenyleg eleg sosan eszem .A tea azamit iszom vizet egyeltalan nem.De gyumolcsot rengeteget egesz nap uristen le esett a sok gyumitol nem indul be a fogyasom!!!Tudjatok hazban lakunk van egy sor csemege szolonk hat azt mindennap eszek,gyuminelkul [Delutan is} hohy fogom kibirni!!!!!!!
196. Menike
2009. okt. 7. 09:20

Szia elzsabo!


Na mi a helyzet nálad? Tudod alkalmazni a recepteket?

Tényleg genia, ha kellenek, akkor neked is szívesen elküldöm.

195. Menike (válaszként erre: 194. - Genia)
2009. okt. 7. 09:19

Szia!

Egyél délelőtt gyümölcsöt, nehogy valami bajod legyen. Ne keverd, ha ma keményítő lenne, akkor tarts azt. Tényleg meg kéne írnod, hogy mit eszel és iszol pontosan, hogy tudjunk segíteni.

194. genia
2009. okt. 7. 08:25
Sziaztok akkor ma milyen napot tarsak ,segitsetek kemenyitot ? vagy kezdjem elorol feherjevel?Mameg semmit nem ettem.
193. elzsabo
2009. okt. 6. 20:05
Genia, szerintem ne csináld össze-vissza, ha tegnap volt gyüminap, akkor holnap keményítő van. Nekem ma volt, most ettem egy jó kis zöldséglevest, jó sok zöldséggel, zellerszárral, répával stb. A sóval ezek szerint vigyáznod kell a sóval, tényleg óvatosan bánj vele, a vérnyomást is emeli többek közt.
192. genia
2009. okt. 6. 19:35
Lehet hogy igazad van.Holnap akkor gyumi napot tartok.
191. elzsabo (válaszként erre: 190. - Genia)
2009. okt. 6. 19:24
A só megköti a vizet, az biztos. És mivel diétázol, valszeg a méreganyagok el kezdtek felszabadulni. De nem biztos hogy ez a baj, de a sok só biztos gáz és attól vizesedhetsz.
190. genia
2009. okt. 6. 19:10
Eleg sosan is eszem a so vissza tartja a szervezetben avizet nemde bar?ami azt jelenti hogy csokentenem kell a so fogyasztasat ? de akkor eddig miert nem dagadtam?
189. genia
2009. okt. 6. 19:07
Nem vagyok beteg nem szedek gyogszert de most hogy mondod surjen jarok pisilni lehet megfaztam ablak mosas kozben?,denem faj semmim.
188. elzsabo (válaszként erre: 187. - Genia)
2009. okt. 6. 19:03
Genia, én még nem hallottam ilyesmiről, hogy ettől a fajta diétától baja lett volna bárkinek is. És miért is lenne, hiszen nincs semmi drasztikusság benne stb. Mondom, én pl jobban érzem magam. Lehet hogy másról van szó. Gondolod át pontosan hogy mit hogy eszel-iszol, a stressztöl szerintem nincs vizesedés, az pl vese problémánál szokott lenni, vagy valamilyen gyógyszer mellékhatása lehet. Nem voltál beteg mostanában, szedsz gyógyszert?
187. genia
2009. okt. 6. 18:30
A vizesedest ugy ertem hogy dagadnak az ujjaim a kezemen foleg reggel,Aztan a mult reggel megjegyezte aparom hogy mintha meglenne kicsit dagadva az arcod nem?Igen a terhessegem nel volt ilyen ,aztan azemesztesem sem a legjobb dieta elott viszont nem volt gond.Lehet a stressz okozza az egeszet?De nem is fogytam semmit lehet hogy nekem nem jo ez a dieta mast kellene csinalnom/SZERINTETTEK? TELJESEN TANACSTALAN VAGYOK!
186. elzsabo (válaszként erre: 185. - Genia)
2009. okt. 6. 17:34

Genia, hogy érted hogy vizesedsz? Az meg hogy lehet?

Úgy mint mondjuk mondjuk terhesség alatt? Nekem mondjuk sose volt még ilyenem, terhes se voltam még, szóval nem tudom milyen is az pontosan, csak sejtéseim vannak, de nem értem hogy a diétától hogy vizesedhetsz. Nekem annyira rendbe jött mindenem mióta csinálom (3 hete)még az emésztésem is, pedig azzal bajok voltak.

185. genia
2009. okt. 6. 15:32
Szia Menike.En is bunoztem a tegnap volt gyumi nap nem birtam vegig csinalni,a mai napot is el toltam hat igy nem igazan lessz eredmeny.Ja es ujjabban azt vettem eszre hogy vizesedem is na erre varjatok gommbot lanyok ugy erzem feladom.AAAAA! elegem van.
184. Menike
2009. okt. 6. 14:37

Ma senki nincs itt? Gyümi nap van és mindjárt sírok. éhes vagyok. Azt hittem idővel jobb lesz. :((

Ekkorát tévedni.

Mostanában sokat bűnöztem, úgyhogy kemény leszek és betartom a dolgokat.

183. Menike
2009. okt. 5. 18:46

Sziasztok csajok!

Köszi a felvilágosítást a pesto-ról, kibpróbálom, de sajna még várni kell rá. Holnap gyüminap van. A keményítő után ez a mumus. Szombaton megkaptam a leg traineremet, hát nem egyszerű a kicsike. A második összehúzásnál a szememet a földről szedtük össze, ellenben anyukámnak elengedett kézzel is lazán megy. Úgyhogy eltiltottam a géptől, mondván ezt nekem találták ki.

Hétvégén hozzuk az ab king-et, egy újbb dolog, hogy ne bújhassak ki a torna alól. Bár szívesen csinálom. Kiváncsi leszek. Egy hónap múlva megmérem a combom körméretét.

182. genia
2009. okt. 5. 12:52
Sziasztok .Gyuminapom van. ehes vagyok!!!!!
2009. okt. 4. 19:18
Nem,nem!Ma keményítő napom van!:))))Júj,már megijedtem egy kicsit!:))
180. elzsabo
2009. okt. 4. 19:17

Jaj, nem, most látom hogy azt 3-án irtad:-))

Bocsi, nekem is kiesik a szemem az éhségtől:-)))

Egyébként én ilyenkor éhesen olyan aktiv vagyok, hogy eszméletlen, bezzeg ha tele lennék zabálva mozdulni se birnék, de most olyan könnyűnek érzem magam és pörgök mint a búgócsiga, és ennek a nagy aktivitásnak persze az ember örül a legjobban;-)))

❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook