Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


59. Mona.. (válaszként erre: 58. - Gyöngyi)
2009. szept. 20. 21:39

Sziasztok!

Üdv mindenkinek.

Olvastalak benneteket, de pár napot itthon volt a párom, és ugye ilyenkor mindig feladom :(. De azért ésszel ettem-ittam, mert nem jött fel a leadott kiló :). Azért mindennap tornáztam ám. Holnaptól ismét nekifutok....Gyöngyi, akkor holnap neked is fehérje nap? Örülök hogy jól éreztétek magatokat.

2009. szept. 20. 18:54
Ja:Tokajban voltunk.
2009. szept. 20. 18:53

Sziasztok! Megjöttem.

Kicsit fáradtan a sok "munkától". . . már ha a poháremelgetés is annak számít. . . Szenzáziósan érztük magunkat, nagyon jó szállásunk volt, csak ajánlani tudom! Arrafelé az emberek még kedvesek, barátságosak, közvetlenek. Elmentünk egy pincébe bort venni, egy órán keresztül kóstoltatta velünk a gazda a borait, magyarázott róluk. . . mindezt ingyen, barátságból, fizetni csak azért fizettünk, amit elhoztunk.

Diétát nem tartottam, ettem - ittam, most majd jön a fekeleves!!

2009. szept. 20. 14:21
Köszi elzsabo!Neked is sok sikert és kitartást!
55. elzsabo (válaszként erre: 54. - Angyalka38)
2009. szept. 20. 13:32

Szia angyalka!

Gyümölcsnapon lehet inni 100%-os gyümölcslevet a nap bármelyik szakában, a többi napokon csak délelött, amikor csak gyümölcs van. Én legalábbis így csinálom:-)

Én szept. 14-én kezdtem, sok sikert!

2009. szept. 19. 17:03

Sziasztok!

Én 17-én kezdtem a 90 napos diétát!

6 kg-tól szeretnék megszabadulni,remélem sikerülni fog!

Lenne egy olyan kérdésem,hogy 100%-os gyümölcslevet szabad inni a diéta alatt?

2009. szept. 16. 11:50
Köszi szépen, ari vagy.Már csináltam 2x is a diétát, de annyira nem voltam szigorú magamhoz, úgyhogy nem ment le annyi, mint amennyit szerettem volna,DE most nagyon elszánt vagyok!:)
52. Menike (válaszként erre: 50. - Syssy84)
2009. szept. 16. 09:20

Szia Syssy!

Persze, hogy befogadunk, nem is kérdés. Neked is mondom, ha kell valamiben segítség, szólj bátran. A keményítőnap nekem a rémálom, nem szeretem a zöldségeket, de kibekkelem.

Csak azt tudom mondani, hogy HAJRÁ!!!!!!!

51. Menike (válaszként erre: 48. - Elzsabo)
2009. szept. 16. 09:18

Szia elzsabo!

Ne is méreckedj, nincs sok értelme. Én elsején kezdtem, de "még csak" 2,5 kiló mínusznál tartok. Nem sok, de legalább nem éhezem. Kilókban nem mutatkozik olyan gyorsan, de már többen mondták, hogy laposabb a hasam. Sajna még mindig nem sikerült rávenni magam a tornára. Holnap elhozom a receptkönyvemet és ha megadod a mail-címedet, akkor bescannelem a keményítő napos recepteket és átküldöm. Ok? Abból tudsz választani szombatra.

2009. szept. 15. 21:06

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, ha nem baj.Én tegnap kezdtem, de nekem is keményítő napom volt ma.

Előre is köszi, ha befogadtak:)

2009. szept. 15. 20:55

Vicces nap ez a keményítő...ember ne jöjjön a közelembe:-DD

Lányok, segítsetek! Szombaton vendégek jönnek, köztük egy kismama is, nekem aznap keményítő van, mit főzzek, hogy őt ne fújja fel és nekem se kelljen 12 félét főzni?? Köszi!

48. elzsabo (válaszként erre: 47. - Menike)
2009. szept. 15. 17:38

Szia Menike!

75ből szeretnék 10-15-öt leadni.

Nagyon köszönöm előre is a segítséged, így igazán könnyű lesz, ha naponta megoszthatjuk egymással a történéseket:-)

Ti 2-án kezdtétek? Hogy haladtok?

Én nagyon elhatároztam magam, és eddig minimálisat se bűnöztem, ráadásul a mennyiségre is odafigyelek, úgyhogy nagy bizodalmam van, viszont úgy tervezem, hogy nem fogom magam mérni, csak kb egy hónap után, mert sajnos nagyon könnyen feladom ha azt látom, nincs eredmény. Persze tudom hogy van, mert könnyebbnek érzem magam már most, de ha az a fránya mérleg nem veszi észre...!:-)

47. Menike (válaszként erre: 45. - Elzsabo)
2009. szept. 15. 09:37

Szia!

Üdvözöllek minálunk! Ma akkor keményítő napod van. Nálam ez a legnehezebb. Ha valamiben tudok segíteni, szólj nyugodtan. Van receptkönyvem is, ha valamelyik napra nem tudnád mit egyél.

Mennyiből szeretnél és mennyit fogyni, ha kérdezhetem?

Ja, és elméletileg nem lehet cserélgetni a napokat. Szigorú sorrend van.

46. Menike (válaszként erre: 44. - Gyöngyi)
2009. szept. 15. 09:35

Szia Gyöngyi!

Már várom, hogy jelentkezz, mennyit sikerült leadni. Nálam 2 kiló mínusz van. Nem sok, de most kitartó vagyok. Nem akarok gyorsan fogyni, mert akkor mindig vissza jön. Most megelégszem a heti 1 kilóval is. Lassan neki kéne állni tornázni, de nem tudom, mire. Nincs meg valakinek a Norbi duci tréning? Vagy amit nagyon imádok, de már nem lehet kapni az a Pesut Rita Kickbox tornája. Régen megvolt, csak kölcsön adtam és nem kapta,m vissza. Nagyon hatásos.

2009. szept. 14. 21:15

Sziasztok!

Én ma kezdtem, eddig jól is megy:-))pedig nagyon-nagyon keveset ettem, nem klszültem jól elő, tehát hús nem is volt, csak két tojás ebédre egy natúr joghurttal, vacsi meg tojásleves...hát holnap több mindent kell, mert így nem fogom bírni:-( de menni fog, tudom, megfőztem már a gombapörit szerencsendiós krumplival meg mexikói salival:-)nyami!

Gyöngyi, lehet csereberélni a napokat??

2009. szept. 14. 17:38
A tegnapi csere-fehérjenap után ma is az van.Finom majonézes, sajtos, tojásos virslisalátát ettem, maradt belőle estére is. Holnap reggel mérek! Már nagyon kíváncsi vagyok!
43. Menike (válaszként erre: 41. - Gyöngyi)
2009. szept. 14. 10:19

Szia Gyöngyi!

Én gyüminapon sült banánt ettem szeletelt mandulával, de annyira nem jött be, hogy most is kavarog tőle a gyomrom. Tegnap nálam is fehérje nap volt, nagyon finom tejszínes tojásos husi volt ebédre ubi salival. Ezt megenném minden nap. Ja és desszertként madártej volt este. Hmmm. :))

42. Menike (válaszként erre: 39. - Mona..)
2009. szept. 14. 10:16

Szia Mona!

Itt a rácsos süti receptje. Nagyon finom, a csalás seperc alatt felette.

30 dkg margarin, 2 tojás, 30 dkg cukor, 30 dkg liszt, baracklekvár.

A puha margarint összekeverjük a tojással. Hozzáadjuk a cukrot, végül a lisztet. összegyúrjuk, majd elfelezzük a tésztát. A tepsi méretének megfelelően kinyújtjuk, és a margarinnal kikent tepsibe fektetjük, a tetejét bekenjük lekvárral. A tészta mások feléből kb. 1 cm-es csíkokat sodrunk. A csíkokat rácsszerűen a lekvárra fektetjük. A tojássárgáját felhabosítjuk, és bekenjük a rácsot. Előmelegített sütőbe tolva 225 fokon kb. 20 percig sütjük.

A lekvár miatt nekem tovább kellett sütni, mert házi lekvár volt és nem sütőlekvár.


Ha valami kell valakinek szóljon nyugodtan.

2009. szept. 13. 16:44
Na a mai gyümölcsnap helyett fehérjenapot tartottam...
40. Menike (válaszként erre: 39. - Mona..)
2009. szept. 11. 15:05

Szia Mona!

Sajnos semmilyen zöldséget nem eszek meg, kivéve a zöldborsó, paradicsom,paprika. Azért ha van valami ötlet keményítő napra, megköszönöm. A receptet hétfőn feldobom. Nálam nincs további fogyás. De legalább én nem a cicimről fogytam. A hasamról. :))

Nem fogod elkerülni a 90 napot, mert mi mindig figyelmeztetni fogunk.

39. Mona.. (válaszként erre: 38. - Menike)
2009. szept. 11. 13:31

Menike, pároltkáposzta főtt krumpli?

Nekem jöhet a recept.

Különben hányadik napon vagyunk? Nem ám elkerülöm a 90-et úgy, hogy észre sem veszem :). No de most néztem rá a topic címére, szóval rájöttem.

Szóval ki mennyit fogyott? Én -3kg nál vagyok, ami csak a cicimen látszik :(.

Nekem jöhet a recept, köszi.

38. Menike (válaszként erre: 37. - Gyöngyi)
2009. szept. 11. 09:29

Köszi Gyöngyi!

A múltkor azt ettem, de valahogy a vacsoránál már nem volt hozzá gusztusom. Most azon gondolkozom, hogy csinálok paradicsomszószt főtt krumplival. Remélem belefér. Ma pedig szénhidrát nap van és a könyvemben találtam egy nagyon jó rácsos linzer sütit. Hm, végre valami fini. Ha valakinek kell a recept, szóljon!

37. gyöngyi (válaszként erre: 36. - Menike)
2009. szept. 11. 08:09
Paprikás krumpli, csk a kolbászt kell kipöckölni belőle.Lecsó.
36. Menike
2009. szept. 10. 15:53

Sziasztok!

Nekem a mumus keményítő napom van. Ebéd lencsefőzelék, vacsi borsófőzelék. Nincs valakinek valami jó ötlete keményítő napra? Mona, hajrá a tornához, nekem még nem nagyon jött meg a hangulatom hozzá, pedig nagyon kellene. Holnap szénhidrát nap, végre!!

2009. szept. 10. 15:22
Ma grillcsirkét ebédeltem uborkával, na az finom volt! Vacsira a maradék mellből valami salátát csinálok majonézzel.
34. Mona..
2009. szept. 9. 22:04

hsgy, elkezdted a fogyit?

De jó, holnap jöhet a húsi, persze mindig azt kívánom, amit aznap éppen nem lehet enni.

Gyöngyi, azt olvastam, ha ég a gyomrod, akkor rágcsálhatsz mogyorót.

Menike, laposabb a hasad, de jó, én éppen ezt szeretném, bár ha onnan fogynék, elképzelni nemtudom azzal a sok bőrrel mi lenne.

Van Leg magicem, és szobabiciklim is, teljesen jól funkciónáltak fogasként, no de ma lepakoltam róluk, holnapra nagy terveim vannak velük. Bár még nemtudom mikor, mert napközben nem igazán érek rá, igy estére pedig már totál kész vagyok.

No bocsi, hogy sok lettem, dobok egy linket, hátha nem ismeritek, itt lehet vezetni egy ábrát is a fogyásról, és sok recept is van, csak legyen időd csinálni.

[link]

2009. szept. 9. 16:51
Ez a gyümölcsnap....ki nem állhatom! Marja a gyomrom az éhség...nem lehet helyette valamit kitalálni??
32. Menike
2009. szept. 9. 16:19

Szia Mona!

Nálam is a hétvége a mumus, de eddig nem szegtem meg a szabályokat. Sőt, 9 napja egy falat kenyeret és csokit sem ettem. Számomra ez elég nagy büntetés. Nálam stagnál a fogyás, inkább csak laposabb a hasam, ennyi. Viszont már nincsenek éhségi rohamaim sem. Jó, a drágám éjszakai melegszendvicseit még kínlódva csinálom, mert én is tudnék enni, de inkább iszok helyette.

Én is várom, hogy ki fogyott.

31. Mona..
2009. szept. 9. 15:15

Sziasztok!

Én is vagyok. Hétköznap semmi gondom nincs a diétával, no de hétvégén...

Párom külföldön dolgozik, és hétvégente jár haza, ilyenkor sütök-főzök sok finomat, szóval a folytatást gondolhatjátok, és megint vasárnap a gyümi nap :(

Valaki fogyott már?

30. Menike
2009. szept. 8. 09:12

Sziasztok!

Gyöngyi, nekem a keményítőnap a legrosszabb, mert nem szeretem a zöldségeket. Én lencsefőzeléket ettem. Ma gyümi nap van. Banán, dinnye a menü. Egész jól bírom, a hétvégén elvittük kirándulni a gyerekeket, és Mekiben akartak enni. Nem csábultam el, pedig nagyon szerettem volna sült krumplit enni.Maradt a saláta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook